Autor Wątek: Maja  (Przeczytany 274107 razy)

Offline anka21

  • Swojaki
  • Zadomowiona
  • *
  • Wiadomości: 1366
Odp: Maja
« Odpowiedź #930 dnia: Stycznia 31, 2017, 07:31:10 pm »
Majeczko zdróweczka <3
życie jest jak pudełko czekoladek nigdy nie wiesz na co trafisz...
Moja mama po wycięciu raka piersi lewej w 2011.
pT1cMONO, Er 100%, Prg 100%, Her-.
Leczenie: 20 lamp, tamoksyfen 5 lat

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #931 dnia: Stycznia 31, 2017, 10:39:12 pm »
Jeszcze boli....ale już spać mogę tzn przewracać się w łóżku bez bólu....robię przeprosty na oparciu kanapy....siedzę oparta o poduszki i wygięta do przodu...Dam radę. Jutro idę do rodzinnej po skierowanie do ortopedy i zabiegi....przy okazji mnie zbada bo cosik grypa bierze....
A wczoraj wysłałam do NFZ pismo o zmianę terminu turnusu sanatoryjnego. Miałam termin od 16.02 do 9.03.2017 Czekałam 20 miesięcy. Miałam przydział do Szczawna Zdroju....Miejsce super ale termin nie....Mam w lutym dwie wizyty : u doktora od moich biegunek , oraz u ginekologa po złej cytologii. No i  ten termin trochę za wcześnie....za zimno...chodzi też o moje ogrzewanie domu....Mam nadzieję,że gin nie skieruje mnie na operację....a NFZ przychyli się do mojej prośby. Pożyję....zobaczę....Tak marzy mi się kwiecień/ maj....miejsce to samo.... :-*

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Maja
« Odpowiedź #932 dnia: Stycznia 31, 2017, 10:49:09 pm »
marzy mi się kwiecień/ maj....miejsce to samo.... :-*

I za to kciuki zacisnę  :-*
Oraz za całą resztę  :-*
Życie bez bólu w pełni się docenia jakby nawet bardziej, gdy ból sobie pójdzie precz; niech więc od Ciebie sobie idzie i nie wraca  :-*

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #933 dnia: Lutego 01, 2017, 07:56:52 pm »
No i się okazało,że mam na dodatek zapalenie korzonków nerwowych....Dostałam leki....iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii......
Była dzisiaj przyjaciółka....i qrde ....wieczorem biegunka...a tylko zjadłam mini ptysia i wypiłam małego Cydra....Z jednej strony to dobrze bo wiem dodatko wiem  co i jak mi nie służy...jutro cały dzień na kaszy jaglanej i kisielku....i tak do niedzieli....W niedzielę mamy Amazońską Mszę św.....a po idę na imieniny do znajomych.... mnx Buziaczki

Offline lulu

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 8007
Odp: Maja
« Odpowiedź #934 dnia: Lutego 01, 2017, 08:20:36 pm »
Maja a czekoladę możesz jeść, taką gorzką, może by Cię odrobinę przytkało.
31.12.2007 amputacja piersi prawej metodą Pateya
Carcinoma mammae, G2, ER+, PGR+, HER2-
Przez 5 lat kolejno Tamoksifen, Egistrozol, Mamostrol
Po ponad 7 latach rak piersi lewej
21.08.2015 amputacja piersi lewej
ER-, PR-, HER2+++
4xAC i rok Herceptyna

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #935 dnia: Lutego 01, 2017, 09:09:02 pm »
lulu...dzięki....to nie taka "zwykła" biegunka....ot....starość nie radość....jeszcze trochę przetrzymam do badania...A po niech się dzieje co chce.... mnx

Offline wrJola

  • Grupa początkująca
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Maja
« Odpowiedź #936 dnia: Lutego 02, 2017, 01:28:02 pm »
Oj, Maju... cóż to za bóle i skręty..... na zdjęciach super! Gratuluję, ino dbaj o siebie więcej  :)

Sorki, że nie odbierałam, ale byłam u siostry i późno wróciłam. Odezwę się w wekend -słowo harcerza hihihi  :)

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #937 dnia: Lutego 02, 2017, 09:32:33 pm »
Oj, Maju... cóż to za bóle i skręty..... na zdjęciach super! Gratuluję, ino dbaj o siebie więcej  :)

Sorki, że nie odbierałam, ale byłam u siostry i późno wróciłam. Odezwę się w wekend -słowo harcerza hihihi  :)

No nareszcie.... :-*....To do niedzieli....Buziaczki....

