Autor Wątek: Maja  (Przeczytany 274102 razy)

Offline oooAncia!

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 3737
Odp: Maja
« Odpowiedź #1260 dnia: Czerwca 26, 2018, 02:15:15 pm »
Cudnie, 14 lat! Gratuluję i dołączam do Twej radości!
Diagn. 12/2013, potrójnie ujemny, full service usług onkologicznych.

Offline Natalia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7185
Odp: Maja
« Odpowiedź #1261 dnia: Czerwca 26, 2018, 03:38:55 pm »
No,no piękny wiek Maja :oklaski: :oklaski:
Natalia

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #1262 dnia: Lipca 04, 2018, 09:24:59 pm »
Dziękuję bardzo za życzenia....Postaram się je spełnić ... przy Waszej pomocy  :-* :-* :-*
A teraz z innej beczki. Jak już pisałam remontuję mieszkanie tzn zakładam / nie ja osobiście / gaz a przy okazji remontuję co się da. Usunęłam piec kuchenny kaflowy...długo trwało zanim przyszedł majster. Uwinął się w kilka godzin, ale trzeba zamurować "japę " po rozbiórce. Terminów było kilka...W ubiegłym tygodniu gdy zobaczyłam na ulicy samochód z napisem ....budowlane, przypomniało mi się ,że podobnym samochodem jeździ mój znajomy. Miałam telefon i zadzwoniłam. Przyszedł w sobotę, zobaczył co i jak i....Od poniedziałku późnym popołudniem / wtryniłam się po znajomości i z szacunku ,w terminarz / zabrał się za murarkę. Dzisiaj miał być koniec ale....Od początku stwierdził,że kafelki które były pod piecem się uginają. Wczoraj gdy sprzątałam  odsunęłam wykładzinę i zobaczyłam "dziurę". Gdy dzisiaj przyjechał powiedziałam o tym....musiał zdjąć wszystkie płytki i....Jutro zakończy. A ja wczoraj po pracy chciałam posprzątać / spieszył się na inna robotę  /. Szefowa powiedziała,że mam obejrzeć film wieczorem bo fajny... ale ja porządnicka po kilkunastu minutach filmu poszłam do domu. Posprzątałam , wytarłam podłogę w kuchni i łazience. Po jakimś czasie wchodząc do łazienki pomyślałam ... posadzka może być mokra,,,ale było już za późno. Upadłam na plecy...prawy bark i prawa strona pleców. Wstałam powoli, stwierdziłam,że mogę się ruszać, więc nic nie złamane.Noc przespałam na środkach p/bólowych. Rano wstałam tzn zsunęłam się z łóżka.Smaruję się, łykam Nurofen, siniaka nie mam. Staram się ruszać ręką i ... Na jutro zaprosiłam brata do pomocy przy pakowaniu ubrań i nie tylko w worki próżniowe, przenoszeniu zapakowanych już  kartonów, itd. Mam już obmyślone gdzie...co...i jak... Oprócz pbólowego wezmę na uspokojenie...Od jutra mam urlop więc jakoś ze wszystkim dam radę. CDN.... :-* :-* :-* :-*

Offline lulu

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 8007
Odp: Maja
« Odpowiedź #1263 dnia: Lipca 04, 2018, 10:22:42 pm »
Oj dzieje się i Ciebie.
31.12.2007 amputacja piersi prawej metodą Pateya
Carcinoma mammae, G2, ER+, PGR+, HER2-
Przez 5 lat kolejno Tamoksifen, Egistrozol, Mamostrol
Po ponad 7 latach rak piersi lewej
21.08.2015 amputacja piersi lewej
ER-, PR-, HER2+++
4xAC i rok Herceptyna

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #1264 dnia: Lipca 05, 2018, 09:43:52 pm »
Nie wzięłam na uspokojenie i...gdy wyszli z domu bracia poryczałam się. Murarz gdy przyjechał zauważył moją smutną minę. Najważniejsze, że SKOŃCZYŁ...z MURARKĄ  :) Od jutra niech schnie a po niedzieli następni majstrowie...Buziaczki....Jak dojdę do siebie to napiszę co i jak... :-*

Offline Parabola

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 5538
Odp: Maja
« Odpowiedź #1265 dnia: Lipca 05, 2018, 11:09:35 pm »
Maja  :-*  :-*  :-* 
listopad 2003 rak piersi prawej carcinoma metaplasticum, carcinoma planoepitheliale  akeratodes.
G-2 T1NoMo trójujemny, zabieg oszczędzający.
6 chemii CMF i radioterapia.
IO Kraków Garncarska

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #1266 dnia: Lipca 06, 2018, 10:14:08 pm »
Maja  :-*  :-*  :-*
Dzięki...Dlatego był ten wpis...DZIĘKUJĘ...Zadzwonił aby spytać co jest po wizycie w szpitalu... :-*

Offline DanaPar

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 10911
Odp: Maja
« Odpowiedź #1267 dnia: Lipca 06, 2018, 10:30:55 pm »
Wciąż mam mieszane uczucia, znaczy podziwiam, że masz tyle zapału do remontu i dziwię się jednocześnie, że nie zamienisz na malutkie mieszkanko, najlepiej po remoncie, by już nic tam nie robić. Wiem, sentyment, dom po rodzicach, ale tyle zdrowia na niego tracisz :(
Carcinoma introductale G3: mamotom 22.09.05.
4 x AT
mastektomia + 22 węzły (2 zajęte): 2.01.2006
4 x AC
radioterapia 50,0 Gy w 25 frakcjach
ER-, PR-, HER +++

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Maja
« Odpowiedź #1268 dnia: Lipca 11, 2018, 12:15:47 pm »
Maju , ja tez podziwiam i współczuję ciągłych problemów z domem. Na pewno bym tego nie wytrzymała, zgadzam się z Daną. :-*
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #1269 dnia: Lipca 11, 2018, 05:53:22 pm »
Maju , ja tez podziwiam i współczuję ciągłych problemów z domem. Na pewno bym tego nie wytrzymała, zgadzam się z Daną. :-*
Starych drzew się nie przesadza...Mam zapewnienie, że miasto się dołoży do remontu, majstrów tez mam umówionych. Jak przestanie boleć to i moje samopoczucie się poprawi. Jedyna korzyść taka, że na święta będę miała wypucowane mieszkanie....
W piątek idę na spotkanie harcerskie, wysmaruję się maściami, założę pas uciskowy i.... :-* :-* :-*
Od poniedziałku  :0ulan:

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Maja
« Odpowiedź #1270 dnia: Lipca 11, 2018, 08:34:46 pm »
starych drzew to może i nie  ;)  za dwa miesiące się przeprowadzam , chyba już 10 raz w życiu
a kto wie czy jeszcze kiedyś nie będę ( i nie mam na myśli pewnej kwatery na zawsze   ;D)
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline Natalia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7185
Odp: Maja
« Odpowiedź #1271 dnia: Lipca 12, 2018, 05:08:38 am »
Moja mama w wieku 80 lat przeprowadziła się Do mnie Do torunia i zaadoptowała się świetnie ztx ztx
Natalia

Offline DanaPar

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 10911
Odp: Maja
« Odpowiedź #1272 dnia: Lipca 12, 2018, 10:47:07 am »
Maju, przecież mogłabyś być w tym samym mieście. Żadne to przesadzanie. Ale coś czuję, że ten cały zamęt z remontami daje Ci kopa do życia i poniekąd radość
Ja tam wolałabym spokój, a przywiązanie się do rzeczy, miejsca u mnie nie byłoby decydujące
Carcinoma introductale G3: mamotom 22.09.05.
4 x AT
mastektomia + 22 węzły (2 zajęte): 2.01.2006
4 x AC
radioterapia 50,0 Gy w 25 frakcjach
ER-, PR-, HER +++

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #1273 dnia: Lipca 17, 2018, 09:21:14 pm »
Dziękuję za rady...pomysły. Dziewczyny JA JESTEM SAMA...
Natalka Twoja Mama przeprowadziła się do CIEBIE...Amorku Ty przeprowadzasz się z mężem....Dana Ty też masz Rodzinę...
Nie da się ukryć, że chciałam dbać o spuściznę po Rodzicach, a i nie chciałam mieszkać w domu w stanie który odziedziczyłam.Dzisiaj już jestem do przodu...Bracia wczoraj rozebrali część podłogi i wyszło na moje tzn zakładam płytki. Dzisiaj jeszcze zaszła zmiana, ogrzewanie podłogowe. Jutro rozbierają resztę podłogi aby podeschło a za tydzień GAZ...Mam obok siebie DOBRE DUSZKI, które sprawdzą, podpowiedzą i zawsze mogę zadzwonić aby spytać i skonsultować co i jak majstry mają zrobić.
Od czwartku idę na rehabilitację ręki po stłuczeniu, muszę mieć sprawna gdy już MAJSTRY OPUSZCZĄ MOJE DOMOSTWO...
Chciałam napisać życzenie ale...
Buziaczki i sił dla remontowiczek...Tojka TY rozpoczęłaś. Mam zdjęcia ale nie udało mi się wkleić...Po wrzucę na fb.  :-* :-* :-*
A teraz  :0ulan: :0ulan: :0ulan:

Offline DanaPar

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 10911
Odp: Maja
« Odpowiedź #1274 dnia: Lipca 17, 2018, 09:29:55 pm »
Maju wg mnie to sentyment, a i sprzedaż wiązałaby się pewnie z rozliczeniem z braćmi
I Tobie wydaje się, że tak jest prościej. Powodzenia i pielęgnuj te Twoje dobre duszyczki, które w razie co wesprą
Może harcerze jakąś niewidzialną rękę swojej druhnie załatwią  :0ulan:
Carcinoma introductale G3: mamotom 22.09.05.
4 x AT
mastektomia + 22 węzły (2 zajęte): 2.01.2006
4 x AC
radioterapia 50,0 Gy w 25 frakcjach
ER-, PR-, HER +++