Autor Wątek: Maja  (Przeczytany 274109 razy)

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #1425 dnia: Lutego 10, 2019, 05:18:26 pm »
Jakoś akurat Ciebie, takiej wiercipięty, nie wyobrażam sobie nic nierobiącej.
xhc :-* :-* :-* :-*

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #1426 dnia: Lutego 11, 2019, 05:12:22 pm »
Qrde....chyba będę MUSIAŁA WRESZCIE  PRZYJĄĆ DO WIADOMOŚCI , ŻE PESEL NIE KŁAMIE. / ZDROWOTNIE.../...Endokrynolog / nie On jeden / powiedział, że Panie z tym PESELEM mają takie zmiany na tarczycy / inni mówili o swoich specjalnościach.../. Dostałam skierowanie na usg tarczycy, badanie krwi i następną wizytę....TERMIN......11 i 21 WRZEŚNIA 2020 R....Całe szczęście,że mam wydruk i termin wpisany DŁUGOPISEM A NIE OŁÓWKIEM....Chyba dożyję mimo PESELU...??????? :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* ztx ztx ztx

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #1427 dnia: Lutego 15, 2019, 11:00:49 pm »
W tym tygodniu "odleżałam" przeziębienie / przy zapaleniu oskrzeli jeszcze trwał remont i  nie miałam gdzie sobie poleżeć / . Doktór zbadał , osłuchał...i wszystko OK. Ale nadal kaszel...wg Jego dokumentacji od dwóch miesięcy...wg mnie od pól roku..../ nie przyznałam się /. Dostałam skierowanie na rtg płuc z opisem .... i o to mi się rozchodziło  :oklaski: Dostałam też skierowanie do Ortopedy bo....ale o tym jutro....Znieczuliłam się trochę na imprezie urodzinowo/imieninowej u kolegi....Dobranoc... :-* :-* :-*

Offline Parabola

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 5538
Odp: Maja
« Odpowiedź #1428 dnia: Lutego 15, 2019, 11:17:31 pm »
 :-*  :-*  :-*
listopad 2003 rak piersi prawej carcinoma metaplasticum, carcinoma planoepitheliale  akeratodes.
G-2 T1NoMo trójujemny, zabieg oszczędzający.
6 chemii CMF i radioterapia.
IO Kraków Garncarska

Offline lulu

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 8007
Odp: Maja
« Odpowiedź #1429 dnia: Lutego 16, 2019, 01:15:22 pm »
A ja nawet na znieczulenie nie mam ochoty, tak zdechła jestem.
31.12.2007 amputacja piersi prawej metodą Pateya
Carcinoma mammae, G2, ER+, PGR+, HER2-
Przez 5 lat kolejno Tamoksifen, Egistrozol, Mamostrol
Po ponad 7 latach rak piersi lewej
21.08.2015 amputacja piersi lewej
ER-, PR-, HER2+++
4xAC i rok Herceptyna

Offline DanaPar

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 10911
Odp: Maja
« Odpowiedź #1430 dnia: Lutego 16, 2019, 02:17:31 pm »
Zdrówka dziewczynki  :-*
Carcinoma introductale G3: mamotom 22.09.05.
4 x AT
mastektomia + 22 węzły (2 zajęte): 2.01.2006
4 x AC
radioterapia 50,0 Gy w 25 frakcjach
ER-, PR-, HER +++

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #1431 dnia: Lutego 16, 2019, 04:03:58 pm »
A ja nawet na znieczulenie nie mam ochoty, tak zdechła jestem.
Znam ten "ból".... Ale jak dochtór NIC nie znalazł to se znieczuliłam....
Odebrałam autko od mechanika....zamarzł mi wentylator i...się "spalił" bo włączyłam w największe mrozy....2x35 bez VAT miała swoją teorię rozruszania staruszka....Dzisiaj WIOSNA na dworze....ale mi się nie chce sprzątać....A powiedziałam, że jak zaświeci słoneczko to zabiorę się za porządki poremontowe...Ale przecież dwa dni temu jeszcze "byłam chora"...A tak właściwie to sobie uświadomiłam, że....WIELKANOC  będzie za dwa miesiące....Jak teraz posprzątam to do świąt się wszystko zakurzy....Jeszcze se odpocznę czego i Wam ŻYCZĘ... :-* :-* :-*

Offline lulu

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 8007
Odp: Maja
« Odpowiedź #1432 dnia: Lutego 16, 2019, 04:11:07 pm »
Maju o jaki wentylator chodzi?
31.12.2007 amputacja piersi prawej metodą Pateya
Carcinoma mammae, G2, ER+, PGR+, HER2-
Przez 5 lat kolejno Tamoksifen, Egistrozol, Mamostrol
Po ponad 7 latach rak piersi lewej
21.08.2015 amputacja piersi lewej
ER-, PR-, HER2+++
4xAC i rok Herceptyna

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #1433 dnia: Lutego 16, 2019, 08:23:34 pm »
Maju o jaki wentylator chodzi?

W moim autku....włączyłam aby odmrozić szybę i się "sfajczył"....Mechanik powiedział, że dostała się woda i zamarzła....

