Autor Wątek: Rekonstrucja piersi metodą z wykorzystaniem własnej tkanki tłuszczowej  (Przeczytany 17683 razy)

Offline renifer

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 1536
Odp: Rekonstrucja piersi metodą z wykorzystaniem własnej tkanki tłuszczowej
« Odpowiedź #45 dnia: Listopada 11, 2017, 09:00:49 pm »
Tak Beciu, słyszałam, to młody gościu, ale też chirurg, jak tatuś ;) Natomiast JAK robi, to nie wiem... Słyszałam gdzieś, że teraz na NFZ to syn głównie robi i inni lekarze, dr Sirek starszy głównie prywatnie.

Jak ja dzwoniłam, to najkrótszy termin (na koniec 2018 roku chyba  ::(() był na konsultację do jakiegoś jeszcze innego doktorka (nie pamiętam nazwiska).

Natomiast ja byłam wkurzona po rozmowie z jedną dziewczyną z fejsa (nie na nią, rzecz jasna).
Bo ja dzwoniłam najpierw, żeby się umówić na prywatną wizytę. Miła pani spytała o powód tej wizyty. Jak powiedziałam, to spytała, czy mam świadomość, że jeśli chcę rekonstrukcję na NFZ, to MUSZĘ iść na konsultację "państwowo", bo na prywatnej wizycie doktor nie ustali terminu rekonstrukcji z NFZ. Bo to nie fair wobec prywatnych pacjentek, które potem za długo czekają na operacje.
A tymczasem dziewczyna z fejsa poszła prywatnie i za 4 czy 5 miechów miała rekonstrukcję na NFZ.
Rak piersi przewodowy inwazyjny wieloogniskowy, hormonozależny, HER-ujemny, G1 (T1cN1aM0)
chemioterapia przedoperacyjna:  FEC, Taxotere
mastektomia prawostronna: 05.2014
radioterapia, hormonoterapia (Nolvadex, Zoladex)

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Rekonstrucja piersi metodą z wykorzystaniem własnej tkanki tłuszczowej
« Odpowiedź #46 dnia: Listopada 11, 2017, 11:00:48 pm »
Bo to nie fair wobec prywatnych pacjentek, które potem za długo czekają na operacje.

nie rozumiem, co ma piernik do wiatraka?
Chyba na zły dzień pani rejestratorki trafiłaś... Wizyty prywatne w celu ustalenia operacji na nfz, to praktyka tyleż naganna co normalna.

Offline renifer

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 1536
Odp: Rekonstrucja piersi metodą z wykorzystaniem własnej tkanki tłuszczowej
« Odpowiedź #47 dnia: Listopada 12, 2017, 09:45:28 pm »
Dlatego też chciałam pójść tą drogą. Cóż, może miało być inaczej?
Rak piersi przewodowy inwazyjny wieloogniskowy, hormonozależny, HER-ujemny, G1 (T1cN1aM0)
chemioterapia przedoperacyjna:  FEC, Taxotere
mastektomia prawostronna: 05.2014
radioterapia, hormonoterapia (Nolvadex, Zoladex)