Różności > Zainteresowania

Wątek remontowo - budowlany

<< < (2/145) > >>

metka:
czy zakup zlewozmywaka, najlepiej_owalny + jedna komora + ociekacz, do 100 zł jest realny? jeśli tak, to gdzie? leroy, castorama, ikea, praktiker już obejrzane. obi jeszcze mi został na żywo, bo widziałam tylko gazetkę. macie jakieś pomysły/znajomości?

madzia_61:
gdzieś w promocji  pewnie tak,poszukaj na allegro ,hmy aluminiowy najtańszy /do utrzymania czystości ,jako takiego wyglądu masakra,kamień widać  /  ale może jakiegoś fachowca  doradzić się jaki kupić ,zależy jaki budżet macie ,ja bym dołożyła i kupiła lepsiejszy/granitowy,stagranit/ ,praktyczniejszy  :D http://winwal.pl/pl/c/ZLEWOZMYWAKI-GRANITOWE-JEDNOKOMOROWE/1?gclid=CN2twav3-78CFQgYwwodNjQAaA

TOJKA:
od czerwca 2012r mam granitowy
o taki
http://www.leroymerlin.pl/wyposazenie-kuchni/zlewozmywaki-i-akcesoria/zlewozmywaki/zlewozmywak-z-bateria-borneo-laveo,p249985,l14.html#!oceny

jest  b e z n a d z i e j n y, bo trudno go utrzymać w czystości
myję w nim niewiele, bo mam zmywarkę
straszszszszsznie zachodzi np od herbaty kawy itp

Poprzednio miałam FRANKE taki srebrny metalowy - hehe nie wiem czy to było aluminium czy stal, nie znam się, ale był rewelacyjny.Nawet po większym przybrudzeniu  ;) wystarczyło popsikać W5 i wytrzeć szmatka i było ok
a to cho...two można psikać, wycierać, dopieszczać wszelkimi środkami a i tak zmieniło kolor
Sa tabletki do czyszczenia (kupuje się w necie) ale nie pamiętam nazwy.

renifer:
Metko, mam jedną znajomość w tem temacie, wysłałam Ci priva.

hamak:
Mam taki srebrny (aluminium, stal czy co tam...), ale nie gładki, tylko groszkowany - sprawuje się bardzo dobrze, bo nie zostają na nim takie te kropki po wodzie, jak na gładkim u rodziców. Od czasu do czasu biedronkowym Fistem psiknę i już. Mam dwie komory: dużą (w tej chwili tam we wodzie stoją ogórcy) i małą (tam ogórcy wylądują po umyciu do obcieknięcia). Na taki ten płaski ociekacz nigdy bym się nie zdecydowała - u tych mi znanych, co mają, ciągle toto trzeba wycierać, żeby tych kropek nie było. Nie ma to jak normalna suszarka do naczyń. Czyli mam chyba bez ociekacza, tak? Jestem bardzo, bardzo zadowolona (a u mnie, mimo zmywarki, się dużo w zlewie urzęduje ;) ) Jakoś ten zlew był z dolnej obiowej albo castoramowej półki.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej