Autor Wątek: Maja  (Przeczytany 274211 razy)

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #1335 dnia: Sierpnia 29, 2018, 09:16:12 pm »
Maju, za co Ty mi dziękujesz? To ja Tobie powinnam dziękować. Wiadomo, z harcerką nigdy nie zginiesz.
dostałam opieprz od kolegi, że nie zadzwoniłam aby spytać o drogę....Ale lulu dałyśmy radę !!!!!!
Dzisiaj byłam nareszcie u naczyniowca...MASAKRA...pacjenci z trzech terminów / dwa odwołane /  . Nie jest źle, mam nosić pończochę uciskową, którą mam od lat  xhc na listopad usg Dopplera, już zapisana.
Najbliższe badanie za dwa miesiące w WCO...od dzisiaj moje dłonie nie DOTYKAJĄ ostałego podejrzanego cycka.Ciągle mi się wydaje ŻE...To tlko dwa miesiące , nie umrę bo REMONT hihihihihi
Od przyszłego tygodnia remont przyspiesza więc zdążę w razie czego..  :-* :-* :-*A za tydzień idę na BAL KAJAKARZY...CDN... xhc

Offline lulu

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 8007
Odp: Maja
« Odpowiedź #1336 dnia: Sierpnia 29, 2018, 09:36:57 pm »
Ciąg dalszy nad8tąpi w ciechu, pamiętaj.
31.12.2007 amputacja piersi prawej metodą Pateya
Carcinoma mammae, G2, ER+, PGR+, HER2-
Przez 5 lat kolejno Tamoksifen, Egistrozol, Mamostrol
Po ponad 7 latach rak piersi lewej
21.08.2015 amputacja piersi lewej
ER-, PR-, HER2+++
4xAC i rok Herceptyna

Offline DanaPar

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 10911
Odp: Maja
« Odpowiedź #1337 dnia: Sierpnia 29, 2018, 10:09:54 pm »
Lulu, kiedy jest ciech?
Carcinoma introductale G3: mamotom 22.09.05.
4 x AT
mastektomia + 22 węzły (2 zajęte): 2.01.2006
4 x AC
radioterapia 50,0 Gy w 25 frakcjach
ER-, PR-, HER +++

Offline lulu

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 8007
Odp: Maja
« Odpowiedź #1338 dnia: Sierpnia 29, 2018, 11:59:42 pm »
14 do 17 września.
31.12.2007 amputacja piersi prawej metodą Pateya
Carcinoma mammae, G2, ER+, PGR+, HER2-
Przez 5 lat kolejno Tamoksifen, Egistrozol, Mamostrol
Po ponad 7 latach rak piersi lewej
21.08.2015 amputacja piersi lewej
ER-, PR-, HER2+++
4xAC i rok Herceptyna

Offline Natalia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7185
Odp: Maja
« Odpowiedź #1339 dnia: Sierpnia 30, 2018, 07:02:49 am »
Może wpadnę do  Was kawę wypić?
Natalia

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #1340 dnia: Września 01, 2018, 09:43:51 pm »
Wczoraj dowiedziałam się, że koleżanka z Klubu ma przerzuty do głowy. Stan b.ciężki. Dzisiaj rano zadzwoniła do mnie Przewodnicząca ...i już wiedziałam , że Ani nie ma wśród NAS ....Półtora miesiąca ....Zaczynam świrować...Jeszcze poczekam do 24 października...Remont już będzie "prawie" na ukończeniu więc....A od nowego tygodnia będę WALCZYŁA z ubezpieczycielem...mam już kontakt do ...Trzymajcie kciuki aby się udało....Składki płacimy a w zamian " figa z makiem".... :-*

Offline hamak

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 9926
Odp: Maja
« Odpowiedź #1341 dnia: Września 01, 2018, 10:24:12 pm »
Trzymam, Maja :0ulan: I przytulam :-*
Diagnoza: rak piersi (carcinoma ductale invasium)
Leczenie:
1-sza mastektomia - 2003r. T2, G2, Er (-), Pgr (-), usunięte węzły chłonne, chemioterapia, radioterapia;
2-ga mastektomia - 2011r. T1, G2, Her2 (-), Er (+), Pgr (+), biopsja węzła wartowniczego (-), hormonoterapia (Tamoxifen)

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #1342 dnia: Września 04, 2018, 10:18:10 pm »
Dzisiaj przywiozłam młodszego brata na "roboty domowe". Idzie jak burza....gruntuje, tynkuje.... :0ulan: A przede wszystkim nie kłócimy się co się zdarzało wcześniej. Przed chwilą powiedziałam Mu ,że ON dziedziczy po mnie...Był zadowolony choć nie dowierzał, bo moja chrześniaczka a Jego córka OLEWA MNIE...Rozmawialiśmy...popiliśmy ...i nareszcie jestem spokojna. :-* :-* :-*

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #1343 dnia: Września 06, 2018, 08:55:54 pm »
Po ciężkim kolejnym dniu "przynieś...podaj...pozamiataj...wytrzyj " mam luzowaty wieczór. Wszystkie tynki do odbicia...odbite.Qrde było tego trochę...MŁODSZY BRAT DAŁ RADĘ... Dzisiaj był elektryk , wszystko ok tak jak chciałam mimo,że mnie nie było / odwoziłam brata do domu / ale to wnuk mojego kolegi. Wszystko ma teraz schnąć do jutrzejszego wieczora, gdy mam chwycić pędzel i przemalować wszystko UNIGRUNTEM...W sobotę przyjedzie brat i przygotuje wszystko pod malowanie....Pogoda mi sprzyja, bo za chwilę "rozwalamy" drugi pokój... :0ulan: :0ulan: :0ulan: :-* :-* :-*

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #1344 dnia: Września 07, 2018, 09:38:44 pm »
Od dzisiaj gaz podgrzewa wodę a w przyszłości kaloryfery i podłogę. Muszę się nauczyć obsługi pieca i " sterownika". Przede wszystkim muszę wyczuć włączanie się pieca przy korzystaniu z wody... za dużo leci zimnej choć odległości od pieca małe.
W przerwie meczu idę zagruntować tynki w pokoju, łazience, korytarzu. Jutro przyjeżdża brat wykończyć pod malowanie a ja do pracy zarobić na remont.  :-* :-* :-*

Offline Parabola

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 5538
Odp: Maja
« Odpowiedź #1345 dnia: Września 07, 2018, 10:20:40 pm »
Maja  :oklaski:  :oklaski:  :oklaski:
listopad 2003 rak piersi prawej carcinoma metaplasticum, carcinoma planoepitheliale  akeratodes.
G-2 T1NoMo trójujemny, zabieg oszczędzający.
6 chemii CMF i radioterapia.
IO Kraków Garncarska

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #1346 dnia: Września 19, 2018, 08:38:49 pm »
Meldunek z remontowego frontu....
Podłoga w drugim pokoju rozebrana, gruz dzisiaj wywieziony / pomógł kolega / wywieźli też stare kaloryfery plus rury i inne metale.Pogoda nadal mi sprzyja i posadzka oraz ściany schną. W przyszłym tygodniu zaczynamy układać styropian i nie tylko pod ogrzewanie / instalator już wie /, zabiera też bojler z łazienki / nie napisałam, że w ubiegłym tygodniu rozebrano i zabrano stary piec /. Później tylko wylewka na kable od ogrzewania i .....No właśnie tu już tego "nie przeskoczę". Ok. 5 - tygodni po wylewce można kłaść posadzkę. Nie chcę "jeździć" z meblami między pokojami więc kończę drugi pokój ... posadzka, malowanie, meblowanie ...i w tym samym czasie malowanie reszty mieszkania. I na koniec pozostanie salon, czyli pierwszy pokój do remontu i moja sypialnia....w której teraz egzystuję. Od wczoraj posprzątałam tzn odkurzyłam, umyłam łazienkę, kuchnię, korytarz gdzie ciągle cosik robili.Już nie są pokryte "białą powłoką" . Ale nie tylko sprzątam i załatwiam prace remontowe. W sobotę byłam na grillu.... w niedzielę na smażeniu powideł w Mniszkach, w piątek idę z przyjaciółką na ... moją 70-tkę...A w sobotę na imprezę harcerską. Łapię wszystko garściami bo  nie wiem co pokaże za miesiąc badanie. W ostałym cycku cosik znaleźli i teraz badają....A ja luzik... :0ulan: :-* :-*

Offline DanaPar

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 10911
Odp: Maja
« Odpowiedź #1347 dnia: Września 19, 2018, 10:10:19 pm »
 :oklaski: i tak trzymaj  :0ulan:
Carcinoma introductale G3: mamotom 22.09.05.
4 x AT
mastektomia + 22 węzły (2 zajęte): 2.01.2006
4 x AC
radioterapia 50,0 Gy w 25 frakcjach
ER-, PR-, HER +++

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #1348 dnia: Września 20, 2018, 09:00:01 pm »
Wrzucam na fb zdjęcia przedmiotów z których już nie będę korzystać. Odzew natychmiastowy. I co mnie bardzo cieszy, kolejna konkretna oferta pomocy w dalszym remoncie. DOBRO WRACA ... Nauczyłam się mówić o swoich problemach, pomocy...SABATY...BYSTRA...WARSZAWA... wiecie o czym piszę DZIĘKUJĘ  :-* :-* :-*

Offline hamak

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 9926
Odp: Maja
« Odpowiedź #1349 dnia: Września 22, 2018, 03:00:43 pm »
Fajnie, Maju :)
To jednak prawda, że człek całe życie się uczy  ;)
 :-*
Diagnoza: rak piersi (carcinoma ductale invasium)
Leczenie:
1-sza mastektomia - 2003r. T2, G2, Er (-), Pgr (-), usunięte węzły chłonne, chemioterapia, radioterapia;
2-ga mastektomia - 2011r. T1, G2, Her2 (-), Er (+), Pgr (+), biopsja węzła wartowniczego (-), hormonoterapia (Tamoxifen)