Autor Wątek: angelowy wątek  (Przeczytany 140799 razy)

Offline b_angel

  • SPA
  • Uzależniona
  • *****
  • Wiadomości: 5707
  • przewróciło się, niech leży
    • Amazonka_klub
angelowy wątek
« dnia: Listopada 17, 2013, 10:40:30 am »
>:D
Dojrzewałam do założenia wątka już całkiem długo, a że leń jezdem okrutny to ciągle odkładałam na później  xhc
No ale trochę na wspominki mi się zebrało gdyż_albowiem wczoraj była wiekopomna_ chwila; cała 8 rocznica zalogowania się na wiadomym portalu  :o boshe ale ten czas zaiwania  :o

Ino mi tu nie gratulujta, bo nie po to to pisam .....

Osiem lat temu byłam świeżo po leczeniu i średnio komputerowa  xhc szukałam jednak info w temacie rekonstrukcji - no i pod koniec sierpnia znalazłam forum - trafiłam akurat na dialog naszej Daisy z mamą sturnusa ..... no i wsiąkłam .....
Niezarejestrowana, zaglądałam tam prawie codziennie, aż przeczytałam o tym, ze Heaven może mieć przerzuty do mózgu - to było bezpośrednim impulsem do rejestracji na niebieskim.
Pierwsza przywitała mnię Parabolcia -  :D - guuupi mózg pamieta takie szczegóły ....
Podówczas na forumie .... były Parabolcia właśnie, mag, Maja, Kris, Al_la -to z osób, które są aktywne do dzisiaj ..... pewnie o kimś zapomniałam  >:D

Bardzo szybko z poszerzałam swoją wiedzę onkologiczną  xhc coraz bardziej się udzielałam, aż w kwietniu 2006 "wstąpiłam" do zespołu strony  O0 wtedy oprócz mnie do zespołu należały jeszcze: Kris, mamotsa, ana i viki ....
Moderowałam kolejne odsłony forum, współuczestniczyłam w tworzeniu różowej odsłony  ;D aż do marca tego roku  xhc

było minęło - nie będem rozkminiać .....

choć w sumie net to dziwne miejsce - tyle lat roboty - a teraz nikt tego już nie pamięta  >:D ino samo złe mi pamiętajom  >:D

no ale właściwie, to kciałam powspominać troszku, jak to onegdaj bywało, no i naszą Heaven - ale to już w następnym poście - bo mi się komp zagotuje  ;)
no i czas śniadanko zrobić/zjeść

      Ważną rzeczą jest nie to, co się da­je, ale to, z cze­go się ustępuje.   C.R. Zafon

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: angelowy wątek
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 17, 2013, 10:44:28 am »
 ztx To z radości na widok wątku założonego przez moją przewodniczkę, moje guru , urodzoną w tym samym miesiącu i dniu, która nadała córce takie samo imię jak ja swojej i posiadającą nick troszeczkę zbratany z moim... :)  :-*
 i z dedykacją , w prezencie
http://www.teksty.idl.pl/index.php/Galczynski-Konstanty-Ildefons/Ballada-o-trzech-wesolych-aniolach.html
« Ostatnia zmiana: Listopada 17, 2013, 10:47:17 am wysłana przez Amor »
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline dani

  • Wtajemniczona
  • ***
  • Wiadomości: 2350
Odp: angelowy wątek
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 17, 2013, 10:48:30 am »
Jak tu się same anioły zbierajom, to na "dania" kuchni regionalnej miejsca pewnie ni_ma ? :0ulan:
Ale co tam. I tak se zajrzę. ;)

Nigdy się nie cofał. Odwracał się i szedł naprzód -  S.J.L.

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: angelowy wątek
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 17, 2013, 10:50:47 am »
Jakoś ciepło, miło mi się zrobiło :)
To uczucie pojawiające się, gdy zaczyna istnieć jakaś całość  ztx I całość w ciągłości, i całość w obecności tak wielu ważnych osób :)

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: angelowy wątek
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 17, 2013, 10:51:47 am »
Jak tu się same anioły zbierajom, to na "dania" kuchni regionalnej miejsca pewnie ni_ma ? :0ulan:
Ale co tam. I tak se zajrzę. ;)

DANI- czyli  D.......ANI...OŁ ;D
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline dani

  • Wtajemniczona
  • ***
  • Wiadomości: 2350
Odp: angelowy wątek
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 17, 2013, 10:55:44 am »
A ten OŁ to od fioła ?
Czy od -  J_OŁ ziom ?  xhc

Nigdy się nie cofał. Odwracał się i szedł naprzód -  S.J.L.

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: angelowy wątek
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 17, 2013, 10:58:56 am »
Jestes Danioł i tyle! :D MOja teoria- wiele aniołow nas otacza! :D
 Wszyscy jesteśmy aniołami itditd
 Dani ,a te joł ,joł jakos swietnie mi do ciebie pasuje! :D
« Ostatnia zmiana: Listopada 17, 2013, 11:01:48 am wysłana przez Amor »
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline hamak

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 9926
Odp: angelowy wątek
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 17, 2013, 11:00:42 am »
Bedem podczytywać :) J
Skojarzenie: jeden inny guru tyż se właśnie dzie_indziej łosobisty otworzył :P
Diagnoza: rak piersi (carcinoma ductale invasium)
Leczenie:
1-sza mastektomia - 2003r. T2, G2, Er (-), Pgr (-), usunięte węzły chłonne, chemioterapia, radioterapia;
2-ga mastektomia - 2011r. T1, G2, Her2 (-), Er (+), Pgr (+), biopsja węzła wartowniczego (-), hormonoterapia (Tamoxifen)

Offline b_angel

  • SPA
  • Uzależniona
  • *****
  • Wiadomości: 5707
  • przewróciło się, niech leży
    • Amazonka_klub
Odp: angelowy wątek
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 17, 2013, 11:02:26 am »

Skojarzenie: jeden inny guru tyż se właśnie dzie_indziej łosobisty otworzył :P

no co ty  :o
siem otworzył guru kakiś  :o no to nie dla plebsu takiego jak ja siem uny otworzył  >:D
      Ważną rzeczą jest nie to, co się da­je, ale to, z cze­go się ustępuje.   C.R. Zafon

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: angelowy wątek
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 17, 2013, 11:04:17 am »
Mój guru jest jeden i niezmienny! :)
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline hamak

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 9926
Odp: angelowy wątek
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 17, 2013, 11:08:03 am »
siem otworzył guru kakiś  :o no to nie dla plebsu takiego jak ja siem uny otworzył  >:D [/size][/font][/color]
::(( xhc
Diagnoza: rak piersi (carcinoma ductale invasium)
Leczenie:
1-sza mastektomia - 2003r. T2, G2, Er (-), Pgr (-), usunięte węzły chłonne, chemioterapia, radioterapia;
2-ga mastektomia - 2011r. T1, G2, Her2 (-), Er (+), Pgr (+), biopsja węzła wartowniczego (-), hormonoterapia (Tamoxifen)

Offline b_angel

  • SPA
  • Uzależniona
  • *****
  • Wiadomości: 5707
  • przewróciło się, niech leży
    • Amazonka_klub
Odp: angelowy wątek
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 17, 2013, 11:42:30 am »
>:D
________

ale chciałam wrócić do Heaven - dzięki której zalogowałam się na niebieskim - była pierwszą z nas, która przegrała starcie ze skorupiakiem ....

Heaven - mastektomię miała w grudniu kilkanaście dni po mnie, w grudniu 2004 - można by powiedzieć, że byłyśmy rówieśnicami w chorobie .....
wyniki hist-pat też miała takie same, leczenie dostała mocniejsze niż ja czyli czerwoną .....

w listopadzie 2005 miała już zdiagnozowane przerzuty do mózgu ..... a w czerwcu 2006 odeszła ....

miałam to szczęscie, ze poznałam osbiście Heaven - w kwietniu 2006 miałam konsultację w szpitalu na Wołoskiej - Magda mieszkała dosłownie parę kroków - spędziłyśmy ze sobą całe popołudnie.
Magda choć była już bardzo osłabiona leczeniem i chorobą - zrobiła przepyszne jedzonko, wypiłyśmy po karmi o gadało się nam jakbyśmy znały się całe wieki .....
niestety niedługo po tym stan Heaven na tyle sie pogorszył, że musiała znaleźć się szpitalu ....
pożegnałam ją w czerwcu (wraz z Alą i Jolar) na krótkiej uroczystości  .....

pees. do tej pory mam zachowane w pliki wszystkie esemesy od Heaven ....
      Ważną rzeczą jest nie to, co się da­je, ale to, z cze­go się ustępuje.   C.R. Zafon

Offline Mirusia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7138
Odp: angelowy wątek
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 17, 2013, 11:50:51 am »
 :)    :)    :)

Offline roza3

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4908
Odp: angelowy wątek
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 17, 2013, 11:56:17 am »
ooo dobrze , że janiołowy wątek jezd
lubiem czytać co u cię

ja tez się na niebieskim zalogowałam z powodu Heaven.......podczytując go wcześniej, głownie z powodu poszukiwania wiadomości o Brca
ale jak zaczęłam czytać wątek Heaven....to już wsiąkłam na dobre

pamiętam oczywizda jakeś mię zagadała znalazłwszy na raku_piersi......i ośmieliła do założenia watka
....bo ja baaardzooo nieśmiała niewiasta jezdem
 
2005-mastectomia piersi prawej, carcinoma ductale invasivum, G II, Bloom II, 13 węzłów usuniętych, w 2 przerzut, chemioterapia, trójujemna
2015-mastectomia piersi lewej-profilaktyczna z powodu brca1

Offline TOJKA

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 11077
Odp: angelowy wątek
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 17, 2013, 01:52:03 pm »

Pierwsza przywitała mnię Parabolcia -  :D -

hehe mnie też  ;)

fajnie Anioł, ze założyłaś swój watek, może wreszcie się troszku otworzysz i Cie poznamy lepiej  ;) , coby Cie nie postrzegano
albo jako paniom doktórke jakom
albo zarozumiałom   ;D czy kakos tak gadali  ;D  xhc
operacja oszczędzająca 2008r
rak piersi przewodowy inwazyjny, potrójnie ujemny, G3
zajęte węzły (ile? wpiszę jak zajrzę do dokumentów ;) )
chemioterapia 6 x AC;  radioterapia
operacja i leczenie w Wielkopolskim Centrum Onkologicznym