Autor Wątek: Maja  (Przeczytany 274250 razy)

Offline DanaPar

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 10911
Odp: Maja
« Odpowiedź #1110 dnia: Grudnia 09, 2017, 12:19:06 am »
Trochę Maję rozumiem, marzyło by się więcej, a można ile można (niekoniecznie to tylko pesel)
Carcinoma introductale G3: mamotom 22.09.05.
4 x AT
mastektomia + 22 węzły (2 zajęte): 2.01.2006
4 x AC
radioterapia 50,0 Gy w 25 frakcjach
ER-, PR-, HER +++

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Maja
« Odpowiedź #1111 dnia: Grudnia 09, 2017, 12:25:31 am »
wydaje mi się, że Maja mówi, że do dziś nie żyjemy już w wolnej Polsce... ale w dyktaturze...

I że
Tyle lat PO....dałam radę ....a teraz WYSIADAM


Ale może nadinterpretuję. Śledząc FB czy inne media - nie zauważyłam szczególnej rozpaczy po dzisiejszym dniu w sejmie.

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #1112 dnia: Grudnia 10, 2017, 08:33:30 pm »
Wszystkie macie rację....Załamka zdrowotna i.....O ten mój VAT jesteście młodsze, a to dużo....Może gdy wreszcie zainstalują gaz to wtedy będę leżeć i pachnieć...Dzisiaj znowu piec zastrajkował, jutro dostawa ekogroszku zamówionego przez internet.
Aga,,,,To PO to też prawda, choć to nie moja...Ale szlag mnie trafia , że TYLKO na fb WSZYSCY SĄ PRZECIW...Obejrzałam dzisiaj Panoramę i....co informacja to ARCHIWUM....Ja już to wszystko olewam...piszę to co myślę i jakie jest moje przekonanie. Jak mnie TU nie będzie to znaczy , że mnie spacyfikowali...za nazwisko.... :-* Pozdrawiam, jutro jadę walczyć o Kartę Parkingową... :-* :-* :-*

Offline lulu

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 8007
Odp: Maja
« Odpowiedź #1113 dnia: Grudnia 10, 2017, 09:31:59 pm »
Powodzenia z kartą. Bo na lepsze czasy to my się nie doczekamy. Młodzi muszą przejść szkolenie z kartek, przydziałów, bonów, to może wtedy rozum wróci na miejsce.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 10, 2017, 09:34:01 pm wysłana przez lulu »
31.12.2007 amputacja piersi prawej metodą Pateya
Carcinoma mammae, G2, ER+, PGR+, HER2-
Przez 5 lat kolejno Tamoksifen, Egistrozol, Mamostrol
Po ponad 7 latach rak piersi lewej
21.08.2015 amputacja piersi lewej
ER-, PR-, HER2+++
4xAC i rok Herceptyna

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #1114 dnia: Grudnia 17, 2017, 10:41:54 pm »
lulu jak nie będą mieli dostępu do internetu...fb...itp i obudzą się tak jak my bez Teleranka ....jestem wredna i tego im życzę....szlag mnie trafia....Zdrowotnie też.... :-*

Offline lulu

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 8007
Odp: Maja
« Odpowiedź #1115 dnia: Grudnia 17, 2017, 10:49:30 pm »
Tylko wtedy nie było bojówek maciara, było zomo ale nie tsk liczne jak obecne bojówki.
31.12.2007 amputacja piersi prawej metodą Pateya
Carcinoma mammae, G2, ER+, PGR+, HER2-
Przez 5 lat kolejno Tamoksifen, Egistrozol, Mamostrol
Po ponad 7 latach rak piersi lewej
21.08.2015 amputacja piersi lewej
ER-, PR-, HER2+++
4xAC i rok Herceptyna

Offline anka21

  • Swojaki
  • Zadomowiona
  • *
  • Wiadomości: 1366
Odp: Maja
« Odpowiedź #1116 dnia: Grudnia 18, 2017, 08:13:11 am »
lulu jak nie będą mieli dostępu do internetu...fb...itp i obudzą się tak jak my bez Teleranka ....jestem wredna i tego im życzę....szlag mnie trafia....Zdrowotnie też.... :-*
Maju, tak powiem szczerze ,że życze sobie tego, bo może wtedy wiele osób sie obudzi. Wszystko co robi Pis odbije się nam echem. Oni nie są nieśmiertelni , a po nich mogą przyjść większe świry i będziemy mieć druga Białoruś. Ktokolwiek  by nie rządził, nie może być władza całkowita w rękach jednej partii
życie jest jak pudełko czekoladek nigdy nie wiesz na co trafisz...
Moja mama po wycięciu raka piersi lewej w 2011.
pT1cMONO, Er 100%, Prg 100%, Her-.
Leczenie: 20 lamp, tamoksyfen 5 lat

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #1117 dnia: Stycznia 26, 2018, 10:05:53 pm »
Dawno mnie nie było....Karty parkingowej nie dostałam....bo akurat PO dopadło mnie zapalenie biodra, które dopiero teraz zaczęłam leczyć. Samo przyszło miało samo odejść....NIE ODESZŁO...leki mają pomóc...Pożyję ... zobaczę...
Nadal pracuję, dzisiaj dostałam podwyżkę...bo się zwiększyła kwota minimalna...dostałam ciut więcej...będzie na comiesięczną opłatę za gaz jak już mi podłączą... :-*
A teraz mam prośbę. Ostatnio coraz częściej czytam o wznowach...nowych rakach po przeszło 10-ciu latach. W ubiegłym roku pierwszy MR wykazał w drugiej piersi zmianę łagodną BIRADS 3...Prawie 14-ście lat temu na stole operacyjnym byłam ŁAGODNA...badanie śródoperacyjne - mastektomia.
Mój wynik ... podstępem przeczytany i spisany... HER 2  Odczyn negatywny w komórkach raka naciekającego / Score = 1+ /
Chemia CMF ... Magda  :-*

Offline Parabola

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 5538
Odp: Maja
« Odpowiedź #1118 dnia: Stycznia 26, 2018, 11:27:01 pm »
A teraz mam prośbę. Ostatnio coraz częściej czytam o wznowach...nowych rakach po przeszło 10-ciu latach. W ubiegłym roku pierwszy MR wykazał w drugiej piersi zmianę łagodną BIRADS 3...Prawie 14-ście lat temu na stole operacyjnym byłam ŁAGODNA...badanie śródoperacyjne - mastektomia.
Mój wynik ... podstępem przeczytany i spisany... HER 2  Odczyn negatywny w komórkach raka naciekającego / Score = 1+ /
Chemia CMF ... Magda  :-*


Ale o co w tej prośbie chodzi ?? ... bo nie całkiem rozumiem ...  ::)

Że 'prawie' 14 lat temu wylądowałaś na_stole z_łagodnym _guzem   :-* a potem miałaś mastektomię   ::(( .. ale teraz Żyjesz i masz się dobrze  :oklaski: ...  masz nowego_cycka !

Ps 1.. Maja ::)  nie czytaj nic i nie porównuj się do Nikogo !! ... kazda z Nas jest inna, niepowtarzalna!

Też miałam CMF Maja  ::) ...  i do tej pory nie mam przerzutów...

Ps.2.. Nie nakręcaj się  ..

« Ostatnia zmiana: Stycznia 26, 2018, 11:32:19 pm wysłana przez Parabola »
listopad 2003 rak piersi prawej carcinoma metaplasticum, carcinoma planoepitheliale  akeratodes.
G-2 T1NoMo trójujemny, zabieg oszczędzający.
6 chemii CMF i radioterapia.
IO Kraków Garncarska

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #1119 dnia: Lutego 15, 2018, 04:06:42 pm »
Pod koniec ubiegłego roku postanowiłam zmienić ogrzewanie na gazowe.Dostałam spłatę zaległego wynagrodzenia więc postanowiłam ulepszyć sobie codzienne życie, no i spełni się , będę leżeć i pachnieć.Procedura rozpoczęła się i kolejno załatwiałam zgłoszenia, zgody, projekt. Następna sprawa to wykonawca prac . I tutaj klops....Od miesiąca nie mogę się konkretnie umówić z facetem od instalacji gazowej. Bardzo mi się nie śpieszy z wykonaniem , ale potrzebuję zgody Starostwa na budowę instalacji, a to co najmniej miesiąc czasu.Przy okazji chcę zrobić trochę przeróbek ale nie wiedząc co będzie robione  mogę jedynie "wymyślać" co i jak zrobię.Dzisiaj dzwoniłam , umówił się na poniedziałek. Czeka mnie pracowita wiosna. Dopóki mam jeszcze siły...Dam radę.... :-*

Offline lulu

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 8007
Odp: Maja
« Odpowiedź #1120 dnia: Lutego 15, 2018, 04:43:44 pm »
Mam nadzieję, że fachowiec dotrzyma słowa.
31.12.2007 amputacja piersi prawej metodą Pateya
Carcinoma mammae, G2, ER+, PGR+, HER2-
Przez 5 lat kolejno Tamoksifen, Egistrozol, Mamostrol
Po ponad 7 latach rak piersi lewej
21.08.2015 amputacja piersi lewej
ER-, PR-, HER2+++
4xAC i rok Herceptyna

Offline Parabola

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 5538
Odp: Maja
« Odpowiedź #1121 dnia: Lutego 15, 2018, 11:05:21 pm »
Maja  :D ... dasz radę !!!
listopad 2003 rak piersi prawej carcinoma metaplasticum, carcinoma planoepitheliale  akeratodes.
G-2 T1NoMo trójujemny, zabieg oszczędzający.
6 chemii CMF i radioterapia.
IO Kraków Garncarska

Offline hamak

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 9926
Odp: Maja
« Odpowiedź #1122 dnia: Lutego 15, 2018, 11:22:32 pm »
Jasne :D Za to nowe :0ulan: :)
Diagnoza: rak piersi (carcinoma ductale invasium)
Leczenie:
1-sza mastektomia - 2003r. T2, G2, Er (-), Pgr (-), usunięte węzły chłonne, chemioterapia, radioterapia;
2-ga mastektomia - 2011r. T1, G2, Her2 (-), Er (+), Pgr (+), biopsja węzła wartowniczego (-), hormonoterapia (Tamoxifen)

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #1123 dnia: Marca 01, 2018, 10:21:16 pm »
Proszę jutro o przesyłanie dobrych myśli aby się spełniło....nie chodzi o badania itp....Napiszę od razu jak się spełni.... :-*

Offline oooAncia!

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 3737
Odp: Maja
« Odpowiedź #1124 dnia: Marca 02, 2018, 08:11:42 am »
Zdążyłam? Wysyłam!
Diagn. 12/2013, potrójnie ujemny, full service usług onkologicznych.