Autor Wątek: push-up amazonkowy  (Przeczytany 12386 razy)

Offline aquila

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4189
Odp: push-up amazonkowy
« Odpowiedź #30 dnia: Grudnia 17, 2014, 04:57:49 pm »
ojtam od razu odbiło ;) nie ma nic złego w tym, że chce się wyglądać dobrze (o ile nie staje się to obsesją of_kors)
tylko nie zgadzam się z tym, że 30 z hakiem to ostatnia okazja, żeby wyglądać dobrze, nie czeba daleko szukać zresztą, parę koleżanek z forum dowodzi, że można wyglądać dobrze i po czterdziestce i po piędziesionie ;)
(tylko że dobry wygląd wymaga poświęceń, wczoraj np rozharatałam se palucha otwierając ampułkę z kolagenem, ech czeba się nacierpieć coby być piękną  xhc xhc)



Offline Mirusia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7138
Odp: push-up amazonkowy
« Odpowiedź #31 dnia: Grudnia 17, 2014, 07:53:38 pm »
Nooo............ :0ulan:.......... dobrze, że aquila włączyła się w ten dyskurs, nt.:
... tylko nie zgadzam się z tym, że 30 z hakiem to ostatnia okazja, żeby wyglądać dobrze...

Przynajmniej ja nie muszę się odnosić i grzmieć  ;)

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: push-up amazonkowy
« Odpowiedź #32 dnia: Grudnia 17, 2014, 09:16:19 pm »
Cholera ,a ja myślałam ,ze majac te 50 lat z dużym hakiem tez można wyglądac nieźle! xhc ;)
Słoneczniku migiem zapisuj się już do kolejki na rekostrukcję- tobie to konieczne jak powietrze!
Ja całe zycie nosiłam dekolty, szczególnie pamiętam moje koronkowe ( sama projektowałam) sukienki . I miałam śliczną czerwoną niby pod szyję ze stojeczką ,a na dekolcie wycięte okienko z którego wystawały góry " "jabłuszek" .  :D Chyba wyżyłam się w tym zakresie dość mocno , dlatego utrata samej piersi w w wieku 47 lat nie była dla mnie az tak bardzo traumatyczna. Traumą była sama choroba.
Zapewniam się słoneczniku jeszcze możesz wyglądac baaaaaaardzo atrakcyjnie! to całkiem proste - dbac o siebie , ubierać odpowiednio ( nawet w obcisłym golfie można wyglądac sexi) i najlepiej zrekonstruuj się iobys tylko była potem w pełni zadowolona. Chcieć to móc- więc działaj  :0ulan:
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline słonecznik

  • Rozeznana
  • *
  • Wiadomości: 485
Odp: push-up amazonkowy
« Odpowiedź #33 dnia: Grudnia 17, 2014, 09:49:25 pm »
dzięki za zrozumienie :) jesteście kochane :)  :-* :-* :-*
aaa co do wyglądania dobrze teraz to ja nie miałam namyśli nikogo innego poza mną samą :) bo wy wyglądacie tak,  ze wow :)
będę działać :D  :-*