Offline lulu

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 8007
Odp: Maja
« Odpowiedź #1434 dnia: Lutego 16, 2019, 08:50:06 pm »
A zlokalizowałaś przeciek wody, bo nie powinno w kabinie być aż takiej wilgoci.
31.12.2007 amputacja piersi prawej metodą Pateya
Carcinoma mammae, G2, ER+, PGR+, HER2-
Przez 5 lat kolejno Tamoksifen, Egistrozol, Mamostrol
Po ponad 7 latach rak piersi lewej
21.08.2015 amputacja piersi lewej
ER-, PR-, HER2+++
4xAC i rok Herceptyna

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #1435 dnia: Lutego 17, 2019, 11:18:18 am »
A zlokalizowałaś przeciek wody, bo nie powinno w kabinie być aż takiej wilgoci.
lulu ja i moje autko żyjemy w symbiozie wiekowej....ja 2x35 autko 2x10....I tak dobrze,że jak poczułam smród tzn brzydki zapach to wyłączyłam bo wg znajomego mogłam "spalić" autko...To co się stało to też wynik remontu domu....co roku autko na zimę jest przygotowane a teraz priorytetem był remont Najważniejsze autko śmiga...mrozów już takich chyba nie będzie...więc OK.
lulu moje autko parkuje pod chmurką...niebem ...słoneczkiem...deszczem... :-* :-* :-*

Offline lulu

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 8007
Odp: Maja
« Odpowiedź #1436 dnia: Lutego 17, 2019, 12:21:32 pm »
Ja też pod chmurką stoję.
31.12.2007 amputacja piersi prawej metodą Pateya
Carcinoma mammae, G2, ER+, PGR+, HER2-
Przez 5 lat kolejno Tamoksifen, Egistrozol, Mamostrol
Po ponad 7 latach rak piersi lewej
21.08.2015 amputacja piersi lewej
ER-, PR-, HER2+++
4xAC i rok Herceptyna

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #1437 dnia: Lutego 17, 2019, 01:46:15 pm »
Ja też pod chmurką stoję.
Ale Twoje autko jest o kilkanaście lat młodsze....wiem bo widziałam i jechałam....A tak na poważnie....Ja potrafię / chyba / tylko jeździć,  podjechać na myjkę / samoobsługową też ogarniam / , tankuje mi obsługa / znajomy Pan /. Jak cosik nie gra to mam znajomego od kilkunastu lat mechanika / nie narzekam na ceny usług.../i...no przecież muszę dbać aby inni zarabiali....choć moje zapłaty to "napiwki"....ale ma mechanik lepszych klientów więc...Co ja poradzę na to ,że przez tyle lat działałam w harcerstwie...to są moi harcerze... :-* :-* :-*

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #1438 dnia: Lutego 19, 2019, 09:33:11 pm »
Od niedzieli mój brat / po raku / jest w szpitalu. Znaleziono coś na pęcherzu. Dzisiaj miał zabieg pod narkozą tak jak gastroskopia. To co znajdą wytną i do badania , zresztą jak zawsze.Jutro okaże się czy będzie miał cewnik. A ja w nerwach...do piątku czekam na opisówkę moich płuc, w czwartek jadę na usg jamy brzusznej...ot sobie zafundowałam po śmierci koleżanki...ku spokojności.
Trochę jednak sprzątam po remoncie...Załatwiłam dzięki mężowi koleżanki / poszukał GDZIE / wypożyczenie osuszacza do ścian...WILGOĆ STRASZNA MOŻE POMOŻE...Szkoda mojej kasy i zaangażowania malarza. Jak się uda to w czwartek odbiorę....
A dzisiaj spotkało mnie coś dobrego. Szukałam w archiwum dokumentów harcerskich w Komendzie Chorągwi ZHP w Poznaniu . Dotyczyło "zamierzchłych lat ". Nie znaleziono tego co chciałam ale usłyszałam ,   : Marysiu dziękuję za Twoją dokumentację hufca, jest wszystko co powinno być i to  jest pełna dokumentacja pracy hufca / szukając tego co potrzebowałam przejrzał archiwum w komputerze. / Myślałam,że odebrał już to co przygotowałam  z działalności Hufca ZHP Wronki ....a tu okazało się ,że tego jeszcze nie odebrał.  Zdziwiona spytałam jaka dokumentacja ? No jak byłaś Komendantką Hufca ZHP w Szamotułach ... a to było lata temu....I usłyszałam ... rzadko się zdarza aby dokumentacja była kompletna...Może poczekam aż przejrzy moje kartony , które ma odebrać. I wtedy poproszę o jakieś oficjalne podziękowanie...tym bardziej, że powiedział mi o ....Pożyję ...zobaczę....Pani 2x35 żyje nie tylko rakiem...badaniami....ale i z przerwami na  bxu bxu bxu 

Offline DanaPar

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 10911
Odp: Maja
« Odpowiedź #1439 dnia: Lutego 19, 2019, 10:18:56 pm »
Maju na osuszenie ścian, nie wystarczy włączyć ogrzewanie na wyższą temperaturę? To kosztuje, ale jak się zagrzybi, to będzie jeszcze drożej.
A tak w ogóle, jak sprawdza się Twoja podłogówka?
Carcinoma introductale G3: mamotom 22.09.05.
4 x AT
mastektomia + 22 węzły (2 zajęte): 2.01.2006
4 x AC
radioterapia 50,0 Gy w 25 frakcjach
ER-, PR-, HER +++