Autor Wątek: Maja  (Przeczytany 276400 razy)

Offline lulu

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 8007
Odp: Maja
« Odpowiedź #1440 dnia: Lutego 20, 2019, 11:43:28 am »
Maju jest ładna pogoda, przynajmniej u mnie, to proponowałabym otwarcie okna, a grzanie, w pokoju wietrzonym zmniejsz trochę podczas wietrzenia.
31.12.2007 amputacja piersi prawej metodą Pateya
Carcinoma mammae, G2, ER+, PGR+, HER2-
Przez 5 lat kolejno Tamoksifen, Egistrozol, Mamostrol
Po ponad 7 latach rak piersi lewej
21.08.2015 amputacja piersi lewej
ER-, PR-, HER2+++
4xAC i rok Herceptyna

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #1441 dnia: Lutego 20, 2019, 01:07:35 pm »
Maju na osuszenie ścian, nie wystarczy włączyć ogrzewanie na wyższą temperaturę? To kosztuje, ale jak się zagrzybi, to będzie jeszcze drożej.
A tak w ogóle, jak sprawdza się Twoja podłogówka?
Dana , nie wystarcza podwyższona temperatura podłogówki. Od samego początku była prawie na maksa włączona aż malarz prosił aby zmniejszyć. No i okna dość mocno rozszczelnione przez cały czas. Podłogówka super..../odpukać proszę /.
Maju jest ładna pogoda, przynajmniej u mnie, to proponowałabym otwarcie okna, a grzanie, w pokoju wietrzonym zmniejsz trochę podczas wietrzenia.
lulu jak jest słonecznie to okna wszędzie mam otwarte, kaloryfery zakręcone. Od dnia zalania wszystkie okna, drzwi były otwarte 24 godziny/dobę...Tak było przez cały remont, no chyba,że padał deszcz lub się bardzo ochłodziło.Zobaczę jak sobie poradzi osuszacz, wg różnych opinii powinno pomóc.

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Maja
« Odpowiedź #1442 dnia: Lutego 20, 2019, 04:10:19 pm »
 Maju byle do wiosny   :-*
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline lulu

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 8007
Odp: Maja
« Odpowiedź #1443 dnia: Lutego 20, 2019, 05:08:56 pm »
Maju coś takiego znalazłam "Osuszacze należy stosować tylko wtedy, gdy w domu jest skuteczna izolacja przeciwwodna lub przeciwwilgociowa. Jeśli ich nie ma, osuszacz będzie zasysał wilgoć z gruntu i zza ściany. Podczas procesu osuszania może więc paradoksalnie dojść do wzrostu zawilgocenia ścian."
31.12.2007 amputacja piersi prawej metodą Pateya
Carcinoma mammae, G2, ER+, PGR+, HER2-
Przez 5 lat kolejno Tamoksifen, Egistrozol, Mamostrol
Po ponad 7 latach rak piersi lewej
21.08.2015 amputacja piersi lewej
ER-, PR-, HER2+++
4xAC i rok Herceptyna

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #1444 dnia: Lutego 20, 2019, 09:46:29 pm »
lulu jutro podjadę i spytam jak to działa i jakie mam  mieć warunki aby było ok. DZIĘKUJĘ Tobie bardzo za odpowiedzi w spr. autka i wilgoci. Qrde jak dojadę do Bystrej ....też dzięki Tobie...to ...no właśnie...w czym ja jestem lepsza od Ciebie aby Tobie podziękować xhcMoże swoim UROKIEM ??????????? xhc

Offline lulu

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 8007
Odp: Maja
« Odpowiedź #1445 dnia: Lutego 20, 2019, 10:54:57 pm »
Staram się jak mogę aby Ciebie zobaczyć w Bystrej.
31.12.2007 amputacja piersi prawej metodą Pateya
Carcinoma mammae, G2, ER+, PGR+, HER2-
Przez 5 lat kolejno Tamoksifen, Egistrozol, Mamostrol
Po ponad 7 latach rak piersi lewej
21.08.2015 amputacja piersi lewej
ER-, PR-, HER2+++
4xAC i rok Herceptyna

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #1446 dnia: Lutego 21, 2019, 10:44:12 pm »
Staram się jak mogę aby Ciebie zobaczyć w Bystrej.
Kochana...jesteś na DOBREJ DRODZE...Na dzień dzisiejszy wszystko jest ok oprócz dojazdu hihihihihi. Ale i to ogarnę...USG jb ...  no OK. Ogarnę to co jest nie tak...To zdrowotnie....
Przywiozłam osuszacz i... włączyłam / podkręcając ogrzewanie / o godz. 17:45... poszłam do pracy i po powrocie ok. 21:00 poszłam sprawdzić czy jest woda w zbiorniku....BYŁA...tzn, że działa...Nie zostawię włączonego na noc ale przy moim "niedospaniu"włączę rano i wyłączę jak wrócę z pracy.Mój brat jak mu zadzwoniłam, że woda jest w zbiorniku nie uwierzył....No bo jak to możliwe, że siostra i to załatwiła.... xhc  :-* :-* :-*

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #1447 dnia: Lutego 22, 2019, 10:08:06 pm »
Odebrałam opis rtg płuc....cosik jest w dolnym polu płuca lewego....Najważniejsze , że to nic rakowego....Pulmonolog chyba to ogarnie...
Osuszacz jednak zostawiłam włączony na noc. Dzisiaj sprawdziłam pojemnik po 24 godzinach pracy....3/4 woda....Wylałam / zaznaczyłam na pojemniku poziom wody / i przestawiłam urządzenie w otwartych drzwiach pomiędzy zalanymi pokojami. Wróciłam z pracy ok. 21:30 i jest woda w pojemniku. Mniej aniżeli wczoraj ale...Chyba ogarnę to... :-* :-* :-*

Offline Parabola

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 5538
Odp: Maja
« Odpowiedź #1448 dnia: Lutego 22, 2019, 10:35:28 pm »
Maja  :oklaski:  :oklaski:  :oklaski:
listopad 2003 rak piersi prawej carcinoma metaplasticum, carcinoma planoepitheliale  akeratodes.
G-2 T1NoMo trójujemny, zabieg oszczędzający.
6 chemii CMF i radioterapia.
IO Kraków Garncarska

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #1449 dnia: Lutego 23, 2019, 10:54:48 am »
Parabola.....BO KTO JAK NIE MYYYYYYYYYYYYYYYYYYY !!!!!!!!!!!! :-* :-* :-*

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Maja
« Odpowiedź #1450 dnia: Lutego 23, 2019, 08:34:57 pm »
Maja w końcu kto, jak nie doświadczona  harcerka ? ;D  :oklaski:
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #1451 dnia: Lutego 23, 2019, 09:45:42 pm »
Maja w końcu kto, jak nie doświadczona  harcerka ? ;D  :oklaski:
Amorku....za moich czasów harcerskich to ja nic o tym nie wiedziałam....Ale faktem jest, że dzięki harcerstwu mam dużo znajomych, których mogę się popytać a i ja mam śmiałość.... :) :-*

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #1452 dnia: Marca 05, 2019, 01:12:59 pm »
Przed chwilą zadzwoniła komórka...Rezonans na wyświetlaczu...Pierwsza myśl- odwołują...A Pan dzwoniący pyta czy przyjadę...potwierdzam...mam być o wyznaczonej godzinie najwyżej 15 min spóźnienia...rezerwacja czasu 2,5 godziny...
I to jest super. Przecież Ktoś może nie przyjechać i w to miejsce może Ktoś inny "wskoczyć". No to w czwartek po raz trzeci sprawdzą mojego ostałego cycka...oby znowu cosik nowego nie znaleźli a to co jest było nie powiększone... :-*

Offline Natalia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7185
Odp: Maja
« Odpowiedź #1453 dnia: Marca 05, 2019, 02:26:32 pm »
 :oklaski: :oklaski:
Natalia

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #1454 dnia: Marca 11, 2019, 02:13:36 pm »
Mam serdeczną prośbę. Moja koleżanka amazonka po mastektomii, raku jelita grubego, powiększony węzeł nadobojczykowy / nie zmniejsza się / , bierze chemię w tabletkach. Jest członkiem Zarządu TMZW - za chwilę ma imieniny i....Chcielibyśmy Jej kupić jakiś specyfik na WZMOCNIENIE. Widzę , że wysiada. Poradźcie co kupić.... :-* :-* :-*