Autor Wątek: Maja  (Przeczytany 277341 razy)

Offline Parabola

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 5538
Odp: Maja
« Odpowiedź #1770 dnia: Grudnia 16, 2019, 09:51:35 am »
Maju już nie długo koniec i wszystko wróci do normy !
Ściskam mocno  :-*  :-*  :-*
listopad 2003 rak piersi prawej carcinoma metaplasticum, carcinoma planoepitheliale  akeratodes.
G-2 T1NoMo trójujemny, zabieg oszczędzający.
6 chemii CMF i radioterapia.
IO Kraków Garncarska

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Maja
« Odpowiedź #1771 dnia: Grudnia 16, 2019, 09:13:46 pm »
Jeszcze troszkę Majeczko  :-*
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #1772 dnia: Grudnia 16, 2019, 09:40:11 pm »
Były druhny z Kręgu....pogadałyśmy, pośmiałyśmy się....Gwiazdorek też był ... kosz z różnościami na ten czas...Dostałam też życzenia od Zuchów, Harcerze przyjdą w niedzielę z życzeniami. ztx
Jutro na zebranie " wigilijne " do TMZW.
Dzisiaj zrobiłam zakupy / ostatni dzień gdy dałam radę /  na święta tzn prezenty dla moich kierowców , którzy dowozili i odbierali z chemii. Kasy nie chcieli / zwracali gdy Im wciskałam / . Zrobię dla Nich kosze upominkowe : owoce, słodycze itp.
Dostałam decyzję : stopień znaczny, karta parkingowa, na rok. Jutro muszę to ogarnąć tzn MOPS i Komunikację.
Qrde aż się boję, bo ze wszystkimi umawiam się po Nowym Roku na spotkania PEŁNY LUZ... Chyba nie będą złe wyniki i te OSTATNIE DWIE PRZYJMĘ NA KLATĘ....nawet gdybym miała po ostatniej leżeć i "zdychać"  ztx xhc :-*
Dziękuję, że wierzyłyście i wierzycie we mnie i moją dzielność...Ja nie byłam taka pewna...
Od dzisiaj jestem na zaległym urlopie....Jeszcze miesiąc laby bez jeżdżenia co tydzień i "zdychania" przez kilka dni po chemii. ztx :oklaski: :-* :-*

Offline suchal

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 1536
Odp: Maja
« Odpowiedź #1773 dnia: Grudnia 17, 2019, 08:30:45 am »
Majeczko, kto jak nie Ty..... no kto? :-*

Wesołych Świąt Maju i samego zdrowia w Nowym Roku. :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Offline DanaPar

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 10911
Odp: Maja
« Odpowiedź #1774 dnia: Grudnia 17, 2019, 12:09:43 pm »
Maju, przeszłaś leczenie wzorowo. Możesz być dla wielu przykładem. Dobrze, że masz wokół siebie przyjaciół, którzy pomogli.

Przytulam i do zobaczenia w styczniu. Szczegóły dogadamy. Gdyby coś się zmieniło, daj znać
Carcinoma introductale G3: mamotom 22.09.05.
4 x AT
mastektomia + 22 węzły (2 zajęte): 2.01.2006
4 x AC
radioterapia 50,0 Gy w 25 frakcjach
ER-, PR-, HER +++

Offline Natalia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7185
Odp: Maja
« Odpowiedź #1775 dnia: Grudnia 17, 2019, 12:30:20 pm »
Maju,mocno przytulam i podziwiam.
Natalia

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #1776 dnia: Grudnia 18, 2019, 11:09:31 pm »
Pół roku temu druga mastektomia, po której szybko doszłam do siebie.  Zwarta i gotowa / choć z wielkim strachem / rozpoczęłam leczenie chemią. Dzisiaj już 11 biała, 27 grudnia dostanę OSTATNIĄ.

