Autor Wątek: Odchudzamy się razem:) Skutecznie!!!  (Przeczytany 167898 razy)

Offline Mirusia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7138
Odp: Odchudzamy się razem:) Skutecznie!!!
« Odpowiedź #765 dnia: Kwietnia 20, 2015, 08:30:56 pm »
Tojka, przeżywasz teraz to co prawie, zaznaczam prawie, każda z nas  ;)
I tak późno Cię to dotknęło  :-*

Tak siem mnie przypomniało ptaszyno  ;D
Nie widziałaś mnie, wałki to ja mam i wstrętne wylewajki nad stanikiem,
ale właściwie z tem przestałam walczyć. Wiem, że i tak tego nie zmienię.
A zresztą, garderobę wymieniłam jakiś czas temu z 38 na 40/42 i nie chcę znowu, też m. in. z uwagi na kasę.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 20, 2015, 08:36:01 pm wysłana przez Mirusia »

Offline renifer

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 1536
Odp: Odchudzamy się razem:) Skutecznie!!!
« Odpowiedź #766 dnia: Kwietnia 20, 2015, 08:34:56 pm »
To BMI to do niczego, tak samo jak wzrost do wagi. Ja niby super - 169 cm i 58 kilo, tylko co z tego, jak ze 3 kilo to czysty tłuszcz w postaci opony, com se ją wyhodowała? Mag to ładnie kiedyś nazwała - ciąża spożywcza :)
Ale wczoraj zaliczyłam rower i "skalpel" Chodakowskiej. Dziś miało być turbospalanie, ale siedzę nad robotą i nie wiem, kiedy skończę...
Macie jakiś patent antysłodyczowy? Żeby się nie chciało ich żreć? Na odwyk chyba pójdę, bo rzucam te słodycze dokładnie tak samo, jak moja mamuśka fajki. Codziennie od jutra.
Rak piersi przewodowy inwazyjny wieloogniskowy, hormonozależny, HER-ujemny, G1 (T1cN1aM0)
chemioterapia przedoperacyjna:  FEC, Taxotere
mastektomia prawostronna: 05.2014
radioterapia, hormonoterapia (Nolvadex, Zoladex)

Offline ptaszyna

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 3540
Odp: Odchudzamy się razem:) Skutecznie!!!
« Odpowiedź #767 dnia: Kwietnia 20, 2015, 08:38:04 pm »
już nie lukam do tego wątku, pogłębi mi się depresja jeśli takie lasencje mają tłuszcz i będą się odchudzać  ::(( ::(( 
rak zrazikowy naciekający częściowo wieloogniskowy, rozproszony  T1N0M0
mastektomia piersi lewej XII 2011, chemioterapia 3 x AC, radioterapia, hormonoterapia

Offline suchal

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 1536
Odp: Odchudzamy się razem:) Skutecznie!!!
« Odpowiedź #768 dnia: Kwietnia 20, 2015, 08:42:03 pm »
Ja tu kiedyś zupełnie poważnie odpowiedziałam, że moim  "patentem " - sposobem na jedzenie jest mycie zębów. Nie zostało to nawet zauważone. >:( Poważnie mówię..... Renifer... no weź umyj zęby po każdym cukierku. >:D Nie odechce Ci się jeść cukierków...... odechce. :P

