Autor Wątek: Strzały Amora  (Przeczytany 400400 razy)

Offline madzia_61

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7342
  • raz na wozie raz pod wozem
Odp: Strzały Amora
« Odpowiedź #930 dnia: Listopada 05, 2013, 01:27:26 pm »
kurcze natknęłaś mnie ,Franio ma ciągle w jednej dziurce mokro,nawracający katar,nosowy głos  ,laryngolog stwierdziła przewlekle zapalenie zatoki ale usg zatok nie miał ,muszę córce wspomnieć ,Amorku co raz bliżej ,wcale Ci się nie dziwie że z podróży zrezygnowałaś ,oj tez u Ciebie wesoło ale tak pozytywnie ,goście w dom ........ :-*
Rak przewodowy inwazyjny  G3 , Er i PGR ujemne, Her 2(-) ,T2NOMO
Operacja oszczędzająca 2005 r
Chemioterapia 6 AC  jednocześnie z radioterapią  17 dawek
Brachyterapia 
Leczenie: operacja CO Instytut ul.Wawelska Warszawa
Chemioterapia Szpital WSS -Józefów Radom
Radioterapia-brachyterapia ŚCO Kielc

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Strzały Amora
« Odpowiedź #931 dnia: Listopada 12, 2013, 08:38:41 am »
Franio maluch przecież ,pewnie to typowe katary dzieciaczkow. Teraz jest wiele bardzo dobrych roślinnych leków na zatoki. Może cos takiego mu zapodać ,leczącego i regenerującego.
 A nasz mały Oluś, wyniki histopatologiczne ma w porządeczku- tzn był to polip wielkości śliwki w końcowym odcinku jelita grubego !!! Na razie alergii nie znaleziono i skąd takie paskudztwo się  wykluło - nie wiadomo! Przynajmniej bidulek może już jeść prawie wszystko! TYlko czeka go jeszcze usunięcie trzeciego migdałka! Brrrrrrrr
Nasi wygnańcy z drugiej półkuli wracają już na  Long Island z marzeniem ,że za 10 lat, jak dostaną już emeryturę , wrócą do Polski. W pewnym wieku to już bardzo mglista przyszłośc. :(
Mój mąz szykuje się do podrozy po Ameryce Południowej i muszę zaplanować sobie  dwa tygodnie by zbytnio się  nie martwic  .Za tydzień pierwszy akt  - babski comber!;).
Oby zawroty głowy nie nasiliły się u niego bo wciąż jeszcze   się pojawiają, chociaż bardzo niewielkie, a diagnozy przecież nie ma!
Najwazniejsze ,że nasza cięzarna w porządeczku ( odpukać, nie zapeszac) siódmy miesiąc biegnie, kg przybywa.:) Nawet przyszły tatuś dostał pozwolenie na wspinaczkę w wysokich gorach :)
I tak listopadowo , sennie, trochę mokro- słonecznie pędzimy przed siebie! Ja się zbieram na gimnastykę !Chętnie poczytałabym co u was słychać!
« Ostatnia zmiana: Listopada 12, 2013, 08:40:52 am wysłana przez Amor »
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Strzały Amora
« Odpowiedź #932 dnia: Listopada 12, 2013, 09:18:17 am »
aż się wierzyć nie chce, że to 7-my miesiąc… no_no, a jakby przed chwilą to było :)

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Strzały Amora
« Odpowiedź #933 dnia: Listopada 12, 2013, 11:47:29 am »
Mnie się wierzyć nie chce ,ze Zuza w styczniu 26 latek zaliczy! :D
O sobie nawet już nie wspomnę! ;)
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Strzały Amora
« Odpowiedź #934 dnia: Listopada 12, 2013, 11:49:43 am »
Patrz - a mój 26 w marcu  >:D Jakie my stare dzieci mamy  xhc

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Strzały Amora
« Odpowiedź #935 dnia: Listopada 12, 2013, 11:51:08 am »
Dobrze , ze my wciąż piękne i młode! xhc
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline madzia_61

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7342
  • raz na wozie raz pod wozem
Odp: Strzały Amora
« Odpowiedź #936 dnia: Listopada 12, 2013, 11:56:39 am »
taaa a mój w styczniu 34 lata ,drugi 31 a trzecia 33 a czwarta w grudniu 18 ,jejciu jaki un stare dziecka mam   :P,Amorku ciesze się ze u" ciezaroweczki" wszystko w porządeczku ,oj Olek pozwiedza troszku a Ty odpoczniesz ,matko co raz bliżej babcia ,ale  będzie się działo !!!!!
Rak przewodowy inwazyjny  G3 , Er i PGR ujemne, Her 2(-) ,T2NOMO
Operacja oszczędzająca 2005 r
Chemioterapia 6 AC  jednocześnie z radioterapią  17 dawek
Brachyterapia 
Leczenie: operacja CO Instytut ul.Wawelska Warszawa
Chemioterapia Szpital WSS -Józefów Radom
Radioterapia-brachyterapia ŚCO Kielc

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Strzały Amora
« Odpowiedź #937 dnia: Listopada 12, 2013, 12:00:57 pm »
Wiecie, bo ja coraz częściej za takimi malutkimi pchełkami na ulicy się oglądam, aż buzia sama mi się uśmiecha :) Cudne są takie malutkie :) Wypełniłam ankietkę nowej naszej licencjalitki, a tam pytanie o instykt macierzyński ;) Czy jest coś takiego jak instynkt babciny?  xhc U mnie wyraźnie jest  :D

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Strzały Amora
« Odpowiedź #938 dnia: Listopada 12, 2013, 12:12:37 pm »
A ja zrozumiałam ,ze w ankiecie  biega o te młode matki z małymi dzieckami i dlatego nic tam nie wypełniałam.
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Strzały Amora
« Odpowiedź #939 dnia: Listopada 12, 2013, 12:16:00 pm »
a ja się w 'rozumienie' nie bawiłam ;) Matka jest matka, nie?  xhc

Offline dani

  • Wtajemniczona
  • ***
  • Wiadomości: 2350
Odp: Strzały Amora
« Odpowiedź #940 dnia: Listopada 12, 2013, 01:06:06 pm »
Dobrze , ze my wciąż piękne i młode! xhc

U mnie tylko " i " jest aktualne.  >:D

Nigdy się nie cofał. Odwracał się i szedł naprzód -  S.J.L.

Offline lulu

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 8012
Odp: Strzały Amora
« Odpowiedź #941 dnia: Listopada 12, 2013, 01:54:34 pm »
Dani, kopencję w doopencję masz za "i". Pięknaś jest, a młoda przede wszystkim. Zapamiętaj to sobie.
31.12.2007 amputacja piersi prawej metodą Pateya
Carcinoma mammae, G2, ER+, PGR+, HER2-
Przez 5 lat kolejno Tamoksifen, Egistrozol, Mamostrol
Po ponad 7 latach rak piersi lewej
21.08.2015 amputacja piersi lewej
ER-, PR-, HER2+++
4xAC i rok Herceptyna

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Strzały Amora
« Odpowiedź #942 dnia: Listopada 12, 2013, 04:09:14 pm »
  Powędrowałam o 10 na gimnastykę.Tuz po , przyszedł czas na  drugie sniadanie. Pierwsze był rozsądne - owsianka z suszonymi owocami i orzechami. Kusiła mnie moja wspaniała szarlotka i kawka ,ale dbając o siebie  postanowiłam zjeść grzanki z chudym serem ,rzodkiewką ogorkiem i szczypiorkiem.  Wcięłam  dorabiajac 4!!! grzanki,wypiłam kubeł herbaty z cytryną . Poczułam niedosyt, wiec dojadłam desero- jogurt z wiśniami. Kolejna gorąca herbata( zimno mi było  jak diabli) nie rozgrzała mnie!Wiec w końcu  zdecydowałam się na kawę z ekspresu, no i jakze nie zjeść do kompletu  owej szarlotki! Niech tam - zjadłam! Oj chyba ta gimnastyka zaostrzyła mi apetyt! >:(
Własnie wróciłam z mego 6km marszobiegu! Owszem ,gorąco mi ,ale coś bym zjadła >:( Dobrze ,ze szarlotki już brak!!!!
Dani-( w tajemnicy) - u mnie głównie już te "i" dominuje ,ale nie mów nikomu! ;)
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline mag

  • SPA
  • Uzależniona
  • *****
  • Wiadomości: 12000
  • Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno
Odp: Strzały Amora
« Odpowiedź #943 dnia: Listopada 12, 2013, 06:04:01 pm »
u mnie chyba tylko kropka nad 'i" została   xhc

Amorku, jutro jak przyjedziesz nie będziesz głodowała - upiekłam ciasto zdrowotne - z_bez jajków i tłuszczu
mnx

a jakbyś miała mało, to sernik też mam, jeszcze ciepły   >:D
« Ostatnia zmiana: Listopada 12, 2013, 06:05:56 pm wysłana przez mag »


rak piersi  potrójnie ujemny (TNBC), zajęty 1 węzeł, mastektomia: 2000, chemia 6xCMF, rekonstrukcja: 2006 i XI 2017 przerzuty do kości i tk. miękkich

Offline dani

  • Wtajemniczona
  • ***
  • Wiadomości: 2350
Odp: Strzały Amora
« Odpowiedź #944 dnia: Listopada 12, 2013, 07:25:37 pm »
Już siódmy miesiąc ??!!! ::((
Amor zaraz zdziadzieje. xhc
Jedz, jedz....Babcia musi być okrąglutka.  ;)


Nigdy się nie cofał. Odwracał się i szedł naprzód -  S.J.L.