Autor Wątek: Religia  (Przeczytany 87255 razy)

Offline Natalia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7185
Odp: Religia
« Odpowiedź #120 dnia: Października 03, 2017, 01:27:06 pm »
Natalia

Offline Natalia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7185
Odp: Religia
« Odpowiedź #121 dnia: Października 03, 2017, 01:30:30 pm »
podaj źródło
jest dokładnie odwrotnie - w Polsce "lek" homeopatyczny nie musi mieć udowodnionego działania, przepisywanie pacjentom "leków" homeopatycznych jest uznawane za błąd w sztuce;
nie ma prawie leków bez skutków ubocznych; jak coś działa, to ma/może mieć także skutki uboczne
gdyby homeopatia działała nie potrzebowalibyśmy prawdziwych leków i prawdziwych lekarzy

polecam homeopatyczną herbatę: http://pantabletka.pl/herbata-homeopatyczna/
homeopatia zaliczana do komplementarnej medycyny ,uważana jest ( i traktowana) jako medycyna wspomagająca konwencjonalne leczenie .
Natalia


Offline Natalia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7185
Odp: Religia
« Odpowiedź #123 dnia: Października 03, 2017, 01:52:15 pm »
To raczej ja powinnam tak powiedzieć aquila  ztx ztx
Źródło które podałam jest bardzo wiarygodne!!!!Jeżeli homeopatia stosowana jest w szpitalach,koszty leczenia pokrywa kasa chorych ,to wg Ciebie wszyscy nie mają racji??? Trudno zostań przy swoich "wiarygodnych " źródłach  xhc xhc
Natalia

Offline aquila

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4189
Odp: Religia
« Odpowiedź #124 dnia: Października 03, 2017, 02:01:59 pm »
nie podałaś żadnego źródła, wkleiłaś cytat nie wiadomo skąd

nie mogę Ci zabronić tkwić w tej ignorancji, producenci oscillocośtam i innego rozcienczonego milion razy cukru czy rozpuszczonej w stu milionach litrów wody kaczki mogą spać spokojnie - źródlo dochodów zapewnione

mam tylko prośbę - przeczytaj info z tych linków co zapodałam, nie mam złudzeń że otworzysz oczy, ale przeczytaj

i jeszcze raz powtarzam: homeopatia TO NIE ziołolecznictwo i nie ma z tą drugą - zacną dziedziną wiele wspólnego

Offline Natalia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7185
Odp: Religia
« Odpowiedź #125 dnia: Października 03, 2017, 02:06:06 pm »
dyskusja nie ma sensu ,jeżeli fakty do Ciebie nie przemawiają to na Twój upór jestem bezsilna  ::(( Medycyna zachodna powinna skorzystać zapewnie z konsultacji u Ciebie xhc xhc
Natalia

Offline aquila

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4189
Odp: Religia
« Odpowiedź #126 dnia: Października 03, 2017, 02:14:22 pm »
proszę przeczytaj treść artykułów z linków, które zapodałam i wytłumacz mi na jakiej zasadzie rozpuszczona w pierdylionie milionów litrów wody kaczka miałaby pomóc na grypę


Offline Natalia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7185
Odp: Religia
« Odpowiedź #127 dnia: Października 03, 2017, 02:42:30 pm »
proszę przeczytaj treść artykułów z linków, które zapodałam i wytłumacz mi na jakiej zasadzie rozpuszczona w pierdylionie milionów litrów wody kaczka miałaby pomóc na grypę
jak Ci piszę ,że w SZPITALU podano mi lek HOMEOPATYCZNY z arniką -to Ty piszesz,że to ziołolecznictwo.Aquila nie masz pojęcia o homeopatii .Tego artykułu z AGORY nie będę czytała .Szkoda mojego czasu .
Natalia

Offline aquila

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4189
Odp: Religia
« Odpowiedź #128 dnia: Października 03, 2017, 02:52:17 pm »
to przeczytaj pozostałe
i odpowiedz na moje pytanie

Offline Natalia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7185
Odp: Religia
« Odpowiedź #129 dnia: Października 03, 2017, 02:58:16 pm »
to przeczytaj pozostałe
i odpowiedz na moje pytanie
Spytaj się kaczki ona zapewnie wie  xhc xhc xhc
Natalia

Offline Natalia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7185
Odp: Religia
« Odpowiedź #130 dnia: Października 03, 2017, 03:20:20 pm »
Surowcem wyjściowym w przypadku wielu leków homeopatycznych są rośliny. Należy jednak pamiętać, że homeopatia nie jest fitoterapią, choć często bywa z ziołolecznictwem mylona. Mimo iż lek roślinny i lek homeopatyczny mogą powstać (choć inną drogą) z tego samego surowca, ich działanie na organizm jest odmienne. W ziołolecznictwie wykorzystuje się zawartość substancji czynnych w preparatach ziołowych. To one determinują ich skuteczność. W lekach homeopatycznych zawartość surowca wyjściowego jest niemierzalna od rozcieńczenia 7CH. Ponadto homeopatia dysponuje różnymi postaciami leków z roślin uznanych za toksyczne
Natalia

Offline aquila

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4189
« Ostatnia zmiana: Października 03, 2017, 03:22:48 pm wysłana przez aquila »

Offline aquila

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4189
Odp: Religia
« Odpowiedź #132 dnia: Października 03, 2017, 03:23:54 pm »
Surowcem wyjściowym w przypadku wielu leków homeopatycznych są rośliny. Należy jednak pamiętać, że homeopatia nie jest fitoterapią, choć często bywa z ziołolecznictwem mylona. Mimo iż lek roślinny i lek homeopatyczny mogą powstać (choć inną drogą) z tego samego surowca, ich działanie na organizm jest odmienne. W ziołolecznictwie wykorzystuje się zawartość substancji czynnych w preparatach ziołowych. To one determinują ich skuteczność. W lekach homeopatycznych zawartość surowca wyjściowego jest niemierzalna od rozcieńczenia 7CH. Ponadto homeopatia dysponuje różnymi postaciami leków z roślin uznanych za toksyczne

dlatego właśnie zioła mogą być skuteczne, a "leki" homeopatyczne - wręcz nie mają prawa działać

Offline Natalia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7185
Odp: Religia
« Odpowiedź #133 dnia: Października 03, 2017, 03:26:57 pm »
To jeszcze do tego grona należy zaliczyć SZWAJCARIĘ i Austrię .Szwajcarzy wodzą prym w stosowaniu homeopatii
Natalia

Offline Natalia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7185
Odp: Religia
« Odpowiedź #134 dnia: Października 03, 2017, 03:31:02 pm »
Surowcem wyjściowym w przypadku wielu leków homeopatycznych są rośliny. Należy jednak pamiętać, że homeopatia nie jest fitoterapią, choć często bywa z ziołolecznictwem mylona. Mimo iż lek roślinny i lek homeopatyczny mogą powstać (choć inną drogą) z tego samego surowca, ich działanie na organizm jest odmienne. W ziołolecznictwie wykorzystuje się zawartość substancji czynnych w preparatach ziołowych. To one determinują ich skuteczność. W lekach homeopatycznych zawartość surowca wyjściowego jest niemierzalna od rozcieńczenia 7CH. Ponadto homeopatia dysponuje różnymi postaciami leków z roślin uznanych za toksyczne

dlatego właśnie zioła mogą być skuteczne, a "leki" homeopatyczne - wręcz nie mają prawa działać( Ty im nie pozwolisz?)
wou Aquila Ty to jesteś naukowiec działający w tej dziedzinie???  xhc xhc xhc kurcze z leczeniem jednak przeniosę się do Ciebie ( a przynajmniej z poradą co do leków).Niedawno twierdziłaś,że leki homeopatyczne są tylko z kaczki a teraz zmieniłaś zdanie? Daj na luz ,szkoda się stresować. :oklaski:
Natalia