Autor Wątek: Rajstopy reklamuje półnaga kobieta po mastektomii.  (Przeczytany 9067 razy)

Offline aquila

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4189
Odp: Rajstopy reklamuje półnaga kobieta po mastektomii.
« Odpowiedź #15 dnia: Kwietnia 08, 2014, 04:39:15 pm »
Można by zapytać podobnie: a co ma bycie starą (sic!) kobietą wspólnego z rajstopami?


nie wiem czy umiem to wyjaśnić, specem od reklamy nie jestem i nie mam z tą branżą nic wspólnego, ale jako konsument widzę to tak: rajstopy są dla wszystkich tak ? dla małych, dużych, średnich, grubych i chudych, czarnych, żółtych i białych, jak widać także i dla mężczyzn :> jeśli firma chce dać przekaz (upraszczając): w naszych rajstopach każdy będzie wyglądać dobrze, to musi pokazać tego "każdego" - czyli i młodą i chudą i starą i grubą etc. Bo w tym akurat wypadku jest tak, że ta "stara" może myśleć, że jej już nie wypada nosić seksownych rajstop, a ta gruba, że nie wypada jej pokazywać grubych nóg; bo póki co to w reklamach lansuje się głównie młodość i szczupłość c'nie ? i taka reklama wychodząca poza ten schemat młodości&szczupłości ma szanse trafić w gusta normalnych kobiet i ja takie coś jak najbardziej popieram; ALE akurat to czy mamy cycki czy nie mamy czy mamy swoje naturalsy czy rekonstruowane nie zmienia podejścia do eksponowania nóg !
bo rozumiem przekaz - jestem stara czy gruba, ale mimo to moje nogi w ładnych rajstopkach mogą dobrze wyglądać; ale jestem amazonką i co? co to ma wspólnego z moimi nogami ?

gdyby producenci bielizny zrobili taką kampanię, to by było coś, ale pewnie na tych co chcą się kojarzyć "luksusowo" to raczej nie ma co liczyć

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Rajstopy reklamuje półnaga kobieta po mastektomii.
« Odpowiedź #16 dnia: Kwietnia 08, 2014, 05:16:02 pm »
No ciekawa byłaby taka  reklama rajstop- rozne nogi, chude, krzywe, stare, z żylakami, może posiadanie tylko jednej nogi, nogi pokaleczone ,grube, chude....hmmmm nie wiem tylko czy taka praca zachęciłaby do zakupu tego towaru! ;) ( już widze to oczami mojej nadmiernie rozwiniętej wyobraźni)  ;D
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline aquila

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4189
Odp: Rajstopy reklamuje półnaga kobieta po mastektomii.
« Odpowiedź #17 dnia: Kwietnia 08, 2014, 05:23:49 pm »
hahah, no aż tak daleko to to na pewno nie pójdzie, ludzie jednak chcą się oszukiwać, że krem wyprostuje im zmarszczki, rajstopy wyszczuplą nogi, a tusz wyciągnie rzęsy do karykaturalnych rozmiarów ;)

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Rajstopy reklamuje półnaga kobieta po mastektomii.
« Odpowiedź #18 dnia: Kwietnia 08, 2014, 05:27:16 pm »
No chyba właśnie na tym polega większość reklam  :0ulan:

Offline Mirusia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7138
Odp: Rajstopy reklamuje półnaga kobieta po mastektomii.
« Odpowiedź #19 dnia: Kwietnia 08, 2014, 08:02:46 pm »
Bardzo ciekawe te dysputy  :)
Muszę powiedzieć, że chyba bardziej Aquilowe i Amorkowe argumenty do mnie przemawiają. W pierwszej chwili, gdy zobaczyłam zdjęcia, nie wgłębiałam się w temat i nie widziałam tego w ten sposób,  ale chyba dziewczyny mają jednak rację.
A ta reklama w bokserkach zbez prostaty, boska, tylko tu już jest dość spory związek  ;)

Offline hamak

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 9926
Odp: Rajstopy reklamuje półnaga kobieta po mastektomii.
« Odpowiedź #20 dnia: Kwietnia 08, 2014, 09:22:57 pm »
A mnie tam się nadal podobuje - można, reklamując rajstopy, zwrócić jednocześnie uwagę na raka, dla mnie to takie przyjemne z pozytecznym.
Diagnoza: rak piersi (carcinoma ductale invasium)
Leczenie:
1-sza mastektomia - 2003r. T2, G2, Er (-), Pgr (-), usunięte węzły chłonne, chemioterapia, radioterapia;
2-ga mastektomia - 2011r. T1, G2, Her2 (-), Er (+), Pgr (+), biopsja węzła wartowniczego (-), hormonoterapia (Tamoxifen)

Offline hamak

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 9926
Odp: Rajstopy reklamuje półnaga kobieta po mastektomii.
« Odpowiedź #21 dnia: Kwietnia 08, 2014, 09:41:03 pm »
dla mnie to takie przyjemne z pozytecznym.
Miałam na myśli nie, że to dla mnie takie przyjemne ;), ino że takie 2w1: przyjemne z pożytecznym :D

O Boziu, po co się tak tłumaczę ::((
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 08, 2014, 09:44:49 pm wysłana przez hamak »
Diagnoza: rak piersi (carcinoma ductale invasium)
Leczenie:
1-sza mastektomia - 2003r. T2, G2, Er (-), Pgr (-), usunięte węzły chłonne, chemioterapia, radioterapia;
2-ga mastektomia - 2011r. T1, G2, Her2 (-), Er (+), Pgr (+), biopsja węzła wartowniczego (-), hormonoterapia (Tamoxifen)

Offline Mirusia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7138
Odp: Rajstopy reklamuje półnaga kobieta po mastektomii.
« Odpowiedź #22 dnia: Kwietnia 08, 2014, 09:47:03 pm »
 xhc...  xhc... wszyscyśmy Cię i tak zrozumielim  ;)
Ale grunt to se dobrze pogadać sama z sobą  xhc

Offline hamak

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 9926
Odp: Rajstopy reklamuje półnaga kobieta po mastektomii.
« Odpowiedź #23 dnia: Kwietnia 08, 2014, 09:49:08 pm »
 :D
Diagnoza: rak piersi (carcinoma ductale invasium)
Leczenie:
1-sza mastektomia - 2003r. T2, G2, Er (-), Pgr (-), usunięte węzły chłonne, chemioterapia, radioterapia;
2-ga mastektomia - 2011r. T1, G2, Her2 (-), Er (+), Pgr (+), biopsja węzła wartowniczego (-), hormonoterapia (Tamoxifen)

Offline roza3

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4908
Odp: Rajstopy reklamuje półnaga kobieta po mastektomii.
« Odpowiedź #24 dnia: Kwietnia 09, 2014, 09:51:20 pm »
reklama to ma przede wszystkim zwrócić uwagę....głownie na markę

i temu od marki to koło jego prostaty lata czy jest z sensem...czy tam innym wiatrakiem  ;)

produkt ma się sprzedać......a jak się mało sprzedaje....to się wymyśla głupszą....żeby tę uwagę zwrócił

temu Adrianowi wcale nie chodzi o żadne amazonki...raki piersi itd.

mają mu się sprzedać te białe pończochy  :P

.....bo czarne kupujemy z gatty ;D xhc

2005-mastectomia piersi prawej, carcinoma ductale invasivum, G II, Bloom II, 13 węzłów usuniętych, w 2 przerzut, chemioterapia, trójujemna
2015-mastectomia piersi lewej-profilaktyczna z powodu brca1

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Rajstopy reklamuje półnaga kobieta po mastektomii.
« Odpowiedź #25 dnia: Kwietnia 09, 2014, 10:04:23 pm »
Niestety tylko kawałeczek - http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,96856,14825109.html
Mam chyba dużą potrzebę w wierzenie, że nie wszystko kończy się i zaczyna na kasie. Więc wierzę, że to firma z misją :) I jakoś z tą wiarą mi odrobinkę lepiej na świecie :)

A najlepsze rajstopy i tak ma Calzedonia, nie Gatta  :P

Offline Mirusia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7138
Odp: Rajstopy reklamuje półnaga kobieta po mastektomii.
« Odpowiedź #26 dnia: Kwietnia 09, 2014, 10:08:43 pm »
Dorabianie ideologi  >:(

Offline hamak

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 9926
Odp: Rajstopy reklamuje półnaga kobieta po mastektomii.
« Odpowiedź #27 dnia: Kwietnia 09, 2014, 10:15:21 pm »
Mnie się tam podoba, że te rajtki mogą nosić nie tylko zdrowe, zgrabne laski. A artykuł jakby potwierdzał moje wrażenie. Osobiście rajstopy zakładam za dwa razy w roku, więc mi wsio rawno, jakie one - może dlatego nie mam nic przeciw rzeczonej reklamie ;D
Diagnoza: rak piersi (carcinoma ductale invasium)
Leczenie:
1-sza mastektomia - 2003r. T2, G2, Er (-), Pgr (-), usunięte węzły chłonne, chemioterapia, radioterapia;
2-ga mastektomia - 2011r. T1, G2, Her2 (-), Er (+), Pgr (+), biopsja węzła wartowniczego (-), hormonoterapia (Tamoxifen)

Offline roza3

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4908
Odp: Rajstopy reklamuje półnaga kobieta po mastektomii.
« Odpowiedź #28 dnia: Kwietnia 09, 2014, 10:55:52 pm »
hamaczku....... ja również nie mam nic przeciw rzeczonej reklamie

 powyżej napisałam sobie tak ogólnie o celu tworzenia reklam

 ....a że akuratnie przy tej  okazji....tak wyjszło  :P
2005-mastectomia piersi prawej, carcinoma ductale invasivum, G II, Bloom II, 13 węzłów usuniętych, w 2 przerzut, chemioterapia, trójujemna
2015-mastectomia piersi lewej-profilaktyczna z powodu brca1

Offline hamak

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 9926
Odp: Rajstopy reklamuje półnaga kobieta po mastektomii.
« Odpowiedź #29 dnia: Kwietnia 09, 2014, 11:02:40 pm »
Przecie wiem :P
Diagnoza: rak piersi (carcinoma ductale invasium)
Leczenie:
1-sza mastektomia - 2003r. T2, G2, Er (-), Pgr (-), usunięte węzły chłonne, chemioterapia, radioterapia;
2-ga mastektomia - 2011r. T1, G2, Her2 (-), Er (+), Pgr (+), biopsja węzła wartowniczego (-), hormonoterapia (Tamoxifen)