Autor Wątek: Maja  (Przeczytany 274256 razy)

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #270 dnia: Maja 10, 2015, 12:39:57 am »
Dobry wieczór/Dzień dobry ...zależnie kiedy będziecie czytać...Jak nie problemy ze zdrowiem...rozwiązane jak narazie...to kłopot z laptopem...siedzę teraz połączona kablem z internetem na tapczanie a laptop na krześle...masakra...acha i jeszcze na kolanach Kicia stęskniona za Panią bo ostatnimi czasy mało mnie było w dzień w domu...wczoraj byłam na urodzinach u kolegi w plenerze...jest w pobliżu Restauracja Rybna...nad stawami...można łowić rybki i dać na ruszt...Tym razem nie łowiliśmy...były rybki wędzone i...Koleżanka z akordeonem więc były śpiewy...tańce...Ja tym razem byłam kierowcą ... ale bawiłam się tak samo...Już zaklepaliśmy następną imprezkę na 27 czerwca...Oj będzie się działo...No właściwie to ostatnimi czasy to trzecia imprezka...Kolega zaprosił znajomych na spotkanie na Kładce...na następny dzień pojechaliśmy na Strzelnicę Bractwa Kurkowego na zawody strzeleckie...i stwierdziłam,że muszę koniecznie iść do okulisty  :)...A 2 maja zainaugurowaliśmy sezon rejsów po Warcie na GALARZE...jak zwykle usiadłam za sterem i...nie wpłynęłam na mieliznę...A w piątek organizowaliśmy Grę Edukacyjną dla szkół z okazji zakończenia II wojny światowej...Qrde...Ja nie mam czasu aby w domu posprzątać...Jak Ktoś będzie mnie chciał odwiedzić to wtedy posprzątam...Nawet moje koralikowanie "leży"...ale dzisiaj siedzę w domu i mam materiał, więc zacznę nową bransoletkę...No wystarczy...idę spać bo Kicia leży na mojej chorej ręce a jest bardzo ciężka...drugą piszę... :)

Offline TOJKA

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 11077
Odp: Maja
« Odpowiedź #271 dnia: Maja 10, 2015, 09:16:10 am »
sprzątanie w domu poczeka
pamiętaj, że tylko nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy
a Ty do nudnych nie należysz ;)
imprezowiczko TY :)
tak trzymaj :)

operacja oszczędzająca 2008r
rak piersi przewodowy inwazyjny, potrójnie ujemny, G3
zajęte węzły (ile? wpiszę jak zajrzę do dokumentów ;) )
chemioterapia 6 x AC;  radioterapia
operacja i leczenie w Wielkopolskim Centrum Onkologicznym

Offline mag

  • SPA
  • Uzależniona
  • *****
  • Wiadomości: 12000
  • Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno
Odp: Maja
« Odpowiedź #272 dnia: Maja 10, 2015, 09:20:30 am »
a Maja jak zwykle zalatana!
brawo Maju  :-*


rak piersi  potrójnie ujemny (TNBC), zajęty 1 węzeł, mastektomia: 2000, chemia 6xCMF, rekonstrukcja: 2006 i XI 2017 przerzuty do kości i tk. miękkich

Offline DanaPar

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 10911
Odp: Maja
« Odpowiedź #273 dnia: Maja 10, 2015, 09:20:56 am »
Wspaniale Maju czytać, że się dobrze bawisz i nie smęcisz w samotności w domku  :oklaski: :-*
Miłego odpoczynku w domku (byle nie za długo  >:D)
Carcinoma introductale G3: mamotom 22.09.05.
4 x AT
mastektomia + 22 węzły (2 zajęte): 2.01.2006
4 x AC
radioterapia 50,0 Gy w 25 frakcjach
ER-, PR-, HER +++

Offline amado

  • SPA
  • Zakorzeniona
  • *****
  • Wiadomości: 3444
  • mój tekst
Odp: Maja
« Odpowiedź #274 dnia: Maja 10, 2015, 09:31:14 am »
ale się dzieje  :oklaski:, i ekstra, wypoczynek aktywny najlepszy, wśród znajomych, przyjaciół  :)


diagnoza: rak piersi przewodowy inwazyjny G3 - 09.2005
operacja: mastektomia - 10.2005
chemioterapia: AC x 4, Taxol x 4
radioterapia
tamoxifen
arimidex

Offline ptaszyna

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 3540
Odp: Maja
« Odpowiedź #275 dnia: Maja 10, 2015, 12:32:29 pm »
Maja  :oklaski: :oklaski: :oklaski:  tylko nie zapomnij się od czasu do czasu przespać  xhc
rak zrazikowy naciekający częściowo wieloogniskowy, rozproszony  T1N0M0
mastektomia piersi lewej XII 2011, chemioterapia 3 x AC, radioterapia, hormonoterapia

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Maja
« Odpowiedź #276 dnia: Maja 10, 2015, 12:48:04 pm »
Super Maju - tak trzymaj, to nazywa się - żyć pełną parą!:)
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #277 dnia: Maja 10, 2015, 06:10:22 pm »
sprzątanie w domu poczeka
pamiętaj, że tylko nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy
a Ty do nudnych nie należysz ;)
imprezowiczko TY :)
tak trzymaj :)

I tego będę się trzymać...Nie zawsze z VATem mają rację...a to mi się podoba...dosyć się nasprzątałam...fajrant...

