Autor Wątek: Porozmawiajmy o niczym :)  (Przeczytany 1191267 razy)

Offline Pilot_613

• Wtajemniczona
  • ...ja to rozchodzę ;P
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #9960 dnia: Czerwiec 29, 2020, 08:59:48 am »
"Oniczym" = kawo? ciewo? "Oniczyma" ;p

- posłuchaj mnie! musimy porozmawiać!
- To Ty posłuchaj mnie! I czego beczysz? Ej?!
- nie uda się! posłuchaj mnie! za czwartym razem się nie uda! Kasy mamy tyle, że...
zrób co obiecałeś, jedźmy i otwórzmy knajpkę - tak? PROSZĘ!
- Spox mała - nic nie qmasz - za trzecim razem się nabrali, że go nie będzie i co? :D
- Jedźmy! Proszę! Już dość! Nie nabiorą się już na to. Musisz też wiedzieć jeszcze o czymś.. Słuchaj mnie!   
- Dość? Nigdy dość! Uwierzą w czwarty raz? Nie! No to robimy! Tak samo = dajesz mała swoje role, no!
- męski wygląd, ubezpieczenie wejścia, zakładnicy pod bronią, ewakuacja kasy, osłona odwrotu. Najszybciej!
- to w czym kłopot mała? ;) :D

..w tym czasie np. w Kinszasie.. ;p

I ofifista tak to nie brzmi, ale oddaje klimat, tak?:

Ze względu na bardzo duże zagrożenie kolejnego błyskawicznego ataku na kolejny bank przez tą samą grupę przestępczą -
nasi analitycy sugerują, że zostanie ten zamach przeprowadzony dokładnie w stylu poprzednich -
prawdopodobieństwo 73% - ale inna, odmienna, NIETYPOWA forma zamachu + broń ma 40%.
Niniejszym ZARZĄDZAM podległym delegaturom:

Tajne:

Skrycie, pilnie NATYCHMIAST:
- zabezpieczyć nakazy sądowe, służbę prawną z odpowiednimi dokumentami i skierować wg rozdzielnika;
- wyznaczyć do potencjalnych wskazanych banków po 2 agentów;
- wyznaczyć do zagrożonych wskazanych banków po 3 agentów;
- teren zabezpieczyć wstępnie, jak poniżej.

Skrycie, pilnie:
- pod pozorem ćwiczeń, z wykorzystaniem mediów, uruchomić na ww. terenie SWAT, policję
- SWAT zaczeka na rozkaz ale policjanci będą ciekawi = puścić ich na POSZUKIWANIA możliwości napadów na banki
- uruchomić informatorów = wzbudzić niepokój, że nie wiedzą co się groźnego na ich terenie dzieje
- skierować patrole, helikoptery pod pozorem podejrzenia wzmorzenia ruchów gangów
- maksymalnie NAKRYĆ i przytłoczyć
- meldować NATYCHMIAST! o czymkolwiek - centrala Wasza przekieruje w odp. miejsce

- Nie słuchasz mnie! Idioto! JESTEM W CIĄŻY! TWOJE DZIECKO - O! Tu! Tu!
Rób sobie ten skok sam!
- ...Yyyy czyli spadamy?
- Ja nie pozwolę ucierpieć SWOJEMU DZIECKU! A Ty? Rób co chcesz!

...i żyli długo i szczęśliwie - tyle, że w strachu ;p  ..aż znalazło ich FBI i...

...ZAPROPONOWAŁO OCHRONĘ wzamian za zeznania... ;) :D
Kašlem na to a půjdem přes mlhu ..;P

Offline Pilot_613

• Wtajemniczona
  • ...ja to rozchodzę ;P
« Odpowiedź #9961 dnia: Czerwiec 29, 2020, 10:55:03 am »
"Oniczym" = kawo? ciewo? "Oniczyma" ;p

- posłuchaj mnie! musimy porozmawiać!
- To Ty posłuchaj mnie! I czego beczysz? Ej?!
- nie uda się! posłuchaj mnie! za czwartym razem się nie uda! Kasy mamy tyle, że...
zrób co obiecałeś, jedźmy i otwórzmy knajpkę - tak? PROSZĘ!
- Spox mała - nic nie qmasz - za trzecim razem się nabrali, że go nie będzie i co? :D
- Jedźmy! Proszę! Już dość! Nie nabiorą się już na to. Musisz też wiedzieć jeszcze o czymś.. Słuchaj mnie!   
- Dość? Nigdy dość! Uwierzą w czwarty raz? Nie! No to robimy! Tak samo = dajesz mała swoje role, no!
- męski wygląd, ubezpieczenie wejścia, zakładnicy pod bronią, ewakuacja kasy, osłona odwrotu. Najszybciej!
- to w czym klopot mała? ;) :D

..w tym np. czasie w Kinszasie.. ;p

I ofifista tak to nie brzmi, ale oddaje klimat, tak?:

Ze względu na bardzo duże zagrożenie kolejnego błyskawicznego ataku na kolejny bank przez tą samą grupę przestępczą -
nasi analitycy sugerują, że zostanie ten zamach przeprowadzony dokładnie w stylu poprzednich -
prawdopodobieństwo 73% - ale inna, odmienna, NIETYPOWA forma zamachu to + broń = na 40%.
Niniejszym ZARZĄDZAM podległym delegaturom:

Tajne:

Skrycie, pilnie NATYCHMIAST:
- zabezpieczyć nakazy sądowe, służbę prawną z odpowiednimi dokumentami i skierować wg rozdzielnika;
- wyznaczyć do potencjalnych wskazanych banków po 2 niejawnych agentów;
- wyznaczyć do zagrożonych wskazanych banków po 3-4 niejawnych agentów ze wsparciem jawnym wg. załącznika;
- teren zabezpieczyć wstępnie wg. załącznika.

Skrycie, pilnie:
- pod pozorem ćwiczeń, z wykorzystaniem mediów, uruchomić na ww. terenie SWAT, policję
- zmotywować lokalną społeczność w ramach czujności obywatelskiej/sąsiedzkiej itp.
- uruchomić informatorów = wzbudzić niepokój, że nie wiedzą co się groźnego na ich terenie dzieje
- skierować patrole, helikoptery pod pozorem podejrzenia wzrostu aktywności ruchów gangów/ćwiczeń/ festynów
- maksymalnie nakryć i przytłoczyć
- meldować NATYCHMIAST! o czymkolwiek - centrala Wasza przekieruje w odp. miejsce

- Nie słuchasz mnie! Idioto! JESTEM W CIĄŻY! TWOJE DZIECKO - O! Tu! Tu! Rób sobie ten skok sam!
- ...Yyyy czyli spadamy?
- Ja nie pozwolę ucierpieć SWOJEMU DZIECKU! A Ty? Rób co chcesz!

...i żyli długo i szczęśliwie - tyle, że w strachu ;p  ..aż znalazło ich FBI i...

...ZAPROPONOWAŁO OCHRONĘ w zamian za zeznania... ;) :D

Offline Pilot_613

• Wtajemniczona
  • ...ja to rozchodzę ;P
« Odpowiedź #9962 dnia: Lipiec 07, 2020, 05:15:03 pm »
Big_sorki za "podwójne' powyżej - net kaszlnął był na starym złomie.

O niczym więc - tak dla odmiany ;)
(przeklejka z fujzbuka, tak)

"Idź na wybory!

Coraz bardziej mi_się podoba pomysł o JEDNEJ kadencji prezydenckiej z możliwością, owszem, kolejnej - ale nie_z_marszu.
Jeśli można "odbyć" kadencje dwie za jednym podejściem, to jest sprafom_ofifistom, że:
- pierwsza kadencja to spłacanie długów i "zasłużenie" na poparcie w drugiej;
- poparcie w starcie do drugiej jest uwarunkowane takimi postępkami z pierwszej, że teoria o tym, że NIBY w drugiej prezydent wreszcie już jest samodzielny bo nie musi zabiegać o reelekcję jest ...ciekawa ;)
Ergo:
- skrócić jw. i w pakiecie ostatnią kadencję połączyć z pierwszą ;) ;
- siły polityczne, wszelkie możliwe grupy nacisku (z np. NAJ_teorii_spiskowych ;p ) dobrze się zastanowią zanim poprą... ;
- obywatele będą wiedzieć, że prezydent nie musi spłacać politycznych długów i celem jego kadencji nie jest reelekcja;
- jeśli się dobrze spisze (sic!) to będzie mógł wystartować "pojutrze" - i zostanie znowu wybrany...

Sie_mię podoba to ;)

(i tak! budiet' anegdot' ;) )
Franklin Delano Roosevelt rządził był USA jak Ramzes Wielki (starożytni Egipcjanie rodzili się i umierali całymi pokoleniami z jednym_jedynym władcą na tronie) przez CZTERY kadencje - wszystkie resztki swych sił, do ostatnich swych dni, skupiał JEDYNIE na wygraniu kolejnych wyborów...

Idź na wybory!"

Offline Pilot_613

• Wtajemniczona
  • ...ja to rozchodzę ;P
« Odpowiedź #9963 dnia: Lipiec 11, 2020, 05:26:50 am »
o niczym...
bo o czym tu po 80_latach NORMALNI ludzie przeca gadają?  xhc

O tak! Jeszcze, jeszcze! Mmmm! Bardziej i szybciej! Cudownie..! Jeszcze mocniej!
- ...Tylko, wie Pan, że trzeba zwrócić mi Z NAWIĄZKĄ? Jak za co? Za ten garnitur mój zniszczony przy wyciąganiu mnie sprzed pędzącej ciężarówki...

80_lecie umownego rozpoczęcia "Bitwy o Anglię"

[pojęcia nie mam czy obrazek we_w_tle będzie - funkcja "podgląd" nie działa ;) ]

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/107455061_959771621134485_8564801305619474343_o.jpg?_nc_cat=108&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=jhXAuoqMIGEAX9nYrHH&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&_nc_tp=7&oh=0db586881050c68fa986a91c570369bc&oe=5F2D9AA2