Autor Wątek: dobry sprawdzony kemping w Polsce  (Przeczytany 2756 razy)

Offline DanaPar

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 10911
dobry sprawdzony kemping w Polsce
« dnia: Czerwca 29, 2014, 11:58:00 am »
Dziewczyny szukam dla dziecków z wnukami dobrego, bezpiecznego dla maluchów, w miarę ucywilizowanego (chodzi o przyzwoity standard WC, łazienek) kempingu z polem namiotowym. Najlepiej Kaszuby, ale może też być Szwajcaria Połczyńska, albo Pojezierze Drawskie.  :-*
Proszę o podpowiedzi  :-*
Carcinoma introductale G3: mamotom 22.09.05.
4 x AT
mastektomia + 22 węzły (2 zajęte): 2.01.2006
4 x AC
radioterapia 50,0 Gy w 25 frakcjach
ER-, PR-, HER +++

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: dobry sprawdzony kemping w Polsce
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 29, 2014, 12:45:40 pm »
Jedyny, który znam osobiście - to Hel; służę namiarami :)
Ale aby były spełnione na prawdę wymagania - lepiej Szwecja  O0

Offline DanaPar

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 10911
Odp: dobry sprawdzony kemping w Polsce
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 15, 2014, 09:39:45 pm »
Szukałam ucywilizowanego kempingu, a dziecka pojechały na pole biwakowe z zerem wygód. Było czyste jezioro (woda prawie do picia, a z pewnością do gotowania) z zlekka połamanym pomostem w pięknym sosnowym lesie. Na biwaku co prawda był wychodek, ale z niego nie korzystały. Była łopatka, dołek i zasypywanie po....
Były też drewniane stoły i ławy, miejsce na ognisko, boisko do siatkówki, zbijaka. Namiotów sporo, ale w dużych odległościach od siebie, porozbijane wokół jeziora. Opłata śmiesznie mała. 5 zł za samochód/dobę i 7 zł/namiot, niezależnie na ile osób.
Byli tam 8 dni. I wszyscy, zarówno te starsze dzieci, jak i maluchy byli zachwyceni. Spali w namiotach. Gotowali sami. Można było w obwoźnym sklepie zrobić zakupy. Przyjeżdżała gospodyni kole południa ze świeżym ciastem i pierogami (ruskie, z jagodami, z mięsem). Dzieci umorusane, mycie to tylko takie z grubsza w jeziorze. Pełen luz i życie w zgodzie z naturą. Mimo moczenia się kilka razy dziennie w wodzie, wszystkie maluchy zdrowe. Nie potrzebna do niczego była im cywilizacja  >:D
A było to na Pojezierzu Drawskim, niedaleko granicy Drawieńskiego Parku Narodowego w głuchym lesie. Do najbliższej miejscowości (Dominikowo) było 5 km, a 10 km do Drawska.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 15, 2014, 09:42:18 pm wysłana przez DanaPar »
Carcinoma introductale G3: mamotom 22.09.05.
4 x AT
mastektomia + 22 węzły (2 zajęte): 2.01.2006
4 x AC
radioterapia 50,0 Gy w 25 frakcjach
ER-, PR-, HER +++

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: dobry sprawdzony kemping w Polsce
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 15, 2014, 10:19:47 pm »
Dano, brzmi cudownie :) Zupełnie jak opowieść z mojej młodości. Myślałam, że takich miejsc już nie ma…

Offline DanaPar

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 10911
Odp: dobry sprawdzony kemping w Polsce
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 15, 2014, 10:31:40 pm »
Ludziska na ten kemping przyjeżdżają rokrocznie (nawet z Anglii, Holandii widziałam tablice). Głównie są to rodziny wędkujące. Co kawałek mały pomoscik. Mają duże namioty i widać, że dużą wprawę w takim biwakowym życiu. Moi młodzi, jedni w zeszłym roku, drudzy w tym, zakupili sobie sprzęt turystyczny i zamierzają przynajmniej na tydzień wracać na to pole.
Ja byłam z nimi trzy dni. Mnie też było dobrze i nie tylko dlatego, że miałam w kupie wszystkie wnuki. Mieliśmy dmuchany kajaczek. Wypłynęłam daleko w jezioro i podziwiałam zachodzące słonko. Żadnych odgłosów cywilizacji  ztx
Mnie też ten kemping, przypomniał młode lata, kiedy dzieci były jeszcze malutkie i tak spędzaliśmy czas  :)
A teraz zachciewa się luksusu ( >:D)

Moi młodzi niebawem jadę na kemping nad Gardę do Włoch (też pod namiot). Ciekawa jestem, jak wypadnie porównanie obu form wypoczynku  :)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 15, 2014, 10:33:52 pm wysłana przez DanaPar »
Carcinoma introductale G3: mamotom 22.09.05.
4 x AT
mastektomia + 22 węzły (2 zajęte): 2.01.2006
4 x AC
radioterapia 50,0 Gy w 25 frakcjach
ER-, PR-, HER +++