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #938 dnia: Lutego 04, 2017, 03:28:11 pm »
Dzisiaj mam dołek....4-ta rocznica śmierci najstarszego brata....Mimo bólu pojechałam na cmentarz do Rodziców...kuzynostwa...wujostwa...i brata....Wszyscy w ostatnich dniach mieli urodziny....brat rocznicę śmierci....A dzisiaj.....może napiszę wieczorem bo znowu .....Miłego wieczoru...

Offline Parabola

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 5538
Odp: Maja
« Odpowiedź #939 dnia: Lutego 04, 2017, 08:11:18 pm »
Maja przestań się dołować .... (-) ....   :-*  :-*  :-* 
 
listopad 2003 rak piersi prawej carcinoma metaplasticum, carcinoma planoepitheliale  akeratodes.
G-2 T1NoMo trójujemny, zabieg oszczędzający.
6 chemii CMF i radioterapia.
IO Kraków Garncarska

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Maja
« Odpowiedź #940 dnia: Lutego 04, 2017, 09:10:45 pm »
drabinkę podać?  :-* :-* :-*

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #941 dnia: Lutego 09, 2017, 12:25:01 pm »
Jak to się mówi...nareszcie mogę sobie "normalnie tyłek podetrzeć "...Kręgosłup i korzonki nie bolą choć jeszcze "normalnie" siedzieć nie mogę  .Przepraszam,że pisze tylko jak coś mnie gnębi i smuci.....Proszę o kciuki za operację mojego młodszego brata....Miało już być po a tymczasem jeszcze miał rano dodatkowe badania kardiologiczne bo operacja poważna na tętnice w nodze....leży pod kroplówką i czeka....A czekał dwa tygodnie w szpitalu....gdy przesuwali codziennie termin operacji to się denerwowałam,bo wiadomo....bez przyczyny nie każą pacjentowi leżeć i zajmować łóżko....Czekam na głuchacza...ale to dopiero za kilka godzin....pewnie wieczorem jak się obudzi....Dzięki.... :-*

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Maja
« Odpowiedź #942 dnia: Lutego 09, 2017, 12:44:31 pm »
kciuki zacisniete, przypominam sobie, że także cieszysz się harcerskimi sukcesami i prawdziwymi przyjaciółmi! oby jak najmniej smutkow!
Maju ja po to ćwiczę, wzmacniam mięsnie, stawy i kosci na siłowni, na nartach, basenie czy nordic walking by nigdy nie musiec potrzebować czyjeś pomocy przy fizjologii, chociaż wszystko  pewnie i tak  nie od nas zależy!  :-*
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #943 dnia: Lutego 09, 2017, 05:17:08 pm »
Dzięki za kciuki....Już z bratem rozmawiałam....szybko doszedł do siebie...miał znieczulenie w kręgosłup....później go na trochę uśpili....teraz leży i się nie rusza....Ale już żartuje...to dobrze...Zadzwonię wieczorem...Nareszcie ...teraz już tylko będzie dobrze....do poniedziałku, bratowa idzie do szpitala na oczy....jestem dobrej myśli bo będzie wreszcie widzieć , a to u Niej następny stopień do zdrowienia, no i ja będę mogła ze spokojem jechać do sanatorium. Mam zmianę terminu od 20 kwietnia do 11 maja w Szczawnie-Zdroju. Poczytałam sobie trochę na temat "mojego" sanatorium, ni trochę nie pochlebne dot. zakwaterowania. Ale baza uzdrowiskowo-lecznicza dobra. A to najważniejsze. W tym terminie to ja tylko będę spała w pokoju. Przeczytałam ,że jak KTOŚ był w harcerstwie to nie będzie narzekał... :) xhc No to teraz "biorę się" za siebie. Jutro imieniny kolegi, w sobotę kolacja u mena  mnx :-*

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #944 dnia: Lutego 09, 2017, 09:01:23 pm »
Napisałam co się ze mną "źle" dzieje ale...wykasowałam....Ja sobie dam radę....Jutro dzwonię do rodzinnej....NET mnie już uśmiercił.... xhc