Autor Wątek: Rekonstrukcja otoczki sutkowej czyli 3D Areola Tattoo  (Przeczytany 7027 razy)

Offline 3D Areola Tattoo

  • Grupa początkująca
  • *
  • Wiadomości: 5
Rekonstrukcja otoczki sutkowej czyli 3D Areola Tattoo
« dnia: Lutego 04, 2018, 11:06:45 pm »
Witam Serdecznie  

Nazywam się Małgorzata Rybak i mieszkam obecnie w UK i tu wraz z moim partnerem prowadzimy studio, w którym wykonujemy rekonstrukcję otoczki sutkowej w postaci tatuażu 3D, zakrywanie blizn pooperacyjnych oraz udekorowanie pozostałych części ciała tradycyjnym tatuażem.

Dodanie sutka 3D do zrekonstruowanej piersi może mieć natychmiastowy i głęboki efekt wizualny, dzięki czemu pierś będzie wyglądała naturalnie. Nowe sutki mogą również odciągnąć uwagę od blizn, nierówności, wgłębień i innych niedoskonałości po operacji.
Nie jest to jednak zwykła mikropigmentacja, która z czasem wyblaknie lub zniknie całkiem.
Nasze prace wykonywane są metodą tradycyjnego tatuażu przy użyciu profesjonalnych maszynek oraz odpowiednich igieł jak i tuszu. Jest to permanentna metoda.  
Współpracujemy z "The Breast Clinic" i jednym z najlepszych Chirurgów w Londynie Dr. Giles Davies, od którego mamy również rekomendacje.
Osoba wykonująca zabieg ma odpowiednie dyplomy oraz certyfikaty do wykonywania tego typu zabiegów.

Dlaczego to piszę? Ponieważ zaczęliśmy częściej witać w Polsce i naszym planem jest poszerzyć naszą działalność również na Polskę :) 
Dlatego też poszukujemy kobiet po rekonstrukcji piersi lecz bez brodawki/otoczki sutkowej lub po mikropigmentacji, która już zeszła.
Co więcej – pomysł jest taki, żeby stworzyć Fundację i wykonywać te zabiegi za darmo lecz za pozwoleniem pacjentki na sfilmowanie zabiegu (bez twarzy jeśli pacjentka nie będzie chciała być rozpoznana), który byłby udostępniony na YouTube.
Ponieważ wiemy jak kosztowne są tego typu zabiegi chcielibyśmy rozpowszechnić to na całą Polskę oraz za granicę. Im więcej oglądalności, lików, subskrypcji i dotacji – tym więcej kobiet otrzyma taki zabieg za darmo :)


Podsyłam kilka przykładowych zdjęć wykonanych u Nas zabiegów.
Na naszej stronie www.3d-areolatattoo.co.uk można znaleźć więcej informacji o nas oraz zdjęć „przed i po”

Tu można zobaczyć zrobione przeze mnie filmy z w/w zabiegów - właśnie tak miałyby wyglądać na YouTube 🙂
https://www.youtube.com/channel/UCwUwZqTUPMd6qca8pG10e7w?view_as=subscriber

Jeżeli któraś z Was moje Drogie Panie byłaby zainteresowana lub zna kogoś kto mógłby być zainteresowany (to dotyczy się również mężczyzn) to proszę śmiało pisać.
W razie pytań odpowiem na wszystkie :)

Dziękuję za uwagę:)

Offline Devilishka85

  • Rozeznana
  • *
  • Wiadomości: 264
Odp: Rekonstrukcja otoczki sutkowej czyli 3D Areola Tattoo
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 07, 2018, 02:39:16 pm »
Świetnie! Bardzo ładne Państwa efekty pracy. Popieram i polecam. Sama dwa miesiące temu zrobiłam w salonie tatuaż otoczki i sutka. Efekt dla mnie wybitny. Beatrycze może na Ciebie kolej?  :)
".. Always look on the bright side of life ... "

Offline 3D Areola Tattoo

  • Grupa początkująca
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Rekonstrukcja otoczki sutkowej czyli 3D Areola Tattoo
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 07, 2018, 04:59:21 pm »
Super!
Zachęcamy do przekazywania informacji dalej do jak największej ilości kobiet jak i mężczyzn, tym bardziej, że takie zabiegi są dość kosztowne a my chcemy robić to za darmo w ramach nagrania :)

Bardzo byśmy byli wdzięczni za subskrypcję kanału youtube (podaną w pierwszym poście), lików pod filmami, komentarzy itp bo im więcej tego się uzbiera tym więcej kobiet (oraz mężczyzn) otrzyma taki darmowy zabieg :)

Offline b_angel

  • SPA
  • Uzależniona
  • *****
  • Wiadomości: 5707
  • przewróciło się, niech leży
    • Amazonka_klub
      Ważną rzeczą jest nie to, co się da­je, ale to, z cze­go się ustępuje.   C.R. Zafon

Offline Kela

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4100
Odp: Rekonstrukcja otoczki sutkowej czyli 3D Areola Tattoo
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 12, 2018, 09:43:31 pm »
Zastanawiam się. Mam ochotę i boję się
rak piersi (carcinoma tubulare infiltrativum multifocale)
mastektomia piersi prawej - 2006
rekonstrukcja piersi - 2007
leczenie: chemioterapia 4 x FAC, hormonoterapia - Tamoxifen

Offline 3D Areola Tattoo

  • Grupa początkująca
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Rekonstrukcja otoczki sutkowej czyli 3D Areola Tattoo
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 12, 2018, 10:00:32 pm »
http://www.amazonka.org.pl/zabiegi-rekonstrukcji-otoczki-sutkowej-postaci-tatuazu-3d/

Dziękuję bardzo :)))

Zastanawiam się. Mam ochotę i boję się

Nie ma czego się bać :) Jeśli ma Pani jakieś pytania proszę śmiało pisać - na wszystko odpowiem i rozwieje wątpliwości i strach :)

Offline Kela

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4100
Odp: Rekonstrukcja otoczki sutkowej czyli 3D Areola Tattoo
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 12, 2018, 10:23:55 pm »
napisałam prywatną wiadomość
rak piersi (carcinoma tubulare infiltrativum multifocale)
mastektomia piersi prawej - 2006
rekonstrukcja piersi - 2007
leczenie: chemioterapia 4 x FAC, hormonoterapia - Tamoxifen

Offline 3D Areola Tattoo

  • Grupa początkująca
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Rekonstrukcja otoczki sutkowej czyli 3D Areola Tattoo
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 12, 2018, 10:43:59 pm »
Już odpisałam :)
Mam nadzieję, że udało mi się rozwiać Pani wątpliwości :)

Offline Devilishka85

  • Rozeznana
  • *
  • Wiadomości: 264
Odp: Rekonstrukcja otoczki sutkowej czyli 3D Areola Tattoo
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 14, 2018, 01:52:12 pm »
Kela, nie ma się czego bać, naprawdę ! A Efekt jaki zobaczysz to sama uznasz,że obawy były niepotrzebne. W razie pytań również służę pomocą :)
".. Always look on the bright side of life ... "

Offline Kela

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4100
Odp: Rekonstrukcja otoczki sutkowej czyli 3D Areola Tattoo
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 14, 2018, 04:41:07 pm »
Otoczkę w ramach projektu Motyle świadomości miałam robioną 2 lata temu, nic już nie widać.
Ten projekt mi się podoba, bo jest mowa również o tatuażu dekoracyjnym, przydałby się na mojej oszpeconej zdrowej piersi.
rak piersi (carcinoma tubulare infiltrativum multifocale)
mastektomia piersi prawej - 2006
rekonstrukcja piersi - 2007
leczenie: chemioterapia 4 x FAC, hormonoterapia - Tamoxifen

Offline 3D Areola Tattoo

  • Grupa początkująca
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Rekonstrukcja otoczki sutkowej czyli 3D Areola Tattoo
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 14, 2018, 06:36:23 pm »
Tradycyjna mikropigmentacja może zblaknąć lub zejść całkiem, używane są inne tusze i maszynki. U nas tatuaż jest permanentny :) Czasem może wymagać delikatnej poprawki (w zależności jak skóra przyjmie tusz), ale rzadko nam się zdarza, żeby ktoś wracał na poprawkę:) Bardziej tylko w odwiedziny :P Do tego tak jak wspominałam możemy zrobić tatuaż dekoracyjny żeby zasłonić blizny :) Np na zdjęciu poniżej jest Pani, która miała robioną rekonstrukcję otoczki sutkowej i zasłoniętą bliznę wzorkiem jaki sama dla siebie wybrała :)
Także zachęcam :)