Autor Wątek: Porozmawiajmy o niczym :)  (Przeczytany 1781582 razy)

Offline Pilot_613

  • Wtajemniczona
  • ***
  • Wiadomości: 1958
  • ...ja to rozchodzę ;P
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #10005 dnia: Maja 04, 2021, 11:00:56 pm »
..nic = nic (do jw?)

= i tu  ...


Kašlem na to a půjdem přes mlhu ..;P

Offline Pilot_613

  • Wtajemniczona
  • ***
  • Wiadomości: 1958
  • ...ja to rozchodzę ;P
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #10006 dnia: Maja 09, 2021, 12:10:14 am »
... \
;)

...TU, myśl, ż byl znudzony, mocno koljnym wywiadm w bibliotc koljnj ...lub mocno wcity.
i tak go lubi

[TAK DZIAŁA KOM BZ KLAWISZY:      ...:)]

https://www.youtube.com/watch?v=o7FOjaIv3P8

taaa...

Kašlem na to a půjdem přes mlhu ..;P

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #10007 dnia: Maja 09, 2021, 12:44:52 pm »
o niczym
[https://www.youtube.com/watch?v=IsgGVwna5ak] skoro zero odzewu ;p
zaszczepiony - nie było AstrZen więc Zbez_pytaniania podpisałem byłem śmiało  Pfajzajera [nawet TAM w kolejce mówili, że lepsza!]
A opuchnięta boli tylko gdy się "pomaca", ręką rusza, wstaje, siada, przewraca ze zboku na ze zbok, odpala brykę ..nie wiem czy zgłaszać post-objawy - oj, oj, doprawdy! ;p ... ;p

Szczepiona wczoraj drugi raz Pfizerem....Objawy przy pierwszym i drugim szczepieniu takie same....Ale na prawej ręce leżeć nie da się....Za dwa tygodnie odwiedzę brata.... :-*

Offline Basia75

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 1861
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #10008 dnia: Maja 10, 2021, 11:32:15 am »
Ja z małżem tak samo jak Pilot,3.05 mieliśmy mieć Astrę ale na miejscu (Narodowy) okazało się że jest Pfizer.Dla nas jeszcze lepiej,szybko poszło,tylko ręka trochę potem bolała.7.06 kolejna dawka.
Covida nie mieliśmy,wszyscy wokoło wcześnie czy później złapali a my się uchowaliśmy - pewnie to zasługa maseczek bo sama szyłam  xhc
Szczęścia nie można kupić.Ale można je sobie urodzić.:)

Offline lulu

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 8007
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #10009 dnia: Maja 10, 2021, 11:41:52 am »
... \
 ;)

...TU, myśl, ż byl znudzony, mocno koljnym wywiadm w bibliotc koljnj ...lub mocno wcity.
i tak go lubi

[TAK DZIAŁA KOM BZ KLAWISZY:      ... :) ]

https://www.youtube.com/watch?v=o7FOjaIv3P8

taaa...
Ale fajnie oglądało się
31.12.2007 amputacja piersi prawej metodą Pateya
Carcinoma mammae, G2, ER+, PGR+, HER2-
Przez 5 lat kolejno Tamoksifen, Egistrozol, Mamostrol
Po ponad 7 latach rak piersi lewej
21.08.2015 amputacja piersi lewej
ER-, PR-, HER2+++
4xAC i rok Herceptyna

Offline Pilot_613

  • Wtajemniczona
  • ***
  • Wiadomości: 1958
  • ...ja to rozchodzę ;P
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #10010 dnia: Maja 11, 2021, 06:35:30 pm »
Yyy
y++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++i++++++++i+++++++++++++++++++y...

Odzyskałm klaw
= yyy... [al si ochwaliłm... :d]
TI



+II
ok, dość [a to działa!] ...faaa!! = ni działa.. ) TAAAA...
Kašlem na to a půjdem přes mlhu ..;P

Offline lulu

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 8007
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #10011 dnia: Maja 19, 2021, 12:42:32 am »
Jak na takie duże odzyskanie, to mało tekstu.  xhc
31.12.2007 amputacja piersi prawej metodą Pateya
Carcinoma mammae, G2, ER+, PGR+, HER2-
Przez 5 lat kolejno Tamoksifen, Egistrozol, Mamostrol
Po ponad 7 latach rak piersi lewej
21.08.2015 amputacja piersi lewej
ER-, PR-, HER2+++
4xAC i rok Herceptyna

Offline Pilot_613

  • Wtajemniczona
  • ***
  • Wiadomości: 1958
  • ...ja to rozchodzę ;P
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #10012 dnia: Czerwca 09, 2021, 05:27:16 am »
Jak na takie duże odzyskanie, to mało tekstu.  xhc
Kuszenie mnie na WIĘCEJ TEKSTU kończy się najczęściej dłuuuuuugim czytaniem --> to właśnie zapewnić chciałaś byłaś koniecznie kolejnym zerkaczom_tu ..? ;P


1. Mam na klawę wy... - podpiąłem klawikord Zbezprzewodowy - pestka USB i ........już ;P ;
2. Faktycznie druga dawka może nie taka jak opisują, że tam leżą w malignie po 4 dni nietomni  ......ja tylko 2, ale za to nie wiem w co się drapać :D ;
3. Tego samego dnia gdy wróciłem z 2 dawki z Narodowego nie udało się pojechać na Stadion Legii (żona,  ech..) - pojechalim więc  z juniorem w ramach "szczepimy_się" do Wawra, spisał się świetnie on, bo obsługa na MAX profesjonalna (pielęgniarka wiedząc, że ma do czynienia z autystykiem po prostu słuchała rodziców i realizowała "pobieranie krwi", widział igłę i wkłucie ale czekał na... - i już_prawie, 15 min. na ławeczce z widokiem na BP, gdzie mama spełniła marzenia o ciastku migdałowym )

4. Po resecie - zanim tu trafiłem SZUKAJĄC - przeczytałem sobie wątek na forum obok, MPP = Muzyka Podszyta Poezją - odsłuchałem tylko 17 audycję .......fajnie, że są :-)


Kašlem na to a půjdem přes mlhu ..;P

Offline lulu

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 8007
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #10013 dnia: Czerwca 10, 2021, 12:30:22 am »
No to ja miałam chyba obie placebo, bo zupełnie bez skutków ubocznych. Chłop zaliczył dreszcze, gorączkę oba razy.
31.12.2007 amputacja piersi prawej metodą Pateya
Carcinoma mammae, G2, ER+, PGR+, HER2-
Przez 5 lat kolejno Tamoksifen, Egistrozol, Mamostrol
Po ponad 7 latach rak piersi lewej
21.08.2015 amputacja piersi lewej
ER-, PR-, HER2+++
4xAC i rok Herceptyna

Offline Pilot_613

  • Wtajemniczona
  • ***
  • Wiadomości: 1958
  • ...ja to rozchodzę ;P
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #10014 dnia: Czerwca 14, 2021, 08:32:27 pm »
No to ja miałam chyba obie placebo, bo zupełnie bez skutków ubocznych. Chłop zaliczył dreszcze, gorączkę oba razy.

1. Złego licho nie bierze;
2. Facet wzywa księdza, rodzinę i adwokata_do_testamentu przy temp. 37,4 - bo właśnie umierać zaczyna, a kobieta ogarniająca dokoła WSZYSTKO mówi "cieplej mi jakoś dziś? - ale to lato idzie zapewne" ;p - nowina jakowaś?;


3. "Nic się nie stało! Polacy nic się nie stało!" ........Nie znam się NADAL na KOPANEJ_PIŁCE, ale żeby TAK uparcie_NADAL - nic_robić i na koniec uparcia tego: UPARCIE nie_podawać_Lewandowskiemu ...no ALE, no tak! ...po wypracowaniu akcji? Musiał pomagać Lewy OBRONIE! ...takie tam... Kibice dojechali i se pokibicowali.

Obstawiał ktoś?  xhc ztx bxu

Nie ma strachu NADAL: "Nic się nie stało! Polacy nic się nie stało!" + TRADYCYJNIE: "mecz otwarcia, mecz o wszystko i mecz o honor" [żona mi to dziś pokazała ze smartfona jako................NOWINKĘ - khhh...]
Kašlem na to a půjdem přes mlhu ..;P

Offline Pilot_613

  • Wtajemniczona
  • ***
  • Wiadomości: 1958
  • ...ja to rozchodzę ;P
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #10015 dnia: Czerwca 19, 2021, 09:22:08 pm »
....znowu mnie wytnie?
Z "i o niczym" hę?


No to szybko:
Zaczęło się... (tu się nic nie zmieniło ;p )
 I był skandal z wygwizdaniem hymnu Szkotów przez trybuny angolskie...


Ktoś pamięta, kiedy polscy kibice nagrodzili owacjami hymn rosyjski? Ruscy zgłupieli licząc na wrogość...
..takie tam

;-) +  ztx

Kašlem na to a půjdem přes mlhu ..;P

Offline Pilot_613

  • Wtajemniczona
  • ***
  • Wiadomości: 1958
  • ...ja to rozchodzę ;P
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #10016 dnia: Czerwca 19, 2021, 11:38:38 pm »
Szczęsny by tego karnego by nie obronił był - ...ale był blisko TAK,  że... (gdyby nie słupek tak trafiony, to by PRAWIE obronił = świetny strzał i ...wyczucie bramkarza zbezszansowego)
Lewandowski dostawał W TYM MECZU WSPARCIE i podania...
Wreszcie dostał TO...
i TYLE
(całkiem świetnie też sprawdza się kiwając w linii obrony, być może rumieńce wstydu linii obrony i pomocy wystąpiły na lica i "QFAAAAA to my mu mamy podawać podania NA BRAMKĘ a on tu odpierdala ZNOWU naszą robotę na naszym poletku..........co? zróbmy im ichnie OLE!"
Była "Obrona Częstochowy" - ale też "naści piesku kiełbasy"
;-)
Kašlem na to a půjdem přes mlhu ..;P

Offline Pilot_613

  • Wtajemniczona
  • ***
  • Wiadomości: 1958
  • ...ja to rozchodzę ;P
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #10017 dnia: Czerwca 22, 2021, 10:37:49 pm »
0 NICZYM...
(b. długie! OSTRZEGAM! ...a! zaliczenie_PRZECZYTANIA można uzyskać po zadaniu MI tematycznych dwóch pytań z róznych/odległych fragmentów tego txtu - wyłącznie przez e-mail z dowolnej zhakowanej skrzynki dowolnego ministra! ;-P
Jest też ofifista, wersja krótka: na ONET artykuł o 80 rocznicy 22 czerwca - TO KALKA POSTSOWIECKO POWTARZANYCH BZDUR! - przez polskiego historyka, dziś ... więc = no weź!)

...rocznica 22 czerwca ONET artykuł pt. "Jak Stalin chciał dać się oszukać Hitlerowi. 80 lat temu rozpoczęła się operacja "Barbarossa" link: https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/operacja-barbarossa-80-rocznica/qcwyk11,79cfc278 )

BEZ PRZECZYTANIA TEGO (tego jw?)- dalsza lektura jest po prostu BEZCELOWA, bo w tych bredniach jest co znacie od LAT --- JUŻ WSZYSTKO! Howgh! :-)

Najlepsze jest, że dziś można się już TYLKO zapisać na 'njiuseller' = kiedyś można było POLEMIZOWAĆ I KOMENTOWAĆ, potem już tylko z poziomu zalogowanego na FB. Już nie można ;-/ - ...można się zapisać na temu podobne brednie, jedynie :-)

Bo to BREDNIE! To KALKA sowieckiej wersji wysyłanej uparcie na Zachód, tak długo aż została zacytowana przez zapraszanych na sympozja, polowania, odczyty, uroczystości z okazji wydania ich nikomu_indziej_znanych książek w wielotysięcznych nakładach z tantiemą wypłacaną na_dowolnie_wskazane_konto, w nomenklatury_KC_kurortach i_(!)_ - 'PROSZĘ BARRRRDZO! Ależ! Ależ! Patrzcie sami! Co piszą na Zachodzie! MY TYLKO CYTUJEMY ZA ZACHODNIMI SPECJALISTAMI'


Autor bredni jak_wyżej jest wymieniony_pod_tym_czymś:
"Mateusz Raszyński - Absolwent historii wojskowości na Wydziale Historycznym UAM, doktorant i nauczyciel historii. Specjalizuje się w antycznym mennictwie i dziejach Cesarstwa Rzymskiego (do 476 roku). Pasjonat rzymskich monet, historii kobiet, oraz relacji władzy i społeczeństwa. W wolnym czasie członek stowarzyszenia zajmującego się rewitalizacją zabytkowych cmentarzy."

(MOJA OPINIA:
- ZAJĄĆ SIĘ TYM NA CZYM SIĘ ZNA;
- NIE POWTARZAĆ DAWNO OBALONYCH BZDUR...
- ...ABY TYLKO BŁYSNĄĆ
- .............................na ONECIE?
- I BEZ MOŻLIWOŚCI ODPOWIEDZI NA BREDNIE?)

:-)
I... Prawie_już!

Jeden bzdurny cytat, na wielu innych tle, dyskredytuje autora (daty!):
"[...]Nie zmieniło to jednak podejścia do przygotowań obronnych na wypadek ewentualnej agresji niemieckiej, co do której mieli stosunkowo rzetelne dane od wywiadu."
PRZYGOTOWAŃ OBRONNYCH?
NA WYPADEK AGRESJI NIEMIECKIEJ?
(którędy niby ta agresja miała nastąpić ze strony Niemiec WTEDY? - do tego potrzebna jest GRANICA ..... = PAKT, tak! ten! ...zapewnił 'styczność_bojową' ...I MOŻLIWOŚĆ ATAKU, jakiegokolwiego - załóżmy, że Niemieckiego... WTEDY ;-)
A CZERWONI NIBY CO MIELI W PIEŚNIACH? Od 1920 z marszem wsparcia rewolucji w Berlinie?
A potem już dużo skromniej? - tylko Paryż, tiaaaaa....   
Coś się niby zmieniło W ICH DOKTRYNIE? ;-P)
Poproszę mi TEŻ znaleźć z ówczesnych regulaminów RKKA cokolwiek o OBRONIE! ALE! Innego niż coś w deseń np.:
"wobec PROWOKACJI, najbardziej rewolucyjna i najsilniej na Świecie NACIERAJĄCA armia niosąca sztandar wolności aż po...  - ZNISZCZY WRAŻE SIŁY śmiałym, zmasowanym, nieuchronnym, ostatecznym [...] na JEGO WŁASNYM TERYTORIUM"
(bonus można dodać do tej 'OBRONY', że "gdzie stanęła stopa KROSNOARMIEJCA = ..." - TO CZYJA TO JUŻ ZIEMIA? ;-) )

Poproszę o jakiekolwiek inne cytaty z regulaminów 'Czerwonej Armii' (nazwa dla ułatwienia, bo różnie bywało i np. ta weszła w dokumenty dopiero w roku, no..? :-) ), które JAKBY_JAKOŚ_NIE_INACZEJ o obronie mówią niż jak o ....czekaniu na_prowokację i ATAKU_ATAKU_ATAKU ...
"BY ZWIĄZEK NASZ BRATNI OGARNĄŁ CAŁY ŚWIAT!!!" ... :-)


(To odbicia pamiętników - To jw. - tych którzy myśleli, że zostaną CARAMI/POST_STALINAMI - z prawdą ma to tyle wspólnego ILE WSZYSTKO, co dziś np. mówi Prezydent Putin - POST_CAR FAKTYCZNY - słyszę zaprzeczenia?... Halo!?)


Za długie, wiem, żem przegiął był zapewne - Sorry!?  xhc

No ale mnie ...porusza? ...gdy ktoś podpierając się monetą_rzymską - właśnie NIE WIEM DLACZEGO kalkuje stare bzdury, firmując swoim nazwiskiem to?
Ktoś NA PEWNO ma kontakt z kimś z Onetu - i poda dalej ;-)

(zawsze istnieje TEŻ możliwość zhakowania jego kszyfnki_poftofej i jujawniego projektu najnofszejnej powieści sci/hist... )


....zachęcać NADAL do injekcji psze! (obecnie tych antycovidowych)
Kašlem na to a půjdem přes mlhu ..;P

Offline Pilot_613

  • Wtajemniczona
  • ***
  • Wiadomości: 1958
  • ...ja to rozchodzę ;P
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #10018 dnia: Lipca 04, 2021, 01:52:16 pm »
O niczym...

(żona z juniorem dotarła w góry - ja tu siedzę ZBEZ pilnowania kawy itd. i!)

Nadstawiłem uszu gdy w audycji przełączono się na przemówienie Prezesa.
... Nie zawiodłem się :-)
Gdy Prezes zapowiedział że "teraz odśpiewamy" cała ma uwaga już była skupiona na "tym projekcie".
... Nie zawiodłem się 2 :-)
Realizator dźwięku ZNOWU się spóźnił z wyłączeniem Prezesowi mikrofonu i dane było wszystkim odsłuchać śpiewanie hymnu przez Prezesa = niezawodny nadal jak "kałasznikow" :-)
... Nie zawiodłem się 3 :-)

Drogo nie sprzedam ;-P tego, co automatycznie wpadło do WIELU głów jednocześnie,
...ponownie:

- 1. Pojawił się NOWY DZWONEK DO TELEFONÓW (pewnie już do pobrania);
- 2. To pewny pomysł na platynową płytę = Hymn RP wykonany w duecie Górniak/Kaczyński (11-14 zapętlonych wykonań z promocyjnym hasłem: "NIE ZAŚNIESZ ZA KÓŁKIEM!)"
:-)
Kašlem na to a půjdem přes mlhu ..;P

Offline lulu

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 8007
Odp: Porozmawiajmy o niczym :)
« Odpowiedź #10019 dnia: Lipca 14, 2021, 09:12:32 pm »
No chyba jednak takiego dzędzenia to ja nie chcę.
31.12.2007 amputacja piersi prawej metodą Pateya
Carcinoma mammae, G2, ER+, PGR+, HER2-
Przez 5 lat kolejno Tamoksifen, Egistrozol, Mamostrol
Po ponad 7 latach rak piersi lewej
21.08.2015 amputacja piersi lewej
ER-, PR-, HER2+++
4xAC i rok Herceptyna