Autor Wątek: angelowy wątek  (Przeczytany 142557 razy)

Offline oooAncia!

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 3737
Odp: angelowy wątek
« Odpowiedź #675 dnia: Października 20, 2015, 11:09:34 am »
b_angel... jakby tu rzec...zaliczyłam...przeleciałam...no..przeczytałam od dechy do dechy, ale... pytania na końcu ;-)

Wow....sierpień 2005 roku... Nawet nie pamiętam co wtedy robiłam. Na pewno jedna z bliskich osób została mamą, nasz junior miał rok i 3 m-ce i byliśy po pierwszych wspólnych wczasach w Cro...

Jak to dobrze, że są takie osoby jak Wy. Można zapytać, dowiedzieć się, wyżalić...

Trafiłam na Amazonki na żywo i to było dla mnie dobre wówczas.

A teraz i ja (wbrew zapowiedziom) wsiąkam jako gąbka...


moja niepamięć jest dla mnie łaskawa 8)


Ojjj... cudne. Muszę zapamiętać...(jak się uda)

Fajne te wspominki wykopkowo-czynowo-truskawkowo-szkolne. Naszym obowiązkiem było pielęgnowanie cmentarza żołnierzy radzieckich. W środku lasu, mogiły zbiorowe obsadzone iglakami, cokół z czerwoną gwiazdą, którą wciąż kamieniami obalano... Potem przyszedł czas niełaski dla Rosjan – nawet tych zmarłych. Obok lasu powstało nowe osiedle i … zniknęły iglaki z cmentarza, za to wyrosły wokół domów.... Szkoda słów...


moja młodzież wyznaje zasadę: klasówka - nie idem, kartkówka - nie idem, będę pytana - nie idem  ::(( (...)


Hmmm...a nasz junior choruje... wciąż i wciąż... od poniedziałku do piątku...W sobotę mu przechodzi ;-)

Podczytuję posty o wyborach szkół ponadgimnazjalnych. O rajuśku... ciekawe jak to będzie z Kapim...

Ale wracamy do wątka cyckowo-rocznicowo-imprezowego

Aniele – rozrywkowy masz Adwent: od Mikołaja do 13 :-) Czyli miałyście z Amorkiem pewne urodziny bez Teleranka....


Wow!  Piękną masz tę Zołzę!
możeta puśćić
moja mi przed wyjściem zakomunikowała, że zgubiła portfel z kartom i legitymacjom i, ze na pewno jej nie wpuszczom na egzamin  ::((
masssakra
wykończom mnie te dzieci


 xhc

A zadanie egzaminacyjne z WOSu – genialne...



jutro jadę na RM cyckowy do Kielc - mam nadzieję, że tym razem się uda ...

 


To następną razą bytności w Kielcowie to ja zapraszam na kawkę albo coś dobrego jedzonkowego...


Rocznicowo się zrobiło.... Gratuluję każdej z Was. Oby tych rocznic wypełnionych ciepłem i miłością było jak najwięcej!



tam tej jesieni w 2004 najsampierw znalazłam se guza we piersi jakieś dwa tygodine później mój ślubny miał wypadek na rowerze (złamany obojczyk, operacja - śruba i gips) a zaczęłam odczuwać jakieś dziwne duszności - okazało się, że mam odmę samoistną, leczenie której polega na leżeniu - coby płuco się zasklepiło i spowrotem wypełniło powietrzem.
I tak leżały dwie kaleki w domu + plus ośmiolatek i pięciolatka ....

30 listopada miałam zabieg wyłskania guzka, 4 - go już wiedziałam, że to raczysko - doktor szybko położył na odział i już 6-go grudnia obudziłam się bez piersi.
Ze szpitala wyszłam w przeddzień swoich urodzin, potem takie_sobie święta i 27 grudnia pierwsza chemia ....

I gupie myśli, że nie dożyję komunii młodego - która miała być w maju

a dziś młody już osiemnastoletni  :) i po flaszke starym do żabki skoczy  xhc

strasznie sie cieszę z tych dziesiątych urodzin  bxu

buziaki dla wszystkich  :-* :-* :-*


Wow! To mieliście jazdę bez trzymanki!
A niedługo już 11.... superrrr....

Siostra....jesteśmy tak od siebie różne. I od kiedy pamiętam tak było. A jednak...jest mi teraz najbliższą osobą w rodzinie...Za siostrzenicę chyba bym w ogień wlazła...

Aniele – przytulam...i znowu tematyczny: Hooop!
Studniówka.  W związku z przerwą w związku musiałam pójść z chłopakiem mojej przyjaciółki. On w pożyczonym garniaku, w którym jego kumpel w następną sobotę miał osobiście ślubować. Doszło do bójki i mój partner się w nią wdał stając w obronie pani sprzątającej. Awanturnik szarpnął go za butonierkę...słychać było tylko pękającą tkaninę.... Walnął awanturnika „z byka” i wybił mu zęba.... Echhhh... synowi się do takich atrakcji nigdy nie przyznam...

Spojrzałam na fotę Twych facetów i mnie zamurowało!  Twój ślubny wygląda jak sobowtór mojego kolegi!!! Muszę gdzieś odnaleźć fotkę Grześka...


No i nie wiem, co po tej maturze? I jakie wybory Zuzi – liceum czy technikum....

Diagn. 12/2013, potrójnie ujemny, full service usług onkologicznych.

Offline b_angel

  • SPA
  • Uzależniona
  • *****
  • Wiadomości: 5707
  • przewróciło się, niech leży
    • Amazonka_klub
Odp: angelowy wątek
« Odpowiedź #676 dnia: Października 20, 2015, 05:09:06 pm »
Czuję się zawezwana do odpowiedzi  >:D

głowę popiołem sypię - zaległości okrutne

to tak w skrócie ...

młody cudem kakimś matmę na maturze napisał bardzo dobrze w związku z powyższym załapał się na polibudę krakowską na kierunek o pięknej nazwie 'automatyka i robotyka'
mieszkania mu nie kcielim wynająć to się biedulek musi męczyć w akademcu - się skąpstwo nasze nie opłaciło ...
jakeśmy go odwozili do Krakowa z klamotami, cytryna wzięła i się zepsuła
samochód na lawete i do naprawy a mu wracaliśmy pociągiem  xhc
bogadzięka, że się nie spsuła jakeśmy do stolicy na warsztaty jechały bo bym się chyba zapłakała  :0ulan:
naprawa auta, laweta, bilety na ciapag, mandady, które synuś zapłacił za parkowanie na zakazie to razem cirka_ebałt dwa koła  >:(
no i jeszcze nerwy miałam, bo młody cytrynę odebrał z naprawy i przyjechał niom z onego Krakowa - pierwszy raz sam w trasie ...

jakby mandatów było mało to jeszcze przyszedł jeden w zeszłym tygodniu - taym razem z Włoch - slubny se przekroczył prędkośc o całe 9 km - jakiś rok temu  xhc

w każdym bądź razie jakoś se tam młody radzi

a zołza wybrała jednak licek - mat-inf klasa + rozszerzona informatyka - a w bonusie ma piekny widok ze swej szkoły  >:D - na pomnik "poległego" prezydęta - wraz z małzonką
i już jezd w drugiej klasie  :o
pozatem miłość se tam swojom odnalazła - zakochana po uszy w koledze z klasy  :0ulan: - zięć na obiadki czasami wpada

to by było na tyle - w telegraficznym skrócie - cały czas pracuję nad sobą, zeby wrócić do częstszego pisania ale idzie mi jak po grudzie  >:(
dzięki Anciu bo mię zmotywowałaś mocno :-*

że też CI się chce czytać te nasze wątki //hihi// ta co obiecała, że się zarejestruje ale nie mamy co liczyć na to, ze będzie to coś czytała/pisała  xhc


      Ważną rzeczą jest nie to, co się da­je, ale to, z cze­go się ustępuje.   C.R. Zafon

Offline mag

  • SPA
  • Uzależniona
  • *****
  • Wiadomości: 12000
  • Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno
Odp: angelowy wątek
« Odpowiedź #677 dnia: Października 20, 2015, 05:47:15 pm »
no nareszcie!
ja też Anciu dziękuję, bo moje motywowanie anioła, a pracuję nad tym już kilka miesięcy, skutku nie przyniesło ::((


rak piersi  potrójnie ujemny (TNBC), zajęty 1 węzeł, mastektomia: 2000, chemia 6xCMF, rekonstrukcja: 2006 i XI 2017 przerzuty do kości i tk. miękkich

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: angelowy wątek
« Odpowiedź #678 dnia: Października 20, 2015, 08:12:19 pm »
wszelki duch !! nareszcie Janielico! Anciu czynisz cuda!!! :oklaski:
PS.wspaniale, że z dzieckami wszystko się układa jak należy i ogólnie dobrze jest!! tak trzymać! :-*
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline Kela

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4100
Odp: angelowy wątek
« Odpowiedź #679 dnia: Października 20, 2015, 08:27:39 pm »
czytam i myślę : "gdzie się ta cytryna zepsuła, że aż uszkodziła samochód?" ::((
rak piersi (carcinoma tubulare infiltrativum multifocale)
mastektomia piersi prawej - 2006
rekonstrukcja piersi - 2007
leczenie: chemioterapia 4 x FAC, hormonoterapia - Tamoxifen

Offline madzia_61

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7342
  • raz na wozie raz pod wozem
Odp: angelowy wątek
« Odpowiedź #680 dnia: Października 20, 2015, 08:37:24 pm »
zmotywować bejsbolem xhc ,janiele ładne twe literki ,więcej ,więcej :-*
Rak przewodowy inwazyjny  G3 , Er i PGR ujemne, Her 2(-) ,T2NOMO
Operacja oszczędzająca 2005 r
Chemioterapia 6 AC  jednocześnie z radioterapią  17 dawek
Brachyterapia 
Leczenie: operacja CO Instytut ul.Wawelska Warszawa
Chemioterapia Szpital WSS -Józefów Radom
Radioterapia-brachyterapia ŚCO Kielc

Offline mag

  • SPA
  • Uzależniona
  • *****
  • Wiadomości: 12000
  • Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno
Odp: angelowy wątek
« Odpowiedź #681 dnia: Października 20, 2015, 08:38:48 pm »
czytam i myślę : "gdzie się ta cytryna zepsuła, że aż uszkodziła samochód?" ::((

 xhc xhc xhc

właściwie, biorąc poprawkę na to, że anioł co_i_rusz wyciska cytrynę do wody mineralnej, miałaś bardzo dobre skojarzenia


rak piersi  potrójnie ujemny (TNBC), zajęty 1 węzeł, mastektomia: 2000, chemia 6xCMF, rekonstrukcja: 2006 i XI 2017 przerzuty do kości i tk. miękkich

Offline betty

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 3944
Odp: angelowy wątek
« Odpowiedź #682 dnia: Października 20, 2015, 08:42:20 pm »
No_no Aniele :oklaski:
Fajnie, że Młodemu tak świetnie poszło.
A Ty wątpiłaś..

Co do Młodej - szacun za mat.
Dla mnie to czarna magia i zawsze podziwiam ludzi, którzy cyferki ogarniają.
2004 - mastektomia, docinka węzłów, 6 AC, hormonoterapia
2008 - rekonstrukcja (ekspander)
2015 - wznowa: 19 x paclitaxel, wycinka do samiuśkich żeber, wycinka narządów rodnych, 22 naświetlania, hormonoterapia,

Offline hamak

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 9926
Odp: angelowy wątek
« Odpowiedź #683 dnia: Października 20, 2015, 08:43:36 pm »
 xhc

Też się cieszę, że Młodzieży idzie :oklaski:

A teraz odpocznij se, Anioł, boś się pewnikiem literkowaniem zmęczyła ;D - a potem pisajże częściej, bo lubię  ztx
Diagnoza: rak piersi (carcinoma ductale invasium)
Leczenie:
1-sza mastektomia - 2003r. T2, G2, Er (-), Pgr (-), usunięte węzły chłonne, chemioterapia, radioterapia;
2-ga mastektomia - 2011r. T1, G2, Her2 (-), Er (+), Pgr (+), biopsja węzła wartowniczego (-), hormonoterapia (Tamoxifen)

Offline TOJKA

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 11077
Odp: angelowy wątek
« Odpowiedź #684 dnia: Października 20, 2015, 08:44:40 pm »
no patrzajta, ino Anioł dał głos i tłumy się zleciały :)
operacja oszczędzająca 2008r
rak piersi przewodowy inwazyjny, potrójnie ujemny, G3
zajęte węzły (ile? wpiszę jak zajrzę do dokumentów ;) )
chemioterapia 6 x AC;  radioterapia
operacja i leczenie w Wielkopolskim Centrum Onkologicznym

Offline mag

  • SPA
  • Uzależniona
  • *****
  • Wiadomości: 12000
  • Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno
Odp: angelowy wątek
« Odpowiedź #685 dnia: Października 20, 2015, 08:48:38 pm »
stęsknioneśmy som!


rak piersi  potrójnie ujemny (TNBC), zajęty 1 węzeł, mastektomia: 2000, chemia 6xCMF, rekonstrukcja: 2006 i XI 2017 przerzuty do kości i tk. miękkich

Offline TOJKA

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 11077
Odp: angelowy wątek
« Odpowiedź #686 dnia: Października 20, 2015, 08:49:51 pm »
nooo hameryki to , żeś nie odkryła :D
operacja oszczędzająca 2008r
rak piersi przewodowy inwazyjny, potrójnie ujemny, G3
zajęte węzły (ile? wpiszę jak zajrzę do dokumentów ;) )
chemioterapia 6 x AC;  radioterapia
operacja i leczenie w Wielkopolskim Centrum Onkologicznym

Offline oooAncia!

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 3737
Odp: angelowy wątek
« Odpowiedź #687 dnia: Października 20, 2015, 08:53:13 pm »
Aniele <3

Jak widać reszta czytacielek też happy (mnie wliczywszy). I o to chodzi!
Diagn. 12/2013, potrójnie ujemny, full service usług onkologicznych.

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: angelowy wątek
« Odpowiedź #688 dnia: Października 20, 2015, 09:21:00 pm »
cofam, cofam i nagle - tyyyyyle literek  ztx Anioł, no no no :)
A dzieci tak szybka tam u Cię urosły, że aż a kalendarz zerknęłam - toż przed chwilą takie maleństwa to były, że same w domu zostać nie mogły. A teraz Politechnika  ztx mat-fiz  ztx Łaaałłłł  :0ulan:

Offline ptaszyna

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 3540
Odp: angelowy wątek
« Odpowiedź #689 dnia: Października 20, 2015, 11:37:11 pm »
gratuluję zdolniackich dziecków  :oklaski:
rak zrazikowy naciekający częściowo wieloogniskowy, rozproszony  T1N0M0
mastektomia piersi lewej XII 2011, chemioterapia 3 x AC, radioterapia, hormonoterapia