Autor Wątek: Między Polską a Austrią  (Przeczytany 253062 razy)

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Między Polską a Austrią
« Odpowiedź #300 dnia: Kwietnia 13, 2015, 10:42:37 am »
Prześliczna ta twoja wnusia! :) Wiem , jaka jesteś szczęsliwa!
Dobrze ,że dużo chodzisz ,spacerujesz, wędrujesz  macie takie wspaniałe, przygotowane  trasy! W Alpach zimowych zakochana jestem od wielu lat , ale od paru lat jeździmy także latem - moja miłość jest jeszcze większa! Ciesz się życiem! :-*
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline Natalia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7185
Odp: Między Polską a Austrią
« Odpowiedź #301 dnia: Kwietnia 13, 2015, 10:52:06 am »
Dzięki Amorku.Masz rację ,moja wnusia dopełniła moje szczęście.Dla mnie jest najśliczniejszym dzieckiem Świata- wpadłam po uszy.
Co do Alp też je kocham,te widoki ze szczytów dodają sił i zapomina się o wysiłku podczas wchodzenia.Zresztą Austria cała jest śliczna i ciągle mam rozdarte serce gdzie chciałabym mieszkać
Natalia

Offline ptaszyna

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 3540
Odp: Między Polską a Austrią
« Odpowiedź #302 dnia: Kwietnia 13, 2015, 05:45:19 pm »
Natalko, chyba masz podarte serce  xhc  nie zapominaj jeszcze o wnusi  :-*
rak zrazikowy naciekający częściowo wieloogniskowy, rozproszony  T1N0M0
mastektomia piersi lewej XII 2011, chemioterapia 3 x AC, radioterapia, hormonoterapia

Offline Natalia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7185
Odp: Między Polską a Austrią
« Odpowiedź #303 dnia: Kwietnia 13, 2015, 07:20:35 pm »
Tak Ptaszyno do tego wnusia w Irlandii ,nic tylko plecak i latać a nie bardzo mi się chce ciągle na walizkach być.
Natalia

Offline ptaszyna

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 3540
Odp: Między Polską a Austrią
« Odpowiedź #304 dnia: Kwietnia 13, 2015, 07:42:42 pm »
trudna decyzja Natalko  :-\
rak zrazikowy naciekający częściowo wieloogniskowy, rozproszony  T1N0M0
mastektomia piersi lewej XII 2011, chemioterapia 3 x AC, radioterapia, hormonoterapia

Offline Natalia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7185
Odp: Między Polską a Austrią
« Odpowiedź #305 dnia: Kwietnia 13, 2015, 08:18:06 pm »
Wiem teraz jeszcze daję rade ale za parę lat?
Natalia

Offline Natalia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7185
Odp: Między Polską a Austrią
« Odpowiedź #306 dnia: Kwietnia 15, 2015, 08:20:38 am »
U mnie piękna słoneczna pogoda.Ani jednej chmurki na niebie,zapowiadają ok 24 stopni.Dzisiaj mam tylko homeopatkę,jutro tzw Brustzentrum ( nie wiem po co ,bo przecież przeszłam wszystkie badania na onkologii) a w piątek jade do Innsbrucku odwiedzić znajomą.Przyszły tydzień tylko do piątku i w drogę.Jezioro Bodeńskie 3-4 dni i kierunek Polska.Baardzo się cieszę.Dostałam skierowanie do senatorium i mam nadzieje,że uda mi sie uzgodnić termin na wrzesień..Zapowiada mi się bardzo ruchliwy okres.
Natalia

Offline ptaszyna

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 3540
Odp: Między Polską a Austrią
« Odpowiedź #307 dnia: Kwietnia 15, 2015, 06:14:40 pm »
i super Natalko, nie będziesz miała czasu myśleć i się nudzić, każdą wolną chwilę wykorzystasz na odpoczynek  ztx   
rak zrazikowy naciekający częściowo wieloogniskowy, rozproszony  T1N0M0
mastektomia piersi lewej XII 2011, chemioterapia 3 x AC, radioterapia, hormonoterapia

Offline Natalia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7185
Odp: Między Polską a Austrią
« Odpowiedź #308 dnia: Kwietnia 15, 2015, 07:38:57 pm »
Masz rację ptaszyno,teraz na razie mam po dziurki w nosie lekarzy i chcę jak najszybciej zwyjechać
Natalia

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Między Polską a Austrią
« Odpowiedź #309 dnia: Kwietnia 15, 2015, 07:47:19 pm »
Piękne te twoje miejsce do zycia- nie zmieniaj go, tam naprawdę można wypoczywać!
hmmm Jezioro Bodenskie- 7 lat temu mielismy dwutygodniową objazdówkę . TYdzien nad tym jeziorem, drugi nad Genewskim.! Ile tam do zwiedzania! Cudne miejsca!
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline Natalia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7185
Odp: Między Polską a Austrią
« Odpowiedź #310 dnia: Kwietnia 15, 2015, 07:53:33 pm »
Nad jezioro bodeńskie wybieraliśmy się z mężem,niestety nie udało sie zrealizować planów dlatego teraz tam jadę.Miejsce do życia faktycznie piękne ,ale nie mogę nic na to poradzić ,że ckni mi się za Polską.Polska to też piękny kraj i ma swoje plusy.Długi ciężki okres mam za sobą w Austrii a teraz to tylko tu myślę o lekarzach .W polsce oddycham pełną piersią ,to Polska pozwala mi zapomnieć o chorobie
Natalia

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Między Polską a Austrią
« Odpowiedź #311 dnia: Kwietnia 15, 2015, 07:58:30 pm »
Jakbys poleczyła się w Polsce to szybciutko zatęskniłabys  za Austrią!;) Dobrze ,ze możesz pobyc i tu i tam , tak chyba najlepiej!
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline Natalia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7185
Odp: Między Polską a Austrią
« Odpowiedź #312 dnia: Kwietnia 15, 2015, 08:01:25 pm »
Ja tak czy tak tęsknię.Sama jeszcze nie wiem gdzie jest moje miejsce
Natalia

Offline Natalia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7185
Odp: Między Polską a Austrią
« Odpowiedź #313 dnia: Kwietnia 16, 2015, 11:28:00 am »
Jestem po wizycie w Brust Zentrum ,tak jak myślałam ,popatrzyli na wyniki ,spytali jak się czuję i po wszystkim.Jedynie co to polecili mi senatorium w Bad Schallabach .Dzwoniłam mają miejsca na wrzesień i mogę wniosek składać w kasie chorych.Uff następny problem z głowy.Pogoda piękna więc ruszam na spacer pozdrawiam
Natalia

Offline ptaszyna

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 3540
Odp: Między Polską a Austrią
« Odpowiedź #314 dnia: Kwietnia 16, 2015, 06:36:16 pm »
widzisz Natalciu, wszystko idzie swoimi torami i jeszcze w międzyczasie możesz się relaksować  :oklaski: :oklaski:
rak zrazikowy naciekający częściowo wieloogniskowy, rozproszony  T1N0M0
mastektomia piersi lewej XII 2011, chemioterapia 3 x AC, radioterapia, hormonoterapia