Autor Wątek: Maja  (Przeczytany 276642 razy)

Offline hamak

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 9926
Odp: Maja
« Odpowiedź #960 dnia: Lutego 24, 2017, 11:09:57 am »
Fajnie, Majka :oklaski:
Diagnoza: rak piersi (carcinoma ductale invasium)
Leczenie:
1-sza mastektomia - 2003r. T2, G2, Er (-), Pgr (-), usunięte węzły chłonne, chemioterapia, radioterapia;
2-ga mastektomia - 2011r. T1, G2, Her2 (-), Er (+), Pgr (+), biopsja węzła wartowniczego (-), hormonoterapia (Tamoxifen)

Offline mag

  • SPA
  • Uzależniona
  • *****
  • Wiadomości: 12000
  • Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno
Odp: Maja
« Odpowiedź #961 dnia: Lutego 24, 2017, 11:43:14 am »
Maju, Ty masz kino po drugiej stronie ulicy??? o rany, jak ja Ci zazdroszczę!


rak piersi  potrójnie ujemny (TNBC), zajęty 1 węzeł, mastektomia: 2000, chemia 6xCMF, rekonstrukcja: 2006 i XI 2017 przerzuty do kości i tk. miękkich

Offline roza3

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4908
Odp: Maja
« Odpowiedź #962 dnia: Lutego 24, 2017, 01:03:36 pm »
brawo Maju  :oklaski:
o tak...urok miał tu wielkie znaczenie  ;)
na mena sie nie oglądaj...w końcu to TY węgiel nosisz
  ;D
2005-mastectomia piersi prawej, carcinoma ductale invasivum, G II, Bloom II, 13 węzłów usuniętych, w 2 przerzut, chemioterapia, trójujemna
2015-mastectomia piersi lewej-profilaktyczna z powodu brca1

Offline DanaPar

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 10911
Odp: Maja
« Odpowiedź #963 dnia: Lutego 24, 2017, 04:19:06 pm »
Chyba, że men zakupi nowy piec  :-\
Ale to i tak nie wyrówna kontaktu z ludźmi i pracy. Może czasem przysiądziesz z boczku, to i filmik za friko.
A men gdzie jest jak Ty dźwigasz węgiel, odśnieżasz... Co chce tylko spijać śmietankę
Maju, szacun  :oklaski:
Carcinoma introductale G3: mamotom 22.09.05.
4 x AT
mastektomia + 22 węzły (2 zajęte): 2.01.2006
4 x AC
radioterapia 50,0 Gy w 25 frakcjach
ER-, PR-, HER +++

Offline Parabola

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 5538
Odp: Maja
« Odpowiedź #964 dnia: Lutego 24, 2017, 09:17:47 pm »
brawo Maju  :oklaski:
o tak...urok miał tu wielkie znaczenie  ;)
na mena sie nie oglądaj...w końcu to TY węgiel nosisz
  ;D


Róża dobrze 'gada'  :oklaski:
Popieram całkowicie ...  8)
listopad 2003 rak piersi prawej carcinoma metaplasticum, carcinoma planoepitheliale  akeratodes.
G-2 T1NoMo trójujemny, zabieg oszczędzający.
6 chemii CMF i radioterapia.
IO Kraków Garncarska

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #965 dnia: Marca 13, 2017, 07:15:27 pm »
Patrz Maju... w naszym kinie nadal sprzedaż "ręczna". Wiesz ile pani się natłumaczy gdzie scena, gdzie tył, ciągle nie ma drobnych do wydania.  Myślę więc, że dobrze, że komputerowo. Jeżeli jeszcze można płacić kartą to super.
Gratuluję decyzji. :)

suchalku....wszystko na dotykowym ekranie....płatność kartą ...i owszem.... :)

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #966 dnia: Marca 13, 2017, 07:26:58 pm »
Maju, Ty masz kino po drugiej stronie ulicy??? o rany, jak ja Ci zazdroszczę!
mag ...przechodzę przez jezdnię i....nieraz na ostatnią minutę decydowaliśmy się iść na film...Z racji mojego zamieszkania, gdy idziemy grupowo na wybrany film, to JA jestem organizatorką ....Teraz dzwonią o rezerwację na wybrany film oraz proszą abym dała znać co warto obejrzeć....Nie pierwszy raz organizowałam grupowe wyjścia do kina...na fajny film...Tak było od wielu lat....A teraz od przeszło roku mamy wyświetlane premiery...z poślizgiem kilku dni....W razie czego zapraszam na PREMIERĘ.... :-*

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #967 dnia: Marca 13, 2017, 07:33:59 pm »
brawo Maju  :oklaski:
o tak...urok miał tu wielkie znaczenie  ;)
na mena sie nie oglądaj...w końcu to TY węgiel nosisz
  ;D


Róża dobrze 'gada'  :oklaski:
Popieram całkowicie ...  8)
Węgla nie noszę ale....men został postawiony przed faktem dokonanym i ....pożyjemy...zobaczymy....Dziewczyny DOCEŃCIE MOJĄ ASERTYWNOŚĆ....PO WIELU LATACH.... :-*

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #968 dnia: Marca 13, 2017, 08:04:41 pm »
Miałam trzydniowy maraton w pracy...Cztery seanse dziennie w tym jeden dla dzieci....masakra....hałas dzieci...pretensje Rodziców- nie te miejsce..itd...Reszta seansów przeszła bez problemów...Filmomanicy nie czytają Regulaminów....a później pretensje do kasjerki bo nie ma tego miejsca , które zarezerwowali...a nie pamiętają,że 0,5 godz przed seansem rezerwacja znika...taki system...Dzisiaj rozliczyłam się z trzech dni...finansowo ok...tylko jednego raportu nie wydrukowałam....Ale po znajomości Panie to zrobiły ...i w piątek idę jeszcze na kilka godzin na szkolenie do mojego zmiennika...
To nie były BŁĘDY...
A klienci????????? Dużo uśmiechów....rozmów...
DAM RADĘ....Za dwa tygodnie do pracy....chyba,że zadzwoni telefon i wezwie mnie do pracy....
Id soboty wysiadł piec....jutro chyba "zamorduję " kogoś co przyczynił się do tego....Dzisiaj Pan Tomek naprawił...trochę Mu pomogłam.jako " przynieś...podaj..."..Grzeje i robi się cieplej...Byłam przerażona gdy piec się wyłączył....bałam się,że jest uszkodzony ślimak a to kupa kasy.... :-*

Offline mag

  • SPA
  • Uzależniona
  • *****
  • Wiadomości: 12000
  • Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno
Odp: Maja
« Odpowiedź #969 dnia: Marca 13, 2017, 08:22:21 pm »
Wrazie czego zapraszam na PREMIERĘ.... :-*


a ja do wątku, gdzie opowiadamy sobie o obejrzanych filmach  :D


rak piersi  potrójnie ujemny (TNBC), zajęty 1 węzeł, mastektomia: 2000, chemia 6xCMF, rekonstrukcja: 2006 i XI 2017 przerzuty do kości i tk. miękkich

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #970 dnia: Marca 19, 2017, 10:18:11 pm »
Jest mi smutno....42-lata temu zmarł mój Tata....za trzy dni minie 29 lat od śmierci mojej Mamy... :-*

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Maja
« Odpowiedź #971 dnia: Marca 19, 2017, 11:29:12 pm »
:-* :-* :-*
8 marca minęło 39 lat od śmierci mojego taty; kiedy to zleciało? we mnie jest obecny ciągle...

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #972 dnia: Marca 23, 2017, 05:57:03 pm »
Najsmutniejsze dni za mną...Tyle lat minęło od śmierci Rodziców....a pamięć Ich ostatnich dni życia ciągle "żywa"....
A dzisiaj jestem wściekła...Kolejny raz mieszkający w podwórzu mój bratanek, nie wystawił kubłów na śmieci. Przez zimę ja mam więcej nieczystości bo mam popiół z ogrzewania. Dotychczas było ok. Od kilkunastu dni widząc,że kubły pełne wrzucałam popiół do worków. Wczoraj dwa worki / nawet nie były ciężkie / wywiozłam na wózku na chodnik przed domem....Marcin dotychczas wywoził kubły ok. 8:30....Dzisiaj znowu tego nie zrobił. Za dwa tygodnie sama poproszę znajomego o wywiezienie kubłów na chodnik przed domem a potem ROZWIĄZUJĘ NIEPISANA UMOWĘ DOT. WYWÓZKI ŚMIECI I RACHUNKÓW ZA WODĘ...Rozdzielność podwórkowa...Za miesiąc będę już w sanatorium, jak Julka / córka Marcina / się nie zgodzi na karmienie kota to zlecę to bratu. I tak zrobię....Mam nadzieję,że kot po powrocie będzie ŻYĆ....
Jutro kolejny weekend w pracy.... :-* Już nie mam  "maratonu filmowego"...Dam radę....Pozdrawiam

Offline Natalia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7185
Odp: Maja
« Odpowiedź #973 dnia: Marca 23, 2017, 07:14:33 pm »
Współczuję Maja ,zgrzyty z sąsiadami to przykra sprawa,wiem coś o tym.
Natalia

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Maja
« Odpowiedź #974 dnia: Marca 23, 2017, 07:58:32 pm »
 :-* :-* :-*
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat