Autor Wątek: Maja  (Przeczytany 277726 razy)

Offline Becia

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 3537
Odp: Maja
« Odpowiedź #1200 dnia: Maja 17, 2018, 07:40:24 pm »
Maja, powodzenia w pracach remontowych i nie tylko!  :)  O0
"Człowieczy los nie jest bajką ani snem.
Człowieczy los jest zwyczajnym, szarym dniem."

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #1201 dnia: Maja 19, 2018, 03:18:42 pm »
Byłam wczoraj pod wieczór w Szpitalu Powiatowym na badaniu zakrzepicy.Badanie krwi : Hematologia, Biochemia, Koagulologia. Później usg- Dopplera...doktór wymęczył mnie bardzo...bolało też bardzo...prawie pół godziny. Ale w przeciwieństwie badania w Poznaniu uzyskałam w trakcie  i po , wszelkie informacje . Ja  na niektóre pytania "zapomniałam w  języka w gębie " ale było ich tak dużo....Gdy czekałam na następne badanie SOBIE PRZYPOMNIAŁAM CO I JAK i ... W rezultacie otrzymałam to co chciałam....WIZYTA W PORADNI NACZYNIOWEJ i to nie w przyszłym roku tylko w sierpniu 2018.Trochę te D-dimery nie zmieniły się , ale...na wizycie w sierpniu będzie kolejne badanie. Morfologia ?????? google cosik wykazuje na minusie, ale poczekam do poniedziałku do spotkania z koleżankami i "doktórką", dzięki której  byłam wczoraj na tych badaniach.
Nie wiem kiedy będą zakładać w mieszkaniu instalację gazową. Na razie sprawdzam stan kasy na koncie hihihihi...Oby wystarczyło....
Cudownego wieczoru sobotniego i słonecznej niedzieli  :-* :-* :-*

Offline oooAncia!

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 3737
Odp: Maja
« Odpowiedź #1202 dnia: Maja 19, 2018, 04:08:25 pm »
Czyli ni jest źl! I super  :oklaski:
Bilansu na plusie życzę!
Diagn. 12/2013, potrójnie ujemny, full service usług onkologicznych.

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Maja
« Odpowiedź #1203 dnia: Maja 19, 2018, 08:57:37 pm »
Jest nieźle  :-* I będzie lepiej  :-*

Offline Natalia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7185
Odp: Maja
« Odpowiedź #1204 dnia: Maja 19, 2018, 09:45:43 pm »
 :oklaski: :oklaski:brawo
Natalia

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #1205 dnia: Maja 22, 2018, 09:49:52 pm »
Przepraszam ,że będę zanudzać. Wczoraj koleżanka doktórka stwierdziła, że moje wyniki krwi są ok oprócz D-dimerów,....wiem o tym.W sierpniu dowiem się co dalej. Ale nie o mnie chcę pisać.... Moja Przyjaciółka w ubiegłym tygodniu zadzwoniła,że cosik się stało z Jej lewym okiem, zakrapla ale nie pomaga...tzn nie widzi...Poszła do rodzinnej i.....Na CITO do Kliniki Okulistyki, pojechała iiiiiiiiii Okulistycznie ok....przewieźli na Neurologię do innego szpitala i....była godzina 23:00....po kilkunastu godzinach człowiek "nie myśli" miała zostać /?/ , dzisiaj pojechała do szpitala ze skierowaniem....Ordynator nie był zadowolony....Nie "dobijałam "....Okazało się ,że to mógł być lekki udar...W sobotę organizuje imprezę z okazji  70-tych urodzin. .. Poprosiłam aby gdyby było cosik nie tak NATYCHMIAST pojedzie do szpitala. Przyrzekła,że tak zrobi....Wie, że przegieła....odpuściłam... :-*

Offline braja

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 2927
Odp: Maja
« Odpowiedź #1206 dnia: Maja 23, 2018, 04:41:03 pm »
 :o  Z udarem nie ma żartów, moze się z niego zrobic wylew, trzeba pilnować!
rak piersi przewodowy inwazyjny i nieinwazyjny, G3, T3N2a, potrójnie ujemny
zajęte 7 węzłów
chemia przedoperacyjna 4 AT 
mastektomia radykalna luty 2012
chemia pooperacyjna 4 TAC
radioterapia

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Maja
« Odpowiedź #1207 dnia: Maja 23, 2018, 04:49:43 pm »
Maju jak się cieszę, że "za chwilę" będziesz pisała- ja, kobieta z 70 plus wat  :D
bo co? tylko się cieszyć, ze wciąz jestesmy i mamy przywilej się starzeć! Dużo zdrowia i pogody ducha dzielna ! :-*
( to prawda, udar to nie przelewki )
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #1208 dnia: Maja 23, 2018, 10:18:29 pm »
Maju jak się cieszę, że "za chwilę" będziesz pisała- ja, kobieta z 70 plus wat  :D



amorku.....teraz będę pisała 2x35 BEZ VATU hihihhihihihihi Oj ciągle mi wypominacie ten mój VAT...ale pisałam PRAWDĘ.....
Jak JA się cieszę , że WAS poznałam i mam...Dziękuję... :-*
Dzisiaj byłam na wykładzie o BORELIOZIE....Gdy jeździłam na obozy to "piguła" miała ze mną kłopot. Gdy po wyjściu z harcerzami w las po powrocie lub później widziała mnie idącą w stronę namiotu z czerwonym krzyżem to słyszałam " znowu masz kleszcza..." Miałam....No i dzisiaj już nie sprawdzę co i jak, ale jutro....Zadzwonię też do koleżanki, która "zaniewidziała"... A ja muszę wreszcie sprawdzić skąd te moje biegunki przy dobrym wyniku gastroskopii i kolonoskopii...i wiele innych dolegliwości....JA NIE SZUKAM SOBIE CHORÓB ALE PRZED DIAGNOZĄ NA DRUGI CYCEK CHCĘ SPRAWDZIĆ CZY TO COSIK NIE INNEGO...Buziaczki <3 <3 <3   

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #1209 dnia: Maja 26, 2018, 08:15:29 pm »
Dzisiaj byłam na przyjęciu urodzinowym koleżanki. Wiedziałam,że spotkam wnuka geja i domyślałam się,że będzie z partnerem. Qrde wg oszołomów powinni być "obleśni" itp. Wnuka znam od lat i zawsze Go podziwiałam / dzisiaj gratulowaliśmy magistrowi /... taki został do dziś... Jego partner starszy ale nie za bardzo... Wspaniali faceci...Nie miałabym nic przeciw / wiem,że do tego nie dojdzie / aby zawitali z koleżanką do mojego domu. Oby Im się szczęściło...A przyjęcie było super...Teraz odpoczywam bo jutro PRACA.... :-*

Offline hamak

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 9926
Odp: Maja
« Odpowiedź #1210 dnia: Maja 27, 2018, 01:04:37 pm »
 :)
Diagnoza: rak piersi (carcinoma ductale invasium)
Leczenie:
1-sza mastektomia - 2003r. T2, G2, Er (-), Pgr (-), usunięte węzły chłonne, chemioterapia, radioterapia;
2-ga mastektomia - 2011r. T1, G2, Her2 (-), Er (+), Pgr (+), biopsja węzła wartowniczego (-), hormonoterapia (Tamoxifen)

Offline Mirusia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7138
Odp: Maja
« Odpowiedź #1211 dnia: Maja 27, 2018, 01:43:31 pm »
Fajnie się czyta takie relacje Maju  :)

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #1212 dnia: Maja 28, 2018, 04:58:26 pm »
Pukam się w nie malowane czoło aby NIE ZAPESZYĆ.....Jak to cudownie mieć PRZYJACIÓŁ...każdy coś podpowie....Teraz priorytetem jest instalacja gazu i...Właśnie przed chwilą wyszedł Pan / załatwiony przez kolegę / , który rozbierze mi piec kuchenny kaflowy. Przy okazji ja podpowiedziałam Panu co i jak  i dałam namiary, bo też zakłada gaz... transakcja wiązana hihihihihi. Zadzwoniłam do młodszego brata czy w przyszłym tygodniu może przyjechać aby pomóc. Trochę się "ścieliśmy" bo on wcześniej w rozmowie ze mną chciał rozebrać piec. Ale facet powiedział, że On wszystko wywiezie... zrobi tak jak ma być. Brat tylko by rozebrał a z resztą bym musiała sama sobie radzić. Teraz zapłacę i powiem co jeszcze ... Zamówienie złożone... prace mają być wykonane po niedzieli...Ostatni tydzień w tej kuchni... :-* Chyba.... resztę dopiszę na finiszu prac....
A w środę idę na imprezkę z okazji Dnia Działacza Kultury....wcześniej kurs RODO a później wywiozą NAS w plener...oj będzie się działo...Olewam swoje prawie 2x35 hihihihihihi Kupiłam sobie spodnie w LIDLu....na imprezkę....jak zabraknie kasy na gaz wezmę pożyczkę....ŻYJE SIĘ TERAZ... :-* :-* :-*

Offline Parabola

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 5538
Odp: Maja
« Odpowiedź #1213 dnia: Maja 28, 2018, 05:01:26 pm »
 :oklaski: Maju  :-*
listopad 2003 rak piersi prawej carcinoma metaplasticum, carcinoma planoepitheliale  akeratodes.
G-2 T1NoMo trójujemny, zabieg oszczędzający.
6 chemii CMF i radioterapia.
IO Kraków Garncarska

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #1214 dnia: Maja 28, 2018, 06:24:38 pm »
Parabolciu....dzięki....Zaczynam być po latach asertywna....choć trochę...Bystrzykanki wiedzą o czym piszę...
A dzisiaj dostałam od brata i bratowej prezent akonto imienin....FITBALL ANTI-BURST...Jestem po pierwszym 10-cio minutowym ćwiczeniu...nie spadłam z piłki  :-*
Qrde jak nie piszę to.....długa przerwa....a teraz....I tak Was KOCHAM....
Romka Bystra????:-* :-* :-*