Inne choróbska > Różne choroby

Polipy

(1/5) > >>

ewawlo:
Wczoraj miałam usuwany polip znajdujący się wewnątrz szyjki macicy na wejściu i przekraczający lekko zewnętrzny jej otwór. W sierpniu i wczoraj na usg waginalnym nie było go widać. We wrześniu byłam u ginekologa i wszystko było ok. Czy jest możliwe, aby pojawił się on w ciągu miesiąca? Czekam na wyniki histopatologiczne i się niepokoję. Lekarka stwierdziła, że to najprawdopodobniej polip, ale pewność to będzie po badaniach.

b_angel:
nie mam pojęcia jak szybko rosną polipy ....

lulu:
Z polipami nie miałam do czynienia, ale USG nigdy nie wykazało, że mam mięśniaki na macicy. Po usunięciu, dopiero w badaniu histop. to wyszło ... fakt, że miałam przerost endometrium i bardzo pofałdowane.

Amor:
Cos mi się nie chce wierzyc ,żeby tak szybko ! Pewnie  nie umieli dostrzec!

ewawlo:
Też jestem zdziwiona, ale usg robiło dwóch odrębnych lekarzy i dobrych w tym fachu. No i we wrześniu ginekolog tez go nie widział. Miałam jednodniowe niewielkie plamienie podczas wyjazdu wakacyjnego i ponowiło się po powrocie. Jestem na nolvadexie i w te pędy poleciałam zrobić usg. Lekarz wykonujący badanie stwierdził, że jest wszystko ok i może to zmiana klimatu spowodowała taki stan. Zdecydowałam się jeszcze na wizytę u gina, no i tu po obejrzeniu moich dołów poszło, że polip najprawdopodobniej jPoszedł do badań i przy okazji wzięła mi też materiał z endometrium do histopatu.  Trochę się niepokoję co to za świństwo.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej