Autor Wątek: Bystra  (Przeczytany 176592 razy)

Offline DanaPar

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 10911
Odp: Bystra
« Odpowiedź #720 dnia: Lipca 22, 2016, 06:06:56 pm »
Ellu, ja jadąc do Bystrej, mijam Gorzów. Mogę Cię zabrać, jednak raczej na co najmniej 5 dni. Dla mnie to bardzo daleko (680 km) i wyjazd na krócej, byłby zbyt męczący. Nie odpoczęłabym po podróży w jedną stronę, a już trzeba by wracać.
Może umówimy się na przyszły rok, jak oczywiście Amorek nadal będzie zapraszał 
Carcinoma introductale G3: mamotom 22.09.05.
4 x AT
mastektomia + 22 węzły (2 zajęte): 2.01.2006
4 x AC
radioterapia 50,0 Gy w 25 frakcjach
ER-, PR-, HER +++

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Bystra
« Odpowiedź #721 dnia: Czerwca 20, 2017, 09:37:34 pm »
tradycyjnie w lipcu odbywa się prywatne spotkanie "starych forumek" u Amora,
o tej tradycji Amor pięknie napisał w miesięczniku "Zdrowie" w ubiegłym roku...

ponieważ w tym roku będzie nas tam więcej, prosimy pozostałe na posterunku dziewczyny o opiekę nad forum,

wracamy 13 lipca, będziemy tęsknić za Wami i zaglądać do Was jeśli tylko net pozwoli :-*

podpisano: SPA
zacytowałam mag, SPA z 2014 r, kiedy to  założony był  ten wątek , by  teraz znowu nawiązać  do Bystrzańskich wypadow. Szykuje się kolejny od 2- 9 lipca, jest już nas   grupa chętnych  około 8-12 osob ( niestety nigdy nie wiadomo na 100%)
gdyby tak, która amazoneczka zechciała do nas dołączyc, odwiedzić czy tylko  przenocować serdecznie zapraszamy!! pisać na priwa adres telefony podamy! Korzystac, bo jeszcze  miejsca się znajdą!
i jeszcze raz "zerżnęłam " magowy wpis i mój z kolejnego roku:)
Bystra  2017 czas  zacząć ! 1- 8 lipca amorowa chałupa znowu będzie trząść się w posadach !! :)   może ktoś chętny zechce się z nami pośmiać ?   Moniu nie sugeruj się tym- "amazoneczka" - tyś całkowicie nasza!! zapraszam serdecznie
« Ostatnia zmiana: Czerwca 20, 2017, 09:41:05 pm wysłana przez Amor »
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Bystra
« Odpowiedź #722 dnia: Czerwca 21, 2017, 07:30:03 pm »
I co ? nie ma chętnych by potowarzyszyć  wesołej ferajnie?
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline mag

  • SPA
  • Uzależniona
  • *****
  • Wiadomości: 12000
  • Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno
Odp: Bystra
« Odpowiedź #723 dnia: Czerwca 21, 2017, 09:47:04 pm »
może ktoś w odwiedziny wpadnie?


rak piersi  potrójnie ujemny (TNBC), zajęty 1 węzeł, mastektomia: 2000, chemia 6xCMF, rekonstrukcja: 2006 i XI 2017 przerzuty do kości i tk. miękkich

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Bystra
« Odpowiedź #724 dnia: Czerwca 23, 2017, 09:40:49 pm »
A tak sobie planowałam, w tym roku pojadę i ... 7 lipca idę na wesele . Może za rok sił starczy i życia a wtedy nie patrząc na kg które "przybywają" po Bystrej i ja przybędę. Już dzisiaj: przyjemności i zabawy po pachy  :-*

Offline lulu

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 8012
Odp: Bystra
« Odpowiedź #725 dnia: Czerwca 23, 2017, 11:12:21 pm »
Maju zdążyłabyś i na wesele.
31.12.2007 amputacja piersi prawej metodą Pateya
Carcinoma mammae, G2, ER+, PGR+, HER2-
Przez 5 lat kolejno Tamoksifen, Egistrozol, Mamostrol
Po ponad 7 latach rak piersi lewej
21.08.2015 amputacja piersi lewej
ER-, PR-, HER2+++
4xAC i rok Herceptyna

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Bystra
« Odpowiedź #726 dnia: Czerwca 24, 2017, 09:23:22 am »
Maju są dziewczyny które  przyjeżdzają nawet tylko  na dwie noce weekendowe. My jesteśmy od 1- 8 co nie oznacza, ze trzeba być od dzwona do dzwona, a  nawet gdyby było nas dużo to lepiej się wymieniać. Spokojnie mogłabyś 5 wrócic, 6 fryzjer itp. i wypoczęta na imprezę! Chcieć to móc! ;)
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline TOJKA

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 11077
Odp: Bystra
« Odpowiedź #727 dnia: Czerwca 27, 2017, 09:26:27 pm »
Maju są dziewczyny które  przyjeżdzają nawet tylko  na dwie noce weekendowe.

