Autor Wątek: Porozmawiajmy o niczym :)  (Przeczytany 1784652 razy)

Offline Mirusia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7138
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #1680 dnia: Maja 31, 2013, 10:58:18 am »
Mój mawżontek zrobił ostatnio - wg zapodanego przeze mnie od was przepisu - leniucha. Pycha! Właśnie słonko u mnie wreszcie zaświeciło  :)

Offline mag

  • SPA
  • Uzależniona
  • *****
  • Wiadomości: 12000
  • Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #1681 dnia: Maja 31, 2013, 11:02:57 am »
tu też słonecznie, ale nie od rana,
a w nocy to nawet deszcz padał,

jadę do lasu, biorę grubą książkę, bo ma być raczej belejaka pogoda, to na roli nie popracuję - praca na roli, to chyba jedyny wysiłek fizyczny, który mnie cieszy  ;)

dani, ja jeszcze nigdy nie upiekłam nic z rabarbarem, czekam na Twój SPRAWDZONY przepis
  :))


rak piersi  potrójnie ujemny (TNBC), zajęty 1 węzeł, mastektomia: 2000, chemia 6xCMF, rekonstrukcja: 2006 i XI 2017 przerzuty do kości i tk. miękkich

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #1682 dnia: Maja 31, 2013, 11:33:48 am »
U nas nieciekawie chociaż jest nadzieja na jakies tam słoneczko. Nad ranem muzyka lejącego się deszczu działa na mnie denerwująco ( bo czasami relaksuje). Marzy mi się ciepełko ! Oooooo widzę pomiędzy chmurami błękitne niebo!!!Nie zapeszam!
Ja już po masażu, łebek ćmi jakby mniej , stos prasowania czeka ( może go oleję i wezmę się za książkę), do lasu pójde posłuchać ptasiego chóru!
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline Parabola

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 5538
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #1683 dnia: Maja 31, 2013, 01:04:36 pm »
Jadę dzisiaj do Krynicy spotkać się z Janinką S.  ztx
Jadę z Kicią, ma tam być jeszcze Brodka i Maryla.
Skonsumujemy szarlotkę z bitą śmietaną  mnx .....  tradycyjnie już prawda Agawa
listopad 2003 rak piersi prawej carcinoma metaplasticum, carcinoma planoepitheliale  akeratodes.
G-2 T1NoMo trójujemny, zabieg oszczędzający.
6 chemii CMF i radioterapia.
IO Kraków Garncarska

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #1684 dnia: Maja 31, 2013, 01:09:56 pm »
mnx
Szarlotka zawsze pyszna :)
Pomachajcie w moim imieniu Górze Parkowej :)

Całusy dla Was  :-*

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #1685 dnia: Maja 31, 2013, 01:22:04 pm »
Pozdrow dziewczyny! :-*
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline Perła

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4867
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #1686 dnia: Maja 31, 2013, 01:28:26 pm »
Właśnie...prasujecie? Ja niedawno miałam "fazę"..postanowiłam prasować wszystko...Rzuciłam się na to z gorliwością neofity ( do tej pory...przez lata prasowałam tylko coś na "wyjście", jak było to konieczne i obrusy) trwało to trzy miesiące....A teraz..Wypięłam się znowu. Po prostu ładnie, równo suszę..i nie będę tracić mego cudownego, być może krótkiego już życia na takie pierdy... O0
rak przewodowy piersi (carcinoma ductale  infiltrans) G2
 operacja oszczędzająca 2009,
 trzy węzły pachowe zajęte,
 chemioterpia 6x AC
 radioterapia
 tamoxifen 5 lat

Offline b_angel

  • SPA
  • Uzależniona
  • *****
  • Wiadomości: 5707
  • przewróciło się, niech leży
    • Amazonka_klub
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #1687 dnia: Maja 31, 2013, 01:45:27 pm »
ja zaczęłam prasować w miarę leguralnie dopiro od niedawna - no i niektóre rzeczy nie da się nie_prasować (choć unikam jak mogę kupowania takich łachów)
a w zejszłym roku chłop mnię uszczęśliwił parownicą - i w sumie fajnie się prasuje, szybko i nie trzeba się kłopotać ustaiwaniem temperatury i przypieczeniem ulubionej bluzeczki
polecam
http://www.philips.pl/c/zelazka/perfectcare-silence-eco-uderz.-pary-290-g-zab.-na-czas-przen.-aut.-wyl.-gc9540_02/prd/
      Ważną rzeczą jest nie to, co się da­je, ale to, z cze­go się ustępuje.   C.R. Zafon

Offline TOJKA

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 11077
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #1688 dnia: Maja 31, 2013, 04:29:47 pm »
łłłeeeeee tam prasowanie
 ja lubię prać ;)
właśnie do pralki wrzuciłam zakupy z kopciuszka
przytargałam za całe 87 zł
fajny płaszczyk zimowy se kupiłam i fajowskie z patkami na rabacie spodnie z H&M (stylista na warsztatach w Kołobrzegu mówił cobyśmy z mag takowe właśnie portki nosiły) i jeszcze 2 koszule mojemu Gogusiowi (hm...on w koszulach nie chodzi, no ale takie cudne były, że aż szkoda nie kupić  ;)) a i jeszcze jakoweś drobiazgi, a i torybke letnią se tyz kupiłam.
No i wreszcie se telefon kupiłam (nie z kopciuszka  ;D ) , dawać numery na PW, bo nie mam  :-\

a teraz kawusia i laptopek - taaaaa to jest to co TOJKA lubi robić najbardziej

a prasowanie, hehe leży i czeka ........
operacja oszczędzająca 2008r
rak piersi przewodowy inwazyjny, potrójnie ujemny, G3
zajęte węzły (ile? wpiszę jak zajrzę do dokumentów ;) )
chemioterapia 6 x AC;  radioterapia
operacja i leczenie w Wielkopolskim Centrum Onkologicznym