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Odchudzamy się razem:) Skutecznie!!!
« Odpowiedź #769 dnia: Kwietnia 20, 2015, 08:44:16 pm »
"BMI jest bardzo prosty w użyciu, jest jednak dosyć niedokładnym wskaźnikiem niedowagi, nadwagi czy też ryzyka chorób związanych z tą drugą. Kulturyści mogą mieć BMI wskazujące na skrajną otyłość, posiadając jednocześnie bardzo mało tkanki tłuszczowej. Z drugiej strony, BMI zupełnie zdrowych, szczupłych i wysokich lekkoatletów może wskazywać na skrajną niedowagę (np. BMI Yohanna Diniza przy wzroście 185 cm i wadze 59 kg wyniesie 17,24). Związek między wielkością wskaźnika a ryzykiem chorób różni się między populacjami o różnych proporcjach ciała. I tak wśród Azjatów ryzyko cukrzycy jest znacząco wyższe przy niższych wartościach BMI[3]. Zawartość tłuszczu w organizmie jest też wyższa u kobiet, niż u mężczyzn przy normalnej masie ciała. "
Chyba najlepsze jest szczere , krytyczne spojrzenie w lustro i zauwazenie gdzie i czego  mamy za duzo !
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline hamak

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 9926
Odp: Odchudzamy się razem:) Skutecznie!!!
« Odpowiedź #770 dnia: Kwietnia 20, 2015, 08:45:33 pm »
moim  "patentem " - sposobem na jedzenie jest mycie zębów. Nie zostało to nawet zauważone. >:(

Ja zauważyłam, Suchalku  :) :-* - synu memu nawet podpowiedziałam, ale nic z tego - idąc do łazienki zahacza o kuchnię i zawsze coś słodkiego zgarnie, a potem wraca do siebie, o łazience zapomniawszy :P
Diagnoza: rak piersi (carcinoma ductale invasium)
Leczenie:
1-sza mastektomia - 2003r. T2, G2, Er (-), Pgr (-), usunięte węzły chłonne, chemioterapia, radioterapia;
2-ga mastektomia - 2011r. T1, G2, Her2 (-), Er (+), Pgr (+), biopsja węzła wartowniczego (-), hormonoterapia (Tamoxifen)

Offline Mirusia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7138
Odp: Odchudzamy się razem:) Skutecznie!!!
« Odpowiedź #771 dnia: Kwietnia 20, 2015, 08:49:20 pm »
Ale suchalku kochany dużo ludzi tak robi, a i tak podjadają potem  ;)

Offline TOJKA

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 11077
Odp: Odchudzamy się razem:) Skutecznie!!!
« Odpowiedź #772 dnia: Kwietnia 20, 2015, 08:50:40 pm »
Mirusia, no weź...
38/40 przy Twoim wzroście to przecież w sam raz
a ja przecież kurdupel jestem

renifer - mój od_piątkowy patent na niejedzenie słodyczy - wyrzucić wszystko (jeśli coś  jest w domu/pracy) i nie kupować nowego - u mnie na razie działa - ponoć po ok. 7 -10 dniach jjuż nie ma sie takiego pypcia ;)
operacja oszczędzająca 2008r
rak piersi przewodowy inwazyjny, potrójnie ujemny, G3
zajęte węzły (ile? wpiszę jak zajrzę do dokumentów ;) )
chemioterapia 6 x AC;  radioterapia
operacja i leczenie w Wielkopolskim Centrum Onkologicznym

Offline suchal

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 1536
Odp: Odchudzamy się razem:) Skutecznie!!!
« Odpowiedź #773 dnia: Kwietnia 20, 2015, 08:53:16 pm »
TOJKA .....i to jeszcze drobnej kości kurdupel. xhc

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Odchudzamy się razem:) Skutecznie!!!
« Odpowiedź #774 dnia: Kwietnia 20, 2015, 08:54:31 pm »
"Sposob suchalka "stosuje od dawna  :) Sprawdza sie nie tylko przy słodyczach ,ale i  gdy wieczorem chciałoby sie cokolwiek dodatkowo wrzucic w paszczę!:) Tojkowy sposob tez  u mnie wyprobowany - nawet ja to poł biedy, nie musze jesc  ,ale przed męzulkiem słodycze zawsze chowałam.
Dupeczka Tojki to tak góra- 34 roz!
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline Mirusia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7138
Odp: Odchudzamy się razem:) Skutecznie!!!
« Odpowiedź #775 dnia: Kwietnia 20, 2015, 08:56:19 pm »
Tojka, dziecko, co Ty za bzdury godosz, kurdupel, ale kształtny i proporcjonalny,
zbezzwisowy, z lekko wydętym, i to po połedniu jeno, brzuszkiem, który łatwo ukryć i który nie zniekształaca figury, jak to czynią opony.
Ale walcz dziecko, walcz, trzymam kciuki  :-*, bo warto taki stan utrzymać  :)
A jak nie utrzymasz, też są sposoby  ;)

