Autor Wątek: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny  (Przeczytany 327264 razy)

Offline lulu

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 8012
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #1425 dnia: Grudnia 16, 2017, 05:04:03 pm »
A może przez zieloną granicę łatwiej i papiery szybciej. xhc
31.12.2007 amputacja piersi prawej metodą Pateya
Carcinoma mammae, G2, ER+, PGR+, HER2-
Przez 5 lat kolejno Tamoksifen, Egistrozol, Mamostrol
Po ponad 7 latach rak piersi lewej
21.08.2015 amputacja piersi lewej
ER-, PR-, HER2+++
4xAC i rok Herceptyna

Offline renifer

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 1536
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #1426 dnia: Grudnia 16, 2017, 05:23:31 pm »
A mówią, że u nas biurokracja  ::(( cierpliwości życzę, ja bym im już chyba jakiegoś pajączka podłożyła. Albo grzechotnika  >:D ;)
Swoją drogą, nerwy masz że stali, ja się akurat węży jakoś strasznie nie boję, pająków duuuużo bardziej, ale na widok takiego okazu, to bym chyba spanikowała  ::((
Rak piersi przewodowy inwazyjny wieloogniskowy, hormonozależny, HER-ujemny, G1 (T1cN1aM0)
chemioterapia przedoperacyjna:  FEC, Taxotere
mastektomia prawostronna: 05.2014
radioterapia, hormonoterapia (Nolvadex, Zoladex)

Offline braja

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 2928
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #1427 dnia: Grudnia 21, 2017, 05:20:16 pm »
No, nic mi się nie wiedzie  :'( - 3 dni z bólem kregosłupa, jak zaczęłam ćwiczyć lekko, ból przeniosł sie do bioder i kolan- tym razem stawy (tak się własnie konczy jedzenie kartofli z ketchupem na kolację  ::(( ), a jak to i to sie poprawiło, to mnie wczoraj tak skorpion uzarł w palca, że az dwa palce mi spuchły i myslałam, że mi łapa odpadnie- operowana oczywiście  :o

Odpowiedzi oczywiście  nadal nie ma  >:(  Zaczęłam tam dzwonić przez skype`a, ale nie odbierają. Albo może rozłączają  >:(
rak piersi przewodowy inwazyjny i nieinwazyjny, G3, T3N2a, potrójnie ujemny
zajęte 7 węzłów
chemia przedoperacyjna 4 AT 
mastektomia radykalna luty 2012
chemia pooperacyjna 4 TAC
radioterapia

Offline braja

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 2928
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #1428 dnia: Grudnia 21, 2017, 05:42:21 pm »
Konsul na urlopie do 8-go stycznia!  >:( >:( >:(
rak piersi przewodowy inwazyjny i nieinwazyjny, G3, T3N2a, potrójnie ujemny
zajęte 7 węzłów
chemia przedoperacyjna 4 AT 
mastektomia radykalna luty 2012
chemia pooperacyjna 4 TAC
radioterapia

Offline lulu

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 8012
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #1429 dnia: Grudnia 21, 2017, 07:27:56 pm »
A co kartofle z keczupem mają do bólu pleców? Ja potafiłam wciągnąć blisko kilogram frytek ns kolację, najczęściej tylko solone i maślanka. Bardzo rzadko z keczupem, bo choć lubię keczup, to akurak z frytkami ten zestaw nie jest moim ulubionym.
31.12.2007 amputacja piersi prawej metodą Pateya
Carcinoma mammae, G2, ER+, PGR+, HER2-
Przez 5 lat kolejno Tamoksifen, Egistrozol, Mamostrol
Po ponad 7 latach rak piersi lewej
21.08.2015 amputacja piersi lewej
ER-, PR-, HER2+++
4xAC i rok Herceptyna

Offline braja

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 2928
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #1430 dnia: Grudnia 21, 2017, 10:26:32 pm »
tu akurat o ból stawów mi chodziło. Obzerałam się kartoflami przez 3 dni, a na koniec zeżarłam je z koncentratem pomidorowym. Przy zapaleniu stawów to proszenie sie o kłopoty. Tak samo miewam czasem przy połączeniu sera z pomidorami. A tak lubię! Na szczeście szybko przeszło  8)
rak piersi przewodowy inwazyjny i nieinwazyjny, G3, T3N2a, potrójnie ujemny
zajęte 7 węzłów
chemia przedoperacyjna 4 AT 
mastektomia radykalna luty 2012
chemia pooperacyjna 4 TAC
radioterapia

Offline metka

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 5558
  • "Spieprzaj, dziadu!" (L.K.)
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #1431 dnia: Grudnia 24, 2017, 11:37:48 pm »
dobrze, że przeszło. a co z ręką po skorpionie?
rak piersi w czasie ciąży. potrójnie ujemny (TNBC).
stopień zaawansowania T4bN2M0. stopień złośliwości G3.
zajęte węzły chłonne pachowe i podobojczykowe, powiększone szyjne.
chemioterapia AT (Adriamycyna+Taxotere). radioterapia przedoperacyjna.
mastektomia 2011. obrzęk ręki :/

Offline braja

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 2928
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #1432 dnia: Grudnia 25, 2017, 03:05:31 am »
Ręka OK, na drugi dzien już znaku nie było.

Smutno nam dzisiaj :( W ubieglym roku przyjechało do nas małzenstwo, on był dwa miesiace ona jakies dwa czy trzy tygodnie. Codziennie jezdzili nad ocean, to poprawiało jej samopoczucie. On prowadzi sprzedarz olejków leczniczych, ona tymi olejkami leczyla boreliozę. Dzisiaj umarła. Nie wiemy co sie stało, jeszcze chyba z tydzien temu zadawała pytanie na konferencji telefonicznej z moim guru i nic nie wskazywało, ze coś się dzieje. W tym roku obchodzili 40-ta rocznicę małzenstwa  :'(
rak piersi przewodowy inwazyjny i nieinwazyjny, G3, T3N2a, potrójnie ujemny
zajęte 7 węzłów
chemia przedoperacyjna 4 AT 
mastektomia radykalna luty 2012
chemia pooperacyjna 4 TAC
radioterapia

Offline mag

  • SPA
  • Uzależniona
  • *****
  • Wiadomości: 12000
  • Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #1433 dnia: Grudnia 25, 2017, 10:53:48 am »
przytulam brajo  :-*


rak piersi  potrójnie ujemny (TNBC), zajęty 1 węzeł, mastektomia: 2000, chemia 6xCMF, rekonstrukcja: 2006 i XI 2017 przerzuty do kości i tk. miękkich

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #1434 dnia: Grudnia 26, 2017, 06:17:20 pm »
 :-*
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline hamak

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 9926
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #1435 dnia: Grudnia 26, 2017, 06:21:44 pm »
Smutne...
Diagnoza: rak piersi (carcinoma ductale invasium)
Leczenie:
1-sza mastektomia - 2003r. T2, G2, Er (-), Pgr (-), usunięte węzły chłonne, chemioterapia, radioterapia;
2-ga mastektomia - 2011r. T1, G2, Her2 (-), Er (+), Pgr (+), biopsja węzła wartowniczego (-), hormonoterapia (Tamoxifen)

Offline braja

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 2928
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #1436 dnia: Grudnia 26, 2017, 10:28:44 pm »
W Kostaryce nie swiętuja drugiego dnia swiąt. To znaczy, wiele osób ma wolne, pewnie az do Trzech Króli, ale swięta kościelnego to dzis nie ma. Teoria naszego Syama brzmi, że ludziom sie po prostu kiedys nie chcialo tak od razu po święcie do roboty chodzić, to sobie wymyslili swiętego do uczczenia, a w Kostaryce jakoś nie odczuwali potrzeby przedłużania świąt, bo mają ciepło  >:D
rak piersi przewodowy inwazyjny i nieinwazyjny, G3, T3N2a, potrójnie ujemny
zajęte 7 węzłów
chemia przedoperacyjna 4 AT 
mastektomia radykalna luty 2012
chemia pooperacyjna 4 TAC
radioterapia

Offline braja

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 2928
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #1437 dnia: Stycznia 08, 2018, 03:30:08 am »
Przez dwa dni mieliśmy goscię, ktora nas troche wprowadzila w "Perłowe klimaty", to znaczy hollywood i takie tam filmowe produkcje  O0 Nie umiem niestety nazwac po polsku tego czym ona się zajmuje, jest szefową od rekwizytów, a to pewnie ma jakąś nazwę... Perła by wiedziala, ale do marca to już zapomne ja o to zapytac ha ha.

