Amazonki > Niepełnosprawność

dofinasowanie

(1/2) > >>

MARKONI54:
jestem niepełnosprawną i posiadam znaczny stopień niepełnosprawności czy zakupując nowy sprzęt agd jak pralka ,lodówka  czy kuchnia  gazowa należy mi się jakieś dofinasowanie  np.PCPR ,MOPS czy innych instytucji,nadmieniam,że nigdzie nie pracuję.

lulu:
Z MOPS-u śmiało możesz się starać o dofinansowanie, tam po uwagę brane są warunki finansowe rodziny. Jeśli chodzi o PCPR, to już nie tak łatwo, musisz się zorientować co w Twoim PCPR można wywalczyć, bo to troszkę tak wygląda. Przy stopniu znacznym dofinansowanie do remontu łazienki jest całkiem osiągalne, tak jak wyjazd na turnus rehabilitacyjny.

TOJKA:
niestety z PCPR-u nie ma możliwości otrzymania dofinansowania na sprzęt agd (chyba, że akurat realizują jakiś projekt unijny - warto dopytać)
W PCPR można starać się o :
http://pcpr.gryfice.ibip.pl/public/?id=30701

luska:
U nas w Gdyni nie można się starać o taki sprzęt, ponieważ jest on powszechnie w domu używany i wychodzą z założenia że każdy posiada w swoim domostwie: pralkę lodówkę kuchenkę.... natomiast dofinasowanie do sprzętu rehabilitacyjnego to wszem, oraz do pokonania barier też można dostać dofinasowanie

MARKONI54:
w styczniu 2014 roku miałam operację usunięcia małego guza i mikrozwapnień w lewej piersi oraz dwóch węzłów chłonnych w tym wartowniczego.Cały czas jestem pod kontrolą ostatnio miałam badanie  USG i mammografię i nic nie wykazało-przyjmuję lek  cały czas o nazwie CLARZOLE.Nadmieniam,że te badania miałam w miesiącu październiku 2015 roku.Od przeszło dwóch tygodni  boli mnie lewa pierś i lewa ręka jak również prawa pierś i prawa ręka.Mam pytanie co może być powodem tych bóli.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej