Autor Wątek: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny  (Przeczytany 321737 razy)

Offline lulu

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 8007
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #2145 dnia: Marca 27, 2024, 10:07:00 pm »
20 osób, to jak poprawiny trwające bez końca. Moja córka chociaż w Europie ale też z ZUS miała problem, znalazła jakiś serwer co to ją puszczał.
31.12.2007 amputacja piersi prawej metodą Pateya
Carcinoma mammae, G2, ER+, PGR+, HER2-
Przez 5 lat kolejno Tamoksifen, Egistrozol, Mamostrol
Po ponad 7 latach rak piersi lewej
21.08.2015 amputacja piersi lewej
ER-, PR-, HER2+++
4xAC i rok Herceptyna

Offline braja

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 2927
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #2146 dnia: Kwietnia 02, 2024, 05:20:42 am »
Tak sobie myślałam i myślałam że pomału opiszę ten naszą latynoską soap operę, która jak kula śniegowa zaczynała nabierać rozmiarów lawiny z coraz to nowymi wątkami. Chciałam tak po kolei żeby wszystko poskładało się w jedną całość i było zrozumiałe. Brakowało czasu i weny, już już mi się wydawało że za chwilę dam radę.  Tylko że nie dam, bo tego co się ostatecznie wydarzyło poskładać się nie da. W poprzedni piątek nasz świat rozpadł się na milion kawałków... Wciąż jeszcze w to nie wierzę... Syamasundara już  z nami nie ma...  Błekitna stefa, zdrowe odżywianie, suplementy, oczyszczenia,  regularne badania i rak trzustki z gigantycznymi przerzutami do wątroby, to po prostu nie ma sensu. 23 kwietnia miałby urodziny  :'( :'( :'(

Nie mogę na razie więcej napisać, wszystko jest takie świeże, liczyliśmy na cud, bo cud się przydarzył innej znanej nam osobie. Ale tym razem cudu nie było. Choć w sumie cudem było jego życie. Cieszę się że był w moim życiu, takiego przyjaciela nie jest łatwo spotkać. Tym trudniej się go traci, więc płaczę że w tym wcieleniu już się nigdy nie spotkamy.  Nie takie były plany  :'( :'( :'(
rak piersi przewodowy inwazyjny i nieinwazyjny, G3, T3N2a, potrójnie ujemny
zajęte 7 węzłów
chemia przedoperacyjna 4 AT 
mastektomia radykalna luty 2012
chemia pooperacyjna 4 TAC
radioterapia