Autor Wątek: solarium  (Przeczytany 19055 razy)

Offline Mirusia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7138
Odp: solarium
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwca 13, 2013, 09:38:26 pm »
Ja się natomiast zastanawiałam nad samymi nogami.
Wtedy w grę wchodzi tylko stojące. Czy da się tam wyłączyć górne lampy?

Offline Mirusia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7138
Odp: solarium
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwca 13, 2013, 10:02:19 pm »
Z łapką to na swoją odpowiedzialność  :)
Trzeba pamiętać, że tkanki mogą dać niekorzystną odpowiedź nie od razu. Tłumaczono mi, że na niekorzystny efekt, ale nie zawsze, składa się ileś tam mikrourazów  :(
 

Offline słonecznik

  • Rozeznana
  • *
  • Wiadomości: 485
Odp: solarium
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwca 13, 2013, 11:50:38 pm »
z łapką dokładne na własną odpowiedzialność. Ja nie wiem ale  jakimś cudem ustawiłam się tak, że blizna mi się nie opaliła  i tylko dlatego widziałam, że się coś opaliłam. Dzisiaj wyszłam na dwór i łapki dalej białe.

MIRUSIA6625 a wiesz nie wpadło mi to do głowy, żeby zapytać ale czytałam, że można wyłączyć łapmy świecące na twarz.

Trzeba pamiętać, że tkanki mogą dać niekorzystną odpowiedź nie od razu. Tłumaczono mi, że na niekorzystny efekt, ale nie zawsze, składa się ileś tam mikrourazów  :(
 
  :(
Doszłam do wniosku, że skoro nie mogę leżeć na kocyku i się smażyć to najlepszym sposobem będą spacery na słoneczku.

Offline Mirusia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7138
Odp: solarium
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwca 14, 2013, 07:35:23 am »
Na twarz to wiedziałam, że można wyłączyć, bo tak robiłam po kilku minutach  :)
Chodzi mi tylko, czy można wyłączyć te lampy w górnej części tułowia i ewentualnie łapę dać wtedy do góry.
Kiedyś tam korzystałam z solarium. W granicach rozsądku.
Teraz przyszedł mi taki pomysł. Jeśli spotkam po drodze stojące solarium zapytam.

Jeśli chodzi o naturalne słoneczko, to nie unikam. Jeśli zdarzy się mi natomiast być na plaży opatentowałam mokrą zimną pieluchę na łapkę, bo jedna mi jeszcze ostała po synu.

Natomiast z twarzą muszę uważać, bo od kiedy biorę tamosia dzieją się na niej dziwne rzeczy po słoneczku  :(

Offline b_angel

  • SPA
  • Uzależniona
  • *****
  • Wiadomości: 5707
  • przewróciło się, niech leży
    • Amazonka_klub
Odp: solarium
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwca 14, 2013, 10:39:56 am »
ja się opalam , i na słoneczku (chorwacja, bułgaria, czarnogóra), i naprawdę sobie nie żałuję, na solarkę tez chadzałam, i nigdy nic mi się (odpukać) z łapą nie robiło ...

pees. a doktorek mnie widzi opaloną na murzyna i jakoś nic nie mówi, że przeginam  xhc
      Ważną rzeczą jest nie to, co się da­je, ale to, z cze­go się ustępuje.   C.R. Zafon

Offline Mirusia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7138
Odp: solarium
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwca 14, 2013, 10:55:15 am »
Ok Aniele, ale to jest naturalne źródło.
Zresztą obydwa żródła nie są w nadmarze dla nikogo wskazane  ;)
Ja też lubię się opalić, ale odkąd nie mam węzłów staram się, bo nie zawsze mi to wychodzi, przysłaniać się. Jednak w kolorku człowiek, moim zdaniem, lepiej wygląda.

Offline Bunia

  • Rozeznana
  • *
  • Wiadomości: 172
Odp: solarium
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwca 14, 2013, 11:51:40 am »
W moim wieku biel raczej wsazana ale nic z tego tylko wylizę na słońce a już wyglądam jak po jednym głębszym - bez solarium.
Niebo gwiaździste nad głową, prawo moralne we mnie. I. Kant

Offline aquila

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4189
Odp: solarium
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwca 14, 2013, 05:57:15 pm »

proponuję klika seansów po 5 minut - kiedyś mądra pani w TV mówiła, że rocznie człowiek może - bez narażania życia  ;D - spędzić w solarium 50 minut (jeśli dobrze pamiętam) - oczywiście rozbite na kilkanaście seansów...
  :D

to jest chyba tak jak z alkoholem ;) jest jakaś tam górna granica normy spożycia dla uogólnionego_człowieka (no tu akurat z podziałem na płeć), której pilnowanie ma sprawić, że nie zaszkodzi, a jak wiadomo jednemu zaszkodzi już mała ilość, a inny będzie mógł latami w siebie litry wlewać niemal bezkarnie ;)


pees. a doktorek mnie widzi opaloną na murzyna i jakoś nic nie mówi, że przeginam  xhc


może myśli, że to taka naturalna karnacja ? :D



Offline b_angel

  • SPA
  • Uzależniona
  • *****
  • Wiadomości: 5707
  • przewróciło się, niech leży
    • Amazonka_klub
Odp: solarium
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwca 14, 2013, 06:10:05 pm »
raczej nie  xhc
      Ważną rzeczą jest nie to, co się da­je, ale to, z cze­go się ustępuje.   C.R. Zafon

Offline Becia

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 3537
Odp: solarium
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwca 19, 2013, 10:23:40 pm »
pees. a doktorek mnie widzi opaloną na murzyna i jakoś nic nie mówi, że przeginam  xhc
a mnie kiedyś pewna onkolog wpisała do kartoteki: mocno opalona  ::)

Jednak w kolorku człowiek, moim zdaniem, lepiej wygląda.
moim zdaniem też  :)
"Człowieczy los nie jest bajką ani snem.
Człowieczy los jest zwyczajnym, szarym dniem."

Offline aquila

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4189
Odp: solarium
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwca 19, 2013, 10:34:21 pm »
Jednak w kolorku człowiek, moim zdaniem, lepiej wygląda.
moim zdaniem też  :)

tak. a najlepiej w kolorku białym. :P