Autor Wątek: Moda i styl  (Przeczytany 62015 razy)

Offline mag

  • SPA
  • Uzależniona
  • *****
  • Wiadomości: 12000
  • Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno
Odp: Moda i styl
« Odpowiedź #180 dnia: Marca 27, 2017, 04:24:06 pm »
Amor, to nie TA sukienka, ino kolor TEN

co do butów- dla mnie, starszej pani, to by pasowały (i akurat te tańsze, bo mi się wydają ładniejsze), ale dla Ciebie ten obcas chyba rzeczywiście za niski


rak piersi  potrójnie ujemny (TNBC), zajęty 1 węzeł, mastektomia: 2000, chemia 6xCMF, rekonstrukcja: 2006 i XI 2017 przerzuty do kości i tk. miękkich

Offline DanaPar

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 10911
Odp: Moda i styl
« Odpowiedź #181 dnia: Marca 27, 2017, 04:28:00 pm »
Amorku, sukienka nie ta, tu pokazała tylko kolor

Amorku pełen podziw, że możesz chodzić w szpilkach, mnie i balerinki uwierają  :(
Najlepsze są sandały i wygodne adidasy, no a w tym się na imprezę nie pójdzie
Tez mnie czeka wystrojenie na czerwiec z okazji wesela
Carcinoma introductale G3: mamotom 22.09.05.
4 x AT
mastektomia + 22 węzły (2 zajęte): 2.01.2006
4 x AC
radioterapia 50,0 Gy w 25 frakcjach
ER-, PR-, HER +++

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Moda i styl
« Odpowiedź #182 dnia: Marca 27, 2017, 05:21:55 pm »
jak zwykle nie doczytałam ( mea culpa)  :D
Dana ja codziennie to w sportowym obuwiu latam więc raz na parę miesięcy to i w szpileczkach ( chociaz chyba raczej jakieś klocki kupię ) przetańcuję parę godzin, a potem już wskoczę w "kaczuszki" jak przystało starszej pani  :D
a baleriny czyli całkiem płaski obcas wcale nie taki wygodny i dobry dla kości stóp
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline aquila

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4189
Odp: Moda i styl
« Odpowiedź #183 dnia: Marca 27, 2017, 05:34:05 pm »
Amor, to nie TA sukienka, ino kolor TEN

co do butów- dla mnie, starszej pani, to by pasowały (i akurat te tańsze, bo mi się wydają ładniejsze), ale dla Ciebie ten obcas chyba rzeczywiście za niski

nie wiem jakie nogi ma renifer, jeśli niekrótkie i niegrube, to spokojnie takie buty może założyć, obcas 5 cm to faktycznie niski, ale przynajmniej nie trzeba brać obuwia na zmianę ze sobą
i można się w nich upić
poza tym te buty są dosyć klasyczne, więc można je po weselu odłożyć do szafy i wyjąć za dwa lata na jakąś podobną okazję
albo zakładać na co dzień do jeansów

zbyt wysokie obcasy czy zbyt cienkie szpile są niewygodne, trzeba zabierać ze sobą buty na zmianę, trzeba się pilnować żeby się nie upić, poza tym nie znajdują zastosowania na co dzień, a poza tym ktoś może pomyśleć, że jesteś z Ukrainy

(zabiją mnie jak nic za ten szowinistyczny żart, jak nic zabiją  xhc xhc xhc)

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Moda i styl
« Odpowiedź #184 dnia: Marca 27, 2017, 05:44:42 pm »
kurewskich butow to kupować nie należy, tylko w dobrym guście  :D  (  eleganckie wysokie obcasy to jest to, dla każdej nóżki a czy wygodne to kwestia butów i przyzwyczajenia do nich ) 
ale rzeczywiście, piękne nóżki reniferka i w rozklapiochach byłyby seksowne ;) ( to w tych niższych, eleganckich tym bardziej)
 mnie tam nie przeszkadza zabieranie "czegos na zmianę" , ale co kto woli , pani w tenisówkach na weselu tez by mnie nie zaszokowała i na bosaczka się już tańczyło  :)
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline renifer

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 1536
Odp: Moda i styl
« Odpowiedź #185 dnia: Marca 27, 2017, 08:02:53 pm »
No właśnie ja trochę mało szpilkowa jestem, wysokie to mi się owszem, podobają, dopóki mi ich nikt nosić nie każe :)
Na własnym ślubie miałam wysoookie szpilki i do dziś je pamiętam  >:( wyglądały, owszem, fajnie.
Nogi mam szczęśliwie​ dość długie, a łydki szczupłe, wszystkie szpilki na mnie dobrze wyglądają.
Rak piersi przewodowy inwazyjny wieloogniskowy, hormonozależny, HER-ujemny, G1 (T1cN1aM0)
chemioterapia przedoperacyjna:  FEC, Taxotere
mastektomia prawostronna: 05.2014
radioterapia, hormonoterapia (Nolvadex, Zoladex)

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Moda i styl
« Odpowiedź #186 dnia: Marca 27, 2017, 08:12:54 pm »
Nogi mam szczęśliwie​ dość długie, a łydki szczupłe
pamiętam, pamiętam te  nóżki jak marzenie  ;) :-*
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline Mirusia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7138
Odp: Moda i styl
« Odpowiedź #187 dnia: Marca 27, 2017, 08:49:29 pm »
... ale butki jak dla ciotki klotki ;D ...

Reniferku, nie gniewaj się, ale też tak pomyślałam jak je zobaczyłam.
Dla młodej, ładnej, dziewczyny takie z "pazurem" powinny być.
A przede wszystkim obcas łokropny. Taka kaczuszka, skraca i zniekształca nóżkę.
A Ty, jak słyszę masz je ładne, więc podkreślaj, co ładne.
Obcas prosty, wysoki, powinien być, tym bardziej, że fason sukienki jest skromny, to buty by się nadały bardziej wyraziste.

Co do koloru sukienki, mówicie, że to kobalt.
Nabyłam taką w zeszłym roku i jestem mega zadowolona.
Trochę inny krój, ale kolor mi akurat bardzo przypasił, a w życiu bym nie przypuszczała, że sięgnę po taki odcień. i jeszcze będę się w nim dobrze czuła.
Według mnie bardzo eglegancki i myślę, że pasuje do Twoich włosów (do moich zresztą też ;):)

Amorku, kombinezony są super i jest w czym wybierać  :)
Nie przypuszczałam, że można w tym tak superancko wyglądać.
« Ostatnia zmiana: Marca 27, 2017, 08:53:14 pm wysłana przez Mirusia »

Offline aquila

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4189
Odp: Moda i styl
« Odpowiedź #188 dnia: Marca 27, 2017, 09:21:07 pm »
co Wy gadacie, "z pazurem" to właśnie ciotki-klotki ryczące czterdziestki piątki- pinsiesiątki noszom

muode poiinno być tę... albo klasycznie, albo nonszalancko, albo jedno i drugie, albo bardziej hipstersko dla bardziej odważnych

polska moda weselna przyprawia mnie o mdłości, choć normalnie to mam takie porażenie, że wogle nie widzę jak się ludzie ubierają i mam to w najgłębszym zakamarku dupy, to jak przechodzę koło kościoła (mieszkam, taka sytuacja) i tam jakiś ślub jezd i jak widzę te cielisto-błyszczące rajstopy, odpustowe fryzury (a takie fajne nowoszesne dwa salony fryzjerskie koło tego kościoła som, to nie, pindzie idą się czesać u marioli) to tego, źle mi

Offline Małgosia

  • Rozeznana
  • *
  • Wiadomości: 137
Odp: Moda i styl
« Odpowiedź #189 dnia: Marca 27, 2017, 09:55:33 pm »
całość monochromatyczna - teraz na topie
Też bym poszła w tzw total look czyli buty też kobaltowe ...i na szpilce.
dg. carcinoma infiltrans NST, partim carcinoma apocrinale. G2 Her2 3+
mastektomia lewostronna+wartowniki (04.2016)
chemioterapia 4 x AC , 12 x paclitaksel
herceptyna

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Moda i styl
« Odpowiedź #190 dnia: Marca 27, 2017, 09:58:01 pm »
hm... około-ślubny temat się rozwija ;) Zaczyna i mnie on interesować, eh... Jak ja nie lubię ślubów, brrr; a wesel jeszcze bardziej. Niestety tym razem chyba nic nie wymyslę, aby mnie ominęło ;)

W sprawie butów - cieliste-jeśniejsze mi się podobają jakby bardziej, ale bym namawiała na inny obcas; szpileczki koniecznie :)

A ja patrzę na kiecki, na tzw dodatki (fujjjj) i chce mi się płakać, bo jak już coś ładne, to na młodą i szczuplutką, a na wieloryby tylko połyskliwe namioty, wrrr....
Właśnie dziś byłam w dwóch sklepach z tego typu kieckami. Chyba będę musiała sobie uszyć :( albo wydziergać ;)

W sklepie int taką znalazłam - co myślicie?



No i do niej bym musiała coś na wierzch kombinować, bo we wrześniu nie wiadomo co będzie z pogodą  ??? no i w nocy też muszę w niej dać radę  ::)

Offline aquila

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4189
Odp: Moda i styl
« Odpowiedź #191 dnia: Marca 27, 2017, 10:03:04 pm »
bardzo fajna, prosta, ale ... jasna
nie wiem jaki masz rozmiar, sory :P nie żebym tego, tylko takie jasne  mogą powiększać nie tylko to co się chce optycznie powiększyć
w sensie: nie jedz grochu ani fasoli na tydzień przed :P

Offline hamak

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 9926
Odp: Moda i styl
« Odpowiedź #192 dnia: Marca 27, 2017, 10:05:53 pm »
A wg mnie śliczna :) Pasowałaby ci do Twoich anielskich włosków :) Tylko solarium wcześniej niezbędne ;)

A co Wy się w ogóle tak przejmujeta? Przecie ładnemu to we wszystkim ładnie :-*

ps. Te, renifer - wesele chrześnicy? To Ty dziecięciem będąc do_krztu ją trzymałaś ???
Diagnoza: rak piersi (carcinoma ductale invasium)
Leczenie:
1-sza mastektomia - 2003r. T2, G2, Er (-), Pgr (-), usunięte węzły chłonne, chemioterapia, radioterapia;
2-ga mastektomia - 2011r. T1, G2, Her2 (-), Er (+), Pgr (+), biopsja węzła wartowniczego (-), hormonoterapia (Tamoxifen)

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Moda i styl
« Odpowiedź #193 dnia: Marca 27, 2017, 10:10:38 pm »
Opalenizna będzie chyba zapewniona, bo po wakacjach zaraz będę; abym spalona nie była ;) Jakoś nie chcę wystąpić w granacie, no i broń bosze w czerni  :o
A rozmiar - czy wcinam fasolę przekładaną grochem, czy piję wyłącznie wodę - nie tylko nie chce się zmniejszyć, a ciągle rośnie. Menopauza w moim wydaniu tak ponoć wygląda. W dodatku nie mogę się dostać do swojej edokrynolożki; miałam nadzieję, że ona coś poradzi na mój rosnący bęben  :-X

Nie doczytałam - Reniferku, rzeczywiście masz bardzo starą chrześnicę  ;D >:D

Offline Małgosia

  • Rozeznana
  • *
  • Wiadomości: 137
Odp: Moda i styl
« Odpowiedź #194 dnia: Marca 27, 2017, 10:13:27 pm »

A co Wy się w ogóle tak przejmujeta? Przecie ładnemu to we wszystkim ładnie :-*

 :oklaski: :oklaski: :oklaski:
« Ostatnia zmiana: Marca 27, 2017, 10:20:39 pm wysłana przez Małgosia »
dg. carcinoma infiltrans NST, partim carcinoma apocrinale. G2 Her2 3+
mastektomia lewostronna+wartowniki (04.2016)
chemioterapia 4 x AC , 12 x paclitaksel
herceptyna