Autor Wątek: Między Polską a Austrią  (Przeczytany 250485 razy)

Offline latek

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 802
    • Arabia Saudyjska oczami Polaka
Odp: Między Polską a Austrią
« Odpowiedź #540 dnia: Lipca 10, 2015, 08:12:17 pm »
..... w pewnym wieku nic własnego łóżka nie zastąpi.Zobaczysz tak to już jest.Im latek przebywa tym domowe własne ciepełko ( i własny obsikany teren jak róża pisze) nic ponad to ztx ztx

Kurcze - ja chyba nigdy do tego nie dorosnę, mimo że zbliżam się  powoli do trzeciej "18" :)
Mogę żyć w dowolnym miejscu i wszędzie jest mi dobrze, jeśli obok jest Stary Wielbłąd
Motto
"Najlepszym sposobem korzystania z życia jest żyć w sposób niebezpieczny.
Życie przeżywa się intensywnie dopiero wówczas, kiedy ani na sekundę nie zapomina się, że można je w każdej chwili stracić"
pułkownik Thomas Michael Hoare
("Mad Mike" Hoare)

Offline ptaszyna

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 3540
Odp: Między Polską a Austrią
« Odpowiedź #541 dnia: Lipca 10, 2015, 08:21:09 pm »
Kurcze - ja chyba nigdy do tego nie dorosnę, mimo że zbliżam się  powoli do trzeciej "18" :)
Mogę żyć w dowolnym miejscu i wszędzie jest mi dobrze, jeśli obok jest Stary Wielbłąd

nie dorastaj, tak też jest superowo  :D
rak zrazikowy naciekający częściowo wieloogniskowy, rozproszony  T1N0M0
mastektomia piersi lewej XII 2011, chemioterapia 3 x AC, radioterapia, hormonoterapia

Offline Mirusia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7138
Odp: Między Polską a Austrią
« Odpowiedź #542 dnia: Lipca 10, 2015, 08:22:34 pm »
....mimo że zbliżam się  powoli do trzeciej "18" :)

Eeeeee....... ;), no tak se jeszcze nie liczyłam latku latków,
i też powoli się zbliżam, i chyba znacznie lepij to wygląda  xhc
« Ostatnia zmiana: Lipca 10, 2015, 08:24:46 pm wysłana przez Mirusia »

Offline hamak

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 9926
Odp: Między Polską a Austrią
« Odpowiedź #543 dnia: Lipca 10, 2015, 08:31:53 pm »
Kurcze - ja chyba nigdy do tego nie dorosnę, mimo że zbliżam się  powoli do trzeciej "18" :)
Mogę żyć w dowolnym miejscu i wszędzie jest mi dobrze, jeśli obok jest Stary Wielbłąd

Zazdraszczam ;)
Diagnoza: rak piersi (carcinoma ductale invasium)
Leczenie:
1-sza mastektomia - 2003r. T2, G2, Er (-), Pgr (-), usunięte węzły chłonne, chemioterapia, radioterapia;
2-ga mastektomia - 2011r. T1, G2, Her2 (-), Er (+), Pgr (+), biopsja węzła wartowniczego (-), hormonoterapia (Tamoxifen)

Offline latek

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 802
    • Arabia Saudyjska oczami Polaka
Odp: Między Polską a Austrią
« Odpowiedź #544 dnia: Lipca 10, 2015, 08:38:13 pm »
Ptaszynko - mnie się "szwendacz" włączył dopiero po drugiej "18" :D

Mirusia - to zdecydowanie lepiej brzmi, chociaż dla mnie wiek nigdy nie stanowił problemu

Hamaczku - nie ma czego zazdraszczać. Odkąd wyprowadziłam się z rodzinnego miasta wszędzie jestem "obca" i tak już zostanie. Dlatego nauczyłam się tworzyć swój własny świat wszędzie tam gdzie jestem, a że dość łatwo aklimatyzuję się w nowych środowiskach, to wszędzie jest mi dobrze :D
Motto
"Najlepszym sposobem korzystania z życia jest żyć w sposób niebezpieczny.
Życie przeżywa się intensywnie dopiero wówczas, kiedy ani na sekundę nie zapomina się, że można je w każdej chwili stracić"
pułkownik Thomas Michael Hoare
("Mad Mike" Hoare)

Offline roza3

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4908
Odp: Między Polską a Austrią
« Odpowiedź #545 dnia: Lipca 10, 2015, 09:53:41 pm »
no tak....ja co się nigdzie nie wyprowadzałam...i trzecią 18-tke spędzam w rodzinnym mieście....to już nie potrafiłabym żyć gdzieindziej
tak se tu nasikałam  xhc
2005-mastectomia piersi prawej, carcinoma ductale invasivum, G II, Bloom II, 13 węzłów usuniętych, w 2 przerzut, chemioterapia, trójujemna
2015-mastectomia piersi lewej-profilaktyczna z powodu brca1

Offline Natalia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7185
Odp: Między Polską a Austrią
« Odpowiedź #546 dnia: Lipca 10, 2015, 10:38:46 pm »
Ja od 14 roku życia jestem po za rodzinnym miejscem .Przeprowadzałam się w życiu kilkanaście razy i zawsze było mi dobrze.Trzy 18 to za mało Latku -ja mam ich więcej i dopiero teraz tęsknię za własnym łóżkiem i miejcem.
Natalia

Offline ptaszyna

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 3540
Odp: Między Polską a Austrią
« Odpowiedź #547 dnia: Lipca 10, 2015, 10:50:35 pm »

tak se tu nasikałam  xhc


dlatego zaczynam zaznaczać teren nad morzem  xhc
rak zrazikowy naciekający częściowo wieloogniskowy, rozproszony  T1N0M0
mastektomia piersi lewej XII 2011, chemioterapia 3 x AC, radioterapia, hormonoterapia

Offline latek

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 802
    • Arabia Saudyjska oczami Polaka
Odp: Między Polską a Austrią
« Odpowiedź #548 dnia: Lipca 10, 2015, 10:50:50 pm »
Policzyłam swoje przeprowadzki - wyszło mi 14 w ciągu tych niepełnych trzech 18-tek :)
Motto
"Najlepszym sposobem korzystania z życia jest żyć w sposób niebezpieczny.
Życie przeżywa się intensywnie dopiero wówczas, kiedy ani na sekundę nie zapomina się, że można je w każdej chwili stracić"
pułkownik Thomas Michael Hoare
("Mad Mike" Hoare)

Offline Natalia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7185
Odp: Między Polską a Austrią
« Odpowiedź #549 dnia: Lipca 10, 2015, 10:59:43 pm »
Gdyby nie konieczność nauki angielskiego to pewnie powędrowałabym za moimi dziećmi do Irlandii.Tak na prawde to sama nie wiem gdzie powinnam zacząć zaznaczać teren????
Natalia

Offline metka

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 5558
  • "Spieprzaj, dziadu!" (L.K.)
Odp: Między Polską a Austrią
« Odpowiedź #550 dnia: Lipca 11, 2015, 12:00:16 pm »
o, a ja w tym roku drugą osiemnastkę będę obchodzić - dzięki za przypomnienie  ;) i też coraz częściej myślę o sikaniu...  ;)
rak piersi w czasie ciąży. potrójnie ujemny (TNBC).
stopień zaawansowania T4bN2M0. stopień złośliwości G3.
zajęte węzły chłonne pachowe i podobojczykowe, powiększone szyjne.
chemioterapia AT (Adriamycyna+Taxotere). radioterapia przedoperacyjna.
mastektomia 2011. obrzęk ręki :/

Offline Natalia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7185
Odp: Między Polską a Austrią
« Odpowiedź #551 dnia: Lipca 11, 2015, 01:01:36 pm »
Metka to ty młodziutkie dziecie w wieku mojego syna  ztx ztxW tym wieku o zaznaczaniu terenu????
Natalia

Offline aquila

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4189
Odp: Między Polską a Austrią
« Odpowiedź #552 dnia: Lipca 11, 2015, 01:16:46 pm »
miast/miejscowości mieszkaniowo zaliczyłam 4, a przeprowadzek w sumie - ok 8miu, póki co tylko w kraju
(a do drugiej osiemnastki mam jeszcze 4 lata i wygląda na to że przez ten czas cuś jeszcze podciągnę statystykę)
dlatemu nie przywiązuję się do miejsc, nie zasikuję ;) terenu, mój dom jest tam gdzie jest mi dobrze, własnego mieszkania nie mam i chyba nie chcę mieć, bo to bez sensu tak ( dla mnie) przywiązać dupę do jednego miejsca, a co jak mi się znudzi? przestanie podobać? niby zawsze można sprzedać, ale to łatwe tylko w teorii

Offline Natalia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7185
Odp: Między Polską a Austrią
« Odpowiedź #553 dnia: Lipca 11, 2015, 01:47:43 pm »
Ważne jest dobre samopoczucie reszta nie ma znaczenia.Ja przeprowadzając się do Austrii myślałam ,że tam zostanę już na zawsze( może tak będzie) ale ostatniego zdania jeszcze nie powiedziałam ::(( ::((
Natalia

Offline Natalia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7185
Odp: Między Polską a Austrią
« Odpowiedź #554 dnia: Lipca 17, 2015, 07:02:36 am »
Tak mi dobrze w kraju ,że mało piszę .Obiecuję nadrobić jak pogoda się zepsuje ,wtedy będę bardziej czasowa.Jak już pisałam synowa ma przepuklinę pachwinową i trzeba to zzoperować.Mam już termin na 19 sierpnia.Okazuje się ,że ona lubi teściową ( tzn mnie ::(() i przyleci tydzień wcześniej.Na koniec sierpnia doleci syn i będą do 15 września.Pod koniec września ja ruszam znów do Austrii ::((
Odezwała się do mnie znów skarbówka ,chcą żebym im podała adres mojego syna - a po co im??? Odmówiłam ,twierdząc ,że to osoba dorosła .Jacy oni teraz dokładni ::(( ::(( Co o tym sądzicie????
Natalia