Autor Wątek: Rajstopy reklamuje półnaga kobieta po mastektomii.  (Przeczytany 9068 razy)

Offline b_angel

  • SPA
  • Uzależniona
  • *****
  • Wiadomości: 5707
  • przewróciło się, niech leży
    • Amazonka_klub
Rajstopy reklamuje półnaga kobieta po mastektomii.
« dnia: Kwietnia 07, 2014, 10:56:51 pm »
"Nie trzeba było namawiać pani z naszego billboardu do wzięcia udziału w sesji, zrobiła to w słusznej sprawie" - pisze w swoim oświadczeniu dla Gazety.pl Krystyna Kwaśniak, marketingowiec firmy Adrian ze Zgierza. Jej słowa odnoszą się do najnowszych billboardów firmy, na których widać półnagą kobietę, która prezentuje zrekonstruowaną po mastektomii pierś. "Ta kampania spotyka się z akceptacją" - dodaje Kwaśniak.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,15758438,Rajstopy_reklamuje_polnaga_kobieta_po_mastektomii_.html#BoxSlotII3img
      Ważną rzeczą jest nie to, co się da­je, ale to, z cze­go się ustępuje.   C.R. Zafon

Offline b_angel

  • SPA
  • Uzależniona
  • *****
  • Wiadomości: 5707
  • przewróciło się, niech leży
    • Amazonka_klub
Odp: Rajstopy reklamuje półnaga kobieta po mastektomii.
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 07, 2014, 11:05:29 pm »
się mi wydaje, że modelką jest dziewczyna z baneru  (bazy wiedzy) na ruszu ...
      Ważną rzeczą jest nie to, co się da­je, ale to, z cze­go się ustępuje.   C.R. Zafon

Offline hamak

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 9926
Odp: Rajstopy reklamuje półnaga kobieta po mastektomii.
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 08, 2014, 12:19:27 am »
Bardzo się mi podobuje - i idea, i pomysł, i plakat :)
Diagnoza: rak piersi (carcinoma ductale invasium)
Leczenie:
1-sza mastektomia - 2003r. T2, G2, Er (-), Pgr (-), usunięte węzły chłonne, chemioterapia, radioterapia;
2-ga mastektomia - 2011r. T1, G2, Her2 (-), Er (+), Pgr (+), biopsja węzła wartowniczego (-), hormonoterapia (Tamoxifen)

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Rajstopy reklamuje półnaga kobieta po mastektomii.
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 08, 2014, 08:40:28 am »
Wczesniejsze reklamy firmy też świetne :) Lubię takie rzeczy :)

Offline amado

  • SPA
  • Zakorzeniona
  • *****
  • Wiadomości: 3444
  • mój tekst
Odp: Rajstopy reklamuje półnaga kobieta po mastektomii.
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 08, 2014, 09:14:06 am »
się mi wydaje, że modelką jest dziewczyna z baneru  (bazy wiedzy) na ruszu ...

ano, ano, chyba Beatka z Poznania (albo źle pamiętam  :-\)


diagnoza: rak piersi przewodowy inwazyjny G3 - 09.2005
operacja: mastektomia - 10.2005
chemioterapia: AC x 4, Taxol x 4
radioterapia
tamoxifen
arimidex

Offline aquila

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4189
Odp: Rajstopy reklamuje półnaga kobieta po mastektomii.
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 08, 2014, 10:07:08 am »
a mi się jakoś nie podoba
tzn bardzo podoba mi się strategia reklamowa tej firmy, podobały mi się reklamy z piosenkarką na wózku inwalidzkim czy te z okrąglejszymi kobietami, takie reklamy są potrzebne i jest ich zdecydowanie w naszym kraju za mało, ale tutaj - co ma piernik do wiatraka; rozumiem przekaz - nie chodzisz czy jesteś gruba, ale możesz nosić ładne rajstopy i wyglądać sexy, ale jakoś nie widzę związku między byciem po mastektomii/rekonstrukcji a noszeniem sexy rajstop czy pończoch; gdyby Adrian był firmą ogólno-odzieżową, a nie tylko rajstopową to ok, miałoby to sens, ale tak to jakoś to wszystko pasuje do siebie jak skarpety do sandałów albo szpilki do dresów
poza tym wykonanie jakieś takie bez polotu, te białe pończochy są strasznie aseksualne i w ogóle kolor biały w tym kontekście kojarzy mi się bardzo szpitalnie

Offline madzia_61

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7342
  • raz na wozie raz pod wozem
Odp: Rajstopy reklamuje półnaga kobieta po mastektomii.
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 08, 2014, 10:27:05 am »
no właśnie twarz znajoma mi się wydawała ,firma myślę ma darmowa reklamę w prasie a ze robi coś dobrego do amazonek dlaczego nie,bezowe mało widoczne by były ,czerwone czy czarne rajtuzy ,pończochy zbyt wyzywające ale sexi  a białe delikatne ,subtelniejsze ,to zamierzony efekt ,mi się podoba jako całość ale białych rajtuz ,pończoch bym nie założyła  :)
Rak przewodowy inwazyjny  G3 , Er i PGR ujemne, Her 2(-) ,T2NOMO
Operacja oszczędzająca 2005 r
Chemioterapia 6 AC  jednocześnie z radioterapią  17 dawek
Brachyterapia 
Leczenie: operacja CO Instytut ul.Wawelska Warszawa
Chemioterapia Szpital WSS -Józefów Radom
Radioterapia-brachyterapia ŚCO Kielc

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Rajstopy reklamuje półnaga kobieta po mastektomii.
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 08, 2014, 12:58:55 pm »
Mam takie same odczucia jak aqulia! Własnie- co ma piernik do wiatraka! I to hasło- Adrian kocha wszystkie kobiety!( łaskawca ;)) ????? A ciekawa jestem czy dalej by kochał gdyby tam siedziała amazonka bez piersi???? Może się czepiam, nie wiem...
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Rajstopy reklamuje półnaga kobieta po mastektomii.
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 08, 2014, 02:04:38 pm »
Może opór budzi poczucie wykorzystania przebytej choroby w celach powiększenia sprzedaży?… tak sobie tylko myślę…
Kampania mi się podoba, łącznie z jej poprzednimi plakatami. Wg mnie uwrażliwia na różne aspekty kobiecości - i tej na wózku i tej po mastektomii i tej po 60-stce. Można by zapytać podobnie: a co ma bycie starą (sic!) kobietą wspólnego z rajstopami? A pamiętacie relamę z facetem w rajstopach?  ;D
Cenię odwagę pani manager z Adriana - idzie w reklamach dalej niż sztampa ze zgrabną blondi   ;D Czytałam kiedyś wywiad z nią w Wysokich Obcasach; znakomita kobieta.


Offline sasky7

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1003
Odp: Rajstopy reklamuje półnaga kobieta po mastektomii.
« Odpowiedź #9 dnia: Kwietnia 08, 2014, 02:50:45 pm »
Mam takie same odczucia jak aqulia! Własnie- co ma piernik do wiatraka! I to hasło- Adrian kocha wszystkie kobiety!( łaskawca ;)) ????? A ciekawa jestem czy dalej by kochał gdyby tam siedziała amazonka bez piersi???? Może się czepiam, nie wiem...

Mam tak samo.
W tym przypadku piernik dość daleki od wiatraka.
Chociaż ... mogło być jeszcze dalej  ;)

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Rajstopy reklamuje półnaga kobieta po mastektomii.
« Odpowiedź #10 dnia: Kwietnia 08, 2014, 02:51:51 pm »
   
Może opór budzi poczucie wykorzystania przebytej choroby w celach powiększenia sprzedaży?… tak sobie tylko myślę…
Kampania mi się podoba, łącznie z jej poprzednimi plakatami. Wg mnie uwrażliwia na różne aspekty kobiecości - i tej na wózku i tej po mastektomii i tej po 60-stce. Można by zapytać podobnie: a co ma bycie starą (sic!) kobietą wspólnego z rajstopami? A pamiętacie relamę z facetem w rajstopach?  ;D
Cenię odwagę pani manager z Adriana - idzie w reklamach dalej niż sztampa ze zgrabną blondi   ;D Czytałam kiedyś wywiad z nią w Wysokich Obcasach; znakomita kobieta.


U mnie opór, niechęc , bunt  powstaje po uświadomieniu ,ze ktos w ogole dzieli nas na kobiety -te zdrowe, te stare, te na wozku, te bez cycka itd. A niech reklamuje ta piekna i młoda, czemu nie? To ona będzie wyglądac najładniej !I niechby  to podnosiło sprzedaż jeśli ktoś  tym się  sugeruje . To moje myslenie , nie siedzę w głowach innych , wiec pewnie wiele osob się ze mną może nie zgadzać. 
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 08, 2014, 02:53:35 pm wysłana przez Amor »
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline DanaPar

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 10911
Odp: Rajstopy reklamuje półnaga kobieta po mastektomii.
« Odpowiedź #11 dnia: Kwietnia 08, 2014, 03:27:12 pm »
Ale wywiązała się dyskusja. Chyba zerknę do załączonego linka.
Ale już mogę dodać, że stygmatyzowanie kogoś mnie się nie widzi. Kobieta, jeśli idzie o ducha zawsze jest kobietą, niezależnie od wszystkiego. I ta po 60-siatce też, ztx
Carcinoma introductale G3: mamotom 22.09.05.
4 x AT
mastektomia + 22 węzły (2 zajęte): 2.01.2006
4 x AC
radioterapia 50,0 Gy w 25 frakcjach
ER-, PR-, HER +++

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Rajstopy reklamuje półnaga kobieta po mastektomii.
« Odpowiedź #12 dnia: Kwietnia 08, 2014, 03:39:58 pm »
Ironizując , wytworzyłam w głowie reklamę męskich slipów - pan wypinający pośladki i podpis " W naszych slipkach i bez prostaty będziesz wyglądąc sexi!"  ;)
Wybaczcie! Już taka jestem! >:D
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline hamak

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 9926
Odp: Rajstopy reklamuje półnaga kobieta po mastektomii.
« Odpowiedź #13 dnia: Kwietnia 08, 2014, 04:02:02 pm »
Może opór budzi poczucie wykorzystania przebytej choroby w celach powiększenia sprzedaży?… tak sobie tylko myślę…

A czemu nie? Inne znane nam doskonale firmy też nas wykorzystują, każąc sobie słono bulić za amazońską bieliznę, wtedy właśnie, gdy jesteśmy bardziej okaleczone, bo nie mamy piersi.
Diagnoza: rak piersi (carcinoma ductale invasium)
Leczenie:
1-sza mastektomia - 2003r. T2, G2, Er (-), Pgr (-), usunięte węzły chłonne, chemioterapia, radioterapia;
2-ga mastektomia - 2011r. T1, G2, Her2 (-), Er (+), Pgr (+), biopsja węzła wartowniczego (-), hormonoterapia (Tamoxifen)

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Rajstopy reklamuje półnaga kobieta po mastektomii.
« Odpowiedź #14 dnia: Kwietnia 08, 2014, 04:35:25 pm »
pan wypinający pośladki i podpis " W naszych slipkach i bez prostaty będziesz wyglądąc sexi!"  ;)
xhc