Autor Wątek: Maja  (Przeczytany 276527 razy)

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Maja
« Odpowiedź #735 dnia: Sierpnia 08, 2016, 06:26:48 pm »
Maju, trzymam kciuki :) Ale mam też przekonanie, że dajesz radę  :-*
A że jest ciężko? Eh, niestety gdy bliscy chorują... boli też nas. Może nie ciało, ale dusza.

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #736 dnia: Sierpnia 08, 2016, 08:02:32 pm »
Niestety moje 68-letnie ciało i psyche wysiada....Jak trwoga to telefon do Marychny /moje rodzinne imię/..bo Ona wie co i jak i doradzi...pomoże...A ja nie potrafię odmówić....Ostatnio mój starszy brat powiedział,że w sprawie 100-lecia harcerstwa nie jestem asertywna...a  gdy jestem ...no staram się być asertywna  Rodzinnie to jest ŹLE....Oni wszyscy uważają,że skoro SAMA dałam radę w trakcie leczenia i po to i teraz pomogę...Jutro okaże się co dalej z moimi biegunkami...
W niedzielę u "mojego" zjadłam świeży placek z owocami....wiedziałam co mnie może czekać....ale co zjadłam to moje...ten smak placka drożdżowego.... mnx
Przed chwilą zadzwoniła bratowa co chce...zadzwoniłam do Jej syna bo ....jutro rano ma mi przywieź to co mam zawieź....
W przyszłym tygodniu wyłączam telefon lub wyjadę poza zasięg....choć na dwa dni....Qrde....NIECH SIĘ SPEŁNI...,. :) przecież to takie mini marzenie....a może i "chłop" się zdecyduje?????
A dzisiaj zadzwoniła moja mecenaska od wygranych wyroków....Jak KOMORNIK zadziała to wreszcie będę miała kasę /a konto kupiłam se blezerek..../...Poprosiłam,aby się nie odwoływała od wyroku....Zasądzona kwota plus odsetki to i tak o wiele więcej aniżeli miałam otrzymać...Za dwa tygodnie jak się wyrok uprawomocni...chyba,że oni złożą apelację a wtedy JA zgłoszę do Prokuratury SFAŁSZOWANIE DOKUMENTÓW TZN LIST OBECNOŚCI...skierujemy sprawę do KOMORNIKA...Podziękowałam kolejny raz za wygrane sprawy....Sama jestem dumna,że się zdecydowałam na to...No i se popisałam...idę przygotować to co mam zabrać jutro....Buziaczki dla wszystkich...Dobranoc... :-*


Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Maja
« Odpowiedź #737 dnia: Sierpnia 08, 2016, 08:45:41 pm »
Maju, wyłączyć telefon jest naprawdę łatwo ;)
Buziaki i dobrego dla Ciebie  :-*

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #738 dnia: Sierpnia 09, 2016, 05:29:33 pm »
Maju, wyłączyć telefon jest naprawdę łatwo ;)
Buziaki i dobrego dla Ciebie  :-*

Wyłączyłam dzisiaj telefon gdy jechałam do Poznania do doktora....były telefony...sms...nie odbierałam....gdy oddzwoniłam po kilku godzinach powiedziałam,że mnie nie ma i nie wiem kiedy będę....Jeszcze teraz mnie  nie ma w domu...Może za godzinę się odnajdę?????
Byłam u bratowej....wczoraj załamka i kroplówki, dzisiaj śmignęła obok mnie na korytarzu z balkonikiem,że nie zdążyłam zawołać. Dopiero w drzwiach Pan Ją przepuścił i przy okazji mnie i Ją dorwałam.Okazało się,że była sobie kupić pierogi z mięsem.... mnx....obiady nie smakują. Ja dostarczyłam owoce...później pasztet...ogórki kiszone...Doktór stwierdził,że są dobre wyniki i już dzisiaj miała naświetlanie/wczoraj nie.../Jest bardzo zadowolona z pobytu....
A ja ????????????? nic nadal nie wiem. Okazało się,że przy gastroskopii nie pobrano wycinka z dwunastnicy...i w rezultacie nie wiadomo co mi jest. Jeden doktór psioczył na drugiego i odwrotnie. W rezultacie przez pół roku mam być na bezwzględnej diecie bezglutenowej....kupiłam sobie /za radą doktora/ książkę z przepisami...nawet dużo tych przepisów i nie takie trudne do zrobienia.Już jestem zarejestrowana na m-c luty  :)Chyba się odnajdę....ale nie zadzwonię tylko odbiorę telefony...Pa

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Maja
« Odpowiedź #739 dnia: Sierpnia 09, 2016, 09:15:12 pm »
Nie ma to jak prawdziwa potrzeba - nawet z balkonikiem można iść za nią ;)
A dieta bezglutenowa nie jest trudna. Trzeba sobie w głowie przemeblować i zaczyna się łatwo. W sklepach pojawiło się sporo zastępników. Dziś kupiłam "naturalne wafelki jaglane'. Nawet smaczne :)
Gdzieś na forum mamy wątek (chyba) z przepisami bezglutenowymi. To łatwiejsze, niż przepisy z książki ;)
Buziaki Maju  :-* I trzymaj się   :-*

Offline DanaPar

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 10911
Odp: Maja
« Odpowiedź #740 dnia: Sierpnia 15, 2016, 10:03:41 am »
Maju wiele szczęścia na kolejne lata, niech Ci się wiedzie, a kłopoty, szczególnie te zdrowotne, omijają 
Sto lat  :-* :-* :-*
Carcinoma introductale G3: mamotom 22.09.05.
4 x AT
mastektomia + 22 węzły (2 zajęte): 2.01.2006
4 x AC
radioterapia 50,0 Gy w 25 frakcjach
ER-, PR-, HER +++

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #741 dnia: Sierpnia 15, 2016, 11:41:22 am »
Dziękuję..... :-*

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Maja
« Odpowiedź #742 dnia: Sierpnia 15, 2016, 12:38:19 pm »
Maju sto  lat , zdrowka, radości , milosci i  świętego spokoju!:)  :-*
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline madzia_61

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7342
  • raz na wozie raz pod wozem
Odp: Maja
« Odpowiedź #743 dnia: Sierpnia 15, 2016, 01:05:12 pm »
Maju dużo zdrówka ,radości i wszelkiej pomyślności !!!!!! :-*
Rak przewodowy inwazyjny  G3 , Er i PGR ujemne, Her 2(-) ,T2NOMO
Operacja oszczędzająca 2005 r
Chemioterapia 6 AC  jednocześnie z radioterapią  17 dawek
Brachyterapia 
Leczenie: operacja CO Instytut ul.Wawelska Warszawa
Chemioterapia Szpital WSS -Józefów Radom
Radioterapia-brachyterapia ŚCO Kielc

Offline mag

  • SPA
  • Uzależniona
  • *****
  • Wiadomości: 12000
  • Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno
Odp: Maja
« Odpowiedź #744 dnia: Sierpnia 15, 2016, 01:07:29 pm »
Sto lat!!!


rak piersi  potrójnie ujemny (TNBC), zajęty 1 węzeł, mastektomia: 2000, chemia 6xCMF, rekonstrukcja: 2006 i XI 2017 przerzuty do kości i tk. miękkich

Offline hamak

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 9926
Odp: Maja
« Odpowiedź #745 dnia: Sierpnia 15, 2016, 01:30:02 pm »
Majusia, zdrówka i spokojności życzę - 100 lat :-*
Diagnoza: rak piersi (carcinoma ductale invasium)
Leczenie:
1-sza mastektomia - 2003r. T2, G2, Er (-), Pgr (-), usunięte węzły chłonne, chemioterapia, radioterapia;
2-ga mastektomia - 2011r. T1, G2, Her2 (-), Er (+), Pgr (+), biopsja węzła wartowniczego (-), hormonoterapia (Tamoxifen)

Offline braja

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 2927
Odp: Maja
« Odpowiedź #746 dnia: Sierpnia 15, 2016, 02:06:51 pm »
100 lat Druhno!!!  ztx :0ulan: xcv
rak piersi przewodowy inwazyjny i nieinwazyjny, G3, T3N2a, potrójnie ujemny
zajęte 7 węzłów
chemia przedoperacyjna 4 AT 
mastektomia radykalna luty 2012
chemia pooperacyjna 4 TAC
radioterapia

Offline Parabola

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 5538
Odp: Maja
« Odpowiedź #747 dnia: Sierpnia 15, 2016, 02:24:53 pm »
Maju sto  lat , zdrowka, radości , milosci i  świętego spokoju!:)  :-*

O to_to ...  :D
Uściski Urodzinowe   :-*  :-*  :-*
listopad 2003 rak piersi prawej carcinoma metaplasticum, carcinoma planoepitheliale  akeratodes.
G-2 T1NoMo trójujemny, zabieg oszczędzający.
6 chemii CMF i radioterapia.
IO Kraków Garncarska

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Maja
« Odpowiedź #748 dnia: Sierpnia 15, 2016, 07:55:54 pm »
Najlepszego Maju  :-* :-* :-*

Offline Mirusia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7138
Odp: Maja
« Odpowiedź #749 dnia: Sierpnia 15, 2016, 08:04:16 pm »
 :-*