np ja  :)
no nijak w tym roku nie mogę na dłużej, czego oczywiście ogromnie żałuję .
gdyby nie moja robota, to mogłabym w Bystrej siedziec od soboty do soboty  :)
możliwość spotkania sie z Wami w realu - cudowne i niezapomniane chwile; na dodatek  w każdym roku jakieś "nowości"  ;D

tak sobie myślę, że może "nowe" dziewczyny checi mają ino odwagi brak  ;)
przybywajcie, a bystrzańskich  amazonkowych hulanek nie zapomnicie  do końca życia  ;)
operacja oszczędzająca 2008r
rak piersi przewodowy inwazyjny, potrójnie ujemny, G3
zajęte węzły (ile? wpiszę jak zajrzę do dokumentów ;) )
chemioterapia 6 x AC;  radioterapia
operacja i leczenie w Wielkopolskim Centrum Onkologicznym

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Bystra
« Odpowiedź #728 dnia: Czerwca 28, 2017, 08:55:41 am »
nie bać się! będziemy się cieszyć z każdej nowej buzi!! ( ze "starej"  oczywiście  także :) ) ! przybywać!! :)
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline hamak

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 9926
Odp: Bystra
« Odpowiedź #729 dnia: Czerwca 28, 2017, 09:04:20 am »
przybywajcie, a bystrzańskich  amazonkowych hulanek nie zapomnicie  do końca życia  ;)[/font][/size][/color]

O tak :D :D :D
Minimum 16 h na dobę śmiechoterapii :D :D :D
Diagnoza: rak piersi (carcinoma ductale invasium)
Leczenie:
1-sza mastektomia - 2003r. T2, G2, Er (-), Pgr (-), usunięte węzły chłonne, chemioterapia, radioterapia;
2-ga mastektomia - 2011r. T1, G2, Her2 (-), Er (+), Pgr (+), biopsja węzła wartowniczego (-), hormonoterapia (Tamoxifen)

Offline Natalia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7185
Odp: Bystra
« Odpowiedź #730 dnia: Czerwca 28, 2017, 01:55:33 pm »
 ztx ztx bawcie się dobrze!!!!!!
Natalia

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Bystra
« Odpowiedź #731 dnia: Czerwca 28, 2017, 07:22:46 pm »
dziękujemy i szkoda, ze do nas nie możesz dołączyć! a jak by ci się cos pozmieniało to wsiadaj w auto i prosto do Bystrej!!!
 hamaczku a może i tobie się uda?
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline hamak

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 9926
Odp: Bystra
« Odpowiedź #732 dnia: Czerwca 28, 2017, 07:28:56 pm »
 :(
Diagnoza: rak piersi (carcinoma ductale invasium)
Leczenie:
1-sza mastektomia - 2003r. T2, G2, Er (-), Pgr (-), usunięte węzły chłonne, chemioterapia, radioterapia;
2-ga mastektomia - 2011r. T1, G2, Her2 (-), Er (+), Pgr (+), biopsja węzła wartowniczego (-), hormonoterapia (Tamoxifen)

Offline TOJKA

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 11077
Odp: Bystra
« Odpowiedź #733 dnia: Czerwca 29, 2017, 10:16:47 pm »
no to co dziewczynki :) pakowanie czas zacząć :)
i jutro ruszamy  ztx
operacja oszczędzająca 2008r
rak piersi przewodowy inwazyjny, potrójnie ujemny, G3
zajęte węzły (ile? wpiszę jak zajrzę do dokumentów ;) )
chemioterapia 6 x AC;  radioterapia
operacja i leczenie w Wielkopolskim Centrum Onkologicznym

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Bystra
« Odpowiedź #734 dnia: Lipca 06, 2017, 10:08:37 pm »
Kolejne  cudowne bystrzańskie spotkanie dobiega końca!  :(
Anioł, lulu, mag i ja cieszymy się jeszcze pobytem, gramy w scrabble, pijemy drinki, rozmawiamy i wykorzystujemy każdą chwilę. I znowu trzeba będzie czekać rok, obyśmy tylko zdrowi byli!
Otrzymałam wspaniały prezent od amazonek, nad którym w pocie czoła pracowały mag, reniferek i danuta, a wiele z was zmuszonych było do pomocy i  intensywnego myślenia nad tym, kiedy, kto i jak w Bystrej ! :)
 Bardzo , bardzo dziękuję, to najwspanialszy prezent świata!!! teraz gdy będzie mi smutno, otworzę album i od razu świat będzie weselszy! Dziękuję wam wszystkim za te 10 , teraz już 11 spotkań, to niesamowite, że dzięki chorobie mogłam was poznać , bo wzbogaciłyscie moje życie.
  :-* :-* :-*
i do następnej "Bystrej" :)
https://www.facebook.com/roma.marczynska/videos/446589135698802/
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat