Autor Wątek: Maja  (Przeczytany 274051 razy)

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Maja
« Odpowiedź #1350 dnia: Września 22, 2018, 03:37:06 pm »
brawo Maju! do zimy na pewno będzie już pięknie, ciepło i sucho  :oklaski:
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #1351 dnia: Października 01, 2018, 09:11:55 pm »
Październik...zajęta remontem / jeszcze nie skończonym..../ teraz uprzytomniłam sobie,że już za niedługo okaże się czy gadzina wróciła Qurde ... nie umiem badać sobie cycka , bo u mnie jako łagodna dopiero w badaniu środoperacyjnym wyszedł gad....
Dzisiaj zadzwoniła koleżanka amazonka. dwa razy w Bydgoszczy operacji głowy...teraz po rezonansie trzeci guz w innym miejscu .Czekamy na wizytę u dr w Bydgoszczy...Smutno mi...

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #1352 dnia: Października 02, 2018, 06:27:25 pm »
Od dzisiaj "już z dużej górki ". Bracia przygotowali pokój pod położenie ogrzewania, jutro mają zakładać. Dzisiaj dzwonię do majstra od wylewki. Jutro ogarniam zamówienia materiałów i jak dobrze pójdzie kilka tygodni spoko. Zaproponowano mi w pracy 1/2 etatu...forsy brak więc się zgodzę. Za tydzień spotkanie z koleżankami z LO.. kolejne.  Później grzybobranie iiiiiiiiiiiiiii kolejne badanie cycka.
Piec gazowy działa tylko MUSZE nauczyć się ich działania. Koleżanka wydrukowała mi instrukcje więc....trzeba przeczytać...poćwiczyć i do zimy ogarnę. Jutro popytam majstrów od ogrzewania...Qrde...ciągle tylko się NADAL uczę... :-* :-* :-* :0ulan:

Offline Natalia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7185
Odp: Maja
« Odpowiedź #1353 dnia: Października 02, 2018, 06:47:31 pm »
Mają gratulacje dla ciebie za entuzjazm,za pokonywanie trudności,za konsekwencje i pogodę ducha!!!!
Natalia

Offline roza3

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4908
Odp: Maja
« Odpowiedź #1354 dnia: Października 02, 2018, 07:50:59 pm »
...Qrde...ciągle tylko się NADAL uczę... :-* :-* :-* :0ulan:

a na prezydennta nie startujesz    :D xhc
2005-mastectomia piersi prawej, carcinoma ductale invasivum, G II, Bloom II, 13 węzłów usuniętych, w 2 przerzut, chemioterapia, trójujemna
2015-mastectomia piersi lewej-profilaktyczna z powodu brca1

Offline lulu

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 8007
Odp: Maja
« Odpowiedź #1355 dnia: Października 02, 2018, 09:35:39 pm »
Brawo Maju.
31.12.2007 amputacja piersi prawej metodą Pateya
Carcinoma mammae, G2, ER+, PGR+, HER2-
Przez 5 lat kolejno Tamoksifen, Egistrozol, Mamostrol
Po ponad 7 latach rak piersi lewej
21.08.2015 amputacja piersi lewej
ER-, PR-, HER2+++
4xAC i rok Herceptyna

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #1356 dnia: Października 03, 2018, 11:47:20 am »
...Qrde...ciągle tylko się NADAL uczę... :-* :-* :-* :0ulan:

a na prezydennta nie startujesz    :D xhc

Kochana ... na  prezydenta to JA WSZYSTKO UMIEM I WIEM, taka nieogarnięta to ja nie jestem hihihihihihihi xhc

Offline lulu

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 8007
Odp: Maja
« Odpowiedź #1357 dnia: Października 03, 2018, 05:11:22 pm »
 xhc xhc xhc
31.12.2007 amputacja piersi prawej metodą Pateya
Carcinoma mammae, G2, ER+, PGR+, HER2-
Przez 5 lat kolejno Tamoksifen, Egistrozol, Mamostrol
Po ponad 7 latach rak piersi lewej
21.08.2015 amputacja piersi lewej
ER-, PR-, HER2+++
4xAC i rok Herceptyna

Offline oooAncia!

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 3737
Odp: Maja
« Odpowiedź #1358 dnia: Października 03, 2018, 08:34:03 pm »
Maju, podziwiam. I bardzo się cieszę że koniec z etatem... CO palacza.
Diagn. 12/2013, potrójnie ujemny, full service usług onkologicznych.

Offline hamak

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 9926
Odp: Maja
« Odpowiedź #1359 dnia: Października 03, 2018, 08:34:10 pm »
 xhc xhc xhc
Diagnoza: rak piersi (carcinoma ductale invasium)
Leczenie:
1-sza mastektomia - 2003r. T2, G2, Er (-), Pgr (-), usunięte węzły chłonne, chemioterapia, radioterapia;
2-ga mastektomia - 2011r. T1, G2, Her2 (-), Er (+), Pgr (+), biopsja węzła wartowniczego (-), hormonoterapia (Tamoxifen)

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #1360 dnia: Października 04, 2018, 10:01:16 pm »
Chyba nade mną czuwają ANIOŁY...Dzisiaj założyli rurki ogrzewania, wylewka miała być w poniedziałek,  telefon od majstra od wylewki i już jutro  rano się zjawią. Ja jestem przygotowana z materiałem budowlanym więc jutro  ta moja górka do końca remontu się zmniejszy... :0ulan:Za dwa/trzy tygodnie podłączą mi ogrzewanie podłogowe i wtedy szybciej wyschnie wylewka i będzie można położyć płytki, pomalować itd. Boże Narodzenie to realny termin od którego będę "LEŻEĆ I PACHNIEĆ"  xhc :-*

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #1361 dnia: Października 11, 2018, 08:14:51 pm »
Remont nadal trwa ale....Dzisiaj był już malarz/posadzkarz, uzgodniliśmy termin na 22.10. W przyszłym tygodniu zakończy prace "gazownik". Jak nic nowego w remoncie nie wyskoczy, to do końca października zakończą . A listopad to podwijam rękawy i sprzątanie, przemeblowywanie. Obym tylko za dwa tygodnie wróciła z badań z uśmiechem na twarzy, najwyżej z terminem dalszych badań.

Wczoraj przyjaciółka odebrała wynik z biopsji - nie ma komórek rakowych...wielka ulga.
A dzisiaj sms od koleżanki z byłej pracy. Po raz trzeci guz w głowie. Przerzut do kręgosłupa- radio celowane bardzo silne nie pomogło.Jest bardzo źle. Operacja i naświetlania nie wchodzą w gre, pozostaje chemia do rdzenia kręgowego.  będzie wiedziała w poniedziałek. Jest mi smutno i to bardzo.Jak skończę remont to ma przyjechać, mam nadzieję ,że dojdzie do skutku. :-* :-* :-*

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #1362 dnia: Października 20, 2018, 11:07:02 am »
Podłogówka podłączona. :oklaski: Wczoraj koledzy przenieśli pełne kartony, worki z jednego pokoju do drugiego. Cała moja logistyka malowania PADŁA. Miała być inna kolejność malowania , teraz jest malowanie od końca. Najważniejsze, że mam braci, znajomych , którzy pomagają. Podsumowując : w poniedziałek "wchodzi" ostatni MAJSTER....I całe szczęście bo JA już wysiadam... fizycznie i psychicznie. Tak bardzo chciałabym wyjechać /teraz przy gazie mogę/ po skończonej robocie , choć na weekend. Jak kasy starczy to chyba tak zrobię, TYLKO????? No właśnie, 24.10 po godz. 8:00 okaże się czy wyjadę na wypoczynek czy leczenie.... :-* :-* :-*
A dzisiaj idę na imieniny bratowej , jutro wybory a ja na nockę hihihihi  Jestem Przewodniczącą Komisji do liczenia głosów, sama tego chciałam, tzn być w tej Komisji a członkowie tak zadecydowali. A teraz zmykam na dalsze pakowanie....Miłego wypoczynku  :-* :-* :-*

Offline Natalia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7185
Odp: Maja
« Odpowiedź #1363 dnia: Października 20, 2018, 11:13:45 am »
 :oklaski: :oklaski:Brawo maja oby wszystko sie powiodło!!!
Natalia

Offline lulu

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 8007
Odp: Maja
« Odpowiedź #1364 dnia: Października 20, 2018, 01:22:28 pm »
Teraz to nigdzie nie wyjeżdżaj tylko się ciesz nowym/odnowionym mieszkankiem. Maje latem fruwają.  xhc
31.12.2007 amputacja piersi prawej metodą Pateya
Carcinoma mammae, G2, ER+, PGR+, HER2-
Przez 5 lat kolejno Tamoksifen, Egistrozol, Mamostrol
Po ponad 7 latach rak piersi lewej
21.08.2015 amputacja piersi lewej
ER-, PR-, HER2+++
4xAC i rok Herceptyna