Autor Wątek: mój zakręcony świat:)  (Przeczytany 100505 razy)

Offline lulu

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 8007
Odp: mój zakręcony świat:)
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 14, 2013, 06:37:02 pm »
Ja nie miałam takich okazji, ale przy pomocy mężczyzny-mechanika czasem sobie ulżyłam. Musiałam naprawić klakson i to w krótkim czasie. Podczas rozmowy z owym mechanikiem wyszło na jaw, że chłopom zdarza się trąbić na mnie. Pan mechanik zaproponował mi, że aby przyśpieszyć naprawę, zamontuje mi "głośnik" w tyle samochodu (maluch to był). Przy pierwszej okazji sprawdziłam moje nowe urządzenie ... jakie było zdziwienie kierowcy za mną, kiedy w odpowiedzi na jego "zaczepkę", niemal przed nosem rozdarł się dzwięk klaksonu.
Pan mechanik poprosił mnie tylko, abym w razie kontroli drogowej nie reklamowała jego zakładu, ten montaż nie był zgodny z przepisami.
31.12.2007 amputacja piersi prawej metodą Pateya
Carcinoma mammae, G2, ER+, PGR+, HER2-
Przez 5 lat kolejno Tamoksifen, Egistrozol, Mamostrol
Po ponad 7 latach rak piersi lewej
21.08.2015 amputacja piersi lewej
ER-, PR-, HER2+++
4xAC i rok Herceptyna

Offline mag

  • SPA
  • Uzależniona
  • *****
  • Wiadomości: 12000
  • Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno
Odp: mój zakręcony świat:)
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 14, 2013, 07:17:15 pm »
dzis usłyzała tekst "... baba na budowie..." no to juz się wsciekłam. odwróciłam sie do faceta i mówie " kolego.. musisz sie przyzwyczaic ,że teraz będę codziennie przezz 5 dni w tygodniu uczestniczyć w Twoim zyciu zawodowym i jesli masz problem z kobieta na budowie to przełknija tę gorzka pigułkę i spuśc swoje męskie EGO!a poza tym BABY to były kiedys na targach i przekrzykiwały się. więc obudz się :)odwróciłam się na pięcie i poszłam.a potem wpadł PiP na budowe:)

oto i cała anka! brawo!
a powiem w tajemnicy, że buźkę ma jak niewiniątko, słodziutką  :D

cieszę się, że zdecydowałaś się pisać - fajnie_fajnie!
a ten most to gdzie stawiacie?


rak piersi  potrójnie ujemny (TNBC), zajęty 1 węzeł, mastektomia: 2000, chemia 6xCMF, rekonstrukcja: 2006 i XI 2017 przerzuty do kości i tk. miękkich

Offline anka21

  • Swojaki
  • Zadomowiona
  • *
  • Wiadomości: 1366
Odp: mój zakręcony świat:)
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 14, 2013, 07:35:21 pm »
przerwa w nauce:)jestem na etami nauki pytam z serii"odległośc toi toia przy budowie kanalizacji:)
Mag most budujemy w Dąbrówce. to jest miejscowość która będzie nad sławną zaporą w Świnnej Porębie ( trasa Wadowice -Zakopane). Dlaczego sławna? bo już ją budują blisko 30 lat.
ale jak już będzie gotowa to będzie ślicznie, musicie kiedyś odwiedzić te strony:) idę dalej męczyć Toi Toie:) [url=http://www.greensmilies.c
życie jest jak pudełko czekoladek nigdy nie wiesz na co trafisz...
Moja mama po wycięciu raka piersi lewej w 2011.
pT1cMONO, Er 100%, Prg 100%, Her-.
Leczenie: 20 lamp, tamoksyfen 5 lat

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: mój zakręcony świat:)
« Odpowiedź #18 dnia: Listopada 14, 2013, 10:32:10 pm »
Się mi przypomniało, jak kiedyś jakiś kierowca wyskoczył z samochodu, zreszta wymuszając na mnie pierwszeństwo na skrzyżowaniu równorzędnym, ze słowami: "Jak jeździsz głupia ci_po"  ::(( Spokojnie odsunęłam szybę i z uśmiechem się go zapytałam: "chcesz o tym porozmawiać h_ju?"
Spłonął i zniknał. Nie jestem z siebie dumna, ale czasami inaczej się nie daje  :-\

Aniu, trzymaj się dzielnie. Na prawdę jesteś Baba z jajami. I tak jest dobrze  :-* :-* :-*


Agawa a ja tam całe zycie jestem dumna z tego ,ze dawno,dawno temu  zareagowałam podobnie i błyskawicznie!
Zaczepiła mnie grupka młodych facetow z grzecznym, wyciszonym pytaniem( chciano mnie speszyć ) : "Czy wie pani może gdzie tu jest jebalnia?  Nie przełykając śliny odparowałam - " A całkiem blisko , prosto w prawo i na trzecie piętro" Zostawiłam ich w szoku i poszłam przed siebie śmiejąc się w duchu, bo dokładnie wytyczyłam im drogę do swojego mieszkania!  xhc

A miałam kilka takich przypakow ,ale to na inne rozmowy!
 Aniu nie wymyślaj sobie tej choroby bo żadnych z wymienionych przez ciebie objawow u siebie nie miewałam  !
 
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: mój zakręcony świat:)
« Odpowiedź #19 dnia: Listopada 14, 2013, 10:36:14 pm »
Amor, do swojego mieszkania w tej sprawie im drogę pokaząłaś? No, no… odważna jesteś  xhc

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: mój zakręcony świat:)
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 14, 2013, 10:41:28 pm »
Wierz mi to był taki podryw ,a nie chęć odwiedzenia podobnego miejsca. Miałam ze 25 lat wówczas? A ,ze szybko odpowiadałam to swoją drogę opisałam!  xhc No i az tak dokładna trasa to nie była , wokół mnóstwo domow stało! :)
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: mój zakręcony świat:)
« Odpowiedź #21 dnia: Listopada 14, 2013, 10:45:06 pm »
 :P

Offline Perła

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4867
Odp: mój zakręcony świat:)
« Odpowiedź #22 dnia: Listopada 15, 2013, 12:50:47 am »
Piękne opowieści :D Co do bełkotu...Anka ja żem często specjalistka...No i aquili dowcip się udał, że nie ma jaj C:-)
rak przewodowy piersi (carcinoma ductale  infiltrans) G2
 operacja oszczędzająca 2009,
 trzy węzły pachowe zajęte,
 chemioterpia 6x AC
 radioterapia
 tamoxifen 5 lat

Offline anka21

  • Swojaki
  • Zadomowiona
  • *
  • Wiadomości: 1366
Odp: mój zakręcony świat:)
« Odpowiedź #23 dnia: Listopada 15, 2013, 10:09:54 pm »
oo dziewczyny to sobie poczytałam:) bylam u innych na zwiadach co piszecie, ale czasu dużo nie mam bo jutro o 9 mam wewnętrzny egzamin:) a czuje sie jak totalny tuman:)tłuman:) nie wiem jak jest poprawnie ogólnie czuje ,że nic nie umiem:)
życie jest jak pudełko czekoladek nigdy nie wiesz na co trafisz...
Moja mama po wycięciu raka piersi lewej w 2011.
pT1cMONO, Er 100%, Prg 100%, Her-.
Leczenie: 20 lamp, tamoksyfen 5 lat

Offline hamak

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 9926
Odp: mój zakręcony świat:)
« Odpowiedź #24 dnia: Listopada 15, 2013, 10:13:07 pm »
Iiii tam, zaraz tuman. Będzie dobzie, przeca kciukasów zaciśniętych od groma! Nie daj się stresowi :0ulan:
Diagnoza: rak piersi (carcinoma ductale invasium)
Leczenie:
1-sza mastektomia - 2003r. T2, G2, Er (-), Pgr (-), usunięte węzły chłonne, chemioterapia, radioterapia;
2-ga mastektomia - 2011r. T1, G2, Her2 (-), Er (+), Pgr (+), biopsja węzła wartowniczego (-), hormonoterapia (Tamoxifen)

Offline b_angel

  • SPA
  • Uzależniona
  • *****
  • Wiadomości: 5707
  • przewróciło się, niech leży
    • Amazonka_klub
Odp: mój zakręcony świat:)
« Odpowiedź #25 dnia: Listopada 15, 2013, 10:19:54 pm »
spoko_luzik będzie  :)
obaczysz  :0ulan:
      Ważną rzeczą jest nie to, co się da­je, ale to, z cze­go się ustępuje.   C.R. Zafon

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: mój zakręcony świat:)
« Odpowiedź #26 dnia: Listopada 15, 2013, 10:55:08 pm »
hihi, obie_dwie będziemy egzaminowane  :P Tylko dla mnie już to epizod powtarzany co kilka mięsięcy, więc się znieczuliłam  xcv Ale i tak  zawsze jest trzepot galotów i poczucie pustki w głowie. A przed komisyją luzik  >:D
Kciuki oczywiście potrzymam….
Napisz nam koniecznie co_i_jak  :-* :-* :-*

Offline mag

  • SPA
  • Uzależniona
  • *****
  • Wiadomości: 12000
  • Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno
Odp: mój zakręcony świat:)
« Odpowiedź #27 dnia: Listopada 16, 2013, 02:13:56 pm »
jak tam? zdane?


rak piersi  potrójnie ujemny (TNBC), zajęty 1 węzeł, mastektomia: 2000, chemia 6xCMF, rekonstrukcja: 2006 i XI 2017 przerzuty do kości i tk. miękkich

Offline roza3

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4908
Odp: mój zakręcony świat:)
« Odpowiedź #28 dnia: Listopada 16, 2013, 06:15:11 pm »
nie pisze...pewnie oblewa   ;D
2005-mastectomia piersi prawej, carcinoma ductale invasivum, G II, Bloom II, 13 węzłów usuniętych, w 2 przerzut, chemioterapia, trójujemna
2015-mastectomia piersi lewej-profilaktyczna z powodu brca1

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: mój zakręcony świat:)
« Odpowiedź #29 dnia: Listopada 16, 2013, 08:06:47 pm »
 ;D