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #278 dnia: Maja 10, 2015, 06:23:08 pm »
Dzisiaj w nocy nie dopisałam...ot już senna byłam...Jak byliśmy na urodzinach to rozpętała się burza...grzmiało...błyskało się...padało...Druga burza była gwałtowniejsza...błyskało...grzmiało...lało...i w pewnej chwili potężny grzmot...wszyscy od razu wyłączyli komórki...wyciszyli się...i czekaliśmy co dalej...bo to wg nas było bardzo blisko...no i burza się wyciszyła...Bawiliśmy się dalej...Jak wróciłam do domu po jakimś czasie zauważyłam,że koleżanka dzwoniła / jak zwykle po wyciszeniu zapomniałam włączyć hihihi/. No i mówi mi,że ten piorun strzelił w Kościół Farny w czasie Mszy św...pod sam koniec...panika...krzyk dzieci...przerażenie...bo wszystko wysiadło...ciemno...cicho...tynk ze ścian poleciał...W sąsiedztwie wysiadły telefony...komputery...telewizory...A dzisiaj I Komunia św. ... Proboszcz wypożyczył na dzisiaj nagłośnienie ale nie wiem jak narazie co będzie jutro...Całe szczęście,że dach jest nowy i zabezpieczony...choć trochę podobno ucierpiał...A piorun / zimny / uderzył w metalowego kura na szczycie ... :(

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #279 dnia: Maja 12, 2015, 11:21:59 pm »
Dla tych co znają Elle....i nie przeczytały na fb...ani na różowym...jeżeli coś nie tak to proszę skasować...
Wiecie już, dziewczyny, że nie jest dobrze. Czyli jak w tym znanym kawale: przeje...
To tak na początek, czyli wstępna diagnoza po tomografii.
Bardziej dokładna będzie po biopsji płuc, jeszcze nie wiem kiedy.
Poddawać się rakowi nie mam zamiaru, leczeniu się poddam. Oby było skuteczne.
Choć jak mi wiadomo - a na tym forum jestem prawie 9 lat - z rakiem płuc mało kto wygrał.
Zmiany ogniskowe są duże, rozsiane, powodujące osteolizę żeber.
Teraz rozumiem moje osłabienie, siódme poty, choroby nękające mnie od półrocza, zawroty głowy...
Jutro mam zamiar pójść do szkoły, mam dwie godziny lajtowe. Ale później wezmę zwolnienie.
Trzeba sobie resztę życia na  nowo ustawić.
"Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, powiedz mu o swoich planach".

Offline Natalia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7185
Odp: Maja
« Odpowiedź #280 dnia: Maja 12, 2015, 11:28:46 pm »
To nieprawda ,że z rakiem płuc mało kto wygrał.Przerzut a rak to dwie różne sprawy.Ty jesteś silna i na pewno będziesz tym przykl1adem dla innych .Nie myśl inaczej .Przytulam Cie bardzo mocno
Natalia

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #281 dnia: Maja 12, 2015, 11:35:23 pm »
Dla tych co znają Elle....i nie przeczytały na fb...ani na różowym...jeżeli coś nie tak to proszę skasować...
Wiecie już, dziewczyny, że nie jest dobrze. Czyli jak w tym znanym kawale: przeje...
To tak na początek, czyli wstępna diagnoza po tomografii.
Bardziej dokładna będzie po biopsji płuc, jeszcze nie wiem kiedy.
Poddawać się rakowi nie mam zamiaru, leczeniu się poddam. Oby było skuteczne.
Choć jak mi wiadomo - a na tym forum jestem prawie 9 lat - z rakiem płuc mało kto wygrał.
Zmiany ogniskowe są duże, rozsiane, powodujące osteolizę żeber.
Teraz rozumiem moje osłabienie, siódme poty, choroby nękające mnie od półrocza, zawroty głowy...
Jutro mam zamiar pójść do szkoły, mam dwie godziny lajtowe. Ale później wezmę zwolnienie.
Trzeba sobie resztę życia na  nowo ustawić.
"Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, powiedz mu o swoich planach".
Przepraszam...ale ta wklejka dotyczy Elli...Natalia przepraszam za wprowadzenie w błąd...Ale ostatnie dni mnie zdołowały...aż boję się odpalać laptopa...Może dobrze,że jutro oddaję do "remontu"...Wysiadam...

Offline Natalia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7185
Odp: Maja
« Odpowiedź #282 dnia: Maja 12, 2015, 11:41:15 pm »
Nie znam Elli ale i tak jest mi przykro i życzę jej powodzenia ,a Ciebie Maja przepraszam
Natalia

Offline braja

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 2923
Odp: Maja
« Odpowiedź #283 dnia: Maja 13, 2015, 05:13:58 am »
O kurcze, a myślałam że to ta sarkoidoza... :(
rak piersi przewodowy inwazyjny i nieinwazyjny, G3, T3N2a, potrójnie ujemny
zajęte 7 węzłów
chemia przedoperacyjna 4 AT 
mastektomia radykalna luty 2012
chemia pooperacyjna 4 TAC
radioterapia

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Maja
« Odpowiedź #284 dnia: Czerwca 21, 2015, 06:29:39 pm »
Dzisiaj tylko...Dzień dobry...Zaczekam za potwierdzeniem...Buziaczki