Autor Wątek: Maja  (Przeczytany 274193 razy)

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #945 dnia: Lutego 14, 2017, 09:53:32 pm »
18-cie lat temu mój chrześniak, syn brata, został OJCEM....Mieszkają w podwórzu....Od przeszło 10-ciu lat nie mam z nimi normalnych rodzinnych relacji....Ot sobie mieszkamy każdy w swoim mieszkaniu....Nie ja doprowadziłam do tego....ale jak długo można "wchodzić komuś w dupę..."Gdyby mieszkał obcy człowiek to nie musiałabym się martwić o.... dla mnie najważniejszy jest okres grzewczy / Damian dzięki / ....i pomoc w tym okresie....Z resztą sobie radzę....przy pomocy znajomych.....przyjaciół...Ostatnio dostałam opieprz od znajomych,że nie mówię o tym co potrzebuję....chcieli nosić węgiel, ale ja wiem co i jak....Będę ich potrzebowała gdy wyjadę do sanatorium i moja Kicia zostanie sama bez jedzenia...Walentynek był....i nie tylko on złożył życzenia....Dzisiaj nie będę płakała jak przy wcześniejszych uroczystościach Julki - I Komunia św....Bierzmowanie....Już na NIC nie liczę z ich strony....Jeszcze tylko załatwię jedna sprawę z rozliczeniem i .... zakończę z nimi kontakt....Przepraszam że....Dobranoc.... :-*

Offline Ewka_79

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1006
Odp: Maja
« Odpowiedź #946 dnia: Lutego 14, 2017, 10:02:31 pm »
Ja Cię bardzo dobrze rozumiem. Mam taka sama sytuację tylko że z bratem mojego Taty. On Nas nienawidzi a mieszka w moim domu. Strasznie to przykre i ciężkie ale dokładnie Cię rozumiem 😊
Rak pierwsi lewej potrójnie ujemny G3 -mastektomia podskórna piersi lewej z rekonstrukcją - grudzień 2014
chemioterapia 6xFEC, 3xTaxoter - 21.01.- 31.07.2015
radioterapia - 10.08. - 15.09. 2015
olaparib
profilaktyczna mastektomia piersi prawej i usunięcie jajników - X-WOMEN BRCA1

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #947 dnia: Lutego 14, 2017, 10:43:59 pm »
Ewka...przytulam....
 :-*

Offline oooAncia!

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 3737
Odp: Maja
« Odpowiedź #948 dnia: Lutego 15, 2017, 08:56:35 am »
.Już na NIC nie liczę z ich strony....

To lepiej, bo unikniesz rozczarowań.
Maju, nie masz za co przepraszać.

Dziewczyny, chore to sytuacje. Ale niestety często obecne.

Diagn. 12/2013, potrójnie ujemny, full service usług onkologicznych.

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #949 dnia: Lutego 17, 2017, 08:47:19 pm »
Kupiłam 18-tolatce łańcuszek z wisiorkiem....srebrny taki na jaki mnie stać....akurat przyniosła rachunek za wodę i Jej dałam...Podziękowała i....Qrde moja ręka nadal reaguje na zmianę pogody....boli...cierpnie...czuję obrzęk pod pachą i nie tylko...Od jutra rękaw noszę....od dzisiaj masaż....mam taka cichą "nadzieję", że w sanatorium ktoś będzie umiał robić masaż limfatyczny...Jutro kolacja u mnie....w niedzielę jadę na wycieczkę krajoznawczo-turystyczno- integracyjną do Poznania....zakończona sztuką "Nago w kisielu"....mówią,że dlatego mam jechać ze względu na mój kręgosłup abym wiedziała jakie leczenie zastosować.... xhc ztx

Offline lulu

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 8007
Odp: Maja
« Odpowiedź #950 dnia: Lutego 17, 2017, 09:44:45 pm »
Maju a może masaż "wałeczkiem"  xhc
31.12.2007 amputacja piersi prawej metodą Pateya
Carcinoma mammae, G2, ER+, PGR+, HER2-
Przez 5 lat kolejno Tamoksifen, Egistrozol, Mamostrol
Po ponad 7 latach rak piersi lewej
21.08.2015 amputacja piersi lewej
ER-, PR-, HER2+++
4xAC i rok Herceptyna

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #951 dnia: Lutego 20, 2017, 10:57:57 pm »
lulu.... xhc
Jutro jadę na kontrolna wizytę do gastroenterologa....trochę "ubarwię" życie przez te pół roku aby dostać skierowanie na badania....oby się udało bo już mam dosyć tej "niewiadomo jakiej" diety... :-*

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #952 dnia: Lutego 22, 2017, 07:53:18 pm »
Nie jestem uczulona na GLUTEN....doktor stwierdził,że to ZESPÓŁ JELITA DRAŻLIWEGO. Dostałam leki, wg farmaceuty dość mocne...Szukam teraz co jeść....A na cito u rodzinnej doktór dał skierowanie do Kardiologa na dalsze badanie....poniedziałkowy bardzo późny wieczór dał mi "popalić"...ból w klatce piersiowej, wysokie ciśnienie.Nie wiedziałam czy rano się obudzę. Pogotowie z lekarzem przyjeżdża z powiatu....ja sama w domu...już uszykowałam sobie wyprawkę do szpitala gdyby dodatkowa tabletka nie pomogła...Ciśnienie spadło więc poszłam spać . Od dzisiaj leki i ...niech się dzieje co ma być. A do Kardiologa dopiero w lipcu.... :-*

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Maja
« Odpowiedź #953 dnia: Lutego 23, 2017, 08:47:21 am »
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #954 dnia: Lutego 23, 2017, 04:02:07 pm »
amorku....dziękuję. Od przyszłego tygodnia biorę się za siebie....zmiana diety...stylu życia....itd....obym wytrwała, ale chyba dam radę bo widzę po sobie,że MUSZĘ.... :-*

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #955 dnia: Lutego 23, 2017, 10:34:13 pm »
Jestem  ztx..... Pod koniec ubiegłego roku dostałam sms od UTW, że szukają pracownika do kasy kinoteatru. Kino znajduje się na drugiej stronie mojej ulicy, ot rzut beretem. Wysłałam CV Pani 2x30+VAT i była cisza. Znam dyrektora WOK któremu podlega kino, ale nie chciałam się pytać aby nie wykorzystywać znajomości. I dzisiaj telefon, myślałam,że dzwoni dyrektor w innej sprawie, a się okazało,że zapraszał mnie na  spotkanie w sprawi pracy jeżeli jestem jeszcze zainteresowana. Poszłam, była szefowa kina i po rozmowie już wieczorem byłam na przeszkoleniu i sprawdzeniu moich zdolności. Mimo VAT jestem kumata...przez kilkanaście minut sama obsługiwałam kinomanów,qrde teraz wszystko komputerowo... Pani powiedziała,że 1 marca podpisujemy umowę o pracę  ztx   Współpracownicy mnie znają i...dyskusja : Maria nie słuchaj < Damian uważam,że to jest odpowiednia osoba na to stanowisko....tzn JA....Uśmiech na Ich twarzach to balsam na moje skołatane serce...Powiedziałam dyrektorowi,że jadę do sanatorium, już zmienili grafik...Co to znaczy mój urok....doświadczenie..itp...gorzej ,że nie wiem co na to mój men....Ale jak wszystko będzie okay to  sobie założę gazowe ogrzewanie....bez bólu kręgosłupa, brudu, dodatkowych opłat....no i luz blues w spotkaniach z bxu ...  xhc   

Offline domina13

  • Rozeznana
  • *
  • Wiadomości: 170
  • PAMIĘTAJ O PRZESZŁOŚCI, MIEJ PLAN NA PRZYSZŁOŚĆ, A
Odp: Maja
« Odpowiedź #956 dnia: Lutego 24, 2017, 05:46:30 am »
Maju super  :oklaski: Twój urok "powali'' każdego,praca bliziutko ,nie za ciężka ,jak Ci zazdroszczę,chciałabym do jakiejkolwiek pracy iść,no ale zdrowie nie pozwala >:(
4xAC,4xDXL Mastektomia Carcinoma ductale infiltrans mammae.ER-TS 4/8;PR-TS 8/8;HER 2;0 ;Ki67-2%(styczeń2014);
Wznowa:NST G2; ER-80%;PR-99%;HER2-0;Ki67-12,9%(maj 2015)xeloda x4;nawelbina x9;sindaxel x7;cisplatyna x3;zoladex+symex(kwiecień-sierpień),zoladex+egristrozol(wrzesień)

Offline Natalia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7185
Odp: Maja
« Odpowiedź #957 dnia: Lutego 24, 2017, 08:25:12 am »
 :oklaski: :oklaski:brawo Maja
Natalia

Offline suchal

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 1536
Odp: Maja
« Odpowiedź #958 dnia: Lutego 24, 2017, 08:59:19 am »
Patrz Maju... w naszym kinie nadal sprzedaż "ręczna". Wiesz ile pani się natłumaczy gdzie scena, gdzie tył, ciągle nie ma drobnych do wydania.  Myślę więc, że dobrze, że komputerowo. Jeżeli jeszcze można płacić kartą to super.
Gratuluję decyzji. :)

Offline oooAncia!

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 3737
Odp: Maja
« Odpowiedź #959 dnia: Lutego 24, 2017, 11:01:45 am »
ale fajowo!!!  :oklaski:
Diagn. 12/2013, potrójnie ujemny, full service usług onkologicznych.