Autor Wątek: Porozmawiajmy o niczym :)  (Przeczytany 1783280 razy)

Offline Pilot_613

  • Wtajemniczona
  • ***
  • Wiadomości: 1958
  • ...ja to rozchodzę ;P
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #9555 dnia: Maja 21, 2018, 08:38:30 pm »
O niczym:


Żem antycypował jw. był? :D
Lechu SAM w sejmie - i o sobie i swej walce, rozwiązaniach JEGO z czasów tamtych - ...spox :-).
[Najbardziej mi się podobało: nie powtarzać mi tu tego! Ja to od dawna wiem + proszę MI nie przerywać! Ja mówię! (całyON ;p) - a protestujący, wiedząc że to pójdzie w świat - powtarzali w kółko swe postulaty ;p]

I nic o manifestacjach poparcia_obok. Codziennych.


Protest już wzięty 'na zmęczenie', i już nudzi. Zwłaszcza ludzi - oglądających przekaz 'jedyny' ;p.
To już tam tylko - politycznie napuszczane i dręczące w tym celu swe_te_biedne dzieci zwyrodniałe matki na opozycyjnej smyczy!

[b. mi się podoba wytłumaczenie bodaj Santorskiego: 'zawężenie dysonansu poznawczego' ==> komuś ufasz, i w to co wierzy, czym przekonał ...ale nagle WSZYSTKO ZACZYNA SIĘ NIE ZGADZAĆ z deklaracjami, własnymi poglądami ...ale! ==> usprawiedliwiasz i DOPASOWUJESZ, choćby na siłę... - ...i BRNIESZ!... - bo inaczej to oznacza co? PRZYZNANIE SIĘ do czego?.. ;-)]
Kašlem na to a půjdem přes mlhu ..;P

Offline Pilot_613

  • Wtajemniczona
  • ***
  • Wiadomości: 1958
  • ...ja to rozchodzę ;P
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #9556 dnia: Maja 22, 2018, 12:17:45 am »
No nic...


;p


O niczym:

Pani Wanda Traczyk-Stawska przynosząca do Sejmu RP pączki = bo by NICK_jej_"Pączek" ;)

ZANIM zajęła się dziećmi niepełnosprawnymi - jechała przez takie coś

[NADAL_NAJ szacun dla serialu, ale... - okok obok opisane dawno już - ksiądz by na tym etapie NIE uciekł = wiązano więźniów/żywe_tarcze już wtedy do ...drabin, łokciami_w_tył_i_szczotkami_kijów_za_szczeblami_pod_łokciami_przetykając
...a oddanie strzału na TAK KRÓTKIM DYSTANSIE Z "Pantery" WYŁĄCZYŁOBY wszystkich powstańców = trupy ... - a i Z SERIALU TEGO DZIWNEGO - natentychmiastowo TEŻ statystów WSZYSTKICH :D
Tak! ...i tu napisy już tylko! ;p   
- doczytać? ... np. 4pancernych, z pancerfaustami załatwili TAK podchodzących do Rudego-102? ;)]

https://www.youtube.com/watch?v=4ifvS0J9PlY

...i czas poszukać TERAZ jakiegoś klipu z "Kolumbów" ;)? - właśnie w wieku 103 lat zmarł odtwórca roli "Gustawa"...
Kašlem na to a půjdem přes mlhu ..;P

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #9557 dnia: Maja 22, 2018, 04:29:13 am »
ciekawe to co napisałeś  ( jak zwykle )
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline Pilot_613

  • Wtajemniczona
  • ***
  • Wiadomości: 1958
  • ...ja to rozchodzę ;P
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #9558 dnia: Maja 22, 2018, 08:39:13 am »
Klip z "Kolumbów" - niee noo!
A kysz! Brzmi jak "teledysk z drogi krzyżowej"  = nie będzie, tak? ;)
Mam coś innego...



W ramach przypomnienia  - o niczym :D ...:
(bo już było o tym i o tym - nie raz i nieraz - ale ....warto? Tak, tak myślę ;p)

No to przydługawy wstępniak:
Chroń swego dowódcę - ZA WSZELKĄ CENĘ! i zniszcz dowódcę formacji wroga - ZA WSZELKĄ CENĘ! (nic nowego niby - nie? ;) )
Toż właśnie TO wynieśli ze "Szkoły Orląt" - jak i otwieranie ognia z PEWNOŚCIĄ = po indiańsku ... widząc białka oczu "lub odchyloną dokładnie łopatkę od grzbietu gonionego bizona, najlepiej krowy. tłustej ;p  = zrównając się w cwale z rozpędzonym stadem i SIĘ dotulając do ...tłustej samicy bizona? ...ale najpierw do przewodnika, tak? - ...i prosto w serce szyj ;p  PEWNYM trafienia będąc" ...czyli krótkie serie zabójcze AMUNICJĘ DROGĄ (strzały?) OSZCZĘDZAJĄCE ...= wręcz egzekucja_z_przyłożenia, tiaaa... - ta technika na Wyspach była szokiem, ale to później ...po zapodaniu  PODSTAWOWEGO BRYTOLSKIEGO SZKOLENIA doświadczonym pilotom - i przemaglowaniu instruktorów, weteranów...- odmieniło taktykę RAF-u, pozwalając i im bić kolejne rekordy ;p

W Dęblinie (nie tylko) latając w zadaniach ćwiczebnych ZBLIŻENIOWYCH piloci MUSIELI potwierdzić przy świadkach w którą stronę [wiadomą/ustaloną] będą odbijać - ...i pędzili na siebie zbliżeniowo, czołowo = zerkali sobie w oczy i wiedzieli O KOGO się rozbijać będą zaraz... tzw. CYKOR.

To nie wstyd odpuścić strzelając wcześniej celnie. "Fotokamera nie kłamie". I minąć się o milimetry.
Mistrzostwem ofifista był NAJBLIŻSZY równoczesny zwrot z muśnięciem się, "TAK, żeby się koła OBA zakręciły" (na P-11 było to możliwe ...teoretycznie, coby się śmigłami nie zawadzić - coś jakby dziś na torze Daytona pędziły naprzeciw bolidy i coby się TYLKO przyklejoną do lusterek gumą do żucia otrzeć - teoretycznie możliwe, nie? ;p). No ale w to niewielu się bawiło, wielu podziwiało, tak by chciało i do tego dążyło... I to obrazuje.

 
Tytuł EWIDENTNIE na_tutejszy_rynek = debilny, bo Polacy zajmują w tych wspomnieniach BARDZO WAŻNĄ, ale jednak niewielką część - takie życie miał!
Świetnie się czyta - poleca pil. (yyyy.. no tak --> wspomnienia d-cy 303 ;) "Polacy są najlepsi" Kent John A.)
https://www.ceneo.pl/53163106?se=9jCyx9WaaYlSHEyyHkNzRB7H0C1TBDZh&gclid=EAIaIQobChMIxOq84ryY2wIV7ZTtCh0imw6sEAAYASAAEgIGivD_BwE

6:150 - sytuacja godna piosenki Sabatonu ;) Zwłaszcza, że tych sześciu ...atakuje!
"Kent ze zdumieniem obserwował Polaków lecących prosto na niemieckie bombowce... - ...w ferworze bitwy jakiś Messerschmitt podejmował kolejne próby podejścia do Kenta, ale za każdym razem przeganiał go polski pilot. Kent był pewien jednego: Polacy nie nauczyli się TAK latać w Anglii. Po powrocie do bazy próbował najlepiej jak umiał wyrazić swoją wdzięczność: Dzięki, że przepędziliście Szkopa! - OK! tylko ..to nie był jeden Messerschmitt ale sześć"
albo
9:300
;)

https://www.youtube.com/watch?v=lyEdkUjjQbM
(są nadal wersje w ciut innym tłumaczeniu - tytuł ten sam: "Ci cholerni cudzoziemcy" )


- jak komuś nudno - to wiadomo
- jak komuś nudnawo mniej, to tak gdzieś może od 11:20
- jak komuś się spieszy to (do jw. o Kencie) od od 03:20 i yyy albo? 25:40
- jak komuś już chce się jeść/sikać po rozkminianiu powyższego ;) to hmmm... od 20:29 ;)
- [bo i tak wiadomo, że całość ;)]


Rozglądaj się, chroń dowódcę, skrzydłowego i kolegów! - Polscy piloci słynęli z tego, że widzieli na niebie WSZYSTKO - potrafili też omówić precyzyjnie, czyli o każdym uczestniku, przebieg powietrznego starcia ...albo i rozrysować - taka to była Szkoła! ;)

