Autor Wątek: Faszyn From Raszyn  (Przeczytany 1393 razy)

Offline b_angel

  • SPA
  • Uzależniona
  • *****
  • Wiadomości: 5707
  • przewróciło się, niech leży
    • Amazonka_klub
Faszyn From Raszyn
« dnia: Grudnia 08, 2013, 04:28:56 pm »
Podobno dostaje maile z pogróżkami od osób, których zdjęcia umieszcza na swoim blogu. Uważa, że za noszenie skarpet do sandałów powinno się płacić wysoką grzywnę. Stworzyła najbardziej znaną w sieci stronę o polskim kiczu. „Nikogo nie wyśmiewam ani nie obrażam – pokazuję jedynie, do czego prowadzi niepohamowana konsumpcja, a bohaterowie  mojego bloga to jej ofiary, które w pogoni za trendami stają się karykaturalne”, mówi autorka bloga Faszyn From Raszyn.


http://vumag.pl/wywiady/faszyn-from-raszyn-polska-ulica-to-kopalnia-pomyslow,56751.html
      Ważną rzeczą jest nie to, co się da­je, ale to, z cze­go się ustępuje.   C.R. Zafon

Offline Parabola

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 5538
Odp: Faszyn From Raszyn
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 08, 2013, 04:40:11 pm »
Niezłe stylizacje...  xhc
listopad 2003 rak piersi prawej carcinoma metaplasticum, carcinoma planoepitheliale  akeratodes.
G-2 T1NoMo trójujemny, zabieg oszczędzający.
6 chemii CMF i radioterapia.
IO Kraków Garncarska

Offline aquila

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4189
Odp: Faszyn From Raszyn
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 08, 2013, 05:50:07 pm »
przestałam lubić ten blog jak zobaczyłam tam kilka zdjęć starszych, najwyraźniej niezbyt zamożnych ludzi, którzy po prostu zakładają na siebie to co mają
śmiać się z przestylizowanych blacharskich lampucer to jednak co innego niż śmiać się z 80latka, który założył skarpetkę do sandała

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Faszyn From Raszyn
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 08, 2013, 09:08:20 pm »
 Widziałam już tę kobitkę w TVN. Skarpety do sandałów to akurat  w ostatnich latach jeden z  modnych trendów. Pewnie ona też  obserwuje kto to zakłada i w jaki sposób! Nie wszystko dla wszystkich . Więcej  jednak wolno artystom.
Natomiast twórczyni tego bloga jak dla mnie to wyśmiewa często zwykłych  , prostych i biednych ludzi. Nudzi się babie  i znalazła sposób na lansowanie siebie.
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat