Autor Wątek: Maja  (Przeczytany 277486 razy)

Offline Barbara

  • Rozeznana
  • *
  • Wiadomości: 313
Odp: Maja
« Odpowiedź #720 dnia: Sierpnia 01, 2016, 09:56:21 pm »
Maju, przytulam. Och życie...
Mastektomia -09.2011
Rak piersi przewodowy inwazyjny, G2, Er i PGR dodatnie, HER2 (-), p T1b
Tamoxifen
Egistrozol

Offline anka21

  • Swojaki
  • Zadomowiona
  • *
  • Wiadomości: 1366
Odp: Maja
« Odpowiedź #721 dnia: Sierpnia 02, 2016, 11:16:21 am »
przytulam Maju. są ciagle pytania w głowie, na które nie znajdziemy odpowiedzi.
życie jest jak pudełko czekoladek nigdy nie wiesz na co trafisz...
Moja mama po wycięciu raka piersi lewej w 2011.
pT1cMONO, Er 100%, Prg 100%, Her-.
Leczenie: 20 lamp, tamoksyfen 5 lat

Offline Nastja1989

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 658
Odp: Maja
« Odpowiedź #722 dnia: Sierpnia 02, 2016, 07:28:07 pm »
Przykro mi.  :( współczuję straty przyjaciela.
Carcinoma mammae invasivum piersi prawej trójujemny,
Ki67 - >20%, T2N0M0, G3
4 x AC,8x paclitaxel, 6x cisplatyna
Mastektomia 21.03.2016
Radioterapia -maj-czerwiec 2016
Wrzesień ... kolejne starcie

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #723 dnia: Sierpnia 02, 2016, 10:11:41 pm »
Dziękuję....Jesteście jak zwykle KOCHANE....http://wronieckibazar.pl/sa-pozegnania-ktore-nigdy-bedziemy-gotowi/chyba cosik źle zrobiłam....nie umiem inaczej....Buziaczki

Offline domina13

  • Rozeznana
  • *
  • Wiadomości: 170
  • PAMIĘTAJ O PRZESZŁOŚCI, MIEJ PLAN NA PRZYSZŁOŚĆ, A
Odp: Maja
« Odpowiedź #724 dnia: Sierpnia 03, 2016, 05:47:54 am »
  Witam    Majeczko! Uporządkowałaś już po deszczach? Jak Twój mężczyzna się czuje? :)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 03, 2016, 05:49:57 am wysłana przez domina13 »
4xAC,4xDXL Mastektomia Carcinoma ductale infiltrans mammae.ER-TS 4/8;PR-TS 8/8;HER 2;0 ;Ki67-2%(styczeń2014);
Wznowa:NST G2; ER-80%;PR-99%;HER2-0;Ki67-12,9%(maj 2015)xeloda x4;nawelbina x9;sindaxel x7;cisplatyna x3;zoladex+symex(kwiecień-sierpień),zoladex+egristrozol(wrzesień)

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #725 dnia: Sierpnia 03, 2016, 10:27:26 pm »
I znowu smutna....zmarła 54-letnia znajoma...."poszło" cholernie szybko....
Moja bratowa jest na radioterapii...qrde...biopsja z prawej strony jamy ustnej wykazała komórki rakowe...zwiększyli ilość radio....Czuje się źle...chyba po niedzieli pojadę do Niej...
domina po deszczu to straż wypompowała wodę....teraz potrzeba słońca aby wyschło..."chłop" już ma szwy wyjęte...zagojone...włoski odrastają....na 23 września ma TK....
a ja w piątek na gastroskopię....
a teraz za chwilę muszę uzupełnić historię wronieckiego harcerstwa....
czy KIEDYŚ napiszę........NUDZĘ SIĘ.... :)

Offline braja

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 2927
Odp: Maja
« Odpowiedź #726 dnia: Sierpnia 03, 2016, 10:33:54 pm »
Maju, ale Ty wcale nie chcesz się przeciez nudzić!  :-*

Radioterapia w ustach to musi byc okropne  ::(( no ale zagoi się, aby tylko upiekło co trzeba
rak piersi przewodowy inwazyjny i nieinwazyjny, G3, T3N2a, potrójnie ujemny
zajęte 7 węzłów
chemia przedoperacyjna 4 AT 
mastektomia radykalna luty 2012
chemia pooperacyjna 4 TAC
radioterapia

Offline Parabola

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 5538
Odp: Maja
« Odpowiedź #727 dnia: Sierpnia 03, 2016, 11:27:55 pm »
I znowu smutna....zmarła 54-letnia znajoma...."poszło" cholernie szybko....
Moja bratowa jest na radioterapii...qrde...biopsja z prawej strony jamy ustnej wykazała komórki rakowe...zwiększyli ilość radio....Czuje się źle...chyba po niedzieli pojadę do Niej...