(i temu ten przydługawy wstępniak - atakując SKUTECZNIE W SZEŚCIU osłanianą przez BF109 wielką formację bombowców dbali o d-cę, ot tak :-> Było to dla nich oczywiste i naturalne WTEDY tak jak hmmm..? dzisiejszym młodzianom łatwo przychodzi JEDNOCZEŚNIE prowadząc dialog z mamą o tym "co tam dziś w szkole? i kiedy wyniesiesz te śmieci?" odpisywać dziewczynie w smartfonie "że ją kocha i jest nadal wyjątkowa i jedyna" zaliczać kolejny level w grze i klikać o niej z kumplem - o grze i o dziewczynie ;p)
Kašlem na to a půjdem přes mlhu ..;P

Offline roza3

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4908
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #9559 dnia: Maja 22, 2018, 09:22:35 am »
bo trza mieć  podzielność uwagi  :P
a jakby tak w tem 303 mieli po smartfonie  ;D  to by mogli jeszcze_równoczesnie  na ziemie smsem raporty słać
  C:-)
2005-mastectomia piersi prawej, carcinoma ductale invasivum, G II, Bloom II, 13 węzłów usuniętych, w 2 przerzut, chemioterapia, trójujemna
2015-mastectomia piersi lewej-profilaktyczna z powodu brca1

Offline Pilot_613

  • Wtajemniczona
  • ***
  • Wiadomości: 1958
  • ...ja to rozchodzę ;P
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #9560 dnia: Maja 24, 2018, 05:25:17 pm »
bo trza mieć  podzielność uwagi  :P
a jakby tak w tem 303 mieli po smartfonie  ;D  to by mogli jeszcze_równoczesnie  na ziemie smsem raporty słać
  C:-)

No ba! :D
Ale nie mieli ;p
No i chłopczyki mają wdrukowaną MNIEJSZĄ podzielność uwagi... ;)

I...
O niczym :-)

[tak, tak, wiem - powtarzam się: "...wszystko już było i zostało dokładnie opisane - tylko nikomu nie chce się nadal czytać tego ;p...]

Każdy bunt/protest/strajk ma swoje etapy. Pani Hatwich + okolice w Sejmie Najjaśniejszej RP wychodzą na pyskate upolitycznione przekupy lub na (sic!)"obrończynie krzyża" (zależy od wybranego kanału, preferencji, opcji, poglądów itd. = tylko się umacniają widzowie we_wtem_coraz_bardziej_SWEM ;-) ) Eskalacja, nerwy, zmęczenie, i na przetrzymanie...
[a postronny zjadacz chleba widząc PODANY przez media polujące na sensację obraz zachowuje się dokładnie TAK_a_nie_tak ;p]

 
Ale, ale..!
O_TO_LOTTO!

Straż Marszałkowska z nowymi uprawnieniami = historyczna "Pierwsza krew", Rambo_1 norrrrmanie :D

Służby miały i niektóre, o ile nie wymyślają koła od nowa ;p, mają swe procedury - praktyczne/sprawdzone/modyfikowane/efektywne...


Pytań sporo... ale na początek dwa (najbardziej pod_u_śmiech):

1 - patrzę na tą podokienną interwencję SM (i nie chce mi się wygóglać - po prostu mi się nie chce) i tam same GWIAZDKI! Te na pagonach ;p Ktoś kto się nie zna zupełnie na wojsku/służbach/stopniach, to choć z TiVi/defilad/filmów +/- wie = że tam same kapitany, poruczniki, podporuczniki... Gwiazdkami 4, 3, 2, 1 kręgami wokół okna i banneru wywiesić próbowanego ;)
I ta bezdradność...

2 - jeśli SM ma dostać TAKIE uprawnienia to rozumiem, że nastąpi WERYFIKACJA obecnego stanu osobowego + seria szkoleń i uzupełniania kompetencji do b. wysokich wymogów...
(srał_pies koszty) ale żeby odcedzić gościa zdolnego jedynie do ładnie wyglądając salutowania i ciałem_swem_obfitem blokowania sejmowego korytarza od spełniającego NOWE wymogi - to ile to potrwa? [bonus] I kto będzie w tym czasie TAM? ;p

...pa_ram_pam_pam
Kašlem na to a půjdem přes mlhu ..;P

Offline Pilot_613

  • Wtajemniczona
  • ***
  • Wiadomości: 1958
  • ...ja to rozchodzę ;P
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #9561 dnia: Maja 27, 2018, 02:49:05 pm »
Zakręca wode w łazienkach i sami wyjdą...  :-X

Howgh!
Stało się! ;-)
Zwracam honor!

Nie chcieli epatować tym co w nast. wpisach ;p
Smród...

Kašlem na to a půjdem přes mlhu ..;P

Offline DanaPar

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 10911
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #9562 dnia: Maja 27, 2018, 06:57:07 pm »
U nas wreszcie leje i grzmi  ztx
Upał dziś był jak w tropikach i deszcz nie pamiętam kiedy padał
Carcinoma introductale G3: mamotom 22.09.05.
4 x AT
mastektomia + 22 węzły (2 zajęte): 2.01.2006
4 x AC
radioterapia 50,0 Gy w 25 frakcjach
ER-, PR-, HER +++

Offline Pilot_613

  • Wtajemniczona
  • ***
  • Wiadomości: 1958
  • ...ja to rozchodzę ;P
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #9563 dnia: Maja 30, 2018, 09:20:56 pm »
O niczym:

1410 - już gdzieś tam kiedyś (obok) sadziłem żarciki o Grunwaldzie - i spotkałem się z niespodziewanym odporem, ...ciekawe ;)

Myślę, że wszyscy myślą.
...Sienkiewiczowsko albo mają wizję wg. super filmu super Forda z super sowiecką kawalerią w tle ;)
[NDT Amazonek: ciekawe ilu czytało - a na dziś - ilu oglądało? .............jednak:  ilu czytało?.. :D]
skrót taki usłużny:
https://www.youtube.com/watch?v=YBs4a4Io49I   ;p

Do dziś szukane jest faktyczne pole walki pod '[...]' ;p .  Tak BTW.

Litwini zwiali z pola? Całkiem możliwe, że zwiali... (ale wrócili w szyku karnym zadając cios krzyżakom)
Nie mnie oceniać ostatnio ujawnione pisma słane Wielkiemu Mistrzowi z ostrzeżeniami, że Litwini SWYM ZNANYM SPOSOBEM udając ucieczkę odciągną znaczne siły z pola walki i wytrzebią je w zasadzkach a potem wrócą i...
Pisma zostały olane ;p
W poczuciu wiary we własne zakonne siły wsparte rycerstwem całej Europy, m. in. polskim.
(tłumacząc na dziś - to były "WALKI KLUBOWE EKSTRAKLASY" i narodowość zawodników była współczesnym raczej nieistotnym czynnikiem)



Dla porównania - też tymże Henrykiem jadąc:

Na gwizdki komendy Kmicicowej okiełznane wschodnie diabły reagują, i banalną sprawą staje się wciągnięcie w zasadzkę na ostrzeliwany bród, przerwanie ognia... + Czarniecki: ...Ale Kmicic zginie! - Byleby miał głowę na karku to nie zginie! A tę bitwę wygrać może... - ...I tegom chciał! Pancerni - Naprzód! (bez artylerii przez właśnie jakże dobrze rozpoznany w te i we wte bród.. ;p)
https://www.youtube.com/watch?v=5b-Ohbwsq-U


"no, no, no... i co mi zrobisz? no chodź! Ups! To tam zapadnia była? Naprawdę?" ;p
Kašlem na to a půjdem přes mlhu ..;P

Offline Pilot_613

  • Wtajemniczona
  • ***
  • Wiadomości: 1958
  • ...ja to rozchodzę ;P
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #9564 dnia: Maja 31, 2018, 12:23:03 am »
[Proszę potraktować jako DOPIS]

I chciałbym tak ja, o historii.... = ale zbyt chyba za leniwy już jestem żeby choć spróbować - ...no tak ;)
"Wszystko już było i dawno zostało........ :D"
Nie ze wszystkim się zgadzam merytorycznie - Hallo!  xhc

https://www.youtube.com/watch?v=2Tu_MMtizPk
Kašlem na to a půjdem přes mlhu ..;P

Offline Parabola

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 5538
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #9565 dnia: Czerwca 04, 2018, 09:08:07 am »
Zaśmiecię Pilowi wątek  :P

Siedzę w Instytucie od bladego świtu bo mam scyntygrafie
Na wstępie dostałam numerek do łapy ! A to pomyślałam żebym wiedziała która jestem w kolejce do badania  ;D
Ale okazało się że nie wołają po nazwisku jak dotychczas tylko wzywają  numerek  ::((

Ochrona danych osobowych  :oklaski:;D
To nic że jak wzywali do podania izotopu do pokoju obok to wszystko było słychać  xhc imię, nazwisko i datę urodzenia  xhc

Tajemnica jak fiks  >:D
listopad 2003 rak piersi prawej carcinoma metaplasticum, carcinoma planoepitheliale  akeratodes.
G-2 T1NoMo trójujemny, zabieg oszczędzający.
6 chemii CMF i radioterapia.
IO Kraków Garncarska

Offline DanaPar

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 10911
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #9566 dnia: Czerwca 04, 2018, 09:51:25 am »
Podobnie jak z kartą auta. Sprzedajesz komuś, ten kolejnemu, a książeczce, która przynależy do auta, wszystkie dane właścicieli  ::((
Carcinoma introductale G3: mamotom 22.09.05.
4 x AT
mastektomia + 22 węzły (2 zajęte): 2.01.2006
4 x AC
radioterapia 50,0 Gy w 25 frakcjach
ER-, PR-, HER +++

Offline Pilot_613

  • Wtajemniczona
  • ***
  • Wiadomości: 1958
  • ...ja to rozchodzę ;P
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #9567 dnia: Czerwca 04, 2018, 07:15:44 pm »
Zaśmiecię Pilowi wątek  :P

Siedzę w Instytucie od bladego świtu bo mam scyntygrafie
Na wstępie dostałam numerek do łapy [...[

A tam
a tam
zaraz... ;p

Siedzimy se z juniorem - już wtedy trudnym do okiełznania i broniącym się przed kolejnym spodziewanym zabiegiem... - KILKA GODZIN - w OGÓLNEJ poczekalni gdzie imiennie wywołują do danego gabinetu po nazwisku np. ofiary gwałtu ... no ludzie! Wśród ciekawskich spojrzeń wstaje i idzie dziewczynka...
Po tych kilku godzinach przechodząca 'piguła' pamiętająca akcję z juniorem zapytała:
"Państwo jeszcze tu czekają? Przecież to badanie odwołane. Nic nie wiecie?"
...
Kašlem na to a půjdem přes mlhu ..;P

Offline lulu

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 8007
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #9568 dnia: Czerwca 04, 2018, 09:09:09 pm »
 :o :o :o
31.12.2007 amputacja piersi prawej metodą Pateya
Carcinoma mammae, G2, ER+, PGR+, HER2-
Przez 5 lat kolejno Tamoksifen, Egistrozol, Mamostrol
Po ponad 7 latach rak piersi lewej
21.08.2015 amputacja piersi lewej
ER-, PR-, HER2+++
4xAC i rok Herceptyna

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #9569 dnia: Czerwca 04, 2018, 09:55:44 pm »
Przecież to badanie odwołane. Nic nie wiecie?"
...

jpr....  >:(
Normalnie zabić to mało  :-X

A to wywoływanie po nazwisku i to całe rodo.... czyli bez nazwisk... Wiem, to co innego niż wywoływanie ofiar gwałtu - okropność  :(
Ale  w piątek byłam u doktorki od palca, co mi się przy nim paznokieć popsuł, bo jakaś pańcia manicurzystka mnie skaleczyła, fuj... I poszłam do doktorki, bo może to bakteria a może i grzyb - niech sprawdzi i zaodynuje coś, bo moje metody nie dają rady. Tak więc siedzę w kolejce umówiona na konretną godzinę, ale opóźnienie jest. Siedzę spokojnie, czytam sobie książkę. Drzwi gabinetu się otwierają i słuchać: pani Agnieszka? No to zaczynam składać książkę do torebki, ale widać jakaś inna Agnieszka też była, bo jakas pani się podrywa i wbiega do gabinetu. Przecież się przepychać nie będe wypytując o nazwisko. Myślę: doktorka sprawdzi w środku, nie?
Gdy przyszła moja godzina - wchodzę. Doktorka otwiera moją kartę w komputerze i pyta: zagoiło się? Co? - się pytam. No te obtarcie w okolicy sromu - słyszę w odpowiedzi...  :-X
Hm... Okazało się, że tamta pani weszła na moje dane, i to zapewne nie pierwszy raz  >:( To jeszcze nic; pani dr wykasowała moją kartę z danych tamtej pani, wpisała moje i niby bylo ok. Ale po godzinie od wizyty dostaję powiadomienie mailem, że jestem umówiona na zabieg ginekologiczny  :o Ja? No ja - dane się zgadzają. Zadzwoniłam, wyjaśniałam. Ale dalej okazuje się, że tamta, co na moje dane dostała skierowanie, to nikt nie wie - kim ona jest? Bo to nie była kolejna pacjentka, bo tamta się odnalazła, a ja mam w systemie zapis, że od dermatologa (sic?!) mam skierowanie na wypalanie kurzajki na sromie  :o ::((
I tak to z tym rodo jest  :'( Ochrona danych spowodowała, że mam zapapraną kartotekę  >:D