Autor Wątek: Maja  (Przeczytany 277621 razy)

Offline Mirusia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7138
Odp: Maja
« Odpowiedź #75 dnia: Lutego 28, 2014, 11:51:49 am »
 xhc... xhc

Offline DanaPar

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 10911
Odp: Maja
« Odpowiedź #76 dnia: Lutego 28, 2014, 12:51:34 pm »
Agawo, poważnie pisałam. Inaczej Was czytam, jak sobie wyobrażam rozmowę na żywo, a nie widząc nigdy osoby (nie myślę o zdjęciach) nie umiem ocenić na ile to forumkowa gra, a na ile szczera wypowiedź. xhc

Oczywiście nie dotyczy to wszystkich tu poruszanych tematów  :)

Różyczko wiem, że Ty dopiero po siedemnastej, chyba że w Kozienicach  >:D
« Ostatnia zmiana: Lutego 28, 2014, 12:56:07 pm wysłana przez DanaPar »
Carcinoma introductale G3: mamotom 22.09.05.
4 x AT
mastektomia + 22 węzły (2 zajęte): 2.01.2006
4 x AC
radioterapia 50,0 Gy w 25 frakcjach
ER-, PR-, HER +++

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #77 dnia: Marca 01, 2014, 09:15:35 pm »
Ode mnie również.Nie zawsze Wasze skróty rozumiem ale powoli dociera do mnie że to forum to jak rodzina .buziaki natalia mnx
Natalia...prawie 10 lat temu w trakcie chemii kupiłam komputer i szukałam informacji o raku piersi...znalazłam na czacie ...dziewczyny pamiętają jak mnie prowadziły " za rączkę"...a do dzisiaj wspominam jak nie wiedziałam co to emotinka i dlaczego przy życzeniach i nie tylko w okresie Bożego Narodzenia One mają gwiazdorka a ja nie... :) Do dzisiaj tego nie ogarniam...ale ja z VATem...Pobuszujesz po forum...popytasz i  ztx A te kciuki na wtorek proszę dla koleżanki...dla mnie dopiero na 13 marca...choć proszę już teraz aby przez ten czas ździebko się poprawiły...Espumisan kupiłam bo zawsze mam "zagazowaną jamę brzuszną"...Od środy na diecie gotowanej...Pozdrawiam :)

Offline Natalia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7185
Odp: Maja
« Odpowiedź #78 dnia: Marca 01, 2014, 11:47:06 pm »
Oczywiście Bedze trzymała :oklaski: za  Ciebie i koleżankę.Ja też 13 mam ostatnia chemie i mam nadzieje pójdzie lepiej jak ostatnia. :0ulan:Buziaki dla Was i powodzenia Natalia
Natalia

Offline Parabola

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 5538
Odp: Maja
« Odpowiedź #79 dnia: Marca 02, 2014, 12:56:31 am »
Maju to najpierw potrzymaj za mnie  :) ... bo 10-go mam kolono....ie  ::((

Za Ciebie i Twój vat ... xhc  .... zawsze trzymam kciuki, bo zbliżam się do tego vatu ....  xhc  xhc 
Buziaki dla Ciebie i uściski...  :-*  :-*

Ps. Natalia  :-*  :-*  .... też trzymam kciuki za Ciebie !!! 
« Ostatnia zmiana: Marca 02, 2014, 12:58:13 am wysłana przez Parabola »
listopad 2003 rak piersi prawej carcinoma metaplasticum, carcinoma planoepitheliale  akeratodes.
G-2 T1NoMo trójujemny, zabieg oszczędzający.
6 chemii CMF i radioterapia.
IO Kraków Garncarska

Offline Mirusia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7138
Odp: Maja
« Odpowiedź #80 dnia: Marca 02, 2014, 10:27:00 am »
A ten Wasz Vat to z jaką stawką 8%, czy 23%  xhc, hm?

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Maja
« Odpowiedź #81 dnia: Marca 02, 2014, 10:32:42 am »
Mirusiu to jest słynny "majowy vat" ;D, niezmienny od lat ( nawet mi się zrymowało!  Maja bez tego vatu nie byłaby już "tą" Mają!  :) :-*
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline hamak

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 9926
Odp: Maja
« Odpowiedź #82 dnia: Marca 02, 2014, 10:34:12 am »
Trzymam - za obie :0ulan:
Diagnoza: rak piersi (carcinoma ductale invasium)
Leczenie:
1-sza mastektomia - 2003r. T2, G2, Er (-), Pgr (-), usunięte węzły chłonne, chemioterapia, radioterapia;
2-ga mastektomia - 2011r. T1, G2, Her2 (-), Er (+), Pgr (+), biopsja węzła wartowniczego (-), hormonoterapia (Tamoxifen)

Offline Mirusia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7138
Odp: Maja
« Odpowiedź #83 dnia: Marca 02, 2014, 10:40:35 am »
A Kochany Amorku, Maję to ja pamiętam, śledziłam jej dzieje rekonstrukcyjne na rószu jeszcze i pamiętam, że Ona zawsze z Vatem.
Ale ciekawam, jak se go Laski (Parabola też) liczą  xhc, bo jak 23% to troczę dużo im wyndzie  :)

A..., sorki Parabola napisała, że się zbliża  :D
« Ostatnia zmiana: Marca 02, 2014, 10:42:17 am wysłana przez Mirusia »

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Maja
« Odpowiedź #84 dnia: Marca 02, 2014, 10:44:45 am »
Maja już na pierwszym forum mówiła o vacie :) Zachorowała będąc w podobym wieku mniej więcej jak ja jestem , to chyba tez powinnam już  o tym vacie pomyśleć! ;D
 Nie znam się na tych wyliczeniach więc nic nie podpowiem. Chyba o 22 % bo tak się bodajże liczyło w 2004:) xhc
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline Natalia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7185
Odp: Maja
« Odpowiedź #85 dnia: Marca 03, 2014, 11:36:26 am »
 [url=http://www.greensmilies.cpowodzenia i dobrych wiesci :0ulan:
Natalia

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #86 dnia: Marca 03, 2014, 11:06:31 pm »
A ten Wasz Vat to z jaką stawką 8%, czy 23%  xhc, hm?
Mirusiu to jest słynny "majowy vat" ;D, niezmienny od lat ( nawet mi się zrymowało!  Maja bez tego vatu nie byłaby już "tą" Mają!  :) :-*
"Gwoli " wyjaśnienia...Wcześniej było 2x25 + VAT...później  2x30....Ale gdy to już było nieaktualne było z "VATem"...Mirusia...ależ dociekliwa jesteś jak Urząd Skarbowy... :D na początku zaczynam od 3%...8%...a potem już nie liczę ...
Mirusiu to jest słynny "majowy vat" ;D, niezmienny od lat ( nawet mi się zrymowało!  Maja bez tego vatu nie byłaby już "tą" Mają!  :) :-*
amorku bo to jest MÓJ ZNAK ROZPOZNAWCZY... bo WY byłyście rocznikowo do mnie małolaty...ale dzięki WAM jestem taka jaka jestem...Buziaczki...
Trzymam kciuki...Parabolcia jak przekroczysz granicę to ... qrde nie ma "sznapsa"...Buziaczki zostawiam

Offline Parabola

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 5538
Odp: Maja
« Odpowiedź #87 dnia: Marca 03, 2014, 11:20:14 pm »
Majeczko  :-*  :-*  :-*  jak przekroczę to jakiś "sznaps"  :D  się znajdzie coby Nas powalił....  xhc  xhc  xhc
listopad 2003 rak piersi prawej carcinoma metaplasticum, carcinoma planoepitheliale  akeratodes.
G-2 T1NoMo trójujemny, zabieg oszczędzający.
6 chemii CMF i radioterapia.
IO Kraków Garncarska

Offline Mirusia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7138
Odp: Maja
« Odpowiedź #88 dnia: Marca 04, 2014, 07:39:52 am »
..Mirusia...ależ dociekliwa jesteś jak Urząd Skarbowy... :D ....

Ha, ha, ha, blisko, IS, ... xhc

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #89 dnia: Marca 04, 2014, 10:13:59 pm »
Vat vatem a...dzięki za kciuki...Koleżanka po dwóch godzinach po operacji dała znać że żyje...po kolejnych czterech, że...już się obudziła...Co to znaczy młodość...Qrde staruszka idzie spać...Buziaczki OSTATKOWE...od jutra Maja jak matrona... ;D