lulu PIJĘ CAŁY CZAS WODĘ  ztx

Jutro dopiszę resztę bo już zasypiam  ztx

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #1777 dnia: Grudnia 21, 2019, 09:55:51 pm »
Jeszcze nie doszłam do siebie...Zmęczenie totalne...bolą palce u rąk...mięśnie...Podjęłam decyzję : w poniedziałek dzwonię do doktora i rezygnuję z ostatniej chemii.
Tym razem w środę zostałam "czasowo" zaskoczona przez doktora. Po pobraniu krwi zeszłam na dół na śniadanie. Zdążyłam zjeść drożdżówkę dzwoni telefon... nr WCO, odbieram : Pani Mario zapraszamy do gabinetu. Zdenerwowałam się, bo myślałam,że wyniki są złe lub mam cosik "dorobić". Na szybcika dopiłam kawę, do windy i pod drzwi. Wyszła pacjentka i zaraz wchodziłam. Okazało się , że doktór miał trochę luzu i ze względu na moją końcówkę ma czas aby ze mną porozmawiać. Wyniki dobre, chemię dostanę / 5 ostatnich miałam zmniejszonych / i...Doktór powiedział, że właściwie to ostatnią mógłby mi darować ale jest standard 12 białych więc zapisuje mnie na 27 grudnia. Mam mieć TYLKO MORFOLOGIĘ. Ja nie "zaskoczyłam" dopiero dzisiaj gdy nadal dogorywam przypomniałam sobie o tym. Może gdyby pogoda była zimowa to czułabym się OK. Ta ostatnia już mi nic nie pomoże a samopoczucie pogorszy. Tak się zastanawiam, czy czasami mój organizm nie potrzebuje już normalnego jedzenia. Teraz tylko wszystko podporządkowane hemoglobinie , żelazo...pasztet, wątróbka, kaszanka, tatar ...
 Porządki , gotowanie olałam. Jutro bratowa mnie zabiera do nich abym jako SZEF nadzorowała pieczenie makowca. PALUSZKIEM WSKAZUJĄCYM MOGĘ RUSZAĆ....
Wracając do wizyty. Spytałam co dalej? Doktór powiedział , że od ok. pół roku jest dalsze leczenie ,które mi proponuje : DOŻYLNIE co 6 m-cy przez 3 lata KWAS ZOLEDRONOWY. Gdy powiedziałam, że od lat leczę się na osteoporozę to stwierdził, że tym bardziej mi się to należy. Jest płatny ,ale mnie akurat /ok.160,-/ na to stać. Więc jednak ta chemia i moje samopoczucie nie pójdą na marne jako jednorazowe leczenie. Zapytał gdzie chcę się dalej leczyć...doktór przyjmuje w Poradni Radiologii , przyjmuje też pacjentów po zakończeniu chemii. Powiedziałam, że chciałabym dalej być leczona przez Niego : zna mnie, historię choroby i leczenia. Mam się zarejestrować po 20 stycznia 2020. Nie chcę wrócić do poprzedniej Poradni Chemioterapii gdzie za każdym razem / prawie / był inny lekarz. Port zostawiam, będę jeździła na przepłukanie...ale to pikuś. Do podania kwasu muszę wyleczyć zęby....jak miałam afty to poszłam do dentystki i już mi moje zęby obejrzała. Wstępnie jestem umówiona na styczeń 2020. W styczniu jadę też do genetyka do Szczecina / doktór pochwalił hihihihi /, w marcu rezonans piersi. Jeszcze tylko na spokojnie uzgodnić  co dalej z moim nowym cyckiem - trzeba go powiększyć.
Qrde...kiedy ja będę wreszcie leżeć i pachnieć ????????
Miłej i spokojnej niedzieli  :-* :-* :-*

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Maja
« Odpowiedź #1778 dnia: Grudnia 21, 2019, 10:36:29 pm »
Maju dzielnaś niesłychanie,  a energii to nadal masz za piątkę! Tak trzymaj :-*
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline ptaszyna

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 3540
Odp: Maja
« Odpowiedź #1779 dnia: Grudnia 22, 2019, 12:08:56 am »
Maju, z tego co wyczytałam to możesz leżeć i pachnieć w lutym  xhc :-*
obyś jeszcze długo była w swoim żywiole  :-*
rak zrazikowy naciekający częściowo wieloogniskowy, rozproszony  T1N0M0
mastektomia piersi lewej XII 2011, chemioterapia 3 x AC, radioterapia, hormonoterapia

Offline DanaPar

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 10911
Odp: Maja
« Odpowiedź #1780 dnia: Grudnia 22, 2019, 09:22:15 am »
Maju leżeć możesz w międzyczasie. Nie wyobrażam sobie Ciebie nic nie robiącej. Może właśnie dlatego tak śpiewająco przeszłaś leczenie, zadanie - trzeba wykonać. Pozdrawiam serdecznie
Carcinoma introductale G3: mamotom 22.09.05.
4 x AT
mastektomia + 22 węzły (2 zajęte): 2.01.2006
4 x AC
radioterapia 50,0 Gy w 25 frakcjach
ER-, PR-, HER +++

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #1781 dnia: Grudnia 28, 2019, 03:09:08 am »
DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO. DAŁAM RADĘ... OSTATNIA WCZORAJ ZATANKOWANA  :oklaski: ztx. Jak zwykle śpię. Teraz obudziłam się i... Lulu PIJĘ WODĘ  ztx. To na teraz, dalsze spanie bo koniecznie chcą po mnie przyjechać aby zabrać na imprezę TMZW. DOBRANOC

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Maja
« Odpowiedź #1782 dnia: Grudnia 28, 2019, 06:05:56 am »
Maju jesteś wielka  :oklaski: :-* teraz ciesz się życiem  bxu ztx 
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline Parabola

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 5538
Odp: Maja
« Odpowiedź #1783 dnia: Grudnia 28, 2019, 09:21:40 am »
Maja  :oklaski:  :oklaski:  :oklaski:
listopad 2003 rak piersi prawej carcinoma metaplasticum, carcinoma planoepitheliale  akeratodes.
G-2 T1NoMo trójujemny, zabieg oszczędzający.
6 chemii CMF i radioterapia.
IO Kraków Garncarska

Offline suchal

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 1536
Odp: Maja
« Odpowiedź #1784 dnia: Grudnia 28, 2019, 09:38:02 am »
Gratuluję Maju.
 ztx ztx ztx