Autor Wątek: Moda i styl  (Przeczytany 61612 razy)

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Moda i styl
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpnia 18, 2013, 07:38:48 pm »
Hamaczku młódko ty moja  ;D! Wąteczek  jest dla 50 +  , jednak i 40 latki jak najbardziej mogą już z niego  korzystać :) To tylko propozycje ,a upodobania ludzkie są tak różne  , jak różne są osobowości! Są 60 latki ,których fuigura jest lepsza niż 30 latki i odwrotnie. Trzeba sobie cos wybrać , czuć się w tym dobrze i akceptować siebie!  Można tu znaleźć podpowiedzi,  rozwiązania i propozycje. Jeśli chcemy po nie sięgnąć- proszę bardzo ,jeśli nie są nam potrzebne - nie czytać!Ja lubię nowinki, lubię wiedzieć co w trawie piszczy i jak mogę z tego korzystać ,ale tak by nie być śmieszną , a wciaż jeszcze modną. Będę śledzić  i wklejać. Te młode, 20, 30 latki mogą zaglądnąc do gazety w 90 % moda tam zawarta jest skierowana do nich właśnie ,te starsze już mają z tym problem.Co do kolorow to myslę,ze latem można z nich korzystać ,jednak bezpieczniej będzie gdy jedna tylko częsc garderoby  jest w takim ostrym kolorze.     
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline aquila

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4189
Odp: Moda i styl
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpnia 18, 2013, 09:53:05 pm »
ja też lubię kolorki
szczególnie na paniach, które wiek nastoletni mają dawno za sobą
jakoś tak weselej jest wtedy na ulicach
i imponują mi odważne kobity ;)

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Moda i styl
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpnia 18, 2013, 10:03:50 pm »
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline metka

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 5558
  • "Spieprzaj, dziadu!" (L.K.)
Odp: Moda i styl
« Odpowiedź #18 dnia: Października 23, 2013, 06:12:42 pm »
kapelusze, kapelusze... uwielbiam od dawna, żadnego nie mam, a raczej ładnie w nich wyglądam (a przynajmniej tak mi się wydaje  :P ), mierzyłam we Wrocławiu teraz jak byłyśmy... ale pytanie mi się nasuwa jedno - gdzie je nosić? bo kupić i trzymać w szafie, to nie po mojemu...
rak piersi w czasie ciąży. potrójnie ujemny (TNBC).
stopień zaawansowania T4bN2M0. stopień złośliwości G3.
zajęte węzły chłonne pachowe i podobojczykowe, powiększone szyjne.
chemioterapia AT (Adriamycyna+Taxotere). radioterapia przedoperacyjna.
mastektomia 2011. obrzęk ręki :/

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
« Ostatnia zmiana: Października 23, 2013, 06:20:12 pm wysłana przez Amor »
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline Mirusia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7138
Odp: Moda i styl
« Odpowiedź #20 dnia: Października 23, 2013, 07:21:06 pm »
Z mniejszym rondem, do jeansów i butów sportowych.
Na spacer z dziećmi i na zakupy  :)

Może ja stara baba jestem, ale wg mnie kapelusz z dużym rondem nie do siatek  :-\ Raczej do płaszcza, albo do elegantszej kurtki (z materiału). No i raczej wysokiej osobie.

Metka ślicznie Ci w kapeluszach  ^-^ Kupuj koniecznie  ^-^

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Moda i styl
« Odpowiedź #21 dnia: Października 23, 2013, 07:24:42 pm »
Mirusiu teraz młodzież może nosic jak chce ! Jest duża dowolnośc! Wystarczy na zdjęcia spojrzeć! A i siatek się też już nie nosi ,tylko ciekawsze niż kiedyś torby czy koszyki!:)
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline Mirusia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7138
Odp: Moda i styl
« Odpowiedź #22 dnia: Października 23, 2013, 07:28:05 pm »
Wiem kochana  :0ulan:

Jednak, przynajmniej ja, te podstawowe zasady bym zastosowała.

Dlatego u metki optuję za małym rondem, choć wiem, że ona woli większe  :)
Ale to Jej wybór. Ładnemu we wszystkim ładnie  :)

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Moda i styl
« Odpowiedź #23 dnia: Października 23, 2013, 07:33:11 pm »
Przeciez spokojnie mogłaby się tak ubrać! TYlko koniecznie obcasy by dodac sobie wzrostu!
http://www.we-dwoje.pl/jak;nosic;kapelusze,artykul,27246.html
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline debora48

  • Rozeznana
  • *
  • Wiadomości: 233
Odp: Moda i styl
« Odpowiedź #24 dnia: Października 23, 2013, 07:33:22 pm »
Oj, Amorku, ale się naoglądałam tych kreacji, dodatków itp. Jestem w temacie bo w sobotę idę na wesele. Ja kobieta dojrzała 60+ wreszcie wybrałam sukienkę, prostą w szafirowym kolorze, mały rękawek, dekolt w serek, niby wszystko ok, ale mam problem z długością. Jak do tej pory to nosiłam sukienki za kolano. Panie ze sklepu powiedziały, że teraz się takich długości nie nosi....no i mam taką do kolana, jak będę się czuła nie wiem, aha jako dodatek to w ten dekolt wpięłam delikatną kremową różę, żeby przy nachylaniu się nie było widać ,żem amazonka.

Najbardziej z tych Twoich wstawek to podobały mi się sposoby wiązania  szalika, /apaszek/

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Moda i styl
« Odpowiedź #25 dnia: Października 23, 2013, 07:36:28 pm »
No i bardzo dobrze ci doradziły! Do połowy kolana - najdłuzsza! Trzeba popatrzeć na siebie i wybrać tę najlepszą długość czy ciut przed czy do połowy! Koniecznie ubierz wysoki obcas- ale czasem nie te buty na obcasiku słupku - typu obuwie ortopedyczne dla starszych pań  brrrr, Na wesele to już musi być sznyt! Najwyżej weź cos na zmianę , później zmienisz pod stołem! :D
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline debora48

  • Rozeznana
  • *
  • Wiadomości: 233
Odp: Moda i styl
« Odpowiedź #26 dnia: Października 23, 2013, 07:43:44 pm »
Wysoka jestem, ale do tego buty mam  jasne, zakryte palce, z paseczkiem na cienkim obcasiku /7 cm/i wygodne.....jakoś tam będzie.

Offline Mirusia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7138
Odp: Moda i styl
« Odpowiedź #27 dnia: Października 23, 2013, 07:44:16 pm »
Przeciez spokojnie mogłaby się tak ubrać! TYlko koniecznie obcasy by dodac sobie wzrostu!
http://www.we-dwoje.pl/jak;nosic;kapelusze,artykul,27246.html

No widzisz, a ja bym założyła z małym/mniejszym rondem  ;)

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Moda i styl
« Odpowiedź #28 dnia: Października 23, 2013, 07:46:04 pm »
A ja już bym w ogóle nie założyła!  xhc  A mam jeszcze w domu, mam , nawet takie piękne w męskim stylu... :( A Zuza i tak wolała kupic nowe, moich nie chciała...może następne pokolenie się załapie :)
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline Mirusia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7138
Odp: Moda i styl
« Odpowiedź #29 dnia: Października 23, 2013, 07:46:58 pm »
..................Na wesele to już musi być sznyt! Najwyżej weź cos na zmianę , później zmienisz pod stołem! :D

O tak, tak !!!
Sto procent racji.