Autor Wątek: Odchudzamy się razem:) Skutecznie!!!  (Przeczytany 167891 razy)

Offline TOJKA

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 11077
Odp: Odchudzamy się razem:) Skutecznie!!!
« Odpowiedź #960 dnia: Czerwca 17, 2015, 08:59:00 pm »
cholender, zawsze się tego wątku naszukam
nijak mi to odchudzanie do hobby nie pasuje  ;)

w lidlowskim wątku o słodyczach i owocach było
i się mi przypomniało, ze miałam zapytać
jak to jest z tymi owocami, bo one słodkie som, ale przeca to nie słodycze
Czyli można je wpierniczać bez ograniczenia (znaczy jako jeden posiłek na przykład) ?
bo nijak se nie mogiem odmówić
truskawki mnie wołaja coby je zjeść
a czereśnie to wprost krzyczą na mnie, że jeszcze nie sa w mym żołądku
To jak? mogiem?
nieskromnie dodam, ze więcej niż kilogram dziennie nie jem  ;)

pees: kciałam rzec, ze zaczynam wsio od początku; już było całkiem nieźle, no i se pozwoliłam  ::((  i parę razy ugotowałam mój ulubiony obiadek (he_he bystrzanki wiedza jaki), nooo i go wpierniczyłam dużo_za_dużo; noooo i sezon lodowy się zaczął; noooo i byłam w ciągu tygodnia pare razy w Ikei (a tam dobre klopsiki z borówkami i frytkami som)
Noooo i dzisiaj znowu spodnie musiałam na recepturke zapinac  >:(  ::((

operacja oszczędzająca 2008r
rak piersi przewodowy inwazyjny, potrójnie ujemny, G3
zajęte węzły (ile? wpiszę jak zajrzę do dokumentów ;) )
chemioterapia 6 x AC;  radioterapia
operacja i leczenie w Wielkopolskim Centrum Onkologicznym

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Odchudzamy się razem:) Skutecznie!!!
« Odpowiedź #961 dnia: Czerwca 17, 2015, 09:05:26 pm »
NIby tez trzeba ograniczać, ale ja ten kg owocow zjadam jak nic! nie powinny być wszamane wieczorem , poźnym popołudniem bo cukier w  nich zawarty  łatwiej  się  odkłada . Na pewno są zdrowe i zaraz się skończą wiec nie żałuj sobie truskawek  na śniadanie i obiad! czereśnie kocham  i tez wpierniczam !
http://zdrowie.dziennik.pl/diety/artykuly/343663,zdrowo-jesc-czeresnie.html
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline mag

  • SPA
  • Uzależniona
  • *****
  • Wiadomości: 12000
  • Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno
Odp: Odchudzamy się razem:) Skutecznie!!!
« Odpowiedź #962 dnia: Czerwca 17, 2015, 09:13:15 pm »
jako jeden posiłek może być, byle nie słodzić!
a ja ostatnio słyszałam, od osoby, co się odchudza z pomocą dietetyczki, że najlepiej by je było z białkiem zjeść - czyli truskawki z jogurtem, ale takim 2-3% (czyli typu greckiego odpadają, bo mają 10% tłuszczu)
tylko zapomniałam dlaczego to tak ma być
  ::((


rak piersi  potrójnie ujemny (TNBC), zajęty 1 węzeł, mastektomia: 2000, chemia 6xCMF, rekonstrukcja: 2006 i XI 2017 przerzuty do kości i tk. miękkich

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Odchudzamy się razem:) Skutecznie!!!
« Odpowiedź #963 dnia: Czerwca 17, 2015, 09:19:22 pm »
są produkty które bardzo dobrze się komponują ( ze względu na trawienie , wchłanianie wartościowych składnikow), tak jest z jogurtem( pełnowartościowe białko) i kwaśnymi owocami!
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline aquila

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4189
Odp: Odchudzamy się razem:) Skutecznie!!!
« Odpowiedź #964 dnia: Czerwca 17, 2015, 09:55:47 pm »
inni twierdzo, żeby nie łączyć owoców z białkiem, że niby ciężko się trawi czy cuś, z drugiej strony witamina C z owoców ułatwia wchłanianie wapnia z jogurtu
czy jakoś tak
srał ich pies - zmiksowane truskawki z banananem i jogurtem/mlekiem dosłodzone kapkę syropkiem daktylowym dobre som, nawet jeśli niezbyt dietetyczne mnx mnx mnx
teoretycznie zaleca się jeść nie więcej niż 200 gramów owoców dziennie, ale to nierealne jezd, przecie jeden banan chyba waży tyle;

Offline metka

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 5558
  • "Spieprzaj, dziadu!" (L.K.)
Odp: Odchudzamy się razem:) Skutecznie!!!
« Odpowiedź #965 dnia: Sierpnia 05, 2016, 11:23:12 am »
"Pan Bóg dał mi biodra jak szafa..." - Ewa Farna - piosenka jest po czesku, jeśli nie będą od razu włączone (a powinny być) kliknijcie w "napisy" - wyświetli się tekst po polsku - warto!  ;D


https://youtu.be/4kAewaU2AXk
rak piersi w czasie ciąży. potrójnie ujemny (TNBC).
stopień zaawansowania T4bN2M0. stopień złośliwości G3.
zajęte węzły chłonne pachowe i podobojczykowe, powiększone szyjne.
chemioterapia AT (Adriamycyna+Taxotere). radioterapia przedoperacyjna.
mastektomia 2011. obrzęk ręki :/

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Odchudzamy się razem:) Skutecznie!!!
« Odpowiedź #966 dnia: Sierpnia 06, 2016, 04:26:41 pm »
Farna to fajna laska :) zdolna i piękna  :)
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline paparapa

  • Grupa początkująca
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Odchudzamy się razem:) Skutecznie!!!
« Odpowiedź #967 dnia: Czerwca 09, 2020, 05:06:52 pm »
Jak tam kobietki wasza forma?
Ja od urodzenia jestem szczupła, ale cellulit mi nie odpuszcza. Im więcej czytam, tym więcej błądzę, czy to jest kwestia genetyki, stanu zdrowia, czy jednak diety i ćwiczeń... Kremy już odpuściłam bo zero efektów, teraz zabiegam się za domowe sposoby -
 szczotkowanie, rollowanie, peelingi itp. Macie jakieś sprawdzone metody? Nie chcę wydawać fortuny na zabiegi, także interesuje mnie to co można zrobić naturalnie i w warunkach domowych :)

Usunięto reklamę
« Ostatnia zmiana: Czerwca 09, 2020, 06:30:28 pm wysłana przez mag »

Offline somina

  • Grupa początkująca
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Odchudzamy się razem:) Skutecznie!!!
« Odpowiedź #968 dnia: Lipca 03, 2020, 10:44:37 am »
"Pan Bóg dał mi biodra jak szafa..." - Ewa Farna - piosenka jest po czesku, jeśli nie będą od razu włączone (a powinny być) kliknijcie w "napisy" - wyświetli się tekst po polsku - warto!  ;D


https://youtu.be/4kAewaU2AXk

Nie wiem co jest w tym czeskim, ale jak słucha się ich języka to po prostu lubi się tych Czechów, takie miękka i przyjemna gwara  ^-^