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #1689 dnia: Maja 31, 2013, 05:10:41 pm »
Ja tez mam żelazko-cudo i deskę- cudo z nawiewem!:) Prasuję jednak tylko wtedy ,kiedy mam na to ochotę ( czasam ogarnia mnie takowe zboczenie). Mam tez suszarkę wiec jak  gorące  ubranie wyjmuję z pralki to tez można je od razu pieknie poskładać i jest git! Byłam w M1 i zakupiłam "dzieciom" prezenty. Mnostwo przecen było wiec ciuchy - cos szerszego i dłuższego dla młodej co to jej ciasno w pasie:)  ;D  i młodemu t shirt i spodenki do kolan.
A w tym czasie mój mąz upiekł!!!!! sernik. Po prostu prawie padłam z wrażenia. I przepis wymyślił!!!!!! bo nic mu się w internecie nie podobało!! Niemożliwe! I jaki smaczny!!!Jeszcze mnie zaskakuje!( chociaż wczoraj postanowiłam ,ze trzeba się ciut odchudzić przed weselem  )Coz jak mus to mus- trzeba zjeść!
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline madzia_61

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7342
  • raz na wozie raz pod wozem
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #1690 dnia: Maja 31, 2013, 05:29:31 pm »
A ja dzisiaj biegany  dzień miałam ,mąż w domu zaplanowany urlop miał z wiadomego powodu  wiec wreszcie po wielkich trudach zamknęliśmy konto teściowej w banku ,męża konto na bardziej nowoczesne przekształciliśmy  :D ,byliśmy na kawce ,posiedzieliśmy chwilkę na powietrzu pogadaliśmy ,omówiliśmy co dalej,smutno strasznie ,dziewczyny poszły sobie pooglądać fatałaszki ,a ja z herbatka do Was przyszłam ,odpoczywam :)
Rak przewodowy inwazyjny  G3 , Er i PGR ujemne, Her 2(-) ,T2NOMO
Operacja oszczędzająca 2005 r
Chemioterapia 6 AC  jednocześnie z radioterapią  17 dawek
Brachyterapia 
Leczenie: operacja CO Instytut ul.Wawelska Warszawa
Chemioterapia Szpital WSS -Józefów Radom
Radioterapia-brachyterapia ŚCO Kielc

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #1691 dnia: Maja 31, 2013, 09:43:32 pm »
Madziu, miłe chwile z mężem miałas :) Czas może i smutny, ale razem, a to ważne :)

Prasować nie znoszę. I nie prasuję ;) Nie pytajcie jak to robię ;)
Chyba żeee: mam nagraną kolejną serię Seksu w wielkim mieście  ztx Wtedy mogę deskę rozłożyć i coś tam pomacham, ale nie za dużo ;)
Nie lubię tez prać. Ani gotować. Ani sprzątać.
Lubię książki czytać :)

Offline b_angel

  • SPA
  • Uzależniona
  • *****
  • Wiadomości: 5707
  • przewróciło się, niech leży
    • Amazonka_klub
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #1692 dnia: Maja 31, 2013, 09:48:16 pm »
ja zawsze prasuję z filmem  xhc
      Ważną rzeczą jest nie to, co się da­je, ale to, z cze­go się ustępuje.   C.R. Zafon

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #1693 dnia: Maja 31, 2013, 09:51:55 pm »
 He,he ja tez lubię czytac książki .Lubię tez cwiczyc, zwiedzac  , rysować ( w tajemnicy) , śpiewać , spotykać się z ludzmi i oglądac mądre filmy na discovery . Lubię też miec czysto , poukładane  i wyprasowane( oczywiście ,ze  prasowanie z TV ).  Własnie przed chwila moje żelazko zakończyło swój żywot! Zrobiły się  z niego dwie części! To niechybnie jakiś znak!
A ja dziś przebiegłam ( no z przerwami na bardzo szybki marsz) 6 km. Jestem z sibie dunma , bo wypociłam przy tym morze toksyn i mam nadzieję tłuszczu!
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline TOJKA

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 11077
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #1694 dnia: Maja 31, 2013, 11:10:11 pm »
znowu goście do nas przyszli w gości
może jakowejś hierbatki albo kaffki by się napili
bo ino czytają i czytają
pewnikiem im w ustach wzięło i zaschnęło  ;)

operacja oszczędzająca 2008r
rak piersi przewodowy inwazyjny, potrójnie ujemny, G3
zajęte węzły (ile? wpiszę jak zajrzę do dokumentów ;) )
chemioterapia 6 x AC;  radioterapia
operacja i leczenie w Wielkopolskim Centrum Onkologicznym