Autor Wątek: Kosmetyki dla Amazonek  (Przeczytany 10114 razy)

Offline Natalia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7185
Kosmetyki dla Amazonek
« dnia: Czerwca 08, 2014, 01:12:13 pm »
Po chemii jak wszystkie Amazonki straciłam włosy.To daje się ukryć pod peruka.Problem jest dla mnie ,gdy utraciłam brwi i rzęsy.Znalazłam na gruponie kosmetyk,który nazywa się Lash p7 i zastosowałam .Efekt jest zaskakujacy brwi zaczęły rosnāć i rzęsy również do tego bardzo gęste.Polecam
Natalia

Offline hamak

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 9926
Odp: Kosmetyki dla Amazonek
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 08, 2014, 01:19:03 pm »
Natalko, a jaki jest skład tego cuda?
Diagnoza: rak piersi (carcinoma ductale invasium)
Leczenie:
1-sza mastektomia - 2003r. T2, G2, Er (-), Pgr (-), usunięte węzły chłonne, chemioterapia, radioterapia;
2-ga mastektomia - 2011r. T1, G2, Her2 (-), Er (+), Pgr (+), biopsja węzła wartowniczego (-), hormonoterapia (Tamoxifen)


Offline Natalia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7185
Odp: Kosmetyki dla Amazonek
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 08, 2014, 02:31:12 pm »
Mirusia już znalazła.Kupiłam na gruponia ,jak już pisałam ,bo w normalnej sprzedaży jest k....sko drogi
Natalia

Offline metka

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 5558
  • "Spieprzaj, dziadu!" (L.K.)
Odp: Kosmetyki dla Amazonek
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 08, 2014, 02:40:11 pm »
fajna sprawa. moje rzęsy niestety po chemii są w opłakanym stanie. wcześniej miałam przepiękne, długaśne, tusz_wydłużający odpadał, bo mi się o okulary zaczepiały... niestety, jak odrosły to już nie to... i to pomimo używania revitalashu  :( teraz kupiłam sobie serum z eveline i 'regenerujący krem do rzęs' L'biotica - tego drugiego jeszcze nie używałam. pożyjemy, zobaczymy, może się coś ruszy (oby nie wypadły  ;) )
rak piersi w czasie ciąży. potrójnie ujemny (TNBC).
stopień zaawansowania T4bN2M0. stopień złośliwości G3.
zajęte węzły chłonne pachowe i podobojczykowe, powiększone szyjne.
chemioterapia AT (Adriamycyna+Taxotere). radioterapia przedoperacyjna.
mastektomia 2011. obrzęk ręki :/

Offline Natalia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7185
Odp: Kosmetyki dla Amazonek
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 08, 2014, 02:51:57 pm »
Pisałam ròwnież gdzieś na forum,że dostałam od lekarki olej pielęgnacyjny ,majacy zabezpieczyć pierś przed działaniami ubocznymi naświetlania .Nazywa się on SANDDORN Öl .Może komuś sie przyda.Wmasowywałam go w pierś ok 3 tygodnie przed naświetlaniem rano i wieczorem.Podczas naświetlania już nie.O efektach napiszę i czy coś pomoże. mnx
Natalia

Offline DanaPar

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 10911
Odp: Kosmetyki dla Amazonek
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 08, 2014, 03:20:25 pm »
Metko, rzęsy, brwi to tylko element naszej maski, która, czy nam się podoba, czy nie z wiekiem się zmienia (Ciebie póki co to nie dotyczy  :-*) zawsze najwięcej piękna dodaje promienny uśmiech i nad tym można popracować bezkosztowo. Niestety z ubolewaniem stwierdzam, że brak uśmiechu, to mój największy mankament twarzy. Mój wyraz twarzy to  :( :( :( i wciąż musiałabym myśleć, by te usta robić tak  :)
Carcinoma introductale G3: mamotom 22.09.05.
4 x AT
mastektomia + 22 węzły (2 zajęte): 2.01.2006
4 x AC
radioterapia 50,0 Gy w 25 frakcjach
ER-, PR-, HER +++

Offline Natalia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7185
Odp: Kosmetyki dla Amazonek
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 08, 2014, 03:25:18 pm »
Ale czasami warto trochę tej urodzie pomóc .Przecież wiemy ,że wiele artystek ,modelek ,bez tej korektury wyglada mało ciekawie mimo najbardziej promiennego uśmiechu.
Natalia

Offline DanaPar

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 10911
Odp: Kosmetyki dla Amazonek
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 08, 2014, 03:29:03 pm »
Naturalnie, jeśli to jest nam potrzebne i sprawia przyjemność. Sama czasem się trochę malnę, ale nie żeby codziennie  xhc
Carcinoma introductale G3: mamotom 22.09.05.
4 x AT
mastektomia + 22 węzły (2 zajęte): 2.01.2006
4 x AC
radioterapia 50,0 Gy w 25 frakcjach
ER-, PR-, HER +++

Offline Natalia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7185
Odp: Kosmetyki dla Amazonek
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 08, 2014, 03:33:17 pm »
Ja niestety mam alergię na wszelakiego tusze itp dlatego utrata rzęs tak bardzo mnie zabolała i zaczęłam szukać pomocy.To serum poleciła mi dziewczyna od niemieckich Amazonek
Natalia

Offline aquila

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4189
Odp: Kosmetyki dla Amazonek
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 08, 2014, 04:51:56 pm »
Metko, rzęsy, brwi to tylko element naszej maski, która, czy nam się podoba, czy nie z wiekiem się zmienia (Ciebie póki co to nie dotyczy  :-*) zawsze najwięcej piękna dodaje promienny uśmiech i nad tym można popracować bezkosztowo.

no się nie zgadzam, że bezkosztowo, jak będę chciała naprawić swój uśmiech, to będzie mnie to kosztowało ładnych parę tysiaków :D

a co do rzęs
z lbiotici mam jakimś odżywkę z olejkiem rycynowym, cudów nie ma ale całkiem przyjemny i tani produkt

Offline hamak

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 9926
Odp: Kosmetyki dla Amazonek
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 08, 2014, 05:09:26 pm »
a co do rzęs
z lbiotici mam jakimś odżywkę z olejkiem rycynowym, cudów nie ma ale całkiem przyjemny i tani produkt
Sam olejek jeszcze tańszy. Nabyłam. Stoi koło lustra. Nawet szczoteczkę malusią ongiś przystosowałam, w sensie umyłam. Ino tera  systematyczności trza, a nie lenia.
Diagnoza: rak piersi (carcinoma ductale invasium)
Leczenie:
1-sza mastektomia - 2003r. T2, G2, Er (-), Pgr (-), usunięte węzły chłonne, chemioterapia, radioterapia;
2-ga mastektomia - 2011r. T1, G2, Her2 (-), Er (+), Pgr (+), biopsja węzła wartowniczego (-), hormonoterapia (Tamoxifen)

Offline metka

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 5558
  • "Spieprzaj, dziadu!" (L.K.)
Odp: Kosmetyki dla Amazonek
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 08, 2014, 05:52:43 pm »
no właśnie, o olejku rycynowym to u Chmielewskiej przeczytałam pierwszy raz. zastosowałam nawet raz (tzn jedną serię, nie jedno wcieranie) i cały czas se obiecywam, że znów kiedyś_kiedyś do tego wrócę. tylko, że to dotyczy łba  O0 , a nie ócz. na rzęsy trochę bym się bała, że mi wlezie pod powieki i będzie szczypać. jakoś wydaje mi się, że te specyfiki, które produkowane są "specjalnie do rzęs", są jakoś tam przebadane i nie będą powodować niepożądanych reakcji.
rak piersi w czasie ciąży. potrójnie ujemny (TNBC).
stopień zaawansowania T4bN2M0. stopień złośliwości G3.
zajęte węzły chłonne pachowe i podobojczykowe, powiększone szyjne.
chemioterapia AT (Adriamycyna+Taxotere). radioterapia przedoperacyjna.
mastektomia 2011. obrzęk ręki :/

Offline aquila

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4189
Odp: Kosmetyki dla Amazonek
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 08, 2014, 06:25:07 pm »
no właśnie sam czysty olejek mnie szczypał w oczy, odzywka nie szczypie, a olejek jest w niej na drugim miejscu w składzie, więc nieźle jak na zwykły kosmetyk drogeryjny

Offline DanaPar

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 10911
Odp: Kosmetyki dla Amazonek
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwca 08, 2014, 08:33:42 pm »
Aquilo miałam na myśli uśmiech - powodowany tylko mimiką twarzy, a nie żadnymi operacjami. O taki  ztx
Carcinoma introductale G3: mamotom 22.09.05.
4 x AT
mastektomia + 22 węzły (2 zajęte): 2.01.2006
4 x AC
radioterapia 50,0 Gy w 25 frakcjach
ER-, PR-, HER +++