Offline renifer

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 1536
Odp: Odchudzamy się razem:) Skutecznie!!!
« Odpowiedź #776 dnia: Kwietnia 20, 2015, 08:57:34 pm »
Ja tu kiedyś zupełnie poważnie odpowiedziałam, że moim  "patentem " - sposobem na jedzenie jest mycie zębów. Nie zostało to nawet zauważone. >:( Poważnie mówię..... Renifer... no weź umyj zęby po każdym cukierku. >:D Nie odechce Ci się jeść cukierków...... odechce. :P

No nie wiem... Wtedy będę żarła całą czekoladę przed wieczornym myciem zębów, bo inaczej się nie opłaca...  >:D
Rak piersi przewodowy inwazyjny wieloogniskowy, hormonozależny, HER-ujemny, G1 (T1cN1aM0)
chemioterapia przedoperacyjna:  FEC, Taxotere
mastektomia prawostronna: 05.2014
radioterapia, hormonoterapia (Nolvadex, Zoladex)

Offline hamak

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 9926
Odp: Odchudzamy się razem:) Skutecznie!!!
« Odpowiedź #777 dnia: Kwietnia 20, 2015, 08:58:13 pm »
 xhc
Diagnoza: rak piersi (carcinoma ductale invasium)
Leczenie:
1-sza mastektomia - 2003r. T2, G2, Er (-), Pgr (-), usunięte węzły chłonne, chemioterapia, radioterapia;
2-ga mastektomia - 2011r. T1, G2, Her2 (-), Er (+), Pgr (+), biopsja węzła wartowniczego (-), hormonoterapia (Tamoxifen)

Offline renifer

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 1536
Odp: Odchudzamy się razem:) Skutecznie!!!
« Odpowiedź #778 dnia: Kwietnia 20, 2015, 09:04:20 pm »

renifer - mój od_piątkowy patent na niejedzenie słodyczy - wyrzucić wszystko (jeśli coś  jest w domu/pracy) i nie kupować nowego - u mnie na razie działa - ponoć po ok. 7 -10 dniach jjuż nie ma sie takiego pypcia ;)


To jest jakiś sposób. Jak ja wytrzymię 7-10 dni?  ::((
Rak piersi przewodowy inwazyjny wieloogniskowy, hormonozależny, HER-ujemny, G1 (T1cN1aM0)
chemioterapia przedoperacyjna:  FEC, Taxotere
mastektomia prawostronna: 05.2014
radioterapia, hormonoterapia (Nolvadex, Zoladex)

Offline Ewka_79

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1006
Odp: Odchudzamy się razem:) Skutecznie!!!
« Odpowiedź #779 dnia: Kwietnia 20, 2015, 09:05:16 pm »
U mnie waga ani w tę ani w tę. Jak przed chemią 54 tak i po 54 więc rozmiar 36. A jem co się da bo akurat apetyt mam.
Wzrostem tyż nie grzeszę, bo mam tylko 158 cm.   ;D
Rak pierwsi lewej potrójnie ujemny G3 -mastektomia podskórna piersi lewej z rekonstrukcją - grudzień 2014
chemioterapia 6xFEC, 3xTaxoter - 21.01.- 31.07.2015
radioterapia - 10.08. - 15.09. 2015
olaparib
profilaktyczna mastektomia piersi prawej i usunięcie jajników - X-WOMEN BRCA1