Autor Wątek: Między Polską a Austrią  (Przeczytany 253190 razy)

Offline hamak

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 9926
Odp: Między Polską a Austrią
« Odpowiedź #1560 dnia: Stycznia 01, 2018, 05:26:04 pm »
Wylatuję w niedzielę, 7-go.
7-go? Znaczy się już tera, w styczniu :o Coś mi się luty tłukł po łbie.
Diagnoza: rak piersi (carcinoma ductale invasium)
Leczenie:
1-sza mastektomia - 2003r. T2, G2, Er (-), Pgr (-), usunięte węzły chłonne, chemioterapia, radioterapia;
2-ga mastektomia - 2011r. T1, G2, Her2 (-), Er (+), Pgr (+), biopsja węzła wartowniczego (-), hormonoterapia (Tamoxifen)

Offline Perła

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4867
Odp: Między Polską a Austrią
« Odpowiedź #1561 dnia: Stycznia 01, 2018, 05:38:59 pm »
Ale ja się potem dopisałam na styczeń i na dwa miesiące spadam. Jessssu...Dlatego żem już posr...
rak przewodowy piersi (carcinoma ductale  infiltrans) G2
 operacja oszczędzająca 2009,
 trzy węzły pachowe zajęte,
 chemioterpia 6x AC
 radioterapia
 tamoxifen 5 lat

Offline roza3

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4908
Odp: Między Polską a Austrią
« Odpowiedź #1562 dnia: Stycznia 01, 2018, 05:43:02 pm »
też bym chyba sie objadła na zapas...i opiła...i ..i opaliła  ::((

czyli na dzień kobiet juz wrócisz
  :D
2005-mastectomia piersi prawej, carcinoma ductale invasivum, G II, Bloom II, 13 węzłów usuniętych, w 2 przerzut, chemioterapia, trójujemna
2015-mastectomia piersi lewej-profilaktyczna z powodu brca1

Offline Perła

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4867
Odp: Między Polską a Austrią
« Odpowiedź #1563 dnia: Stycznia 01, 2018, 05:56:57 pm »
Taaa 6-tego marca.
rak przewodowy piersi (carcinoma ductale  infiltrans) G2
 operacja oszczędzająca 2009,
 trzy węzły pachowe zajęte,
 chemioterpia 6x AC
 radioterapia
 tamoxifen 5 lat

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Między Polską a Austrią
« Odpowiedź #1564 dnia: Stycznia 01, 2018, 06:43:10 pm »
Wylatuję w niedzielę, 7-go. Wypiłam wreszcie ten kokos, nie zachwycił, bo chyba stary był. Tam mam spijać z tych zielonych.
Nic mi nie mówcie...żrę na zapas. I na nalewkach też trochę jadę. Nie, wiem, nie wiem...
Perla ta woda kokosowa jednym bardzo smakuje( to ja :)) innym wcale :) ma charakterystyczny smak i  jest identyczny smak wody z lidla i ze świeżych jakie pijałam w Tajlandii i Kambodży:) na drugi raz wsmakuj się , delektuj, a załapiesz :)  dasz radę, a w końcu świat się nie zatrzyma jak zaczniesz podżerać na wyjeździe coś tam dodatkowo. Wystarczy ,ze  będzie przepiękna sceneria wokół , tak tez można się doładować  i przeżyć przygodę swego życia. POzytywnie się doładowuj!!  :0ulan:
« Ostatnia zmiana: Stycznia 01, 2018, 06:44:43 pm wysłana przez Amor »
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline hamak

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 9926
Odp: Między Polską a Austrią
« Odpowiedź #1565 dnia: Stycznia 01, 2018, 07:43:56 pm »
Perła, a ten post to internet też obejmuje, czy będziesz nam tu systematycznie wysyłać pozytywne i energetyzujące wieści?

Dwa miechy - suuuper :oklaski:
Diagnoza: rak piersi (carcinoma ductale invasium)
Leczenie:
1-sza mastektomia - 2003r. T2, G2, Er (-), Pgr (-), usunięte węzły chłonne, chemioterapia, radioterapia;
2-ga mastektomia - 2011r. T1, G2, Her2 (-), Er (+), Pgr (+), biopsja węzła wartowniczego (-), hormonoterapia (Tamoxifen)

Offline Perła

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4867
Odp: Między Polską a Austrią
« Odpowiedź #1566 dnia: Stycznia 02, 2018, 02:48:49 am »
Chyba internet wykupię z kartą telefoniczną... Najgorzej, jak mi tam nie przypasi i przez dwa miechy będę się mordować  ;) Już mnie jeden gościu rozbawił, bo na zamkniętej, fejsowej stronie zapytał, czy tam są otoczaki, bo on chce ułożyć krąg mocy  :) Zapytałam, czy mamy ze sobą zabrać również miecze świetlne 8)
rak przewodowy piersi (carcinoma ductale  infiltrans) G2
 operacja oszczędzająca 2009,
 trzy węzły pachowe zajęte,
 chemioterpia 6x AC
 radioterapia
 tamoxifen 5 lat

Offline lulu

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 8012
Odp: Między Polską a Austrią
« Odpowiedź #1567 dnia: Stycznia 02, 2018, 08:17:44 am »
Jak by Ci nie pasiło, to lokum masz a żadnej dziwnej jakiejś lojalki nie podpisujesz chyba, więc za własną kasę możesz robić co chcesz.
31.12.2007 amputacja piersi prawej metodą Pateya
Carcinoma mammae, G2, ER+, PGR+, HER2-
Przez 5 lat kolejno Tamoksifen, Egistrozol, Mamostrol
Po ponad 7 latach rak piersi lewej
21.08.2015 amputacja piersi lewej
ER-, PR-, HER2+++
4xAC i rok Herceptyna

Offline Natalia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7185
Odp: Między Polską a Austrią
« Odpowiedź #1568 dnia: Stycznia 02, 2018, 09:34:37 pm »
Oglądałam dzisiaj CZARNO NA BIAŁYM i niestety skóra cierpnie na to co nas czeka.Taka fajna Polska była a tu taki krach!!!
Natalia

Offline Natalia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7185
Odp: Między Polską a Austrią
« Odpowiedź #1569 dnia: Stycznia 05, 2018, 02:49:41 pm »
Stwierdzam ,że nic u nas normalnie załatwić nie można.Kupiłam irygator dentystyczny i to co mi przysłali to taki sch..s za 370 zł ,że nawet nie chce się dotykać.Strumień wody włącza się przy zbiorniku ( nie przy rączce) zachlapałam całą jazienkę i stwierdziłam,że im oddam.Na początku wmawiali mi ,że takie g..no zamówiłam .Dyskusje itp i jak paniusi spytałam o nazwisko i dokładny adres firmy okazało się ,że mogę odesłać ztx ztx.Do tego firma T-Mobile obciążyła mnie trzema SMS premium ( których nie mogłam wysłać-taką informację dostałam) po 25 zł za sztukę.Gdy poprosiłam o formularz zakończenia umowy-NAGLE dało się!!!! Stwierdzili ,że chcą wynagrodzić mi za stracone nerwy ::(( ::(( Ten kraj nie jest normalny!!!!
Natalia

Offline danuta

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 3459
Odp: Między Polską a Austrią
« Odpowiedź #1570 dnia: Stycznia 06, 2018, 12:30:10 pm »
Cos w tym jest, wszędzie króluje cwaniactwo, chec naciagniecia klienta. Ja teraz bede wyciagac obie babcie, czyli tesciowa i moja mame z dwoch paskudnych firm telekomunikacyjnych.Obie zostaly naciągnięte na przejscie do nich nieuczciwie na dwa i trzy lata. W marcu obie umowy sie koncza, wiec juz pisze pisma wypowiadajace.Oczywiscie w umowie sa zapisy o automatycznym odnowieniu sie umow. Natomiast corka kupila w listopadzie w znanej sieciowce kurtke.Po niedlugim uzywaniu okazalo sie, ze piora wylaza wszystkimi stronami, spodem i gora i to bardzo intensywnie.Reklamowala w sklepie i po paru dniach(co sugeruje, ze nikt tym sie nie zajął z centrali) odmowili i jeszcze pani byla bardzo niemila, zeby nie powiedziec bezczelna.Corka napisala do centrali, opisala sytuacje na fejsie i jak byli u nas dostala maila z przeprosinami i zaproszeniem do wymiany.
Ale ile nerwow i czasu ja to kosztowalo!
6 x AT
mastektomia 2005
radioterapia
hormonoterapia

Offline renifer

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 1536
Odp: Między Polską a Austrią
« Odpowiedź #1571 dnia: Stycznia 06, 2018, 06:44:28 pm »
Ciekawe czy to ta sama sieciówka, z której i ja miałam taką kurtkę. Tyle że mnie cierpliwości nie starczyło i odpuściłam...
Naciąganie jest wstrętne, a niestety starsi ludzie podatni :(
Rak piersi przewodowy inwazyjny wieloogniskowy, hormonozależny, HER-ujemny, G1 (T1cN1aM0)
chemioterapia przedoperacyjna:  FEC, Taxotere
mastektomia prawostronna: 05.2014
radioterapia, hormonoterapia (Nolvadex, Zoladex)

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Między Polską a Austrią
« Odpowiedź #1572 dnia: Stycznia 06, 2018, 06:47:31 pm »
przeważnie tak jest, najpierw próbują spławić człowieka bo udowodnione, że część odpuści, przestanie walczyć
a jeśli dalej się drąży ( tylko trzeba to wiedzieć i nastawić się na spokój ) ostatecznie najczęściej zwracają pieniądze lub towar, przerabiałam to wielokrotnie
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline danuta

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 3459
Odp: Między Polską a Austrią
« Odpowiedź #1573 dnia: Stycznia 07, 2018, 12:05:47 am »
Reniferku promod
6 x AT
mastektomia 2005
radioterapia
hormonoterapia

Offline Natalia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7185
Odp: Między Polską a Austrią
« Odpowiedź #1574 dnia: Stycznia 10, 2018, 11:30:27 am »
Mam pytanie ,koleżanka lekarka poinformowała mnie,że dla pacjenta powyżej 80 roku życia istnieją tzw prewencyjne wizyty domowe 1 x w miesiącu.Byłam dziś w przychodni mamy i lekarka poinformowała mnie.że nic takiego nie istnieje.Ponieważ wyjeżdżam na 1-1,5 roku czułabym się lepiej ,gdyby takie wizyty były realizowane.Czy jest wam coś o tym wiadomo?
Natalia