Maja strach wchodzić do Twojego wątku  ::(( .....  dobrze, że Ty masz tylko sks i gastroskopią się nie martw  8) to tylko strach przed tą_cholerną_rurą  !!!  O0

A tę historię wronieckiego_harcerstwa to olej !!! .... nikt CI_za_to_medalu  ;D .. nie da ...
Nie bądz pracusiem, zajmij się swoim mężczyzną i żyj nie biorąc na swoje barki cudzego_nieszczęścia  O0

Uściski dla Ciebie  :-*  :-*  :-*



listopad 2003 rak piersi prawej carcinoma metaplasticum, carcinoma planoepitheliale  akeratodes.
G-2 T1NoMo trójujemny, zabieg oszczędzający.
6 chemii CMF i radioterapia.
IO Kraków Garncarska

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #728 dnia: Sierpnia 04, 2016, 03:31:52 am »
Idę spać.....
Parabolciu kochana....jak teraz nie napiszemy PRAWDZIWEJ HISTORII WRONIECKIEGO HARCERSTWA TO ZA KILKA LAT NAPISZĄ TAK JAK TERAZ NASI RZĄDZĄCY.....masz rację....strach wchodzić...ja sama mam strach wychodzić rano do miasta bo.....
gastroskopię już miałam....może cosik polepszyli w badaniu?????????????????? :)

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #729 dnia: Sierpnia 05, 2016, 03:50:22 pm »
Gastroskopia przeżyta...nie było ŹLE.....Poczekałam i dostałam wynik bo doktór robił jakiś tam test na wycinku i.........ujemny wynik....nie wiem co to znaczy....We wtorek jadę do doktora do Poznania....zobaczymy co powie...A w szpitalu spotkałam moją bratową ,która z wnuczką przyleciała z Anglii....choruje na chorobę Leśniowskiego-Crohna. W nocy wzywała pogotowie...jak byłam to jechała na usg i rtg....a po na oddział, Córka z rodziną dzisiaj przyjeżdża więc zajmą się Emilką...A moja bratowa może nareszcie zacznie przestrzegać DIETĘ....i rzuci palenie.....
Idę na tapczanik...jestem zmęczona... :) :-*

Offline oooAncia!

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 3737
Odp: Maja
« Odpowiedź #730 dnia: Sierpnia 05, 2016, 03:53:23 pm »
Maju, a moze ten ujemny oznacza, że nie masz helikobacter. A to juz dobrze, bo cię terapia jednocześnie dwoma antybiotykami ominie.
Diagn. 12/2013, potrójnie ujemny, full service usług onkologicznych.

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #731 dnia: Sierpnia 05, 2016, 08:25:44 pm »
Ancia...własnie doktór o tym mówił.....no to jedno dobre .....A jak głodna wróciłam...i nie było wg doktora źle ....to sobie na obiad podgrzałam pierogi z serem i szpinakiem....dzisiaj NIC....ale już próbowałam takie jedzenie i jutro po śniadaniu mogę się spodziewać "przemarszu wojska"....ale co zjadłam to MOJE.....
Bratowa już bez boleści....próbują udrożnić jelito aby nie operować....Córka z mężem i synami przyjechała....Emilka jak byłam u brata układała ze mną siedząc na moich kolanach puzzle i....przyjechała druga babcia,która chciała Ją zabrać....a Emilka jak nigdy nic dalej układała puzzle ....Nie pojechała....Ona kocha dziadziusia Pawła i....całe szczęście obyło się bez płaczu dziecka....
Jutro jak będzie słońce...chociaż małe promyczki ....to JA wszystko harcerskie do książki wrzucam do DUŻEGO KARTONU....dzisiaj chciałam odpocząć...telefon i.....musiałam pozamieniać zdjęcia....Ma Ktoś chatkę na kurzej nóżce dla MAJI????????????????? :-* :-* :-*

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #732 dnia: Sierpnia 05, 2016, 09:19:04 pm »
Poprosiłam brata aby zawiózł  mnie do szpitala /20km/ na gastroskopię...po badaniu zawiózł mnie do młodszego brata z którym nie rozmawiałam dość długo...byłam asertywna i się udało....Dzisiaj w obliczu choroby bratowej /szpital/ i cudownej wnuczki Emilii....byłam ponad to....brat chyba zrozumiał,że W RODZINIE SIŁA...nie było żadnych docinków...głupich uwag...
W drodze powrotnej starszy brat harcerz podziękował mi i powiedział,że pięknie powiedziałam nad grobem naszego przyjaciela...gdy Mu powiedziałam,że mówiłam z głowy bo mnie "wnerwił" z przemową Jego kolega...to był pełen uznania....nie On jeden....Ja sama byłam z siebie dumna...spokojna...mówiłam do Stefana...zła,że już NIGDY....może się uda...http://wronieckibazar.pl/sa-pozegnania-ktore-nigdy-bedziemy-gotowi/ Jeszcze to do mnie nie dociera....

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #733 dnia: Sierpnia 08, 2016, 01:51:14 pm »
Jedna bratowa już w domu....druga ....wczoraj miała temperaturę, dzisiaj przerwali naświetlanie, dostała dwie kroplówki, nie może jeść, nie ma apetytu,dzisiaj niewyraźnie mówiła...Jutro jadę do mojego doktora to Ją odwiedzę....Kiepsko to widzę... :(

Offline lulu

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 8007
Odp: Maja
« Odpowiedź #734 dnia: Sierpnia 08, 2016, 04:56:42 pm »
No to trzym się babo i daj radę tym problemom.
31.12.2007 amputacja piersi prawej metodą Pateya
Carcinoma mammae, G2, ER+, PGR+, HER2-
Przez 5 lat kolejno Tamoksifen, Egistrozol, Mamostrol
Po ponad 7 latach rak piersi lewej
21.08.2015 amputacja piersi lewej
ER-, PR-, HER2+++
4xAC i rok Herceptyna