Autor Wątek: Warsztaty Młodych Amazonek w Sierakowie 2012  (Przeczytany 1354 razy)

Offline mag

  • SPA
  • Uzależniona
  • *****
  • Wiadomości: 12000
  • Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno
Warsztaty Młodych Amazonek w Sierakowie 2012
« dnia: Kwietnia 02, 2013, 01:11:46 pm »
W dniach 14-18 maja 2012 roku odbyły się kolejne Warsztaty terapeutyczne dla Młodych Amazonek organizowane przez Federację Stowarzyszeń Amazonki.

Tym razem spotkałyśmy się w Sierakowie - miejscowości położonej nad Wartą, na skraju Puszczy Noteckiej, na pograniczu Kotliny Gorzowskiej i Pojezierza Poznańskiego, między dwoma jeziorami: Jaroszewskim i Lutomskim.
Ciepła atmosfera gościnnego Ośrodka Wypoczynkowego "Kama" sprzyjała nawiązywaniu bliższych relacji z nowymi koleżankami, do czego nas namawiać nie trzeba. Na warsztaty zjechały członkinie Klubów Amazonek z Poznania, Gniezna, Kwidzyna, Szczecina, Chorzowa, Włocławka, Sosnowca, Warszawy, Łodzi, Bydgoszczy, Białej Podlaskiej, Koszalina, Skierniewic, Bogatyni, Ostródy, Lęborka, Jastrzębia Zdroju i Torunia. Czuwały nad nami Krysia Wechmann - Prezes Federacji Amazonek i Lusia Werblińska - Szefowa Ochotniczek w Federacji. W czasie trzech dni warsztatów wysłuchałyśmy wykładu o protezach piersi, bieliźnie specjalistycznej i rękawach przeciwobrzękowych, dr n. med. Janusz Doś przybliżył nam problem obrzęku i sugestywnie skierował nasze myśli ku zdrowemu trybowi życia i dbałości o nasze ciało, mgr Katarzyna Cieślak zadbała, by w tym ciele zamieszkał zdrowy duch, a mgr Marek Cieślak podczas swojego wykładu pomógł nam uporządkować wiadomości na temat podstawowych typów urody i omówił trendy dominujące w tym sezonie.
W wolnych chwilach spacerowałyśmy po uroczej okolicy, wieczorami integrowałyśmy się przy karaoke, a rozmowom i śmiechom nie było końca. Pogłębienie wiedzy o sobie i spotkanie z kobietami o podobnych problemach oraz spędzone razem radosne chwile pozwoliły nam wyjechać do domów z przekonaniem, że czas spędzony w Sierakowie wykorzystałyśmy w 100% i z nadzieją, że zaowocuje on w przyszłości.rak piersi  potrójnie ujemny (TNBC), zajęty 1 węzeł, mastektomia: 2000, chemia 6xCMF, rekonstrukcja: 2006 i XI 2017 przerzuty do kości i tk. miękkich