Ale jaka super kobita! Syam zaczął ja wypytywac o szczegóły jej pracy, rzucali róznymi nazwiskami aktorów, filmów, telenoweli, reality show (ja to zacofany ciemniak jestem, mało co rozpoznawałam z tytułów  ::(( ). Bez gestytkulacji i cietego jezyka, zabarwionego żargonem żydowskim to nie to samo, ale spróbuje przytoczyc przykladowa historyjkę z jej życia filmowego:

"Dostaje skrypt do przeczytania. Jest scena, w której głowny bohater je płatki śniadaniowe. Skoro tak, to bedzie potrzebował łyzki. Nastepuje wiec burza mózgów i poszukiwania w internecie, kupujemy kilkadziesiąt łyżek, leżą wszystkie na stole przychodzi kierownik produkcji i mówi "nie, do d..y!Nie nadają sie". No i znajdujemy łyżkę, która bedzie pasowała i potrzebna bedzie na jutro. więc 300 dolców idzie na przesłanie jej ekspresowe, bo lyzka jest z Litwy a my jesteśmy w Nowym Jorku. No i wreszcie pora na to, by bohater zeżarł wreszcie te swoje płatki. Wchodzi dajmy na to Tom Cruise, bierze do reki łyżke i wrzeszczy: "co to k..wa jest! nie bede tym jadł!

Poszukiwania lyżki trwaja, wreszcie znalazła sie odpowiednia łyzka, w Rumunii  ;D

Znowu scena, Tom patrzy na wymarzona łyzkę: "Ta poprzednia chyba była lepsza"  A milion dolców juz przehulane, na samo poszukiwanie lyzki   :o >:( xhc  Zas nasza bohaterka marzy o tym by wbic mu te wszystkie łyzki w tetnice szyjną  xhc (to przemiła kobieta, muchy by nie skrzywdzila  8) )

Rozmawialiśmy o potedze przekazu miedialnego. ona unika pracy dla filmów i show, gdzie pokazywana jest przemoc, kiedys jednak zdarzyło jej sie pracowac przy pilotowym odcinku czegos o terrorystach. . Zanim film pójdzie do ludzi wiele osób ogląda poszczególne sceny, zeby wylapać mozliwe błedy itp. więc ktoregos dnia tak bezmyslnie puścila sobie sceny z tego filmu, na wielkim ekranie, a w tym czasie cos robiła i nagle katem oka widzi przerazajaca scene- Nowy Jork, centrum miasta, terroryści prowadza zakladników powiązanych sznurem, u dołu ekranu paski z napisami. Serce jej zamarło... dopiero po kilkunastu sekundach zorientowala się, że to "jej" film. Jak maja zatem nie ulec dezorientacji zwykla szaraczki, ktore nawet nie maja pojęcia jak sie takie filmy robi?

Niesamowicie ciekawa osoba. Równie ciekawe było to jak nas znalazła. Otóż nie chciała polegac na folderach turystycznych i ich opisach, wiec postanowiła, że sie przyjrzy tej czesci Kostaryki w Google Maps. I tak sobie leciała, leciała, aż tu patrzy las i pastwiska a tam cos jest co sie Madhuvan nazywa. No to poszperała bardziej i stwierdziła, że musi nas odwiedzić  :o
rak piersi przewodowy inwazyjny i nieinwazyjny, G3, T3N2a, potrójnie ujemny
zajęte 7 węzłów
chemia przedoperacyjna 4 AT 
mastektomia radykalna luty 2012
chemia pooperacyjna 4 TAC
radioterapia

Offline danuta

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 3459
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #1438 dnia: Stycznia 08, 2018, 03:52:48 am »
Od razu przypominają mi się filmowe historyjki Perły opowiadane w Bystrej :)
6 x AT
mastektomia 2005
radioterapia
hormonoterapia

Offline lulu

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 8012
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #1439 dnia: Stycznia 08, 2018, 07:50:44 am »
To może się zdarzyć, że ona opowie o was i "Tom" zechce właśnie tam grać w nasrępnym filmie.  xhc xhc xhc
31.12.2007 amputacja piersi prawej metodą Pateya
Carcinoma mammae, G2, ER+, PGR+, HER2-
Przez 5 lat kolejno Tamoksifen, Egistrozol, Mamostrol
Po ponad 7 latach rak piersi lewej
21.08.2015 amputacja piersi lewej
ER-, PR-, HER2+++
4xAC i rok Herceptyna