Różności > Kawiarenka

okazje, wyprzedaże, przeceny

(1/2) > >>

słonecznik:
W ccc dla posiadaczy karty stałego klienta jest teraz rabat 50 % na sandały, klapaki, baleriny. Polecam bo na oko buty wydają się być porządne.

Mirusia:
Ja kupiłam letnie na koturnie. Są ok  :)
Firma BOTY, też należy do CCC  :) Też jest przecena  :)
Ale to chiba już końcówka  :-\
I zbez karty  :)

Amor:
Przeceny są  w większości sklepow   i to już ostatni dzwonek..

słonecznik:
bez karty przecena jest 30% albo jest naklejona nowa cena na pudełku a z kartą to jest 50% albo nawet więcej bo na paragonie pisało nawet - 63% :) Fakt poprzebierane są ale mama i siostra sobie butki znalazły :)


Przyznam szczerze, że nie zakładałam do tej pory kart stałego klienta bo kupuję w różnych sklepach i zawsze sobie myślałam, że nawet jak jakieś punkty dają to i tak z nich na nic nie uzbieram. Kartę mam tylko z Orsaya ale zniżkę dostaję tylko na urodziny aa tak to promocje mają głównie do sklepu internetowego. Więc teraz jestem pozytywnie zaskoczona.

buty kupowałam wcześniej w zielonym sklepie na D... i butki były do d.....   nacięłam się tak 3 razy raz przy zakupie a raz po wymianie na nowe. Te nowe też były do d... i nawet ich już nie wymieniałam i kupiłam sobie butki na targu bo stwierdziłam,że szkoda pieniędzy na te sklepy w centrach handlowych. Mam nadzieję, że teraz będzie inaczej :) 
 

aquila:
kurde, a mi najbliższe ccc (5 min od doma) jakoś bardzo niedawno temu zlikwidowali  >:(

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej